Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:21 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:27 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:29 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:35 pm


Danane dosta si upravu, ali...imali smo transparentan i posten radi, privukli smo vise sponzora, najvise ikad vjerovatno, ali da li nas je to izdiglo iznad ostalih ? Jesmo li imali bolje uspjehe na terenu ? Jesmo li imali vise para u klubu ? Jesmo li imali stabilan klub ? Nista od ovoga nismo imali i zivjet cemo na pozajmicama ko god bio u klubu...imali smo uspjehe na terenu pa smo morali pozajmljivat, kasnije smo imali uspjehe u administraciji pa se opet zaduzivali i misljenja sam da ce se to tako nastaviti jer sa ovakvim nacinom organizacije i funkcionisanja kluba nista drugo nije moguce. Prezivaljvat cemo dok god je ovakva drzava i ovakav statut...
Nismo...
Ali smo bili na dobrom putu.
Ne zaboravi da u kakvoj drzavi zivimo i da za ono sto je negdje potrebno 5 godina,ovdje treba sigurno 12..
Po cemu smo bili na dobrom putu ? U klubu bilo stotine hiljada maraka pozajmica, dugovale se plate igracima, sportski segment padao iz godine u godinu, bilo je i pozitivnih stvari ali zadnja godina je bio strasan pad i u finansijama i u sportskom segmentu, put kojim smo isli u zadnjoj godini definitivno nije vodio uspostavljanju nekog uspjesnog sistema.

Poenta je da po mom misljenju ovakav statut u ovakvoj drzavi ne vodi nicemu osim u propast pa ko god bio u klub ili Senad ili Amar, trebaju nam temeljite promjene.
Ne vrijedi sa tobom raspravljati....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:42 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:19 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub feb 01, 2020 4:43 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 4:40 pm


za navijace ZELJE naravno da nije a za navijace a.o. naravno da jeste.
A za navijače hadži Misketa
Majstore ove stvari nisu za foruma....
Hocemo li sad o kamatama ....
Sta mislis.
Moje ili Zekine?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:43 pm

Nismo se mi nikad transformisali iz radničkog kluba, kluba svih nas, niti ikad trebamo, sve ostalo su poturanja ljudi koji uđu u klub, vide da ne znaju i onda na sva zvona pričaju kako je jedini način opstanka privatizacija. Samo takvi i njima bliski ljudi i ovi mlađi koji vole Barcelone, Citye i ostale evropske klubove koliko i Želju mogu biti za privatizaciju.

Svakome ko zna šta je Željo treba biti jasno da bismo tim potezom izgubili identitet kluba i ono zbog čega postoji evo već 100 godina ne bi imalo nikakvog smisla.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:45 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:25 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:04 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jan 31, 2020 7:32 pm


Kad je tako lagano navedi primjer uspjesnog kluba, nebitno u evropi ili u regionu, a da funkcionise kako mi funkcionisemo (sportsko drustvo iza kojeg ne stoji drzava ili grad).
Ne stoji ni iza jednog evropskog kluba ni drzava ni grad.Na Balkanu Srbija i Hrvatska imaju po jednog ili dva favorita pa im izvrše povrat poreza koji su uplatili,milionski su to iznosi,a vi na to gledate da ih drzava gura.Sta misliš da se naši nesposobnjakovici izbore za povrat poreza,velika bi to suma bila.Samo mislim da nikad nisu ni došli na tu ideju da se to negdje provuce.Ko brani i našoj a i svim drugim upravama da se izbore i prodaju svoja tv prava za iznose koji nisu smješni a koje sad dobijaju od bh telekoma.Drugi klubovi u drugim zemljama su se izborili.Ko brani našoj upravi da dovede hiljadu sponzora po hiljadu maraka a to je milion godišnje,to rade svi klubovi širom Evrope samo sa vecim iznosima.Da se izbore da im kladionice uplacuju što im pripada finansijska situacija bi se drasticno popravila u svim klubovima ali i to niko nije nikad ni spomenuo...Naši samo cekaju da im se cifra donese u klub,kad zafali dizi kredit i vracaj kad Uefa uplati od plasmana u neki euro kup,pod uslovom da smo dobili licencu jer nesposobnjakovici ni to nisu u stanju uraditi.Sponzori se vuku za rukav a ne cekaju kad ce doci u kancelariju i donijeti pare.
Nije istina da im samo vrate porez, imas finansijske izvejstaje Dinama na internetu pa pogledaj, daju im donacije tipa za razvoj omladinskog pogona, pa za uspjehe u evropi itd. helem nije povrat poreza nego ih guraju, O Zvezdi ne trebam ni pricat, drzavni projekat. To za sponzore i ostali administrativni dio si upravu, ali to nam opet nece donjeti stabilizaciju kluba, kazem ti nema kluba koji je nesto aman uspjesan u evropi a da funkcionise kako mi funkcionisemo, ocigledno da je onda problem u nacinu funkcionisanja.
Kako bolan ne shvataš.Reciimo Dinamo uplati drzavi poreza kroz doprinose i pdv recimo 2 miliona eura a drzava mu vrati,eto mozeš to nazvati i donacijom,recimo 1,5-2 miliona.Ljudi svjesni da im jak Dinamo donosi indirektno na drugoj strani milione kroz transfere,promociju grada i drzave,kroz rast prihoda u hotelijerstvu,restoranima,kaficima...Ista stvar je i sa Zvjezdom.Pa koliko samo Zeljo indirektno donese Kantonu para plus direktno uplatom poreskih obaveza,doprinosa...pa samo da nam pola vrate mi bi imali rješeno finansijsko pitanje.Jaki ljudi to izlobiraju,podastru cinjenice,ukazu na to koliko bi takva saradnja svima dobrog donijela...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:58 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:42 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:19 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub feb 01, 2020 4:43 pm


A za navijače hadži Misketa
Majstore ove stvari nisu za foruma....
Hocemo li sad o kamatama ....
Sta mislis.
Moje ili Zekine?
Tvoje
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:59 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 4:40 pm
salle86 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 4:28 pm
A jel moguće da je član 4-toplasirane ekipe u slovenskoj drugoj ligi nama pojačanje ???
za navijace ZELJE naravno da nije a za navijace a.o. naravno da jeste.
Ma nebitno mi je to već sam mislio da nismo ipak toliko nisko pali...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 7:03 pm

Izlija je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:34 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:25 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:04 pm

Ne stoji ni iza jednog evropskog kluba ni drzava ni grad.Na Balkanu Srbija i Hrvatska imaju po jednog ili dva favorita pa im izvrše povrat poreza koji su uplatili,milionski su to iznosi,a vi na to gledate da ih drzava gura.Sta misliš da se naši nesposobnjakovici izbore za povrat poreza,velika bi to suma bila.Samo mislim da nikad nisu ni došli na tu ideju da se to negdje provuce.Ko brani i našoj a i svim drugim upravama da se izbore i prodaju svoja tv prava za iznose koji nisu smješni a koje sad dobijaju od bh telekoma.Drugi klubovi u drugim zemljama su se izborili.Ko brani našoj upravi da dovede hiljadu sponzora po hiljadu maraka a to je milion godišnje,to rade svi klubovi širom Evrope samo sa vecim iznosima.Da se izbore da im kladionice uplacuju što im pripada finansijska situacija bi se drasticno popravila u svim klubovima ali i to niko nije nikad ni spomenuo...Naši samo cekaju da im se cifra donese u klub,kad zafali dizi kredit i vracaj kad Uefa uplati od plasmana u neki euro kup,pod uslovom da smo dobili licencu jer nesposobnjakovici ni to nisu u stanju uraditi.Sponzori se vuku za rukav a ne cekaju kad ce doci u kancelariju i donijeti pare.
Nije istina da im samo vrate porez, imas finansijske izvejstaje Dinama na internetu pa pogledaj, daju im donacije tipa za razvoj omladinskog pogona, pa za uspjehe u evropi itd. helem nije povrat poreza nego ih guraju, O Zvezdi ne trebam ni pricat, drzavni projekat. To za sponzore i ostali administrativni dio si upravu, ali to nam opet nece donjeti stabilizaciju kluba, kazem ti nema kluba koji je nesto aman uspjesan u evropi a da funkcionise kako mi funkcionisemo, ocigledno da je onda problem u nacinu funkcionisanja.
Modalitet u kojem Željo više neće biti Željo ne dolazi u obzir po meni. Ako je nekom do navijanja za klub kojim vlada neki bogatun kojem puca zanoktica što se mi nerviramo ima Mančestere i ostale klubove pa nek oplete.
Ja želim Želju koji će imati nekakve šanse bar u grupe da uđe, da igra koliko toliko ozbiljan nogomet. Ne tražim polufinale kupa Uefa, ali i ne zadovoljavam se pobjedama protiv maltežana i debaklima protiv kiprana, izraelaca i sl. Ako ne može ovako (mada nisam načisto da li može ili ne) onda može kako može...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 7:22 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:45 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:25 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:04 pm

Ne stoji ni iza jednog evropskog kluba ni drzava ni grad.Na Balkanu Srbija i Hrvatska imaju po jednog ili dva favorita pa im izvrše povrat poreza koji su uplatili,milionski su to iznosi,a vi na to gledate da ih drzava gura.Sta misliš da se naši nesposobnjakovici izbore za povrat poreza,velika bi to suma bila.Samo mislim da nikad nisu ni došli na tu ideju da se to negdje provuce.Ko brani i našoj a i svim drugim upravama da se izbore i prodaju svoja tv prava za iznose koji nisu smješni a koje sad dobijaju od bh telekoma.Drugi klubovi u drugim zemljama su se izborili.Ko brani našoj upravi da dovede hiljadu sponzora po hiljadu maraka a to je milion godišnje,to rade svi klubovi širom Evrope samo sa vecim iznosima.Da se izbore da im kladionice uplacuju što im pripada finansijska situacija bi se drasticno popravila u svim klubovima ali i to niko nije nikad ni spomenuo...Naši samo cekaju da im se cifra donese u klub,kad zafali dizi kredit i vracaj kad Uefa uplati od plasmana u neki euro kup,pod uslovom da smo dobili licencu jer nesposobnjakovici ni to nisu u stanju uraditi.Sponzori se vuku za rukav a ne cekaju kad ce doci u kancelariju i donijeti pare.
Nije istina da im samo vrate porez, imas finansijske izvejstaje Dinama na internetu pa pogledaj, daju im donacije tipa za razvoj omladinskog pogona, pa za uspjehe u evropi itd. helem nije povrat poreza nego ih guraju, O Zvezdi ne trebam ni pricat, drzavni projekat. To za sponzore i ostali administrativni dio si upravu, ali to nam opet nece donjeti stabilizaciju kluba, kazem ti nema kluba koji je nesto aman uspjesan u evropi a da funkcionise kako mi funkcionisemo, ocigledno da je onda problem u nacinu funkcionisanja.
Kako bolan ne shvataš.Reciimo Dinamo uplati drzavi poreza kroz doprinose i pdv recimo 2 miliona eura a drzava mu vrati,eto mozeš to nazvati i donacijom,recimo 1,5-2 miliona.Ljudi svjesni da im jak Dinamo donosi indirektno na drugoj strani milione kroz transfere,promociju grada i drzave,kroz rast prihoda u hotelijerstvu,restoranima,kaficima...Ista stvar je i sa Zvjezdom.Pa koliko samo Zeljo indirektno donese Kantonu para plus direktno uplatom poreskih obaveza,doprinosa...pa samo da nam pola vrate mi bi imali rješeno finansijsko pitanje.Jaki ljudi to izlobiraju,podastru cinjenice,ukazu na to koliko bi takva saradnja svima dobrog donijela...
I ti si siguran da ih ne gura politika ? Svasta
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 7:28 pm

Haklapuc je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:43 pm
Nismo se mi nikad transformisali iz radničkog kluba, kluba svih nas, niti ikad trebamo, sve ostalo su poturanja ljudi koji uđu u klub, vide da ne znaju i onda na sva zvona pričaju kako je jedini način opstanka privatizacija. Samo takvi i njima bliski ljudi i ovi mlađi koji vole Barcelone, Citye i ostale evropske klubove koliko i Želju mogu biti za privatizaciju.

Svakome ko zna šta je Željo treba biti jasno da bismo tim potezom izgubili identitet kluba i ono zbog čega postoji evo već 100 godina ne bi imalo nikakvog smisla.
Nekima je tesko to prihvatiti ali nas klub nece nikad sam od sebe napraviti stotine hiljada maraka koliko treba za nesto vise samo u ligi a da ne pricamo u europi. Pa i kad je u pitanju infrastruktrua, stadion i slicno.

Da smo mi normalna drzava kao sto nismo. da ima neka vladavina prava i zakona, da imaju pravila ekonomije i svega ostaloga, niko ne bi pravio probleme od privatizacije.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 7:35 pm

Poenta je što skoro niko više ne dozvoljava da ga neko zove “radničkom klasom”, svi iz pelena odmah žele u “gospodu”.
イビチャ・オシム
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 7:39 pm

A najsmješniji od svih su mi ovi koji očekuju neku "pomoć" od države. Ova i ovakva država ima stotine hiljada kojima je pomoć preča pa ih boli lijevo damu, tako da tog sponzora treba prekrižiti i ne nadati se ikad išta.
Jedino da promijenimo ime u klub B.I.Željezničar onda je sve moguće 🤣

@izlija, nije problem u radničkoj klasi, samo što smo mi kolektivno NEradnička klasa...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 7:47 pm

Haklapuc je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:43 pm
Nismo se mi nikad transformisali iz radničkog kluba, kluba svih nas, niti ikad trebamo, sve ostalo su poturanja ljudi koji uđu u klub, vide da ne znaju i onda na sva zvona pričaju kako je jedini način opstanka privatizacija. Samo takvi i njima bliski ljudi i ovi mlađi koji vole Barcelone, Citye i ostale evropske klubove koliko i Želju mogu biti za privatizaciju.

Svakome ko zna šta je Željo treba biti jasno da bismo tim potezom izgubili identitet kluba i ono zbog čega postoji evo već 100 godina ne bi imalo nikakvog smisla.
Klub ostaje na mlađima. Oni nemaju izgrađen taj identitet, niti ga mogu izgraditi. Radnička klasa u tom smislu više ne postoji.

Ako govorimo o privatizaciji, meni se sviđa kako Abramovič upravlja Čelzijem. Pravi pravcati londonski klub, zadržao apsolutno svoj identitet. Zašto bi neko bio protiv nečeg sličnog?

Samo gledajte šta je najbolje za Želju i Grbavicu, kako da ih učinimo boljim, jačim, ljepšim, uspješnijim.

Dakle, ne privatizacija sad i odmah, ne preko noći, ali nekad, kad se steknu uvjeti i kad se nađe kredibilan investitor - da!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 7:52 pm

slika
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 7:55 pm

mamba21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 7:52 pm
slika
Jel ovo Fanimo?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 7:57 pm

Zec trciiiiiiiiii :baklja:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 8:01 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub feb 01, 2020 7:55 pm
mamba21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 7:52 pm
slika
Jel ovo Fanimo?
Ermino
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 8:03 pm

mamba21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 8:01 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub feb 01, 2020 7:55 pm
mamba21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 7:52 pm
slika
Jel ovo Fanimo?
Ermino
Nemoguce, moji izvori kazu da je zavrsio karijeru i da cemo ga placati do isteka ugovora..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 8:04 pm

Spreman ERMIN Zec bi nam bio vece pojacanje i od Fanima, Zakarica..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 8:07 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 7:22 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:45 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:25 pm


Nije istina da im samo vrate porez, imas finansijske izvejstaje Dinama na internetu pa pogledaj, daju im donacije tipa za razvoj omladinskog pogona, pa za uspjehe u evropi itd. helem nije povrat poreza nego ih guraju, O Zvezdi ne trebam ni pricat, drzavni projekat. To za sponzore i ostali administrativni dio si upravu, ali to nam opet nece donjeti stabilizaciju kluba, kazem ti nema kluba koji je nesto aman uspjesan u evropi a da funkcionise kako mi funkcionisemo, ocigledno da je onda problem u nacinu funkcionisanja.
Kako bolan ne shvataš.Reciimo Dinamo uplati drzavi poreza kroz doprinose i pdv recimo 2 miliona eura a drzava mu vrati,eto mozeš to nazvati i donacijom,recimo 1,5-2 miliona.Ljudi svjesni da im jak Dinamo donosi indirektno na drugoj strani milione kroz transfere,promociju grada i drzave,kroz rast prihoda u hotelijerstvu,restoranima,kaficima...Ista stvar je i sa Zvjezdom.Pa koliko samo Zeljo indirektno donese Kantonu para plus direktno uplatom poreskih obaveza,doprinosa...pa samo da nam pola vrate mi bi imali rješeno finansijsko pitanje.Jaki ljudi to izlobiraju,podastru cinjenice,ukazu na to koliko bi takva saradnja svima dobrog donijela...
I ti si siguran da ih ne gura politika ? Svasta
Gdje je spomenuta politika?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 8:11 pm

Neka se skloni Hidić jer ako se dodirnu ovaj će da se povrijedi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija