Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:25 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:04 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jan 31, 2020 7:32 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
pet jan 31, 2020 6:53 pm
Najlakše je reci kriva drzava,kriv statut,krivo ovo ono...Nigdje se na svijetu pare ne djele onako,moraju se rukavi zasukati i pokazati jesi li sposoban Ili nisi za funkciju koju obavljaš.Kod nas u klubu a i u svim sferama zivota je daj da se kako nakacim na budzet,redovna lova a nikakve obaveze i odgovornosti.Ko brani Zeljinoj upravi da popravi stvari,da se pare namaknu a milion je mogucnosti za to.Ne trebaju biti ništa specijalno pametni,dovoljno je da vide kako to funkcioniše u uspješnim klubovima širom Evrope i baciti se na posao.Ako mnogi klubovi u Evropi za godinu dana obrnu 200 miliona eura pa majku mu pogledaj šta oni rade pa ti donesi klubu 100 puta manje a to je dva miliona.Ne mogu ni to.Uhvate se pozicija i funkcija samo da bi se uhljebili i lezi hljebu da te jedem.
Kad je tako lagano navedi primjer uspjesnog kluba, nebitno u evropi ili u regionu, a da funkcionise kako mi funkcionisemo (sportsko drustvo iza kojeg ne stoji drzava ili grad).
Ne stoji ni iza jednog evropskog kluba ni drzava ni grad.Na Balkanu Srbija i Hrvatska imaju po jednog ili dva favorita pa im izvrše povrat poreza koji su uplatili,milionski su to iznosi,a vi na to gledate da ih drzava gura.Sta misliš da se naši nesposobnjakovici izbore za povrat poreza,velika bi to suma bila.Samo mislim da nikad nisu ni došli na tu ideju da se to negdje provuce.Ko brani i našoj a i svim drugim upravama da se izbore i prodaju svoja tv prava za iznose koji nisu smješni a koje sad dobijaju od bh telekoma.Drugi klubovi u drugim zemljama su se izborili.Ko brani našoj upravi da dovede hiljadu sponzora po hiljadu maraka a to je milion godišnje,to rade svi klubovi širom Evrope samo sa vecim iznosima.Da se izbore da im kladionice uplacuju što im pripada finansijska situacija bi se drasticno popravila u svim klubovima ali i to niko nije nikad ni spomenuo...Naši samo cekaju da im se cifra donese u klub,kad zafali dizi kredit i vracaj kad Uefa uplati od plasmana u neki euro kup,pod uslovom da smo dobili licencu jer nesposobnjakovici ni to nisu u stanju uraditi.Sponzori se vuku za rukav a ne cekaju kad ce doci u kancelariju i donijeti pare.
Nije istina da im samo vrate porez, imas finansijske izvejstaje Dinama na internetu pa pogledaj, daju im donacije tipa za razvoj omladinskog pogona, pa za uspjehe u evropi itd. helem nije povrat poreza nego ih guraju, O Zvezdi ne trebam ni pricat, drzavni projekat. To za sponzore i ostali administrativni dio si upravu, ali to nam opet nece donjeti stabilizaciju kluba, kazem ti nema kluba koji je nesto aman uspjesan u evropi a da funkcionise kako mi funkcionisemo, ocigledno da je onda problem u nacinu funkcionisanja.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:27 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:29 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:35 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:11 pm


1.Slazem se za losu ekonomsku situaciju,ali ne mozes citav zivot biti na drzavnoj sisi.Imas uefine fondove koji su svima pristupacni.
Samo jbg trebaju se i neki uslovi ispuniti...
2.Posten i transparentan rad privlaci i sponzore.Imali smo primjer iz bliske proslosti kada nam je svako polje na onom zidu u plavom salonu bilo popunjeno sa po jednim sponzorom.
Danas imamo to da jednog sponzora imamo na po nekoliko polja samo da se popuni.
3.Najvise dajemo ali najvise stetimo..
Vidi pod kazne saveza.
4.play off iz 2003 smo pukom srecom izbirili jer smo voljom zrijeba naletili na neozbiljne ekipe.i to je bio nas vrh.U susretima sa iole ozbiljnijim protivnicima smo primali po 6-7 komada.Grupne faze nekog od takmicenja su jos uvijek u domenu naucne fantazije.
Onakvom Dinamu je trebalo oko 10 godina...
Pa sad skontaj gdhe smo i sta smo.
5.slazem se u potpunosti.
Za vece cifre je potrebno je konstantno prisustvo na euro sceni jer je to izlog koji je jedini trenutno relevantan.
6.politika kluba je losa ne zbog ovog gore nabrojanog nego radi skroz drugih stvari o kojima stvarno necu uopste,ai ti si isrih svjestan samo to vjesto prebacujes na nesto trece.
Danane dosta si upravu, ali...imali smo transparentan i posten radi, privukli smo vise sponzora, najvise ikad vjerovatno, ali da li nas je to izdiglo iznad ostalih ? Jesmo li imali bolje uspjehe na terenu ? Jesmo li imali vise para u klubu ? Jesmo li imali stabilan klub ? Nista od ovoga nismo imali i zivjet cemo na pozajmicama ko god bio u klubu...imali smo uspjehe na terenu pa smo morali pozajmljivat, kasnije smo imali uspjehe u administraciji pa se opet zaduzivali i misljenja sam da ce se to tako nastaviti jer sa ovakvim nacinom organizacije i funkcionisanja kluba nista drugo nije moguce. Prezivaljvat cemo dok god je ovakva drzava i ovakav statut...
Nismo...
Ali smo bili na dobrom putu.
Ne zaboravi da u kakvoj drzavi zivimo i da za ono sto je negdje potrebno 5 godina,ovdje treba sigurno 12..
Po cemu smo bili na dobrom putu ? U klubu bilo stotine hiljada maraka pozajmica, dugovale se plate igracima, sportski segment padao iz godine u godinu, bilo je i pozitivnih stvari ali zadnja godina je bio strasan pad i u finansijama i u sportskom segmentu, put kojim smo isli u zadnjoj godini definitivno nije vodio uspostavljanju nekog uspjesnog sistema.

Poenta je da po mom misljenju ovakav statut u ovakvoj drzavi ne vodi nicemu osim u propast pa ko god bio u klub ili Senad ili Amar, trebaju nam temeljite promjene.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:30 pm

Jel istina da ćemo se boriti grčevito za opstanak prema ovom pisanju forumaša?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:33 pm

sahmat je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:30 pm
Jel istina da ćemo se boriti grčevito za opstanak prema ovom pisanju forumaša?
O takvim forumasima je vise glupo i pricati, barbarez i ajzea su to fino objasnili...
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:34 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:25 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:04 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jan 31, 2020 7:32 pm


Kad je tako lagano navedi primjer uspjesnog kluba, nebitno u evropi ili u regionu, a da funkcionise kako mi funkcionisemo (sportsko drustvo iza kojeg ne stoji drzava ili grad).
Ne stoji ni iza jednog evropskog kluba ni drzava ni grad.Na Balkanu Srbija i Hrvatska imaju po jednog ili dva favorita pa im izvrše povrat poreza koji su uplatili,milionski su to iznosi,a vi na to gledate da ih drzava gura.Sta misliš da se naši nesposobnjakovici izbore za povrat poreza,velika bi to suma bila.Samo mislim da nikad nisu ni došli na tu ideju da se to negdje provuce.Ko brani i našoj a i svim drugim upravama da se izbore i prodaju svoja tv prava za iznose koji nisu smješni a koje sad dobijaju od bh telekoma.Drugi klubovi u drugim zemljama su se izborili.Ko brani našoj upravi da dovede hiljadu sponzora po hiljadu maraka a to je milion godišnje,to rade svi klubovi širom Evrope samo sa vecim iznosima.Da se izbore da im kladionice uplacuju što im pripada finansijska situacija bi se drasticno popravila u svim klubovima ali i to niko nije nikad ni spomenuo...Naši samo cekaju da im se cifra donese u klub,kad zafali dizi kredit i vracaj kad Uefa uplati od plasmana u neki euro kup,pod uslovom da smo dobili licencu jer nesposobnjakovici ni to nisu u stanju uraditi.Sponzori se vuku za rukav a ne cekaju kad ce doci u kancelariju i donijeti pare.
Nije istina da im samo vrate porez, imas finansijske izvejstaje Dinama na internetu pa pogledaj, daju im donacije tipa za razvoj omladinskog pogona, pa za uspjehe u evropi itd. helem nije povrat poreza nego ih guraju, O Zvezdi ne trebam ni pricat, drzavni projekat. To za sponzore i ostali administrativni dio si upravu, ali to nam opet nece donjeti stabilizaciju kluba, kazem ti nema kluba koji je nesto aman uspjesan u evropi a da funkcionise kako mi funkcionisemo, ocigledno da je onda problem u nacinu funkcionisanja.
Modalitet u kojem Željo više neće biti Željo ne dolazi u obzir po meni. Ako je nekom do navijanja za klub kojim vlada neki bogatun kojem puca zanoktica što se mi nerviramo ima Mančestere i ostale klubove pa nek oplete.
イビチャ・オシム
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:44 pm

Izlija je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:34 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:25 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:04 pm

Ne stoji ni iza jednog evropskog kluba ni drzava ni grad.Na Balkanu Srbija i Hrvatska imaju po jednog ili dva favorita pa im izvrše povrat poreza koji su uplatili,milionski su to iznosi,a vi na to gledate da ih drzava gura.Sta misliš da se naši nesposobnjakovici izbore za povrat poreza,velika bi to suma bila.Samo mislim da nikad nisu ni došli na tu ideju da se to negdje provuce.Ko brani i našoj a i svim drugim upravama da se izbore i prodaju svoja tv prava za iznose koji nisu smješni a koje sad dobijaju od bh telekoma.Drugi klubovi u drugim zemljama su se izborili.Ko brani našoj upravi da dovede hiljadu sponzora po hiljadu maraka a to je milion godišnje,to rade svi klubovi širom Evrope samo sa vecim iznosima.Da se izbore da im kladionice uplacuju što im pripada finansijska situacija bi se drasticno popravila u svim klubovima ali i to niko nije nikad ni spomenuo...Naši samo cekaju da im se cifra donese u klub,kad zafali dizi kredit i vracaj kad Uefa uplati od plasmana u neki euro kup,pod uslovom da smo dobili licencu jer nesposobnjakovici ni to nisu u stanju uraditi.Sponzori se vuku za rukav a ne cekaju kad ce doci u kancelariju i donijeti pare.
Nije istina da im samo vrate porez, imas finansijske izvejstaje Dinama na internetu pa pogledaj, daju im donacije tipa za razvoj omladinskog pogona, pa za uspjehe u evropi itd. helem nije povrat poreza nego ih guraju, O Zvezdi ne trebam ni pricat, drzavni projekat. To za sponzore i ostali administrativni dio si upravu, ali to nam opet nece donjeti stabilizaciju kluba, kazem ti nema kluba koji je nesto aman uspjesan u evropi a da funkcionise kako mi funkcionisemo, ocigledno da je onda problem u nacinu funkcionisanja.
Modalitet u kojem Željo više neće biti Željo ne dolazi u obzir po meni. Ako je nekom do navijanja za klub kojim vlada neki bogatun kojem puca zanoktica što se mi nerviramo ima Mančestere i ostale klubove pa nek oplete.
Nisam ni ja za to, nemam uopste ideju za potencijalno rjesenje ali po meni ovako ne moze posebno sto sve vise investitora ulazi i u nasu ligu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:53 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:33 pm
sahmat je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:30 pm
Jel istina da ćemo se boriti grčevito za opstanak prema ovom pisanju forumaša?
O takvim forumasima je vise glupo i pricati, barbarez i ajzea su to fino objasnili...
Jel istina da ne možemo dobrog igrača dovesti bez investitora?
I da li je istina da ulaze jaki ljudi u upravu sada na skupštini?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:55 pm

@Izlija
Ja sam siguran da ćemo se jednom naći u situaciji da biramo - da li smo za to da se, UVJETNO REČENO, prodamo ili da ostanemo klub navijača i simpatizera, narodski klub, hajmo to tako nazvati.

I poprilično sam siguran da će većina nas biti za ovo prvo, makar to značilo da se jednim dijelom gubi čuveno "Mi smo Željini, Željo je naš!"

Zašto?

Živimo u takvom vremenu, želimo sve i odmah. Današnji svijet voli pobjednike. Sad je i bit će puno manje nogometnih romantika koji će ići na Željine utakmice samo radi ideje koju Željo nosi. Posjeta nam odavno zavisi od rezultata i stanja unutar kluba i to treba nešto da nam govori.

Može se ovo tebi, meni i svima nama sviđati ili ne, ali to je realnost. Ako mene pitaš, ja sam za prvu opciju, ali ne pod svaku cijenu. Ako me pitaš zašto, odgovorit ću jer mislim da je to za Želju najbolje.

Hebiga, tako se desilo, poklopilo, nekako je bilo i logično da nakon rata budemo najbolji u državi. Samim tim smo nepovratno razmazili navijače. I ta transformacija kluba od narodnog, kluba za "raju", omiljenog jugoslovenskog do najmoćnijeg u državi treba da se završi, ponavljam UVJETNO REČENO, prodajom kluba nekome ko će nas pogurati da napravimo korak više. To mi je jedino logično.

Razumijem apsolutno ako se nekome ne sviđa ova ideja, čak sam i ja dugo razmišljao o ovome, ali sve ovo mi se čini logično, objektivno, u skladu sa stvarnošću. Pozdrav.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:58 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:44 pm
Izlija je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:34 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:25 pm


Nije istina da im samo vrate porez, imas finansijske izvejstaje Dinama na internetu pa pogledaj, daju im donacije tipa za razvoj omladinskog pogona, pa za uspjehe u evropi itd. helem nije povrat poreza nego ih guraju, O Zvezdi ne trebam ni pricat, drzavni projekat. To za sponzore i ostali administrativni dio si upravu, ali to nam opet nece donjeti stabilizaciju kluba, kazem ti nema kluba koji je nesto aman uspjesan u evropi a da funkcionise kako mi funkcionisemo, ocigledno da je onda problem u nacinu funkcionisanja.
Modalitet u kojem Željo više neće biti Željo ne dolazi u obzir po meni. Ako je nekom do navijanja za klub kojim vlada neki bogatun kojem puca zanoktica što se mi nerviramo ima Mančestere i ostale klubove pa nek oplete.
Nisam ni ja za to, nemam uopste ideju za potencijalno rjesenje ali po meni ovako ne moze posebno sto sve vise investitora ulazi i u nasu ligu
A sta je to kontretno rjesnje za nas klub kad nam ne trebaju infestitori tipa stranaca ili damacih koji ce da uloze novac sa dobrom namjerom a opet imaju neki dio kolaca kasnije od toga. Kako ce nas klub da primakne novac ? Kroz sponozore iz BIH razne firme i produkte jako tesko neke vece novce, generalni sponzor ? Od prodaje igrace znate i sami kako to ide kod nas.

Sta nas ceka vec sad na ljeto, nova seoba igraca, mozda raskidi ugovora nezadovoljnih, sta ako ne bude titule ili kup-a, ako ne izborimo europu ? Pa sve i da osvojimo titulu, u europi zaradimo 500.000 € to je opet novac koji ce otici preko noci - ne doslovce, ali jako brzo obrzirom koliko nas klub ima obaveza prema svakome, svemu i svacemu.

Do kada ovakav nacin rada. i da pitam vas ljubitelje lika i djela, hoce li sa neba pasti sve jer je on tu ? Od cega ce istii da pravi ekipu ubuduce, a hocemo svi neke vece ciljeve i rezultate ?
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sub feb 01, 2020 5:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 5:59 pm

Neko nabroja timove koji će u drugom dijelu sezone biti jaći: Sarajevo, Zrinjski, Borac, Tuzla, Velež ...
Mi prve dvije utakmice igramo u Bijeljini i okolici (Radnik i Zvijezda). Eto oni se nisu pojačali. Ako tu kiksamo (sve osim pobjeda je kiks) nakako sam siguran da to više ne možemo nadoknaditi. Svaka naredna utakmica je eliminatorna ako želimo nešto više, a tu najveću ulogu igra samopouzdanje a ono se postiže samo pobjedama. A ako osokoljeni uđemo u utakmice protiv "jaćih" onda TSS i ostali neće praviti neku prevagu.

Utakmica svih utakmica je ona za 20 dana, ona određuje pravac i nade. :zeljeznicar1:
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:00 pm

Ovdje je izgleda podmoranje reci da imamo strasnu ekipu i da je titula sigurno nasa. U suprotnom si pljuvac i neprijatelj kluba.
Klub istomisljenika i neistomisljenika!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:01 pm

Ne želimo biti Zvezda i Dinamo, želimo dominaciju u ovoj jebenoj državi.

Evropu nećemo imati ni s investitorom, jer jedino ovdje može doći ovakav kao kod kona.

Bezveze perete nesposobnost Amarovih ljudi i poltrona koji nisu u stanju dobiti licencu, unijeti pare za funkcionisanje kluba bez kredita i obezbijediti dobre pare da Amar uloži u ekipu.

Klub ima potencijal da bez ikakvih promjena statuta i pički materni za početak bude najjači u državi.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:02 pm

Sreca pa sef i kapiten nemaju luzersko razmisljanje, sto je veoma bitno u pohodu na titulu.

Gavrane izvuci nam neko krilo dobro :kafa:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:09 pm

Valter je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:59 pm
Neko nabroja timove koji će u drugom dijelu sezone biti jaći: Sarajevo, Zrinjski, Borac, Tuzla, Velež ...
Mi prve dvije utakmice igramo u Bijeljini i okolici (Radnik i Zvijezda). Eto oni se nisu pojačali. Ako tu kiksamo (sve osim pobjeda je kiks) nakako sam siguran da to više ne možemo nadoknaditi. Svaka naredna utakmica je eliminatorna ako želimo nešto više, a tu najveću ulogu igra samopouzdanje a ono se postiže samo pobjedama. A ako osokoljeni uđemo u utakmice protiv "jaćih" onda TSS i ostali neće praviti neku prevagu.

Utakmica svih utakmica je ona za 20 dana, ona određuje pravac i nade. :zeljeznicar1:
Ko je napisao sada da smo lošiji od Tuzle, Veleža i Borca?
To nije istina.
Ovo ostalo se slažem.

Iako ne treba gledati druge jer nama se otprilike otvorilo da samo sebe gledamo i pojačamo i iskoristimo turbulencije u Sarajevu, paniku i lutanje u Mostaru.
Tu je i belaj što neka očekivanja nisu ostvarena. Rekao bih i priča ovih forumaša, ali ona nije bitna, ionako odmah vidiš ko je rekao pa znaš od starta da nema od toga ništa. Vjerovatno ćemo i dalje biti bara bara s Zrinjskim i Sarajevom. Samo sad se ulazi u dio prvenstva gdje bodovi iz malih tekmi se moraju uzeti jer sve je manje tekmi gdje ih možeš vratiti, a i ko zna šta će konkurenti raditi na tim malim tekmama.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:12 pm

mamba21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:21 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:19 pm
gavran je napisao/la:
sub feb 01, 2020 3:00 pm


Prijem
Gavran pao,gavran pao.....
Prijem
Jel ti se lutvo javljao?
Nije supak promijenio vetrinara
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:13 pm

mamba21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:02 pm
Sreca pa sef i kapiten nemaju luzersko razmisljanje, sto je veoma bitno u pohodu na titulu.

Gavrane izvuci nam neko krilo dobro :kafa:
Ide krilo,nije bas Popara ali ide.Valja mi novu zastavu kupiti
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:17 pm

gavran je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:13 pm
mamba21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:02 pm
Sreca pa sef i kapiten nemaju luzersko razmisljanje, sto je veoma bitno u pohodu na titulu.

Gavrane izvuci nam neko krilo dobro :kafa:
Ide krilo,nije bas Popara ali ide.Valja mi novu zastavu kupiti
Dobro je da ide. Prestali su ti forumasi vjerovati.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:17 pm

gavran je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:13 pm
mamba21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 6:02 pm
Sreca pa sef i kapiten nemaju luzersko razmisljanje, sto je veoma bitno u pohodu na titulu.

Gavrane izvuci nam neko krilo dobro :kafa:
Ide krilo,nije bas Popara ali ide.Valja mi novu zastavu kupiti
Fanimo??
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:17 pm

mamba21 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:21 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub feb 01, 2020 5:19 pm
gavran je napisao/la:
sub feb 01, 2020 3:00 pm


Prijem
Gavran pao,gavran pao.....
Prijem
Jel ti se lutvo javljao?
Jest maskiro se....



slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 01, 2020 6:19 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub feb 01, 2020 4:43 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 4:40 pm
salle86 je napisao/la:
sub feb 01, 2020 4:28 pm
A jel moguće da je član 4-toplasirane ekipe u slovenskoj drugoj ligi nama pojačanje ???
za navijace ZELJE naravno da nije a za navijace a.o. naravno da jeste.
A za navijače hadži Misketa
Majstore ove stvari nisu za foruma....
Hocemo li sad o kamatama ....
Sta mislis.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot], neroazzuro, pintol_TM87 i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija