Moderator/ica: storm_raider

 
lutvo
Postovi: 48
Pridružen/a: sub jan 04, 2020 11:20 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 4:05 pm

Elegant je napisao/la:
pet jan 31, 2020 4:02 pm
Kemo, Ramo, Zeric nisu otisli u Tursku, jos neko ?
Zaka17 :(
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 4:32 pm

Veca mora imati prednost nad Ericem. Eric nije nista pokazao... A i Vec cijeli zivot u Zelji.

Zukanovic u SPAL presao.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 4:38 pm

Slavko Bralić slobodan, mogao bi se zaganjati. :D
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 4:46 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jan 24, 2020 3:06 pm
Masinovodja je napisao/la:
pet jan 24, 2020 2:58 pm
Post Postao/la amypitar » 24 jan 2020, 14:54

Historicar je napisao/la: ↑24 jan 2020, 14:50
Kovačević, Lazić, Šerbečić, Pidro, Miličević, Stanojević, Rahmanović, Tatar, Jukić i Ahmetović.Ovih 10 i jedan kapitalni desni bek, uz nadamo se svi, ostanak Lazića, mislim da bi to bilo to, za proljetni dio.Ako ne dođe desni bek, staviti tu Oremuša, igrao je fino na toj poziciji svojevremeno u Hajduku.Samo da ih Vinko lijepo uigra, odlično je, što je večina dolazaka završena, prije glavne faze priprema u Antaliji.

Ja ne vidim igraca iz konkurentnih ekipa iz vrha da bi mogao uletiti u nasih prvih 11,mozda Stilic

Mozda bi im Stila kaze mogao uletit,al cisto sumnjam. hahahahahahhahahahahahahaha
😂😂😂
Jesu li sigurni da ce im 😎 i lazic igrati ovu polusezonu.

Dobro je sto se dizu opet, znamo kako zavrse na derbiju😁
A ja fino prije sedam dana pitam da li su sigurni da ce 😎 igrati? Zna se to vec duze vrijeme, samo kriju fino. Ili sto bi njihovi insajderi rekli ne igra jer nije navikao na naocale😂😂😂
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 4:46 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:29 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jan 31, 2020 8:32 am
Zele svi doci u nasu ligu. Samo je problem sto mi ne mozemo drzati pet igraca sa 10.000 KM primanja..
Koliko para, toliko muzike.
A što ne možemo.
Ne mozemo iz vise razloga.
Prvi je losa ekonomska situacija u drzavi. Drzava pomaze sa smijesnin sredstvima, da nismo u stanju imati pet normalnih terena u drzavi..
Drugo privatne firme skoro nikako i ne ulazu u sport. Poslije rata su malo i ulagali, kasnije su vidjeli da nema neke zarade od toga. Udji u neki market vidjet ces more brendova, onda otvori zvanicnu i vidi jel iki od njih sponzor.
Trece pare od navijaca za nas klub i postoje. Mozda i najvise para u drzavi donesemo klubu, ali su to i dalje smijesne pare. I za ovo je kriva losa ekonomska slika drzave. Gdje firma da drzavi skoro koliko i radniku. Prosjecna plata bude 750 KM, i haj prezivi.. Logicno da ce roditelj kupiti jaknu i cizme nego Zeljin dres u fs.
Cetvrto smijesni rezultati, rekord plej of 2003.. Nikad nismo to ponovili. Da udjemo u grupnu fazu za Evropu smo smijesni..
Peto izlazni transferi su smijesni. Dosta igraca tipa igra do isteka ugovora ili mi raskinemo. U oba slucaja smo u minusu. Jedan od nacina je kao sto smo ursdili sa Krpicem i Sipovicem prodali ih pred istek ugovora, ali je to i dalje malo para. O vecin ciframa mozemo samo sanjati.
Sesto politika kluba. Ona je losa bas zbog ovih gore pet razloga. Bilo je u prososti neznanja, moglo se mozda i bolje raditi, ali dva tri miliona osredjii klubovi bace na prosjecnog igraca. Fazon sa igracima je u kvalitetu, a ne kvantitetu.
Sedmo statut kluba mora omoguciti ulazak nekij ljudi sa vecim parama. Normalno ljudi koji zele da zarade, mi od pozajmica i slicnog nemamo koristi neke. Ali i to diktira drzava.
Eh eto zato ukratko nemamo para.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 4:48 pm

Mi da sredimo politiku i statut kluba ? :rofl:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:08 pm

Prodase Kone najboljeg igraca, ali se vraca Pidro
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:09 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:08 pm
Prodase Kone najboljeg igraca, ali se vraca Pidro
Ode brzi, realno ***** od igrača, al je bio borben. Možemol mi kako ove uvalit što im ističu ugovori da nam ne uzimaju džaba keš?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:11 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jan 31, 2020 4:46 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:29 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jan 31, 2020 8:32 am
Zele svi doci u nasu ligu. Samo je problem sto mi ne mozemo drzati pet igraca sa 10.000 KM primanja..
Koliko para, toliko muzike.
A što ne možemo.
Ne mozemo iz vise razloga.
Prvi je losa ekonomska situacija u drzavi. Drzava pomaze sa smijesnin sredstvima, da nismo u stanju imati pet normalnih terena u drzavi..
Drugo privatne firme skoro nikako i ne ulazu u sport. Poslije rata su malo i ulagali, kasnije su vidjeli da nema neke zarade od toga. Udji u neki market vidjet ces more brendova, onda otvori zvanicnu i vidi jel iki od njih sponzor.
Trece pare od navijaca za nas klub i postoje. Mozda i najvise para u drzavi donesemo klubu, ali su to i dalje smijesne pare. I za ovo je kriva losa ekonomska slika drzave. Gdje firma da drzavi skoro koliko i radniku. Prosjecna plata bude 750 KM, i haj prezivi.. Logicno da ce roditelj kupiti jaknu i cizme nego Zeljin dres u fs.
Cetvrto smijesni rezultati, rekord plej of 2003.. Nikad nismo to ponovili. Da udjemo u grupnu fazu za Evropu smo smijesni..
Peto izlazni transferi su smijesni. Dosta igraca tipa igra do isteka ugovora ili mi raskinemo. U oba slucaja smo u minusu. Jedan od nacina je kao sto smo ursdili sa Krpicem i Sipovicem prodali ih pred istek ugovora, ali je to i dalje malo para. O vecin ciframa mozemo samo sanjati.
Sesto politika kluba. Ona je losa bas zbog ovih gore pet razloga. Bilo je u prososti neznanja, moglo se mozda i bolje raditi, ali dva tri miliona osredjii klubovi bace na prosjecnog igraca. Fazon sa igracima je u kvalitetu, a ne kvantitetu.
Sedmo statut kluba mora omoguciti ulazak nekij ljudi sa vecim parama. Normalno ljudi koji zele da zarade, mi od pozajmica i slicnog nemamo koristi neke. Ali i to diktira drzava.
Eh eto zato ukratko nemamo para.
1.Slazem se za losu ekonomsku situaciju,ali ne mozes citav zivot biti na drzavnoj sisi.Imas uefine fondove koji su svima pristupacni.
Samo jbg trebaju se i neki uslovi ispuniti...
2.Posten i transparentan rad privlaci i sponzore.Imali smo primjer iz bliske proslosti kada nam je svako polje na onom zidu u plavom salonu bilo popunjeno sa po jednim sponzorom.
Danas imamo to da jednog sponzora imamo na po nekoliko polja samo da se popuni.
3.Najvise dajemo ali najvise stetimo..
Vidi pod kazne saveza.
4.play off iz 2003 smo pukom srecom izbirili jer smo voljom zrijeba naletili na neozbiljne ekipe.i to je bio nas vrh.U susretima sa iole ozbiljnijim protivnicima smo primali po 6-7 komada.Grupne faze nekog od takmicenja su jos uvijek u domenu naucne fantazije.
Onakvom Dinamu je trebalo oko 10 godina...
Pa sad skontaj gdhe smo i sta smo.
5.slazem se u potpunosti.
Za vece cifre je potrebno je konstantno prisustvo na euro sceni jer je to izlog koji je jedini trenutno relevantan.
6.politika kluba je losa ne zbog ovog gore nabrojanog nego radi skroz drugih stvari o kojima stvarno necu uopste,ai ti si isrih svjestan samo to vjesto prebacujes na nesto trece.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:12 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:08 pm
Prodase Kone najboljeg igraca, ali se vraca Pidro
Ma nije on vidio najboljeg igrača. Njihov najbolji igrac, al ubjedljivo je Mersudin.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:12 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:09 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:08 pm
Prodase Kone najboljeg igraca, ali se vraca Pidro
Ode brzi, realno ***** od igrača, al je bio borben. Možemol mi kako ove uvalit što im ističu ugovori da nam ne uzimaju džaba keš?
Asima ne možeš za glavicu kupusa tušnut.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:14 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:12 pm
AsharaK je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:09 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:08 pm
Prodase Kone najboljeg igraca, ali se vraca Pidro
Ode brzi, realno ***** od igrača, al je bio borben. Možemol mi kako ove uvalit što im ističu ugovori da nam ne uzimaju džaba keš?
Asima ne možeš za glavicu kupusa tušnut.
Raspodjelit ih po klubovima, malo onaj , malo onaj, al da ne smiju igrati protiv nas.:D
Željezničar ante portas !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:16 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:12 pm
AsharaK je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:09 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:08 pm
Prodase Kone najboljeg igraca, ali se vraca Pidro
Ode brzi, realno ***** od igrača, al je bio borben. Možemol mi kako ove uvalit što im ističu ugovori da nam ne uzimaju džaba keš?
Asima ne možeš za glavicu kupusa tušnut.
Asim je potpisao 2 ugovora, prva i druga smjena u Angeliniju i Mahali. Opis posla raspuhivanje nargile..
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Željezničar_1921
Postovi: 7
Pridružen/a: ned feb 05, 2017 10:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:18 pm

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:29 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:09 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:08 pm
Prodase Kone najboljeg igraca, ali se vraca Pidro
Ode brzi, realno ***** od igrača, al je bio borben. Možemol mi kako ove uvalit što im ističu ugovori da nam ne uzimaju džaba keš?
Jedino Kemu, ovo ostalo ni mater kupila ne bi. A vjeruj da se meni igraci poput Stanoja svidjaju, nije on neki velemajstor ali je koristan bas i zahvalan igrac.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:35 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jan 31, 2020 5:11 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jan 31, 2020 4:46 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jan 31, 2020 9:29 am


A što ne možemo.
Ne mozemo iz vise razloga.
Prvi je losa ekonomska situacija u drzavi. Drzava pomaze sa smijesnin sredstvima, da nismo u stanju imati pet normalnih terena u drzavi..
Drugo privatne firme skoro nikako i ne ulazu u sport. Poslije rata su malo i ulagali, kasnije su vidjeli da nema neke zarade od toga. Udji u neki market vidjet ces more brendova, onda otvori zvanicnu i vidi jel iki od njih sponzor.
Trece pare od navijaca za nas klub i postoje. Mozda i najvise para u drzavi donesemo klubu, ali su to i dalje smijesne pare. I za ovo je kriva losa ekonomska slika drzave. Gdje firma da drzavi skoro koliko i radniku. Prosjecna plata bude 750 KM, i haj prezivi.. Logicno da ce roditelj kupiti jaknu i cizme nego Zeljin dres u fs.
Cetvrto smijesni rezultati, rekord plej of 2003.. Nikad nismo to ponovili. Da udjemo u grupnu fazu za Evropu smo smijesni..
Peto izlazni transferi su smijesni. Dosta igraca tipa igra do isteka ugovora ili mi raskinemo. U oba slucaja smo u minusu. Jedan od nacina je kao sto smo ursdili sa Krpicem i Sipovicem prodali ih pred istek ugovora, ali je to i dalje malo para. O vecin ciframa mozemo samo sanjati.
Sesto politika kluba. Ona je losa bas zbog ovih gore pet razloga. Bilo je u prososti neznanja, moglo se mozda i bolje raditi, ali dva tri miliona osredjii klubovi bace na prosjecnog igraca. Fazon sa igracima je u kvalitetu, a ne kvantitetu.
Sedmo statut kluba mora omoguciti ulazak nekij ljudi sa vecim parama. Normalno ljudi koji zele da zarade, mi od pozajmica i slicnog nemamo koristi neke. Ali i to diktira drzava.
Eh eto zato ukratko nemamo para.
1.Slazem se za losu ekonomsku situaciju,ali ne mozes citav zivot biti na drzavnoj sisi.Imas uefine fondove koji su svima pristupacni.
Samo jbg trebaju se i neki uslovi ispuniti...
2.Posten i transparentan rad privlaci i sponzore.Imali smo primjer iz bliske proslosti kada nam je svako polje na onom zidu u plavom salonu bilo popunjeno sa po jednim sponzorom.
Danas imamo to da jednog sponzora imamo na po nekoliko polja samo da se popuni.
3.Najvise dajemo ali najvise stetimo..
Vidi pod kazne saveza.
4.play off iz 2003 smo pukom srecom izbirili jer smo voljom zrijeba naletili na neozbiljne ekipe.i to je bio nas vrh.U susretima sa iole ozbiljnijim protivnicima smo primali po 6-7 komada.Grupne faze nekog od takmicenja su jos uvijek u domenu naucne fantazije.
Onakvom Dinamu je trebalo oko 10 godina...
Pa sad skontaj gdhe smo i sta smo.
5.slazem se u potpunosti.
Za vece cifre je potrebno je konstantno prisustvo na euro sceni jer je to izlog koji je jedini trenutno relevantan.
6.politika kluba je losa ne zbog ovog gore nabrojanog nego radi skroz drugih stvari o kojima stvarno necu uopste,ai ti si isrih svjestan samo to vjesto prebacujes na nesto trece.
Danane dosta si upravu, ali...imali smo transparentan i posten radi, privukli smo vise sponzora, najvise ikad vjerovatno, ali da li nas je to izdiglo iznad ostalih ? Jesmo li imali bolje uspjehe na terenu ? Jesmo li imali vise para u klubu ? Jesmo li imali stabilan klub ? Nista od ovoga nismo imali i zivjet cemo na pozajmicama ko god bio u klubu...imali smo uspjehe na terenu pa smo morali pozajmljivat, kasnije smo imali uspjehe u administraciji pa se opet zaduzivali i misljenja sam da ce se to tako nastaviti jer sa ovakvim nacinom organizacije i funkcionisanja kluba nista drugo nije moguce. Prezivaljvat cemo dok god je ovakva drzava i ovakav statut...
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 5:44 pm

@faca
Vidi to je moje vidjenje.
Pod prvim sam mislio na pare npr koje je Dinamo dobijao od drzave. Mi nismo , n smo mi nego niko u BiH nije na 3% tih primanja.
2. Imao si i ? Oni sponzori iza ne znace nesto previse, mozda je to bila strategija , da jos neko vidi. Ali najjaci sponzor bio je Miske. Imas i sad more malih sponzora.
Ali npr nemas Persila,Merixa, i jos par koji su bili zbog nekih ljudi. Svakako transoarentno poslovanje, ali npr ja sad znam kao i tad sto sam znao. Tj malo znam , jer nikad klub nije detaljne podatke objavio obicnim navijacima, svakak i ne treba to da radi.
3. Mislim da smo opet u plusu. A baklje moramo izbaciti.
4. Jebi ga moras nekad i srece imati. Zdrijeb to je 80% prolaza, eo npr Sarajevo prosle godine pored svih levatskih dobija Celtic.. Nema potrebe da omalovazavas uspjeh , jer je Zeljo u pitanju. To da li je sreca ili ne , ali nas je mlo djelilo da Malagu nabijemo nogom.
6. Politika je i prije losa bila. Znas sta smo radili sa igracima, 20 raskida ugovor po sezoni , sve je to politika. Vidi nije to neki strasan novac u pitanju, ali mi u kakvoj smo dubiozi pa ispada da jeste. I mislim da bez investitora cemo se jos dugo vrtiti u krug.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 6:16 pm

Sta bi s onim sto je suto kone

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 6:33 pm

Nije zadovoljio sss
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 31, 2020 6:41 pm

Evo onaj mali što je bio na probi raskinuo s Radnikom, nije igrao.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija