Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 10:51 am

Plava Porodica je napisao/la:
uto jan 28, 2020 9:15 am
To je 5000 minimalno mjesečno, za šta? Za jako spore noge, bukvalno drvene isto ko forest gamp, automatski loša orijentacija i postavljanje. Pa mu jebeni spori Ahmetović završi karijeru driblingom.
Ono što mu niko ne može osporiti je da je sigurno ponajbolji u ligi što se tiče i defanzivne i ofanzivne skok igre.
2000 je plafon za takve igrače, Bokačini i Hodžurda su realno, bar za mrvu kvalitetniji igrači od njega.
Nije Humano koliko je meni Emir bio drag igrač i žao što nije uspio kod nas. A po meni imao itekako šlifa
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 10:52 am

problem je sto se momak pljuje. licno, nemam problem ako se ne dogovore. to je sve posao. jedan ponudi a drugi prihvati ili odbije.
mene nervira sto pojedini pljuju po momku sa nekim seljackim ciljem da se opravda klub ili tome slicno. a relano, nema potrebe.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 10:57 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto jan 28, 2020 10:52 am
problem je sto se momak pljuje. licno, nemam problem ako se ne dogovore. to je sve posao. jedan ponudi a drugi prihvati ili odbije.
mene nervira sto pojedini pljuju po momku sa nekim seljackim ciljem da se opravda klub ili tome slicno. a relano, nema potrebe.
Ne klub, zna se ko...Da se razumijemo, izuzetno ga poštujem kao stručnjaka za ove lige, ali ovakvo klimanje glavom na sve odluke, pljuvanje po momku koji je ovdje od malih nogu je u najmanju ruku fuj...al et, svakom svoje...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:04 am

teteac8684 je napisao/la:
uto jan 28, 2020 10:03 am
mamba21 je napisao/la:
uto jan 28, 2020 9:59 am
Lendric odbije Kinu na polusezoni. Poslije produzi ugovor i ode u Francusku da mi nesto zaradimo.

Kemo i menadzer nece da prihvate bolju ponudu za klub. Odlicni uslovi ponudjeni i to odbijeno. Igrao bi sigurno, mozda i napredovao. Ali jok, zuri se njemu u Juznu Koreju, da uzme pare a Boga pitaj koliko ce mu menadzer hajrovati.

Sada na tribine.
U 2020. godini, tebi fiksno 3.000 dobri uslovi?? 2020. godina?? A dovedeš Kosorića, koji je već sav svoj raskoš pokazao u Širokom, šta nas tek čeka u prvenstvu možemo samo zamisliti...Smiješno...
Ovo je Bosna, nije Koreja, Kazahstan itd.
Prosječna plata ispod milje i to samo što ima jedan dio koji imaju baš velike plate, a realnost je neka 600-800. I to da radiš ko crnac.
Ok, reći ćemo da se ta dva posla ne mogu porediti. Ne mogu samo zato što mi hoćemo da su ovi naši nogometaši profesionalci...ali u biti koliko to oni jesu? Nije dovoljna želja, trebaju se ponašati i oni tako, ko profesionalni nogometaši vani. A jok da svoj hljeb mogu zarađivati samo ovde, jednoj od gorih liga svijeta. Kad se naše zvijezde bude ponašale kao profesionalci onda im i dati takva primanja, a ne da se na jedvite jade napnu da pobjede konobare, ribare i slične koji igraju nogomet reda radi
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:04 am

Pitanje je šta je prava istina, čija informacija je tačna.
Ovo 3 milje plus bonus je po meni dobra plata. Model bonusa je poznat u svijetu, ali kod nas nije baš prihvaćen.

Međutim, ako Kemo može negdje drugo otići i zaraditi veće pare, razumijem ga. Teško se on može prodati, tako da mu je ovo jedina šansa da kao slobodan igrač ide obezbijediti se.

Zato ne znam što se mora i u ovom slučaju zauzimati strane, te ovi su davali, te ovi nisu. A fakat je iritantno od pojedinih kao napadaj ove a oni isti samo u drugoj strani.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:05 am

Je li 1921 ekipa ide u Antaliju?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:09 am

Kako se pojedini pale na ovo "klimaci glavom" a pritom se prave ludi kao da nije tako.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:10 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:04 am
Pitanje je šta je prava istina, čija informacija je tačna.
Ovo 3 milje plus bonus je po meni dobra plata. Model bonusa je poznat u svijetu, ali kod nas nije baš prihvaćen.

Međutim, ako Kemo može negdje drugo otići i zaraditi veće pare, razumijem ga. Teško se on može prodati, tako da mu je ovo jedina šansa da kao slobodan igrač ide obezbijediti se.

Zato ne znam što se mora i u ovom slučaju zauzimati strane, te ovi su davali, te ovi nisu. A fakat je iritantno od pojedinih kao napadaj ove a oni isti samo u drugoj strani.
Budala je svako ko misli da igraci igraju iz neke ljubavi prema Zelji s toga po meni treba postovati odluku svakog igraca jer je to njima primarno posao pa onda sve ostalo, neces prihvatiti ponudjene uslove, hvala i dovidjenja, bez ikakvog pljuvanja i icega
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:15 am

Bogami sam i ja volio firmu u kojoj sam radio haman 7 godina. Volim je i dalje ali kad je dosla ponuda iz druge kompanije, 700 KM veca plata, nivo vise, razne edukacije...nije se tu puno razmisljalo. Zahvalio se staroj ekipi, odradio otkazni rok korektno, bio na raspolaganju za sve sto je trebalo i krajnje profesionalno zavrsio svoj anganzman. Fudbaleri imaju dosta kratak vijek u kojem se moraju osigurati za cijeli zivot i moramo ih shvatiti.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:20 am

Samo ću reći sljedeće, teško nama ako će nam Kosorić biti stoper u prvih 11... Teško nama... :zid:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:30 am

mamba21 je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:05 am
Je li 1921 ekipa ide u Antaliju?
I mene zanima?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:30 am

AdmirA je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:30 am
mamba21 je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:05 am
Je li 1921 ekipa ide u Antaliju?
I mene zanima?
Ide.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:50 am

santakuruz je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:15 am
Fudbaleri imaju dosta kratak vijek u kojem se moraju osigurati za cijeli zivot i moramo ih shvatiti.
A ko u BiH ima garanciju da će raditi do penzije, redovno primati platu i na kraju otići u zasluženu penziju te istu primati ?
Ogroman broj mladih (25-35 godina) ima a da nemaju dana radnog staža, nemoguće je stići do penzije. Znači ništa bolje od ostatka države ;)
Šuti i radi (igraj), džaba ti svi marifetluci i menadžeri ako si "prosječni bošnjo" kome je draže čitav dan ispijati kafe i kukakati kako je stanje loše, nego zapeti i raditi
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:51 am


zeljeznicka21 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:04 am
Pitanje je šta je prava istina, čija informacija je tačna.
Ovo 3 milje plus bonus je po meni dobra plata. Model bonusa je poznat u svijetu, ali kod nas nije baš prihvaćen.

Međutim, ako Kemo može negdje drugo otići i zaraditi veće pare, razumijem ga. Teško se on može prodati, tako da mu je ovo jedina šansa da kao slobodan igrač ide obezbijediti se.

Zato ne znam što se mora i u ovom slučaju zauzimati strane, te ovi su davali, te ovi nisu. A fakat je iritantno od pojedinih kao napadaj ove a oni isti samo u drugoj strani.
Budala je svako ko misli da igraci igraju iz neke ljubavi prema Zelji s toga po meni treba postovati odluku svakog igraca jer je to njima primarno posao pa onda sve ostalo, neces prihvatiti ponudjene uslove, hvala i dovidjenja, bez ikakvog pljuvanja i icega
Stanic igra, ko god dodje on objasnjava raji sta je Zeljo. On nije placen da igra, on je tu da edukuje igrace. Da ima i 10 milja malo je za takvu legendu.
Mustafa isto vrijedi svake marke koja je ulozena u njega, ovaj Australac sa Pala isto. Sta ima veze sto ce biti tu samo po' godine, treba ga istrpiti, mlad je. O Kosoricu da ne pricam, stoper svjetskih razmjera. Prica se da je Hummels gledo njegove nastupe na Malti i pokusavo to prenijeti na svoju igru.
Svi oni vrijede i mogu traziti koliko zinu ali Kemo jok. Kemo je krampa, a ovi gore su igracine na kojim cemo milione okrenuti.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:54 am

slika
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:56 am

Ronaldo pravi muke Juventusu jer je nacuo da ce mu PSG dati nesto vise para nego oni, pa se covijek dvoumi sta i kako da uradi.

A mi ovdje nesto pisemo i diskutujemo o platama, ko je upravu a ko ne. Da vas vidim koliko ce vas pristajati na kompromise kada je u pitanju vasa plata.

Koliko on gazda, direktor, predsjednik, sekretar i trener, sve u jednom ima platu i koliko jos naplacuje 'duga' ? Koliko je sam sebi dao ugovor i kakav ?
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto jan 28, 2020 11:57 am, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 11:56 am

Ja kad procitam kakve krampe uzimaju te pare tacno bi se rokno.Kemo ima odlicnu fiziku za stopera ali nema fudbalske inteligencije,postavljanja su mu ocajna i nije igrac za kojim se treba ovoliko zaliti. Idi pasa dje ti je bolje i zdravo.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 12:14 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
uto jan 28, 2020 10:16 am
Karijera fudbalera inace nije preduga ako neki to ovdje ne znaju. Koliko uzmes para uzeo si. Logicno je da svaki fudbaler ide gdje mu se vise para ponudi. Nece zauvijek sutat loptu nego 10 15 godina. Jos se uzme u obzir da je fudbal kod nas premalo placen u odnosu na druge drzave i naravno da ce svaki ici za parama. Ne znam sta vam nije jasno. Drugo je biti navijac i srati o svemu, a potpuno nesto drugo fudbaler.
Budi bar malo realan, za ovaj amaterizam od fudbala igraci su izuzetno dobro placeni. Kad se igraci budu ponasali kao profesionalci, kao igraci iz tih drugih drzava, u tom slucaju treba da imaju normalne plate..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 12:30 pm

Nasi igraci su izuzetno dobro placeni s obzirom kad se uzme u obzir rejting lige, nase uspjehe u evropi i slicno.

Pitajte starije koliko su bili placeni igraci koji su igrali cetvrfinale Kup Uefa i polufinale, naravno da su sad malo drugacija vremena.
Zeljeznicar je odskocna daska, za sve mlade igrace i igrace koji vani nisu napravili sto su zacrtali pa dodju da se oporave, eh kad su dosli do tog, moraju bit spremni na manja primanja nego vani.

Mi da mozemo zadrzat sve igrace sto smo imali zadnjih 10 godina, gdje bi nam bio kraj.
Svima je u cilju da idu vani, da zarade vise novca, to je logika.
Dacu primjer Lendrica koji je pristao da produzi ugovor a znao je da ide na ljeto, samo kako bi izvukli neku lovu za njeg, za razliku od Mikia koji je takodjer dobio cak i vecu platu nego Lendric a i on bi isao na ljeto.
Sada je recimo u pitanju Veselinovic s jedne strane a s druge Ramovic, Osmankovic.. gdje ce ovaj prvi vjerovatno na ljeto ic u odstetu koja ce zadovoljit Klub.
Slucaj s Ramovicem koji je nesretno povrijedjen i dalje smo racunali na njeg, nije korektno njegovo ponasanje jer je toboze “ljut” na ljude iz Kluba sto nisu prihvatili neke mizerne ponude od 50-75 k eura, smijesan novac.
Dok Kemo, koji citav zivot trenira u Zelji, sve mu je tu pruzeno, najveci Klub u BiH, on trazi neke izgovore (najveci je tu krivac menadzer, vezano za pregovore).

Niko nije iznad Kluba, to je ranije Amar uradio i sa Cocalicem i sa Tomicem, i sa sifurno jos nekim al se ne sjecam.

Da kazem da mi je drago sto smo ostali bez ove dvojice, slago bih, jer bi bili dosta konkuretniji i cvrsci, ostaje nam sad da cekamo to desno krilo, a treci stoper ce nam bit Ikic.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 28, 2020 12:31 pm

samo_plavo je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:20 am
Samo ću reći sljedeće, teško nama ako će nam Kosorić biti stoper u prvih 11... Teško nama... :zid:
Nisam insajder ali 99 % ce Aco1 i Aco2 biti stoperi tako da sta je tu je :) Sto bi neki rekli, babuka zna :)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], TheBlue i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija