Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 4:44 pm

Moramo biti principijelni. Kemo i treba da se bori i nogama i rukama za ono što misli da mu po igrama pripada. Ne znam koliko ima Stana, koliko je imao Bogi, koliko ima Mujezinović za kojeg je plaćeno obeštećenje, koliko ima Bojo, a i za njega smo, čini mi se platili obeštećenje.

Sad je po nekima Kemo kloc jer ga tamo Ahmetović izlevati. Pa taj isti Ahmetović je izlevatio i Sipovića na Grbavici i uputio povratnu za gol torpeda. Pa i Dado je protiv pitara krivac za dva gola. Koliku platu on ima?

Ako ćemo nekima "dozvoljavati" da se bore i rukama i nogama za "neku" lovu, onda to treba dozvoliti i Kemi koji je u Želji 18 godina i koji je za Želju u prvom timu odigrao 58 utakmica.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 4:52 pm

Bas mi je zao sto se ovako ispostavilo.

Jednostavno ne cijenimo svoju djecu, i to nije trenutno, to je dugi niz godina.

Zao mi je sto je Kemo trebao biti nasa zlatna koka.
Zao mi je sto nije nastupio duplo vise puta i vec sad bio duplo bolji igrac.
Zao mi je sto se sa njim davno nije produzio ugovor.
Zao mi je sto nemamo sistema u sportu, gdje guras svoje omladince i istrpis, a oni ti to vrate maximalno.
Npr ako si imao Kemu koji igra za sicu, dovedi drugog masno plati i ovaj uci od njega, a masni moze pokriti greske na pocetku.

Npr Memija produzuje ugovor, ne zeli menadjere, ostavlja klubu da pregovara u njegovo ime, desni bek najslabija karika u repki dugi niz godina, svi putevi vode da guramo Memiju i da ce nam se to visestruko vratiti.
Ne, mi dovodimo starije, Memiju guramo na svaku poziciju samo ne na desni bek i dajemo ga za sicu.

Zao mi je Ramovica. Strasan igrac. Zao mi je sto se s njim nije davno produzio ugovor. Npr. kad se povrijedio. Tako to ide u sistemu, njeemu pokazes da ti je stalo, a on u tom trenutku zeli sigurnost i nikakve povisice.

Zao mi je....
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 4:54 pm

Upravo sam provjerio ono što je @BlueTrain napisao i moj izvor mi je potvrdio tačnost informacije vezano za Kemu.

Sada će se bazirati pravdanje na lažima i orkestriranim napadima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 4:58 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jan 27, 2020 4:54 pm
Upravo sam provjerio ono što je @BlueTrain napisao i moj izvor mi je potvrdio tačnost informacije vezano za Kemu.

Sada će se bazirati pravdanje na lažima i orkestriranim napadima.
Pitaj izvora jel mu ovo stavljeno u decembru na sto. Jesu li mu poslije sta nudili.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:00 pm

cipiripi je napisao/la:
pon jan 27, 2020 3:54 pm
Vecina raje koja dolazi na utakmice je obicna radnicka klasa koja ima prosjecnu platu ispod 1000 maraka, kada jos na to dodamo srednjoskolce i studente koji zive na grbaci roditelja, onda dolazimo da je u danasnje vrijeme luksuz doci na jednu fudbalsku utakmicu.
Samim dolaskom na utakmicu i izdvajanjem novca za nas klub MI FINANSIRAMO TE ISTE IGRACE.

Stavite se u kozu obicnih navijaca koji jedva spajaju kraj s krajem i ovako DRSKIH igraca koji traze po 4-5 prosjecnih plata. ZA STA? INTERESUJE ME CIME SU ONI TO ZASLUZILI DA IMAJU TOLIKE PLATE.
Kaze neko to je Željino dijete, vjerujte mi da sam ja VECE Željino dijete nego vecina igraca. Zbog cega? Zato sto sam nekada trenirao u tom klubu, zato sto preko 35 godina bodrim svoj klub, nema grada u Bosni gdje nisam isao zbog svog Želje, obisao pola Evrope zbog svog Zelje, potrosio vise para u Fan shopu nego i jedan igrac koji je kod nas igrao. Svake godine kupujem clansku i godisnju, e JA SAM ZELJINO DIJETE, a ne neko ko gleda samo svoj interes.
Ja volim Želju i tu sam zbog Želje, a ne radi sebe i svoje licne promocije.

Ponudjeni su mu extra uslovi, kakvi god da su veci su nego plate koje imaju obicni radnici u javnom i privatnom sektoru, hoces neces izvoli naci gdje ti je bolje.
Svaka čast! :palacgore:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:02 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jan 27, 2020 4:54 pm
Upravo sam provjerio ono što je @BlueTrain napisao i moj izvor mi je potvrdio tačnost informacije vezano za Kemu.

Sada će se bazirati pravdanje na lažima i orkestriranim napadima.
E bas nije tacno.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:02 pm

A zašto bi mi vjerovali tom tvom izvoru, a znamo koliko ideš u kontru Amaru?
I meni izvor rek'o da mu je nuđeno 10.puta više od njegove realne kvalitete, jer je drvo, bio i ostao. Ma da je 100 puta naš.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:05 pm

AVLAMI LAŽEŠ
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:06 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jan 27, 2020 4:58 pm
avlami97 je napisao/la:
pon jan 27, 2020 4:54 pm
Upravo sam provjerio ono što je @BlueTrain napisao i moj izvor mi je potvrdio tačnost informacije vezano za Kemu.

Sada će se bazirati pravdanje na lažima i orkestriranim napadima.
Pitaj izvora jel mu ovo stavljeno u decembru na sto. Jesu li mu poslije sta nudili.
Vidim da znaš, pa nema potrebe. Ili još bolje postavi mu zadnju platnu listu sa naznakom za koji je mjesec plata i sve će nam biti jasno. Neće biti nagađanja ni podmetanja. Tako ćemo tačno znati za koju lovu igra Kemo, a za koju npr Stana ekstra igračina.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:12 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jan 27, 2020 4:54 pm
Upravo sam provjerio ono što je @BlueTrain napisao i moj izvor mi je potvrdio tačnost informacije vezano za Kemu.

Sada će se bazirati pravdanje na lažima i orkestriranim napadima.
hoce li iko stati u kraj ovome lazovu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:16 pm

"Daćemo priliku drugim igračima jer ti igrači ne vide sebe kao dio projekta i na te igrače koji ne žele produžiti ugovor ne možemo računati. Ti igrači gledaju sami sebe, takvi ljudi nama ne trebaju u ovom trenutku oko kluba jer svim zajedno samo možemo uraditi zajednički cilj kroz klub. Igrači koji gledaju samo svoj cilj, a ne gledaju klub nam ne trebaju."

Bolje je da se uigravaju drugi štoperski par, nego da imamo problem kad se bude Evropa igrala
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:26 pm

DISKUTUJTE BEZ VRIJEĐANJA
イビチャ・オシム
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:36 pm

sahmat je napisao/la:
pon jan 27, 2020 5:16 pm
"Daćemo priliku drugim igračima jer ti igrači ne vide sebe kao dio projekta i na te igrače koji ne žele produžiti ugovor ne možemo računati. Ti igrači gledaju sami sebe, takvi ljudi nama ne trebaju u ovom trenutku oko kluba jer svim zajedno samo možemo uraditi zajednički cilj kroz klub. Igrači koji gledaju samo svoj cilj, a ne gledaju klub nam ne trebaju."

Bolje je da se uigravaju drugi štoperski par, nego da imamo problem kad se bude Evropa igrala
Kraj priče. Puna podrška Klubu za ove i ovakve. I na kraju, bespotrebno se raspravljamo, Amar je taj koji odlučuje, i do sada je dobru većinu stvari uradio vrhunski, i zato malo više vjere u brku ne bi škodilo.
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u pon jan 27, 2020 5:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:38 pm

cipiripi je napisao/la:
pon jan 27, 2020 3:54 pm
Vecina raje koja dolazi na utakmice je obicna radnicka klasa koja ima prosjecnu platu ispod 1000 maraka, kada jos na to dodamo srednjoskolce i studente koji zive na grbaci roditelja, onda dolazimo da je u danasnje vrijeme luksuz doci na jednu fudbalsku utakmicu.
Samim dolaskom na utakmicu i izdvajanjem novca za nas klub MI FINANSIRAMO TE ISTE IGRACE.

Stavite se u kozu obicnih navijaca koji jedva spajaju kraj s krajem i ovako DRSKIH igraca koji traze po 4-5 prosjecnih plata. ZA STA? INTERESUJE ME CIME SU ONI TO ZASLUZILI DA IMAJU TOLIKE PLATE.
Kaze neko to je Željino dijete, vjerujte mi da sam ja VECE Željino dijete nego vecina igraca. Zbog cega? Zato sto sam nekada trenirao u tom klubu, zato sto preko 35 godina bodrim svoj klub, nema grada u Bosni gdje nisam isao zbog svog Želje, obisao pola Evrope zbog svog Zelje, potrosio vise para u Fan shopu nego i jedan igrac koji je kod nas igrao. Svake godine kupujem clansku i godisnju, e JA SAM ZELJINO DIJETE, a ne neko ko gleda samo svoj interes.
Ja volim Želju i tu sam zbog Želje, a ne radi sebe i svoje licne promocije.

Ponudjeni su mu extra uslovi, kakvi god da su veci su nego plate koje imaju obicni radnici u javnom i privatnom sektoru, hoces neces izvoli naci gdje ti je bolje.
:pljesak:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:46 pm

AdmirA je napisao/la:
pon jan 27, 2020 5:36 pm
sahmat je napisao/la:
pon jan 27, 2020 5:16 pm
"Daćemo priliku drugim igračima jer ti igrači ne vide sebe kao dio projekta i na te igrače koji ne žele produžiti ugovor ne možemo računati. Ti igrači gledaju sami sebe, takvi ljudi nama ne trebaju u ovom trenutku oko kluba jer svim zajedno samo možemo uraditi zajednički cilj kroz klub. Igrači koji gledaju samo svoj cilj, a ne gledaju klub nam ne trebaju."

Bolje je da se uigravaju drugi štoperski par, nego da imamo problem kad se bude Evropa igrala
Kraj priče. Puna podrška Klubu za ove i ovakve.
"Sad je problem što Amar hoće svoj novac da vrati. Da, vratit će ih. Borit će se rukama i nogama da ih vrati. Jer ih je Amar i dao", rekao je Osim ...
- Istraživao sam kompletan slučaj Amara Osima, jer se radi o velikom iznosu. Kad sagledate kontekst i tokove novca, onda je teško povjerovati u to. Ne postoji nijedan zakonski okvir da se to riješi bez suda. U ovom momentu ne postoji nijedan dokaz da se potvrdi da klub to riješi – izjavio je u maju Misimović i time potvrdio da za klub ovaj dug ne postoji.[/i]

Kraj priče. Puna podrška Klubu za ove i ovakve.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:49 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pon jan 27, 2020 5:05 pm
AVLAMI LAŽEŠ
Ma nije mu prvi put. Sve on zna, pametnica naša.
1987
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:51 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jan 27, 2020 5:46 pm
AdmirA je napisao/la:
pon jan 27, 2020 5:36 pm
sahmat je napisao/la:
pon jan 27, 2020 5:16 pm
"Daćemo priliku drugim igračima jer ti igrači ne vide sebe kao dio projekta i na te igrače koji ne žele produžiti ugovor ne možemo računati. Ti igrači gledaju sami sebe, takvi ljudi nama ne trebaju u ovom trenutku oko kluba jer svim zajedno samo možemo uraditi zajednički cilj kroz klub. Igrači koji gledaju samo svoj cilj, a ne gledaju klub nam ne trebaju."

Bolje je da se uigravaju drugi štoperski par, nego da imamo problem kad se bude Evropa igrala
Kraj priče. Puna podrška Klubu za ove i ovakve.
"Sad je problem što Amar hoće svoj novac da vrati. Da, vratit će ih. Borit će se rukama i nogama da ih vrati. Jer ih je Amar i dao", rekao je Osim ...
- Istraživao sam kompletan slučaj Amara Osima, jer se radi o velikom iznosu. Kad sagledate kontekst i tokove novca, onda je teško povjerovati u to. Ne postoji nijedan zakonski okvir da se to riješi bez suda. U ovom momentu ne postoji nijedan dokaz da se potvrdi da klub to riješi – izjavio je u maju Misimović i time potvrdio da za klub ovaj dug ne postoji.[/i]

Kraj priče. Puna podrška Klubu za ove i ovakve.


Postali smo klub licemjera i istomisljenika.
TM87
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:52 pm

shzna je napisao/la:
pon jan 27, 2020 5:49 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
pon jan 27, 2020 5:05 pm
AVLAMI LAŽEŠ
Ma nije mu prvi put. Sve on zna, pametnica naša.
Ma veze nema
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 5:57 pm

Dodatni dug: 2009.-2014.

2.223.372,00 KM dodatnih obaveza (uključujući i zatezne kamate) prema rješenju iz februara 2015. godine, čime je obuhvaćen period od 2009. do kraja 2014. godine. U ovom iznosu duga se nalaze obaveze za porez na dohodak i doprinose koje su utvrđene na osnovu manjaka u blagajni iz kontrolisanog perioda, kao i po osnovu neopravdanih isplaćenih akontacija iz istog perioda. Na ovo rješenje PUFBiH je podnesena žalba koja se još uvijek razmatra.

Željo kontinuirano potkradan.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pon jan 27, 2020 6:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 27, 2020 6:01 pm

Klub ovom prilikom informiše navijače, članove, sponzore i prijatelje Kluba da je u 2016. godini, nadležnom tužilaštvu dostavljena cjelokupna raspoloživa dokumentacija o poslovanju za period koji obuhvataju poreska rješenja, a radi provođenja daljih radnji i utvrđivanja eventualne odgovornosti za konstatovane nepravilnosti u poslovanju Kluba.

LOPOVI MARŠ IZ SVETINJE!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Blueee1921, cipiripi, Gola, Google [Bot], igla, Jacksparrow, Maestro_1921, Occasionally, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87, Zaki87 i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija