Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 23, 2020 9:38 pm

najbolje bi bilo kada bi imali 11 koji mogu trcati citavu utakmicu. zamisli da alispahic moze igrati u 80oj kao u 20oj.
danasnji fudbal je samo trka i jedino tako mozemo napredovat.
MIRZA RASCIC
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 23, 2020 9:45 pm

blueboy je napisao/la:
čet jan 23, 2020 7:32 pm
https://www.nkp.ba/16-godisnji-kalesija ... ljeznicar/
Bravo.

@isb87Da su Jamak i Mesa 5 godina mladji, uz Stilu, ostali im ne bi ni trebali
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 23, 2020 11:34 pm

Da su, da su...
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 12:53 am

avlami97 je napisao/la:
čet jan 23, 2020 8:58 pm
blueboy je napisao/la:
čet jan 23, 2020 5:17 pm
https://sc.sport.ba/dzihanic-ocekujemo- ... ve-godine/
Promijenili priču/ploču, došli tobe il' ga je prenijelo...Enis Džihanić: "Zatekli smo klub u dobrom stanju, a kad dođe vrijeme za to, nadam se da ćemo ga u još boljem ostati..."
Ozbiljnost naprosto zrači iz svake riječi intelektualaca koji nam vode klub. Šteta što ode onaj što je "odgovorno tvrdio" da ćemo dobiti licencu i da ćemo u suprotnom tužiti savez.
Treba napraviti anketu o tome koliko ljudi vjeruje u početak gradnje juga u ovoj godini.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 12:57 am

Nas vezni red proslu polusezonu su odigrali na veoma dobrom nivou, van svih ocekivanja.
Govorim o igracima prvenstveno mislim na Mesu i Dadu. Prvi je davno prestao igrati fudbal na nekom nivou njegova karijera poslije Slobode je mogla biti nastavljena u Zvijezdi 09, drugi je visak u MDK bio prosle zime.
Kao takvi su prekucali skoro svaku utakmicu prosle polusezone, i da smo bili sposobniji malo, jos bi vise njihov ucinak bio bolji.
Oni su naravno dio tima, nista sami ne bi mogli. Kao sto ni sami ne mogu biti krivi za Velez puta dva, Borac i Zrinski.
Realno to su za nas poprilicno nezgodne ekipe.
Istakli su svoje vrline mirnoca, pametna igra, sutevi sa distance, prekidi, lucidnost, nekad bi dosla na red i njihiva slabija igra trka, odbrana, duel igra, fizicka sprema. Ali sve u svemu u ligi niko nije imao ucinkovitiji i bolji vezni red. Doduse vidjet crmo kad se Oremus vrati..
Da bi vezni red bio kompletan red je i ostale spomenuti. Mehic i Dacic nisu dobili prilike, Subasic ce na proljece dobiti.
Hajdarevic kao neka cetvrta opcija je ok bio, ali nije to sto od njega ocekujemo. Zasluzeno na posudbi, dobit ce minute koje kod nas ne bi dobio.
Bojo super odigrao, od krila do zadnjeg veznog meni sasvim ok. Prva sezona u velikom klubu, mnogo iskusniji su se gubili, nadam se jos vecem ucinku u nastavku.
Zec ono sto je igrao iza Krpica, tu je najveci ucinak dao. Ali ceste povrede, na srecu imamo..
Stilic? Sta reci nespreman, debel, propao, nigdje vise nije mogao igrati. Majstore ostani do kraja karijere kod nas.
Jamak vjerovatno upada umjesto Hajdarevica i vjerovatno ce jos korisniji biti zbog iskustva. A Hajdaru ce dobro doci Sloboda, a Jamaku nece karijera propasti sto ce biti na klupi.
Mujezinovic osim neke zivosti, nista vise ne donese, nadam se raskidu ugovora.
Dalja pojacanja tipa ovog Japanca, mozda neki zalog za buducnost. Tesko mozs biti gori od Mujezinovica.
Ucinak otprilike 16-15 za golove protiv asistencija.
Stilic je najbolji asistent i strijelac do veznih igraca, naravno nista sam ne bi mogao.
Mislim da ovaj dio nije najgori u nasem timu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 1:23 am

Al nevjerovatni su. Mustafa, Hajdar, Zaim.. Na treninzima su jedno, cim izadju na teren drugo.
 
Avatar
superiore1921
Postovi: 47
Pridružen/a: pet avg 09, 2019 6:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 1:57 am

LeBlue je napisao/la:
čet jan 23, 2020 11:19 am
Kostic debitovao pobjedom 2-0 na klupi Sint-Truiden protiv Kortrijk.
Potpisali lika do ljeta da sjedi na klupi i slusa upute, jer im trener nema licencu 😂😂
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 9:16 am

Jos se nadam 😁

Ipak, Goran Zakarić neće pojačati Tuzla City. Kako saznaju Sportske.ba Azmir Husić je kontaktirao povremenog reprezentativca BiH u nadi da će ga dovesti u svoj klub. Kako saznaje naš portal Zakarić se zahvalio na ponudi i odlučio da neće doći u Tuzla City.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 9:21 am

mamba21 je napisao/la:
pet jan 24, 2020 9:16 am
Jos se nadam 😁

Ipak, Goran Zakarić neće pojačati Tuzla City. Kako saznaju hehe.ba Azmir Husić je kontaktirao povremenog reprezentativca BiH u nadi da će ga dovesti u svoj klub. Kako saznaje naš portal Zakarić se zahvalio na ponudi i odlučio da neće doći u Tuzla City.
Kaže Krunić ako propadne transfer onog Viniciusa, okrenut će se Zakariću
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 10:29 am

Na ovoj slici iz teretane Mehić ko Hazard..... za sirotinju :)


:zeljeznicar1:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 10:58 am

Ko je ovaj 39 na slikama?
Larse, kad je update one aplikacije FSBIH da vidimo ima li novih momaka u oml pogonu pored ovog iz Kalesije :)
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 11:44 am

Kospicar je napisao/la:
čet jan 23, 2020 4:44 pm
slika
Ima li neko da se razumije kakav je lim u pitanju kojim se pokriva istok, neke karaktersitike istog, siguno nije jeftin po kvadratnom metru.

Pada mi na pamet da su jednom iz bivse uprave rekli da ce se morati raditi i rekonstrukcija krova sjevera jer je isti dotrajao jer je bilo nekih curenja tokom jacih kisa, navodno su prostori ispod sjevera ugrozni radi toga.

Bas me zanima kolika je kvadratura krova sjevera i koliko bi to kostalo, da se ovaj stari skine i postavi novi isti ovaj kojim natkrivaju istok.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Grbavica 2
Postovi: 62
Pridružen/a: pon jan 06, 2020 5:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 11:48 am

Elegant je napisao/la:
pet jan 24, 2020 11:44 am
Kospicar je napisao/la:
čet jan 23, 2020 4:44 pm
slika
Ima li neko da se razumije kakav je lim u pitanju kojim se pokriva istok, neke karaktersitike istog, siguno nije jeftin po kvadratnom metru.

Pada mi na pamet da su jednom iz bivse uprave rekli da ce se morati raditi i rekonstrukcija krova sjevera jer je isti dotrajao jer je bilo nekih curenja tokom jacih kisa, navodno su prostori ispod sjevera ugrozni radi toga.

Bas me zanima kolika je kvadratura krova sjevera i koliko bi to kostalo, da se ovaj stari skine i postavi novi isti ovaj kojim natkrivaju istok.
Zakrpljeno je to ove godine na sjeveru, prije nego sto su krenuli sa radovima na istoku.
To što se ništa ne priča po forumima, ne znači da se ništa ne radi.
Ti bar znaš da najjači sam kada krenu da me lome !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 11:50 am

superiore1921 je napisao/la:
pet jan 24, 2020 1:57 am
LeBlue je napisao/la:
čet jan 23, 2020 11:19 am
Kostic debitovao pobjedom 2-0 na klupi Sint-Truiden protiv Kortrijk.
Potpisali lika do ljeta da sjedi na klupi i slusa upute, jer im trener nema licencu 😂😂
Aha, ok. Nisam upoznat. Citajuci medije njihove i izjave poslije utakmica prezentiran je kao glavni trener koji je debitovao pobjedom.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 12:28 pm

Grbavica 2 je napisao/la:
pet jan 24, 2020 11:48 am
Elegant je napisao/la:
pet jan 24, 2020 11:44 am
Kospicar je napisao/la:
čet jan 23, 2020 4:44 pm
slika
Ima li neko da se razumije kakav je lim u pitanju kojim se pokriva istok, neke karaktersitike istog, siguno nije jeftin po kvadratnom metru.

Pada mi na pamet da su jednom iz bivse uprave rekli da ce se morati raditi i rekonstrukcija krova sjevera jer je isti dotrajao jer je bilo nekih curenja tokom jacih kisa, navodno su prostori ispod sjevera ugrozni radi toga.

Bas me zanima kolika je kvadratura krova sjevera i koliko bi to kostalo, da se ovaj stari skine i postavi novi isti ovaj kojim natkrivaju istok.
Zakrpljeno je to ove godine na sjeveru, prije nego sto su krenuli sa radovima na istoku.
To što se ništa ne priča po forumima, ne znači da se ništa ne radi.
Ko im je kriv sto nisu transparentni, poyyy ehehe
Željezničar ante portas !
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 12:57 pm

Nego hocemo li kakvih predstavljanja imati. Jel Zec regulisao kakvo pojacanje hmm?
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 12:58 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 24, 2020 12:57 pm
Nego hocemo li kakvih predstavljanja imati. Jel Zec regulisao kakvo pojacanje hmm?
Hmm
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 12:58 pm

Zelio bih predloziti jednu ideju pa da vidim vasa razmisljanja o istoj.

Ima li neko ko je blizak momcima koji pustaju pjesme na stadionu prije pocetka utakmice i na poluvremenu.
Misljenja sam da bi se ova pjesma https://www.youtube.com/watch?v=e6Wm506P0Cc MORALA naci na repertoaru.

Vecina ovih mladjih generacija nije ni upoznata o NAŠOJ legendi, i ako mi MANIJACI necemo gajiti uspomene na naseg Djildu onda ne znam ko ce.

Ovaj covjek nas je toliko zaduzio i jedino sto mozemo uraditi jeste da ga se svaku domacu utakmicu sjetimo
Alea iacta est!
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 1:10 pm

Druže cipiripi, slažem se da se skrene pažnja onom koji pušta pjesme prije i tokom pauze u poluvremenu tekme (ne znam ko je to), da se i ova pjesma o našoj legendi ubaci u repertoar.
Đilda bio si i bićeš ponos/simbol naše Grbavice! Neka ti je vječni rahmet i lahka zemlja bosanska!
:zeljeznicar1:
 
fkztsnj
Postovi: 53
Pridružen/a: uto mar 07, 2017 1:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 24, 2020 2:00 pm

slika

slika
Željezničar über alles!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija