Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 7:19 pm

Najavi Azmir za Tuzlu City veliko pojacanje G.Z
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 7:26 pm

Reha1921 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 7:19 pm
Najavi Azmir za Tuzlu City veliko pojacanje G.Z
Ma haj to nego najavi titulu
Što bi u prevodu značilo prodavače bodove ko god ponudi 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
MUMIN T.M.
Postovi: 34
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 6:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 7:50 pm

Šteta, ako ne dođe u Želju, G.Z.
Bilo bi to prvo, pravo pojačanje.
Lično, volio bih da Jamak potpiše. Veliki je željovac, igrao bi srcem, a ima šta i ponuditi...
Sredina: Meša, Dado, Jamak i Štila..se nikog ne treba u ligi bojati. Al ovakvoj sredini trebaju brza krila kao npr. Veseli, Zakarić, ali i izuzetno brzi bekovi, Pavić to nekad zna biti, a Stevanović i Stanić...nikad.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 7:54 pm

Sve neke špekulacije i kalkulacije, da hoce jednom nesto konkretno, ovako nam samo preostaju zelje i pozdravi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 8:15 pm

Ma iskreno neki bum uvijek ide krajem prelaznog, kad sve propadne onda se vraćaju u našu ligu ili tek dolaze
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 8:22 pm

 
super1
Postovi: 374
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 9:00 pm

:r
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 9:02 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jan 22, 2020 3:24 pm
Ne razumijem šta je poneta ovog prepucavanja majke mi više. Znamo sve i šta je Amar i šta je Miske itd itd. Jel bila prilika da se prijavite u skupštinu pa da tamo pitate. Jeste. NIko se nije prijavio ili možda par vas. Meni je nepojmljivo da neko kaže voli Želju, zna malverzacije, ima dokaze i ne obznani ih javno pod svojim imenom i prezimenom. Drugi način djelovanja je formiranje udruženja navijača koje će djelovati ispravljački i opoziciono. Sve ostalo je ubleha.Ovi ljudi što su tu tu sui idemo dalje. Zamjerim im i ja što ne šire krug ljudi i ne okupljaju sve Željovce oko ideje ali i oni prije njih su to radili površno. Fakat se jednaekipa ponaša ko onamad oni što su kritikovali Misketa.

Što se tiče tekme jučer za prvo poluvijreme bih se složio sa @Askarah dok čitajući komentare na igru igrača u drugom poluvremenu mogu se složiti samo sa Stanom da je najlošiji bio. Aco i Ikić ok. ne znam šta ste vidjeli u Ikiću posebno. MOžda jeste ali nije se to moglo vidjeti na ovoj tekmi.Tomašević imam osjećaj da ima nešto ali isto tako nije se baš puno moglo vijeti sem da je onako nezainteresovan i nejak za razliku od Cimirotića . Sudar odmah noga. CImirotić mi je interesanatan i ostavio bih ga pogotovo jer je junior i može pomoći i njima. Mehić onako. Meni su najbolji bili Daca, Dženo i Šeha (ovaj zadnji pogotovo). Bilo je loše predaje lopte ponekad ali u duelima su bili odlični i pokrivali su veliki dio terena kretnjama. Ja sam generalno zadovoljan kako se ova ekipa u drugom poluvremenu suprotstavila Veležu. Nikad nisu igrali zajedno, nekima i kvalitet upitan, a Veležovi igrači svi pojedinčno imaju u nogama više minuta u Premijer ligi od svih našeih zajedno sem Stane i Ace.
Mozete li shvatiti da nema Misketa vise.Nije frajer tu,ni blizu....
Nema potrebe ga povezivati sa bilo kim....
Pa cak ni u ovim raspravama na forumu...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
super1
Postovi: 374
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 9:03 pm

Svašta napisano al ništa konkretno.... samo da pozdravim sve i da dodam na kraju: TATA MATA je tu i ne sekiram se
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 9:41 pm

Ja se sekiram baš zato što je tata mata tu
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 9:46 pm

Tomašević i Cimirotić nisu prošli probu u FK Željezničar
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 9:47 pm

super1 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:03 pm
Svašta napisano al ništa konkretno.... samo da pozdravim sve i da dodam na kraju: TATA MATA je tu i ne sekiram se
Jesi ti ziv.Ko da si u zemlju propao.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 9:50 pm

Amar927 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:46 pm
Tomašević i Cimirotić nisu prošli probu u FK Željezničar
i sudar je otpao.samo Ikic i shoto su jos na probnom radu.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 9:52 pm

Ja bi Ikića ostavio.. Baš mi je lego nešto... Jbte ko da sam ga ja doveo koliko se zalažem :D
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 9:55 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:02 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri jan 22, 2020 3:24 pm
Ne razumijem šta je poneta ovog prepucavanja majke mi više. Znamo sve i šta je Amar i šta je Miske itd itd. Jel bila prilika da se prijavite u skupštinu pa da tamo pitate. Jeste. NIko se nije prijavio ili možda par vas. Meni je nepojmljivo da neko kaže voli Želju, zna malverzacije, ima dokaze i ne obznani ih javno pod svojim imenom i prezimenom. Drugi način djelovanja je formiranje udruženja navijača koje će djelovati ispravljački i opoziciono. Sve ostalo je ubleha.Ovi ljudi što su tu tu sui idemo dalje. Zamjerim im i ja što ne šire krug ljudi i ne okupljaju sve Željovce oko ideje ali i oni prije njih su to radili površno. Fakat se jednaekipa ponaša ko onamad oni što su kritikovali Misketa.

Što se tiče tekme jučer za prvo poluvijreme bih se složio sa @Askarah dok čitajući komentare na igru igrača u drugom poluvremenu mogu se složiti samo sa Stanom da je najlošiji bio. Aco i Ikić ok. ne znam šta ste vidjeli u Ikiću posebno. MOžda jeste ali nije se to moglo vidjeti na ovoj tekmi.Tomašević imam osjećaj da ima nešto ali isto tako nije se baš puno moglo vijeti sem da je onako nezainteresovan i nejak za razliku od Cimirotića . Sudar odmah noga. CImirotić mi je interesanatan i ostavio bih ga pogotovo jer je junior i može pomoći i njima. Mehić onako. Meni su najbolji bili Daca, Dženo i Šeha (ovaj zadnji pogotovo). Bilo je loše predaje lopte ponekad ali u duelima su bili odlični i pokrivali su veliki dio terena kretnjama. Ja sam generalno zadovoljan kako se ova ekipa u drugom poluvremenu suprotstavila Veležu. Nikad nisu igrali zajedno, nekima i kvalitet upitan, a Veležovi igrači svi pojedinčno imaju u nogama više minuta u Premijer ligi od svih našeih zajedno sem Stane i Ace.
Mozete li shvatiti da nema Misketa vise.Nije frajer tu,ni blizu....
Nema potrebe ga povezivati sa bilo kim....
Pa cak ni u ovim raspravama na forumu...
Spoiler:
Nema prepucavanja. Postoje samo istomišljenici i neistomišljenici glede rada Kluba. Postoji kampanja koja opravdava Amarove kamate i kampanja koja želi zaštititi osobe koje su poslovale mimo zakona ove države, a protiv istih je Klub nadležnim institucijama podnio prijavu.

Postoje i tamo neki zalizani, feminizirani kratki kompleksaši koji znaju ide li ili ne ide neko na tekme, a svaku tekmu mogu doći na SZ među đuturume i ako smiju to što laju po forumima, neka izlanu preda đuturumima. :kafa: Ja ih vikam Lutvini pušikurci., hakurčine, kojima Amarovo govno miriše. Postoje konobari koji otvaraju šampanjac kada im Violina dođe iz Gladnog polja ili travnički univerzitetlija i od najboljeg trenera u BH ligi prave tbj Boga. A za sve njih ima mnoštvo dokumenata koje ne znaju niti žele pročitati. Ne znaju i ne žele, jer su trenera otjelotvorili u Boga. Izdresirani su, tako da im rahat mogu reći: Miran! Uz nogu!
Dokumenti:
https://sportske.ba/sta-je-misimovic-pi ... -poslovao/
https://www.klix.ba/sport/nogomet/amar- ... /181213145
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 10:09 pm

Sabura. Jos malo pa cemo o igri pricati aBd...

Imat cemo 2 struje dok se stvari ne poravnjanu... a i to ce doci...

Najvaznije je samo da Zeljo ne ispasta...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 10:15 pm

AdmirA je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:52 pm
Ja bi Ikića ostavio.. Baš mi je lego nešto... Jbte ko da sam ga ja doveo koliko se zalažem :D

Zbog cega ti je Ikic bas legao? Nakon odigranih 45 minuta u kojima nista posebno nije uradio.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 10:32 pm

Prošla Uprava meni će ostati u lijepom sjećanju jer se za vrijeme njihovog mandata desilo puno više lijepih nego ružnih stvari. Stvorili su mi osjećaj sigurnosti da ne trebam brinuti za budućnost Kluba dok su oni tu. Rezultati su štekali, šokantan gubitak titule, lutanje u transferima, ali kako god izvagam puno je više bilo lijepih stvari. Trenutna Uprava je krenula sa gubitkom licence, odnosno "izbila" je iz kase planiranih milion KM i to nas prati cijelu sezonu, jer ne možemo pokriti tekuće troškove i kako sad stvari stoje njih donekle može "izvaditi" samo osvajanje titule. I dalje se luta u transferima, ne dovode se igrači na ciljanim pozicijama nego oni koji nisu skupi, a to je sve posljedica nedobivanja licence. Rezultati su nešto bolji, ali još uvijek nismo osvojili ništa, pogotovo ako uzmemo u obzir da je i dalje tu dosta igrača sa luzerskim mentalitetom koji nisu osvojili ništa bitno u karijeri i koji su uspjeli izgubiti dobivenu titulu. Amara gledam kroz rezultat na terenu, ali ako on ne bude onakav kakav očekujemo na teret mu ide i dio odgovornosti za Upravu jer je to njegova grupa ljudi.
Čitam danas cijeli dan sprdačina sa momkom koji je rekao da Zec daje pare za plate, naravno da to nije istina, ali je istina da trener daje pare za plate što ne mijenja puno suštinu, a to je da nema sistema u radu Kluba i da ljudi koji su zaduženi da obezbijede finansijsku konstrukciju očigledno ne rade dobro svoj posao.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 10:37 pm

Bilo bi dobro imati 4 štopera, što zbog kartona, što zbog konkurencije.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 11:08 pm

sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 10:37 pm
Bilo bi dobro imati 4 štopera, što zbog kartona, što zbog konkurencije.
Pa imamo ih, bez Ikića.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija