Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:16 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:09 pm
mamba21 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:05 pm
sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:04 pm
E čuj Ermin Zec plaća, jučer onaj hvali Mehremić, sad ovaj za Zeca ovo govori :klanjase2:
Bolje da se drze rasprava o upravi :rofl1:
Jedini koji se hvatate rasprava i odbrane Uprave jeste vi idolopoklonici lika i djela, na nacin da obmanjujete i lazete na ime drugih ljudi, perfidno izvrcete napisano i pisite kako vama idolima odgovara..i vi se nazivate navijacem ovog kluba, vi ste obicni provokatori sa jedni istim razlogom i ciljem na forumu i oko kluba.
A koji je naš cilj?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:19 pm

"Čini mi se da je imao tačno 700.000 eura godišnje. Igrao je standardno, vrlo dobro, a Kinezi sigurno neće tek tako odriješiti kesu." ...ma jok, đe bi Kinezi to. Inače oni utanče to baš u bobu, nikad nisu "bacili" milione za nekog iz Europe
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:20 pm

sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:16 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:09 pm
mamba21 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:05 pm

Bolje da se drze rasprava o upravi :rofl1:
Jedini koji se hvatate rasprava i odbrane Uprave jeste vi idolopoklonici lika i djela, na nacin da obmanjujete i lazete na ime drugih ljudi, perfidno izvrcete napisano i pisite kako vama idolima odgovara..i vi se nazivate navijacem ovog kluba, vi ste obicni provokatori sa jedni istim razlogom i ciljem na forumu i oko kluba.
A koji je naš cilj?
Da nam Zec posudi pare.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:21 pm

Još se našli uvrijeđeni što je ovakva glupost napisana, izvinite što nismo digli hajku i povjerovali u ovu laž. :klanjase2: idolopoklonici :klanjase2:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:22 pm

Zeljo je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:20 pm
sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:16 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:09 pm


Jedini koji se hvatate rasprava i odbrane Uprave jeste vi idolopoklonici lika i djela, na nacin da obmanjujete i lazete na ime drugih ljudi, perfidno izvrcete napisano i pisite kako vama idolima odgovara..i vi se nazivate navijacem ovog kluba, vi ste obicni provokatori sa jedni istim razlogom i ciljem na forumu i oko kluba.
A koji je naš cilj?
Da nam Zec posudi pare.
:rofl1: :rofl1:
1987
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:24 pm

shzna je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:22 pm
Zeljo je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:20 pm
sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:16 pm

A koji je naš cilj?
Da nam Zec posudi pare.
:rofl1: :rofl1:
Ko plaća Jovanovića? ili sam sebi daje platu :D
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:24 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:16 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:04 pm
avlami97 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:50 pm

Od nepismenih su samo gori polupismeni. Čovjek je postavio PITANJE, a forumaši mu prikačili konstataciju. Majke mi pola raje sa ovog foruma treba poslati u prvi razred osnovne škole.
Avlami iskoristili su jos jedan pokusaj da lazu i izvrnu napisano, vjeruj nisu oni glupi , jako je mudro kako sarkasticno se sprdaju na ovo izvrtanje mog upita na konstataciju nekog forumasa koji je iznio ovu tvrdnju.

@Asharak citas li ti sta il se ovdje moze manipulisati na racun svakog pojedinca kao forumasa kroz ocite lazi i manipulisanje istim od strane jedne dobro poznate skupine pljuvaca?
Ko bolan manipulise i izvrce stvari. Napisa lik da je Zec dao pare klubu za plate? Jesi li ti pri zdravoj pameti da uopste trebas da pitas nekog jel to istina?

Meni je jasno da je ovo zemlja apsurda, i da sve se moze ali u doba kad su cak i ovdje igraci zasticeni i mogu zatraziti raskid(pogledaj Celik) zasto neko to vec nije uradio? Zasto bi sebi neko dopustio da zivi od veresije/posudbe Ermina Zeca?

Ako je tako sto bi sebi jedan Zec to sebi dopustio. Iz ljubavi mozda? Sto onda ne igra za dz? Sto je onda Stilic odbio ponudu kad nije situacija bajna?

I to sve napise lik koji je prije mjesec dana napisao da Zec ne moze da hoda i da mu je ponovo pukao misic, covjek radi normalnim tempom poslije takve ozljede na pripremama.
Optuzili ste mene koji sam upitao sasvim normalno i kojem isto te stvari ne idu u realnu sliku poslovanja jednog kolektiva, ali znajuci da mi vise nismo kolektiv vec lice jednog covjeka i da su se takve stvari desavale u eri tog covjeka , ne bi me iznenadilo da je ovo tacno. Taj covjek je od transfera Bekrica izvrsio uplatu na vlastiit racun, da ne pricamo o navodnim svim pozajmicama za plate...koja je razlika izmedju trenera i igraca da vrsi pozajmice klubu za plate igraca? Za mene nema razlike,zato sam i posumnjao da sve negdje moze biti realno ali sam u nevjerici bio da smo toliko jadni.

I sve ste dobro iskoristili mamba, shzna, pratimplave, plava porodica i ostali vama slicni da isprozivate mene licno kao da sam ja iznio tu neistinu a ne kako i jeste da sam upitao da li je istina!

Bukvalno ste lincovali i sarkasticno ismijavali pitanje koje za mene ima osnova jer smo godinama prije imali slucajeve poput ovog u liku i djelu sadasnjeg a i tadasnjeg trenera koji vedri i oblaci svakim segmentom kluba. Za mene to nije sistem niti ce ikada biti dio sistema koji je potreban FK Zeljeznicaru!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:25 pm

sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:24 pm
shzna je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:22 pm
Zeljo je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:20 pm


Da nam Zec posudi pare.
:rofl1: :rofl1:
Ko plaća Jovanovića? ili sam sebi daje platu :D
Bozidare ko ismijava,izvrce, laze i obmanjuje?

Ufatilo se kolo, bas Vas je lijepo vidjeti da ste ujedinjeni u jednom forumskom cilju
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:27 pm

Spoiler:
slika
:placeodsmijeha:
1987
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:27 pm

Sad ima logike zasto je dosao Jovanović i zasto ugovor samo na pola godine.... pa mora se vidjet hocel ispostovat dogivore Rekao.je.pogurat za pojacanja i placat doprinose zato je.i dosao...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:28 pm

sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:24 pm
Ko plaća Jovanovića? ili sam sebi daje platu :D
On je još jedan za tala. :kafa:
1987
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:34 pm

shzna je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:28 pm
sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:24 pm
Ko plaća Jovanovića? ili sam sebi daje platu :D
On je još jedan za tala. :kafa:
Ne treba samo od Amara uzimat. Kamatar je to ipak
:rofl:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:37 pm

shzna je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:28 pm
sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:24 pm
Ko plaća Jovanovića? ili sam sebi daje platu :D
On je još jedan za tala. :kafa:
On placa Stanica, Jamaka.. Bolje i njih nego Kineze.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:37 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:25 pm
sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:24 pm
shzna je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:22 pm


:rofl1: :rofl1:
Ko plaća Jovanovića? ili sam sebi daje platu :D
Bozidare ko ismijava,izvrce, laze i obmanjuje?

Ufatilo se kolo, bas Vas je lijepo vidjeti da ste ujedinjeni u jednom forumskom cilju
Pa ko tebe ismijava, ismijavamo frajera sto je napisao. Mislim dao si i ti materijala, ali si bas marginalan lik pa ono.

Ja sta cu drugo raditi nego se smijati. Glupost godine.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:39 pm

Kakve navijače, sponzore i donatore imamo među igračima, ne trebaju nam ni skupština ni UO.
Očekujem sliku Zeca na dresovima kao GS.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:41 pm

Veselom Sloboda isplatila dugovanja, odma govori evo tal za igrača kakvog. Ne dade Zec, neka kaže ja ću naviko sam.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:51 pm

Al ono će nekom govoriti da ima ciljeve na forumu, a prije godinu se registrovao. :lol:
1987
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:59 pm

shzna je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:51 pm
Al ono će nekom govoriti da ima ciljeve na forumu, a prije godinu se registrovao. :lol:
Meni se samo svidjelo ovo sto smo ujedinjeni!
Svi za Zeca ovaj Zeljeznicar!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 3:15 pm

Barem znamo ko je novi generalni ERMIN ZEC
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 3:24 pm

Ne razumijem šta je poneta ovog prepucavanja majke mi više. Znamo sve i šta je Amar i šta je Miske itd itd. Jel bila prilika da se prijavite u skupštinu pa da tamo pitate. Jeste. NIko se nije prijavio ili možda par vas. Meni je nepojmljivo da neko kaže voli Želju, zna malverzacije, ima dokaze i ne obznani ih javno pod svojim imenom i prezimenom. Drugi način djelovanja je formiranje udruženja navijača koje će djelovati ispravljački i opoziciono. Sve ostalo je ubleha.Ovi ljudi što su tu tu sui idemo dalje. Zamjerim im i ja što ne šire krug ljudi i ne okupljaju sve Željovce oko ideje ali i oni prije njih su to radili površno. Fakat se jednaekipa ponaša ko onamad oni što su kritikovali Misketa.

Što se tiče tekme jučer za prvo poluvijreme bih se složio sa @Askarah dok čitajući komentare na igru igrača u drugom poluvremenu mogu se složiti samo sa Stanom da je najlošiji bio. Aco i Ikić ok. ne znam šta ste vidjeli u Ikiću posebno. MOžda jeste ali nije se to moglo vidjeti na ovoj tekmi.Tomašević imam osjećaj da ima nešto ali isto tako nije se baš puno moglo vijeti sem da je onako nezainteresovan i nejak za razliku od Cimirotića . Sudar odmah noga. CImirotić mi je interesanatan i ostavio bih ga pogotovo jer je junior i može pomoći i njima. Mehić onako. Meni su najbolji bili Daca, Dženo i Šeha (ovaj zadnji pogotovo). Bilo je loše predaje lopte ponekad ali u duelima su bili odlični i pokrivali su veliki dio terena kretnjama. Ja sam generalno zadovoljan kako se ova ekipa u drugom poluvremenu suprotstavila Veležu. Nikad nisu igrali zajedno, nekima i kvalitet upitan, a Veležovi igrači svi pojedinčno imaju u nogama više minuta u Premijer ligi od svih našeih zajedno sem Stane i Ace.

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Google [Bot] i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija