Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:18 am

Minjore je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:15 am
Izgleda da je Veseli dogovorio produzenje...
Uz sve svoje mane koje ima, lijepa je to vijest. Jedan manje u gore navedenom sastavu :D
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:23 am

Minjore je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:15 am
Izgleda da je Veseli dogovorio produzenje...
Glupost, primjer igraca kakve ne trebamo dovoditi ukoliko zelimo neki iskorak i u nasim i u evropskim okvirima. Jedino za klupe valja...
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:24 am

Minjore je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:15 am
Izgleda da je Veseli dogovorio produzenje...
Je li klànjamo Dzumu pa onda efpeticarimo?
1987
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:25 am

Kako je to glupost, ako je on jedino imalo ozbiljno krilo u našoj ekipi. Daj Bože da on bude klupa, da mi imamo 2 bolja igrača od njega na krilnim pozicijama, ali daleko smo od toga.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:30 am

PlaviVlak je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:25 am
Kako je to glupost, ako je on jedino imalo ozbiljno krilo u našoj ekipi. Daj Bože da on bude klupa, da mi imamo 2 bolja igrača od njega na krilnim pozicijama, ali daleko smo od toga.
Jedino je ozbiljno krilo jer fakticki i nema konkurenciju (Zajmovic i Asim), uporedi ga sa nasim prijasnjim standardnim krilima, i onim od prije 2 godine i onim od prije 10 ne moze kopacke vezat, realno covjek nema nikakav ucinak, puno zuji malo meda daje, ako cemo se na takve ozbiljno oslanjati kukala nam majka, ali eto svako ima misljenje i postujem...
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:34 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:30 am
PlaviVlak je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:25 am
Kako je to glupost, ako je on jedino imalo ozbiljno krilo u našoj ekipi. Daj Bože da on bude klupa, da mi imamo 2 bolja igrača od njega na krilnim pozicijama, ali daleko smo od toga.
Jedino je ozbiljno krilo jer fakticki i nema konkurenciju (Zajmovic i Asim), uporedi ga sa nasim prijasnjim standardnim krilima, i onim od prije 2 godine i onim od prije 10 ne moze kopacke vezat, realno covjek nema nikakav ucinak, puno zuji malo meda daje, ako cemo se na takve ozbiljno oslanjati kukala nam majka, ali eto svako ima misljenje i postujem...
Ne razlikuje se nama mišljenje o Veselom naročito, ali ja govorim o onom realno što imamo i što možemo imati, a to je da imamo 3 krila od čega su 2 ne do Bog nikom, imamo Ramovića koji glumi krilo i imamo Ermina za kojeg nikad ne znamo da li je spreman, a i bolji je na špicu nego na krilu. Ako dođe Zakarić, onda ćemo na lijevoj strani imati mogućnost da rotiramo ove nabrojane, a Zaka da dominira desnom.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:39 am

Ludvig Leple je napisao/la:
pet jan 17, 2020 9:28 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 17, 2020 9:02 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jan 17, 2020 7:51 am


Brate. Aco, Bogi ni u najboljim formama nisu mogli u Evropi igrati. Incident je ono protiv Ferenca i Standarda, mada i tada su nas vile nosale.

O čemu pričamo. Naši klubovi u Evropu idu samo da uzmu pare. Nikad ništa ozbiljno nije bilo, nit će biti jer kvalitetom se ne popravljamo, a svi drugi su bolji iz godine u godini.
A mislim da se ovdje priča o "nečemu više" u Evropi oo onoga što smo do sada bili.

Jel stvarno misliš da sa Mešom, Acom, Dadom, Sinišom, Asimom, Veselim... ( neka se ne ljute nabrojani, naumpali su mi odmah pa sam ih i napisao ali ima ih još) mi možemo "nešto više"?!

Pa baš ti kažem, preskakat će ih, kao što je onaj iz Apoela Veselog uzeo na pravcu. Meša Vranješa uhvatiti ne može a da u Evropi uhvati nekoga. Za Acu sam već rekao i obrazložio, a Aco je to "iskusno pojačanje".
Vidi ja bih rekao da je tako da su pobrojani igraci nama glavni motori. Mi mozda jesmo spori, ali za razliku od godina unazad mozda po prvi put od Amarovog prvog mandata smo tehnicki potkovan tim koji moze graditi igru, i nije orijentiran na kontre kao protiv Standarda Ferenca Aika.

Ako mi uspijemo dovesti neke igrace koji se pominju mozemo imati vrlo dobar tim, da li ce biti to dovoljno za iskorak iskreno ne, ali uz dozu srece bi i moglo.

Kvalitetom se itekako popravljamo, unazad pet godina si u napadu imao Kokota pa smo opet napravili nesto. Ja se mogu zakleti da je onaj Zrinjski imao Bilbiju i Filipovica da bi prosao glat Malme. Cak i bez njih da onaj Vukas im nije onolika neznalica. Pa u onom revansu kad su dobili 1-0 izgledali su kao bolji protivnik i da Lendric nije fulio sve zivo ko zna sta bi bilo.

Mozda ja zaista sanjarim, ali vjerujem uz Zakarica, stopera tipa Coca/Zuka i boljim bekovima(prije svega Pavic a ne Sinisa jer sinisa je igrac atmosfere, koja ako je dobra i on je dobar) mozemo i mi nesto slicno napraviti. Vjerujem da je Amar itekako sposoban da ih motivise jer tipa one utakmice s Plzenom se vidjela ogromna zelja, druga je stvar sto je onoj ekipi plafon bio nizak. Imao si tu dobrih pojedinaca, ali su dominirali ograniceni igraci. Izuzev Tomica niko iz one momcadi ne bi mogao igrati sad za Zelju.
Kakve veze ima da li si "tehnički potkovan", kad ti ekipa nema snage za 45 minuta ozbiljne igre? Da ne spominjem da imamo samo možda dva igrača koja su brza, a i to je upitno.
Ekipa koja je dobila Ferenca i zamalo Standarda imala je dušu, svi su bili ko jedan, trčali ko sumanuti, a imali i par znalaca koji su mogli donijeti prevagu na terenu.

Što se tiče Svinjskog i Malmea, očigledno je da nisi gledao utakmicu odigranu u Švedskoj, jer da su imali pet Bilbija i Filipovića ne bi mogli pogledati prema golu (mislim jednom prišli golu).Uzvrat nebitan, ljudi došli da odrade utakmicu bez povreda.

Ti i još neki članovi pokušavate da opravdate nešto što se realno ne može opravdati. Priča nakon "dan pobjede" je bila da se će se stvarati ekipa za evrope, eto odmah titule, a ja koliko vidim trenutni tim ne može da dobije Lišticu na domaćem terenu. Nemamo mi ništa od toga što ćemo biti prvaci 145 puta, kada ne možemo napraviti barem mali iskorak u Evropi. Samo skontaj koliko su spori Meša i Sadiković, a oni čine vezni red, još kad dodaš Boju "muha bez glave", pa koga će realno oni nadigrati u pretkolu evropskog takmičenja, ali realno?
Vidi da prvo razjasnimo nesto. Ekipica Dan pobjede i ja nemamo dodirnih tacaka, pa bih te zamolio da me ne trpas u taj kos. Da se mi razumijemo ne podrzavam ni Senada i co i bio sam za njihov odlazak. Moje povjerenje iskljucivo i jedino ima Vedran Vukotic kao primjer pravog navijaca Zeljeznicara i osobe koju licno poznajem i znam da je iznimna osoba.

Dakle u pomenutoj utakmici Zrinjskog i Malmea, Malme je u prvih 45.minuta iskoristio lose postavljanje Zrinjskog i ocit grc. U drugom poluvremenu su bili bare bare.

Kao neko ko se bavio nogometom i cak dogurao do seniorskog, mogu ti reci da konstatacija da je trka vaznija od tehnike je zalosna. Za svog igranja nikad ali bas nikad nisam bio igrac koji je mogao trcati, sto prije svega zbog svoje licne lijenosti a onda i gluposti a igrao sam svejedno i da ti bude jasno ne u Igmanu iz Ilidze vec sam uspio dogurati i do u15 ove drzave. To sto nisam dogurao dalje od Ceskog nizeligasa je cisti stvar licne gluposti, i razmisljanja malom glavom i gdje istu ubaciti da ne budem vulgaran.
Nogomet se danas igra na posjed i dzaba tebi ako ti mozes trcati godinama, ako loptu ne znas zadrzati mozes se slikati. Ne kazem ja da trka nije bitna, ali nisi u mogucnosti da imas igrace koji mogu oboje tako da forte treba biti na posjedu sto nekako i tezimo i imamo igrace za isto(Mesa, Stila, Zec).

Al' ajd brzo ce ljeto pa cemo vidjeti.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:41 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:23 am
Minjore je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:15 am
Izgleda da je Veseli dogovorio produzenje...
Glupost, primjer igraca kakve ne trebamo dovoditi ukoliko zelimo neki iskorak i u nasim i u evropskim okvirima. Jedino za klupe valja...
Veseli je poslije Štilića i Krpića bio naš najbolji igrač...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:42 am

Veseli je igrač koji jednu izgleda ko Mbappe, pa onda dvije ko Crnov.
Ali svakako je za klupe i više nego odlična opcija, jer ima dribling, zna povući loptu a i zategnut je ponekad.
Po meni je ovo odlična vijest. Još kad bi se sa Ramom dogovorili oko produžetka, za ove ostale no me interesa.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:48 am

Neke ekipe igraju na posjed lopte, neke koje ne zele posjed lopte. Nekad mozes biti i vise dominantan bez lopte, nego kad imas loptu u svojim nogama.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 11:50 am

PlaviVlak je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:34 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:30 am
PlaviVlak je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:25 am
Kako je to glupost, ako je on jedino imalo ozbiljno krilo u našoj ekipi. Daj Bože da on bude klupa, da mi imamo 2 bolja igrača od njega na krilnim pozicijama, ali daleko smo od toga.
Jedino je ozbiljno krilo jer fakticki i nema konkurenciju (Zajmovic i Asim), uporedi ga sa nasim prijasnjim standardnim krilima, i onim od prije 2 godine i onim od prije 10 ne moze kopacke vezat, realno covjek nema nikakav ucinak, puno zuji malo meda daje, ako cemo se na takve ozbiljno oslanjati kukala nam majka, ali eto svako ima misljenje i postujem...
Ne razlikuje se nama mišljenje o Veselom naročito, ali ja govorim o onom realno što imamo i što možemo imati, a to je da imamo 3 krila od čega su 2 ne do Bog nikom, imamo Ramovića koji glumi krilo i imamo Ermina za kojeg nikad ne znamo da li je spreman, a i bolji je na špicu nego na krilu. Ako dođe Zakarić, onda ćemo na lijevoj strani imati mogućnost da rotiramo ove nabrojane, a Zaka da dominira desnom.
To sto si opisao je najbolja opcija, treba nam ozbiljno krilo, a Veseli, Rama i Ermin za rotaciju, slazem se.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 12:09 pm

Svaki igrač je dobrodošao,a Veselinović je pokazao da može biti koristan, ako je istina, BRAVO !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 12:18 pm

Nove dukse predobre.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 12:20 pm

PlaviVlak je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:25 am
Kako je to glupost, ako je on jedino imalo ozbiljno krilo u našoj ekipi. Daj Bože da on bude klupa, da mi imamo 2 bolja igrača od njega na krilnim pozicijama, ali daleko smo od toga.
Baš tako.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 12:45 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:39 am
Ludvig Leple je napisao/la:
pet jan 17, 2020 9:28 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 17, 2020 9:02 am


Vidi ja bih rekao da je tako da su pobrojani igraci nama glavni motori. Mi mozda jesmo spori, ali za razliku od godina unazad mozda po prvi put od Amarovog prvog mandata smo tehnicki potkovan tim koji moze graditi igru, i nije orijentiran na kontre kao protiv Standarda Ferenca Aika.

Ako mi uspijemo dovesti neke igrace koji se pominju mozemo imati vrlo dobar tim, da li ce biti to dovoljno za iskorak iskreno ne, ali uz dozu srece bi i moglo.

Kvalitetom se itekako popravljamo, unazad pet godina si u napadu imao Kokota pa smo opet napravili nesto. Ja se mogu zakleti da je onaj Zrinjski imao Bilbiju i Filipovica da bi prosao glat Malme. Cak i bez njih da onaj Vukas im nije onolika neznalica. Pa u onom revansu kad su dobili 1-0 izgledali su kao bolji protivnik i da Lendric nije fulio sve zivo ko zna sta bi bilo.

Mozda ja zaista sanjarim, ali vjerujem uz Zakarica, stopera tipa Coca/Zuka i boljim bekovima(prije svega Pavic a ne Sinisa jer sinisa je igrac atmosfere, koja ako je dobra i on je dobar) mozemo i mi nesto slicno napraviti. Vjerujem da je Amar itekako sposoban da ih motivise jer tipa one utakmice s Plzenom se vidjela ogromna zelja, druga je stvar sto je onoj ekipi plafon bio nizak. Imao si tu dobrih pojedinaca, ali su dominirali ograniceni igraci. Izuzev Tomica niko iz one momcadi ne bi mogao igrati sad za Zelju.
Kakve veze ima da li si "tehnički potkovan", kad ti ekipa nema snage za 45 minuta ozbiljne igre? Da ne spominjem da imamo samo možda dva igrača koja su brza, a i to je upitno.
Ekipa koja je dobila Ferenca i zamalo Standarda imala je dušu, svi su bili ko jedan, trčali ko sumanuti, a imali i par znalaca koji su mogli donijeti prevagu na terenu.

Što se tiče Svinjskog i Malmea, očigledno je da nisi gledao utakmicu odigranu u Švedskoj, jer da su imali pet Bilbija i Filipovića ne bi mogli pogledati prema golu (mislim jednom prišli golu).Uzvrat nebitan, ljudi došli da odrade utakmicu bez povreda.

Ti i još neki članovi pokušavate da opravdate nešto što se realno ne može opravdati. Priča nakon "dan pobjede" je bila da se će se stvarati ekipa za evrope, eto odmah titule, a ja koliko vidim trenutni tim ne može da dobije Lišticu na domaćem terenu. Nemamo mi ništa od toga što ćemo biti prvaci 145 puta, kada ne možemo napraviti barem mali iskorak u Evropi. Samo skontaj koliko su spori Meša i Sadiković, a oni čine vezni red, još kad dodaš Boju "muha bez glave", pa koga će realno oni nadigrati u pretkolu evropskog takmičenja, ali realno?
Vidi da prvo razjasnimo nesto. Ekipica Dan pobjede i ja nemamo dodirnih tacaka, pa bih te zamolio da me ne trpas u taj kos. Da se mi razumijemo ne podrzavam ni Senada i co i bio sam za njihov odlazak. Moje povjerenje iskljucivo i jedino ima Vedran Vukotic kao primjer pravog navijaca Zeljeznicara i osobe koju licno poznajem i znam da je iznimna osoba.

Dakle u pomenutoj utakmici Zrinjskog i Malmea, Malme je u prvih 45.minuta iskoristio lose postavljanje Zrinjskog i ocit grc. U drugom poluvremenu su bili bare bare.

Kao neko ko se bavio nogometom i cak dogurao do seniorskog, mogu ti reci da konstatacija da je trka vaznija od tehnike je zalosna. Za svog igranja nikad ali bas nikad nisam bio igrac koji je mogao trcati, sto prije svega zbog svoje licne lijenosti a onda i gluposti a igrao sam svejedno i da ti bude jasno ne u Igmanu iz Ilidze vec sam uspio dogurati i do u15 ove drzave. To sto nisam dogurao dalje od Ceskog nizeligasa je cisti stvar licne gluposti, i razmisljanja malom glavom i gdje istu ubaciti da ne budem vulgaran.
Nogomet se danas igra na posjed i dzaba tebi ako ti mozes trcati godinama, ako loptu ne znas zadrzati mozes se slikati. Ne kazem ja da trka nije bitna, ali nisi u mogucnosti da imas igrace koji mogu oboje tako da forte treba biti na posjedu sto nekako i tezimo i imamo igrace za isto(Mesa, Stila, Zec).

Al' ajd brzo ce ljeto pa cemo vidjeti.
Najbolji demant tog sto si napisao ti je EPL. Imas Liverpool i Klopa koji ne stoje, nema zive mire samo trka, gore dole, brzina, prespremnost. S druge strane imas Pepa i City koji teze ka tom peljanju i može to protiv neke Aston Vile ali cim dođe Klop sa kaznenom ekspedicijom razvale ih ko da su Pofalicki.
Druga stvar sto protiv bunkera mozes tri godine drzati loptu, a kad imas trku imas deset puta više opcija i solucija.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 12:50 pm

Sto bi Ivica rekao, treba znati trcati, sjecam se da je Miri govorio da mora ekonomicnije trcati. Opet moje misljenje je da za nekim ekipama s kojima se borimo u evropi (npr. AIK) vise zaostajemo tehnicki nego trkacki, pa jedan Dado pretrci isto kao Pjanic u Juvetu, a i ne sjecam se da nas je nesto konkretno AIK nadtrcao, vise su nas uzeli na neko iskustvo i tehniku.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 1:04 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:Sto bi Ivica rekao, treba znati trcati, sjecam se da je Miri govorio da mora ekonomicnije trcati. Opet moje misljenje je da za nekim ekipama s kojima se borimo u evropi (npr. AIK) vise zaostajemo tehnicki nego trkacki, pa jedan Dado pretrci isto kao Pjanic u Juvetu, a i ne sjecam se da nas je nesto konkretno AIK nadtrcao, vise su nas uzeli na neko iskustvo i tehniku.
Nije bitna kilometraza, mislim jeste, ali bitno je kojim intenzitetom se trci, koliko sprintova i tako dalje i tako blize. Tako da to sto Dado pretrci isto kilometara ko Pjanic izgleda isto ali nije ni blizu :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 1:42 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jan 17, 2020 12:45 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:39 am
Ludvig Leple je napisao/la:
pet jan 17, 2020 9:28 am


Kakve veze ima da li si "tehnički potkovan", kad ti ekipa nema snage za 45 minuta ozbiljne igre? Da ne spominjem da imamo samo možda dva igrača koja su brza, a i to je upitno.
Ekipa koja je dobila Ferenca i zamalo Standarda imala je dušu, svi su bili ko jedan, trčali ko sumanuti, a imali i par znalaca koji su mogli donijeti prevagu na terenu.

Što se tiče Svinjskog i Malmea, očigledno je da nisi gledao utakmicu odigranu u Švedskoj, jer da su imali pet Bilbija i Filipovića ne bi mogli pogledati prema golu (mislim jednom prišli golu).Uzvrat nebitan, ljudi došli da odrade utakmicu bez povreda.

Ti i još neki članovi pokušavate da opravdate nešto što se realno ne može opravdati. Priča nakon "dan pobjede" je bila da se će se stvarati ekipa za evrope, eto odmah titule, a ja koliko vidim trenutni tim ne može da dobije Lišticu na domaćem terenu. Nemamo mi ništa od toga što ćemo biti prvaci 145 puta, kada ne možemo napraviti barem mali iskorak u Evropi. Samo skontaj koliko su spori Meša i Sadiković, a oni čine vezni red, još kad dodaš Boju "muha bez glave", pa koga će realno oni nadigrati u pretkolu evropskog takmičenja, ali realno?
Vidi da prvo razjasnimo nesto. Ekipica Dan pobjede i ja nemamo dodirnih tacaka, pa bih te zamolio da me ne trpas u taj kos. Da se mi razumijemo ne podrzavam ni Senada i co i bio sam za njihov odlazak. Moje povjerenje iskljucivo i jedino ima Vedran Vukotic kao primjer pravog navijaca Zeljeznicara i osobe koju licno poznajem i znam da je iznimna osoba.

Dakle u pomenutoj utakmici Zrinjskog i Malmea, Malme je u prvih 45.minuta iskoristio lose postavljanje Zrinjskog i ocit grc. U drugom poluvremenu su bili bare bare.

Kao neko ko se bavio nogometom i cak dogurao do seniorskog, mogu ti reci da konstatacija da je trka vaznija od tehnike je zalosna. Za svog igranja nikad ali bas nikad nisam bio igrac koji je mogao trcati, sto prije svega zbog svoje licne lijenosti a onda i gluposti a igrao sam svejedno i da ti bude jasno ne u Igmanu iz Ilidze vec sam uspio dogurati i do u15 ove drzave. To sto nisam dogurao dalje od Ceskog nizeligasa je cisti stvar licne gluposti, i razmisljanja malom glavom i gdje istu ubaciti da ne budem vulgaran.
Nogomet se danas igra na posjed i dzaba tebi ako ti mozes trcati godinama, ako loptu ne znas zadrzati mozes se slikati. Ne kazem ja da trka nije bitna, ali nisi u mogucnosti da imas igrace koji mogu oboje tako da forte treba biti na posjedu sto nekako i tezimo i imamo igrace za isto(Mesa, Stila, Zec).

Al' ajd brzo ce ljeto pa cemo vidjeti.
Najbolji demant tog sto si napisao ti je EPL. Imas Liverpool i Klopa koji ne stoje, nema zive mire samo trka, gore dole, brzina, prespremnost. S druge strane imas Pepa i City koji teze ka tom peljanju i može to protiv neke Aston Vile ali cim dođe Klop sa kaznenom ekspedicijom razvale ih ko da su Pofalicki.
Druga stvar sto protiv bunkera mozes tri godine drzati loptu, a kad imas trku imas deset puta više opcija i solucija.
To je najgori demant ikad. Ti poredis samu kremu fudbala sa nama i nama slicnima. Bas igraca kao sto ih Liverpool imas u tim klubovima koji nas ocekuju. Eno imao si Adukora kod Zenicana, mogao ko konj trcati, pa ne moze u Madjara da igra.
Druga stvar pogledaj kako nas protivnici u Europi melju. Drze loptu i priblize se i mi se povijemo ko debili dobijemo gol. A cim malo muda pokazes, napadnes a ne branis se kao idiot dobijes rezultat. Pa eto vidi kako smo mi na Kosevu protiv Ferenca igrali s maksimalno limitiranom ekipom i shvatit ces zasto si uradio to sto jesi.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 1:45 pm

Evo Zrinjski haman dovodi slovenca :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 17, 2020 1:49 pm

Bitan nam je Veseli i da drzimo ekipu na okupu.
2,5 godine ce potpisati.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija