Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:12 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:08 pm
slika

Sretno Ivane

slika
Ova je bolja...
😀😀😀😀😀
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:19 pm

south side je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:07 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
uto dec 24, 2019 7:52 pm
south side je napisao/la:
uto dec 24, 2019 4:34 pm
Kazu lendra sve dog sa Amarom
Losi izvori ti govore
Ja za ivana davno napisa da je nas al ima ovih insajdera koji imaju bolje izvore.
Ma nemas ti pojma druze, ovo je samo marketinski trik.
1987
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:22 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:08 pm
@mamba21
Ne moze sa gavranom niko fino rece utorak.....
Slaba detonacija...
Ptico kad je sljedeca?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:24 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:10 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:02 pm
storm_raider je napisao/la:
uto jan 07, 2020 3:57 pm


Vazi, hvala na podrsci.
Racunaj i mene, javljao sam se i za sezonske ali nista nije bilo kao sto i od ovoga vjerovatno nece
Nista nije bilo? Sramota treba da te je to napisati. Preko 60 sezonskih je podijeljeno na pocetku sezone. Naravno da ce od ovoga isto biti, nikada se nije desilo da neku akciju nismo ispratili, a neke smo i zapoceli.

Ukoliko ti se niko nije javio da sponzorises sezonske, to je nas propust, ali tamam sacuvaj taj novac za ovu akciju.
Kako tako lazes? Ili me sad lazes ili si me prije lagao jer sam ti se 25. jula kad je vec pocela sezona javio da vidim treba li para za sezonske i ti mi rekao da nema jos nista u vezi toga, znaci lagao si ili tada pa me svjesno iskljucio iz akcije ili sada lazes.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:26 pm

Dodi nama kad nemas kome
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:27 pm

mamba21 je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:22 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:08 pm
@mamba21
Ne moze sa gavranom niko fino rece utorak.....
Slaba detonacija...
Ptico kad je sljedeca?
Jbg detonacija je detonacija....
Pa makar i prigusena.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:29 pm

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:31 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:24 pm
storm_raider je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:10 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:02 pm


Racunaj i mene, javljao sam se i za sezonske ali nista nije bilo kao sto i od ovoga vjerovatno nece
Nista nije bilo? Sramota treba da te je to napisati. Preko 60 sezonskih je podijeljeno na pocetku sezone. Naravno da ce od ovoga isto biti, nikada se nije desilo da neku akciju nismo ispratili, a neke smo i zapoceli.

Ukoliko ti se niko nije javio da sponzorises sezonske, to je nas propust, ali tamam sacuvaj taj novac za ovu akciju.
Kako tako lazes? Ili me sad lazes ili si me prije lagao jer sam ti se 25. jula kad je vec pocela sezona javio da vidim treba li para za sezonske i ti mi rekao da nema jos nista u vezi toga, znaci lagao si ili tada pa me svjesno iskljucio iz akcije ili sada lazes.
Takvim tonom ne mozemo pisati, tako to da neko laze radije ostavi van ovog foruma, pogotovo tim fatalistickim pisanim tonom. Zbog kompletnosti i istine: 25. jula nije ni imalo nista u svezi sa time, podjele sezonskih su pocele kasnije. Svjesno te sigurno niko nije iskljucio (koji bi razlog bio??), napisao sam ti ranije da "...ukoliko ti se niko nije javio da sponzorises sezonske, to je nas propust, ...", sjecajuci da si se javio, ali ne sjecajuci se da li ti se iko javio naknadno, jer uvijek to javljanje rade drugi ljudi. Nazalost, ja licno nisam stigao ispratiti zbog licnih obaveza. Ono sto trebas znati je da oni koji su donatori su uvijek anonimni i oni koji dobiju sezonske su uvijek anonimni i to je nasa diskrecija, jer niko to ne treba znati. Jako je mnogo bilo donatora, sposobnih i jakih Zeljovaca koji podrzavaju nasu zajednicu sa interesom da se Zelji najbolje da (eto nazalost propusti se uvijek dese i zao mi je sto ti se niko nije javio, vjerovatno nisi prvi - zbog toga imas izvinjenje), ali sezonske su podijeljene i to je jedina istina. @Minjore je dijelio veci dio sezonskih uzivo, ali ne zelim njega da stavljam u svjetlo ove diskusije, jer znam da je i sam skroman zbog fenomenalnih stvari koje radi, jer je za Zelju.

Najlakse je logovati se i napisati da "nista od toga nije bilo". Bilo je itekako i uvijek ce biti, a kao sto sam ti napisao, taj novac ostavi za desetogodisnju akciju. Mi smo svoje akcije uvijek ispostovali, smetalo ti to ili ne. Nase je da budemo servis Zelji i navijacima, nezavisno od trendova u Klubu i oko njega. Forum je zasnovan iz ljubavi prema Zelji i to nikada ne trebamo zaboraviti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:32 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:15 pm
Premier je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:57 pm
Qooler je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:52 pm
Siguran sam da bi Lendrić i pod malo lošijim uslovima potpisao za Želju nego za Svinjski.

Svako pa i Lendrić gleda pare, a nemojte zaboraviti da je svako malo navraćao na Grbavicu. Nemojte ni zaboraviti da je prije transfera potpisao ugovor da Željo dobije dobru odštetu.

Siguran sam da bi i pod nešto lošijim uslovima prije potpisao za Želju za razliku od onog kera.

Sretno Lendriću! Od mene ako budem na Grbavici ćeš dobiti aplauz.

Mi možemo očekivati da Krpić se proda i onda u zadnjih dan dva da očekujemo još nekog ahbaba božanstva sa minimalno 32-33 godine.
Božanstvo ima dobar ugovor može se zajebavat i dovodit raju pa skoro iz kafane. Ako i izgubi sve utakmice opet ima ugovor.
Dovedeš ljude šarnu ti ugovor koji hoćeš i onda radiš šta hoćeš.
Neko je nedavno pisao da smo Lendri nudili neku placu, on rekao kao da je to smijesno i da to potrosi za dan.Vrlo moguce jer nije se bez razloga vrtio na premijeri onog filma, stigao direkt iz rumunjske...i ja mislim da bi nas izabrao da smo ga htjeli, al ocito je procjenjeno da ne treba.Hvala mu za sve, i ne treba ga prozivati jer ocito mu je nasa liga spas, a nije direktno presao dole nego nakon par klubova.Donio pare, golove, odbio otici na pola sezone, uvijek davao 100%, aplauz nego sta!
Valja se nama sikirati sta ako Krpa ode, jer ocito ni Rodin ni Sinan ne idu, valja naci pare..
Kako ce nas.izabrati kada ti isti prijave njegovog menadjera za malverzacije oko transfera u lens....
Kako onda ocekivati da neko dosje u takvu sredinu.
Nije lud.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:34 pm

zuka je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:32 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:15 pm
Premier je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:57 pm

Neko je nedavno pisao da smo Lendri nudili neku placu, on rekao kao da je to smijesno i da to potrosi za dan.Vrlo moguce jer nije se bez razloga vrtio na premijeri onog filma, stigao direkt iz rumunjske...i ja mislim da bi nas izabrao da smo ga htjeli, al ocito je procjenjeno da ne treba.Hvala mu za sve, i ne treba ga prozivati jer ocito mu je nasa liga spas, a nije direktno presao dole nego nakon par klubova.Donio pare, golove, odbio otici na pola sezone, uvijek davao 100%, aplauz nego sta!
Valja se nama sikirati sta ako Krpa ode, jer ocito ni Rodin ni Sinan ne idu, valja naci pare..
Kako ce nas.izabrati kada ti isti prijave njegovog menadjera za malverzacije oko transfera u lens....
Kako onda ocekivati da neko dosje u takvu sredinu.
Nije lud.
😂😂😂😂😂😂😂😂
Mozes ti i bolje od ovoga....
Hajde...
😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:34 pm

Ovo predstavljanje i slike su baš dobre.
To sam i prije pominjao, da bude što više svjetski, a ne onako samo za stolom, sa šalom u salonu.
Možda je glupost ali eto to je moje mišljenje. :D

Usput Lendra dobrodošao i nemoj klošarit, zapni opet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:48 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:29 pm
Spoiler:
slika
Jadna nam mati sa ovakvim humorom
Fuj
Zadnja izmjena: salle86, dana/u uto jan 07, 2020 4:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:48 pm

Grbavica 2 je napisao/la:
uto jan 07, 2020 3:05 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
uto jan 07, 2020 2:15 pm
Grbavica 2 je napisao/la:
uto jan 07, 2020 12:19 pm

Sreća pa se ti ništa ne pitaš i nikada nisi bio u ozbiljnijim strukturama kluba. To je očito, čim ovako plitko razmišljanje imaš.

Al hajde, ja ću ti oprostiti kada Tit Ulu budemo slavili aBd, čak ću te zvati da skupa idemo pred vječnu. ;)
Što sam ja to plitak?
Kakve ja veze imam sa Kostićem? Propuh trener, kao i Slavko, tako da ne znam na šta ciljaš.

U pravu si da je sreća da se ja ne pitam ništa, jer bi bilo svega i svačega. Od toga da bih zabranio oživljavanja karijera i sve usmjerio na što bolji skauting djece i igrača iz Prve lige FBiH, gdje ima sigurno dobrih igrača, ali eto je vjerovatno normalnije i lakše dovesti dva mrtvaca Kosorića i Jovanovića i ko biva riješen problem.

Volio bih da čujem tvoje viđenje i očekivanje dovođenjem konkretno ova dva mrtvaca?
Prije svega zbog ovoga: "Vrijeme je da se kupite svi skupa, nije ovo za Vas, vratite čovjeku pozajmicu i kamate i svi lagano za rukicu"
Ako misliš da možeš bolje i da trenutno imamo bolje, ja bih to volio vidjeti isto kao i ti.
Do tada možemo šutjeti samo po tom pitanju.

A ja lično smatram da će Jovanović biti jedan od najboljih stopera koje je naš klub imao u posljednjih 10 godina pored Graovca. Zato što znam njegove sposobnosti i mogućnosti. Pomoći će Kemi sigurno sa još sazrije kao igrač i dosta toga nauči.
Kosorić sa jednom nogom je bolji od Bogija kakvog trenutno imamo, a on će biti sigurno izmjena Kemi i Jovanoviću. Uz to smatram da će i na prozivku i probe doći još stopera, te se i tu nadam nekom mlađem kojeg ćemo dovesti kao treću/četvrtu opciju. Očito je da u omladinskom pogonu nemas kvaliteta na toj poziciji da ga gurnes u prvi tim.
Tako da opet kažem da će ta dva mrtvaca kako ih ti nazivaš biti puno bolji i uspješniji od prethodnika.

Ima ljudi koji o tome razmišljaju i znaju najbolje koga dovode. Ja im vjerujem, a prije svih našem najtrofejnijem treneru.
Da taj čovjek kaže da se Ludvig Leple s foruma skine na stopera u prvom timu, ja ću reći, ti znaš najbolje i podržati ga.
A tek nakon što krene sezona ćemo biti u mogućnosti da komentarišemo.
Vidi, ovaj prvi dio, tu ti ne mogu pomoći. Mogu komentarisati kao i uvijek, a moje mišljenje je da može uvijek bolje, ali imamo realan problem DJL-a, tj., Društva jednog lica koji se pita za sve i tu svaka rasprava i polemika prestaje. Možeš ti biti ljubitelj lika i djela Amara Osima, ali ovo što je uradio s ovim poltronima 23.12.2018 je bila samo formalnost onoga što je on radio posljednje 4 godine iz sjene. U cara Trojana i ostalo da ne nabrajam dalje…

Evo da bacimo na papir kvalitete onih koje znam i koje gledam.
Kosorić, dobar u skoku u odbrani, na zemlji grozan (mislim da je jedini štoper koji je uspio nabiti svaku loptu), spor do zla Boga, postavljanje na terenu kompenzira sa sporošću, pa mogu reći da je ok. Ocjena 2/5.

Kemo, sporiji od Kosorića (Kajkut ga pretrčao kao da je poluinvalidna osoba), u odbrani dobar u skoku, na kornerima ‘nako, igra po zemlji bolja od Kosorića, ali i dalje se zna potruditi da je gurne u “vatru” u sredinu, Ocjena 2/5.

Bogičević, ostario, mrtav, iznemogao, pregorio, nije ni za rezervne opcije. Mislim da je neozbiljno i ostaviti ga na klupi.

E sad, ovog Jovanovića si ti kažeš gledao i veliš da je beton, ali da li stvarno ima betona u drugoj korejskog ligi? Čekamo učinak na terenu, pa ti se javim sa osvrtom.
U omladinskoj školi se ne radi trenutno na pravi način sa djecom i samim time nema nekoga ko bi mogao isplivati, ali koliko vidim i niko se ne trudi da to promijeni. Pogledaj samo trenerski kadar u OP i sve je jasno ko dan. Nemamo čovjeka koji će npr. otići u RS i odraditi skauting po ovim školama kojekakvim i biti uporan, dok ne ubodeš barem jednog ali vrijednog.

Ljudi u Klubu nema kojima možeš vjerovati, jer će ti isti zajebati tebe, mene i petog, desetog.

A tek nakon što krene sezona ćemo biti u mogućnosti da komentarišemo.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:57 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:31 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:24 pm
storm_raider je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:10 pm


Nista nije bilo? Sramota treba da te je to napisati. Preko 60 sezonskih je podijeljeno na pocetku sezone. Naravno da ce od ovoga isto biti, nikada se nije desilo da neku akciju nismo ispratili, a neke smo i zapoceli.

Ukoliko ti se niko nije javio da sponzorises sezonske, to je nas propust, ali tamam sacuvaj taj novac za ovu akciju.
Kako tako lazes? Ili me sad lazes ili si me prije lagao jer sam ti se 25. jula kad je vec pocela sezona javio da vidim treba li para za sezonske i ti mi rekao da nema jos nista u vezi toga, znaci lagao si ili tada pa me svjesno iskljucio iz akcije ili sada lazes.
Takvim tonom ne mozemo pisati, tako to da neko laze radije ostavi van ovog foruma, pogotovo tim fatalistickim pisanim tonom. Zbog kompletnosti i istine: 25. jula nije ni imalo nista u svezi sa time, podjele sezonskih su pocele kasnije. Svjesno te sigurno niko nije iskljucio (koji bi razlog bio??), napisao sam ti ranije da "...ukoliko ti se niko nije javio da sponzorises sezonske, to je nas propust, ...", sjecajuci da si se javio, ali ne sjecajuci se da li ti se iko javio naknadno, jer uvijek to javljanje rade drugi ljudi. Nazalost, ja licno nisam stigao ispratiti zbog licnih obaveza. Ono sto trebas znati je da oni koji su donatori su uvijek anonimni i oni koji dobiju sezonske su uvijek anonimni i to je nasa diskrecija, jer niko to ne treba znati. Jako je mnogo bilo donatora, sposobnih i jakih Zeljovaca koji podrzavaju nasu zajednicu sa interesom da se Zelji najbolje da (eto nazalost propusti se uvijek dese i zao mi je sto ti se niko nije javio, vjerovatno nisi prvi - zbog toga imas izvinjenje), ali sezonske su podijeljene i to je jedina istina. @Minjore je dijelio veci dio sezonskih uzivo, ali ne zelim njega da stavljam u svjetlo ove diskusije, jer znam da je i sam skroman zbog fenomenalnih stvari koje radi, jer je za Zelju.

Najlakse je logovati se i napisati da "nista od toga nije bilo". Bilo je itekako i uvijek ce biti, a kao sto sam ti napisao, taj novac ostavi za desetogodisnju akciju. Mi smo svoje akcije uvijek ispostovali, smetalo ti to ili ne. Nase je da budemo servis Zelji i navijacima, nezavisno od trendova u Klubu i oko njega. Forum je zasnovan iz ljubavi prema Zelji i to nikada ne trebamo zaboraviti.
Sve super, ali kako se te akcije organizuju ? Nisam upratio da je bio neki poziv ovdje na forumu, da se hajcala raja, ako jeste, postavi molim te link teme gdje su tekli dogovori o tom prikupljanju, hvala.

PS izvini na ruznom tonu ali vise puta sam se javljao za akcije i nikad me niko nije kontaktirao pa dobijam dojam da su te akcije rezervisane samo za odredjene ljude.
Zadnja izmjena: zeljeznicka21, dana/u uto jan 07, 2020 5:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:59 pm

Dobro nam došao majstore!
Popišaj se po ovima što pričaju o nekim izdajama i seru po instagramu, jer ti si više dobrog donio Želji nego oni svi zajedno.
Nikad zaboraviti odbijanje one strašne ponude da bi pomogao ekipi! Hvala i sretno, da nas obraduješ još hiljadu puta i da proslavimo titulu jer si ti haman jedini koji je to zaslužio od svih tih zvjezdica i fudbalerčića.
A MI ĆEMO SLAVIT' UZ BUBANJ DO ZORE I SAMO TEBI PJEVAT' PJESMICE!
Sretno i karaj sve redom!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 4:59 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:29 pm
slika
Dje nadje ovog Azraila :D
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 5:17 pm

NIsam dugo pisao. Neke stvari i prepucavanja glupa se ne mijenjaju. Ja ću malo o igračkom kadru.
PO meni još nam treba desni bek bolji od Siniše, desno krilo ljevak i još dva stopera ako je došao Aco. Znači ovo je minimum. Naravno nadgradnja na ostalim pozicijama će dobro doći. Po meni 25 igrača je mjera. Po dva na svakoj poziciji, tri golmana i još dva koja mogu svašta pokriti ali koji shvataju svoju ulogu.

Golmani: FIlip, Veca i Kršić
Bekovi desni: Novi igrač i Siniša
Bekovi lijevi: Pavić i Eldar
Stoperi: Kemo, Aco i dva nova igrača
Veza: Meša, Dado, Bojo, Osmanović, Štila i Žera
Krila: Veseli, Rama, Zajm, Novi igrač
Napadači: Lendra i Ermin
Svaštare: Stana i MUjezinović

Ovo je po nekoj mojoj logici i na osnovu nekih informacija koje su u javnosti da će Daca i Hajdar na posudbu. I Šeha Aldin mora na posudbu, a po meni i Mehić. Zajebao se što nije otišao i ranije. I nadam se da ćemo Asima prodati makar za 50.000 EUR. TU je i mali Subašić koji će igrati i za juniorei upasti kad mogne. VOlio bi i Zajma zamijeniti za neko bolje krilo ali inače ja mislim da je bolji ko napadač a nemamo sad visokog napadača pa Ermin može biti krilo. Sva ostala nadgradanja je dobrodošla. Ovo je minimum koji očekujem. Lendra može biti i odličan i loš vidjet ćemo. Nisam u euforiji a mislim da smo teško mogli koga boljeg dovesti. Možda Obradovića.

Moram se dotaći i juniora. Lošije je stanje u kadetima i pionirima nego prošle godine. Adžem će to dotjerati pogotovo jer mu ne igra najbolji igrač Musić jer je sa juniorima i ima na golu malog koji je možda potencijalali je sad kritičan. Pionirima ne vidim da mogu biti bolji sa Fadilom.
Međutim imamo odličnu generaciju u juniorima pogotovo jer je većina godinu mlađa. Imamo šansu da budemo prvi i moramo se upregnuti i tu da osvojimo prvo mjesto jer ovi godinu mlađi mogu igrati ligu prvaka. od izlaznog godišta pored Subašića meni je interesantan i Mujić naravno i stoper Bajramović. Nem još puno izalznih. Dva beka koja su onako kao imaju nešto u sebi ali i moglo bi biti nešto. Salanović mi je nejak totalno za seniore, a Ahmić katastrofa. Po meni dovesti dva tri igrača tipa onog Jusufovića iz Radnika iz Hadžića i osvojiti prvenstvo i igrati ligu prvaka. Jako bitna stvar bi bila kada bi napravili saradnju sa nekim kao što je taj Radnik. Bar dok ne napravimo svoj kamp. Imaju svoje terene. GUrati kroz prvi tim mlade igrače evo kao što je sad bilo pozajmica, a izgurati i juniore njihove u prvu ligu juniorsku da nam tu igraju mlađi juniori koji su interesantni. Ali teško da ko razmišlja ovdje na taj način.
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u uto jan 07, 2020 5:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 5:18 pm

Yebo sve, golman nam gori
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 5:19 pm

Kospa je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:59 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jan 07, 2020 4:29 pm
slika
Dje nadje ovog Azraila :D
Ovu kad vidim nema intelektualnog napretka mi 10dana.
@Ludvig

Druga Koreanska daje reprezentativca, Koreje koja je ipak dobar ucesnik SP, a i Jovanovic do povrede je bio na dva tri okupljanja Australije. Igrao je Azijsku Lp tako da ja gledam njega kao pojacanje. Kosoric je doveden kao cetvrta opcija, a za Kemu se ne mogu sloziti(iako sam istog uvjerenja prije pocetka sezone, cak napisao da je limitiran pa vodio rasprave) napredovao je, naucio skloniti svoje mane.
Eventualni dolazak Franica bi mogao biti pun pogodak.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 07, 2020 5:20 pm

.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija