Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 2:06 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet dec 27, 2019 1:27 pm
Mi i pare smijesno. Pitat moze li na rate, zamjene, procenti i tjt.
Da mi damo 100.000 KM, nema sanse.
Sta ja imam pitati,neka pita onaj ko treba da pita.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 3:27 pm

vobznazna2 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 12:43 pm
Uopste nije istina za Zeca. Nikakva povreda nije u pitanju a niti je istegao misic..

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Covjek se povrijedio, ne znam ko vam daje te informacije da nije.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 4:20 pm

cikazubo je napisao/la:
pet dec 27, 2019 3:27 pm
vobznazna2 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 12:43 pm
Uopste nije istina za Zeca. Nikakva povreda nije u pitanju a niti je istegao misic..

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Covjek se povrijedio, ne znam ko vam daje te informacije da nije.
Boze sacuvaj. Spominju ga, prizivaju, hvale, ja napisao kako jeste, da se zna. Napadose me hladno :placeodsmijeha:
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 4:48 pm

Ma Ermin je zdrav citavu polusezonu , covjek igrao bez prestanka , samo mi ne vidimo , slijepi zbog mrznje prema Brki hahaha .... joj neki bi se popisali po Zelji samo da odbrane poteze uprave i Amara , pa imate li imalo obraza... Ako se opet povrijedio , to je onda najveci promasaj Brke u ovom mandatuu pored Selimovica i boli me ku.ac za stojana i ostale sto su bili u proslosti , samo me sadasnjost interesuje i kritikovat cu sta ja hocu radi bolje buducnosti kluba...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 5:17 pm

https://spor.tske.ba/bosanac-otvorio-vr ... -napadaca/

Sretno Krpa i dobrodosao nam nazad! On sa svojom fizickom spremom i u +30oj godini moze zabijati po 10-20 golova po sezoni u nasoj ligi.
 
Daris1921
Postovi: 84
Pridružen/a: sri jun 26, 2019 1:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 5:28 pm

Eto uzele su se kakve takve pare od dva transfera..sad dovedite iole nekog normalnog
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 5:28 pm

Sretno Krpicu! Znao me je nervirati, u nekim porazima sam mu znao i zamjeriti stosta, ali puno mi je srce bilo gledati ga kako se bori u nasem dresu, kako gine za svaku loptu. Pravi kapiten si bio, zasluzio si da zaradis. Kad bi nam se prvotimci koji ostanu borili na terenu kao Sulejman, titula bi vec 2020. dosla na Grbavicu.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 5:28 pm

sajo10 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 5:17 pm
https://spor.tske.ba/bosanac-otvorio-vr ... -napadaca/

Sretno Krpa i dobrodosao nam nazad! On sa svojom fizickom spremom i u +30oj godini moze zabijati po 10-20 golova po sezoni u nasoj ligi.
Edit: GG pise da Krpa putuje u ponedjeljak u Juznu Koreju na medicinski pregled i potpis ugovora sa Suwonom.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 5:57 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet dec 27, 2019 2:06 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet dec 27, 2019 1:27 pm
Mi i pare smijesno. Pitat moze li na rate, zamjene, procenti i tjt.
Da mi damo 100.000 KM, nema sanse.
Sta ja imam pitati,neka pita onaj ko treba da pita.
Gdje sam rekao da ti trebas pitati :D
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 6:03 pm

Sretno Krpicu!
Tvoj odnos prema ovom dresu i navijacima, da sluzi kao primjer svima.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 6:13 pm

Kapitenu sretno!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 6:24 pm

Dio Dzuburovog intervjua

6. Projekat vanjskog uređenja sjeverne tribine?

– Projekat uređenja sjeverne tribine ide svojim tokom i čekamo dobijanje urbanističke saglasnosti za nastavak aktivnosti na zatvaranju gornjeg dijela . Uporedo se priprema projekat uređenja izgleda portala poslovnih prostora na sjeveru. Sve ovo je uvjetovano i završetkom aktivnosti na prenosu vlasništva gornje etaže sjevera sa SD na FK Željezničar. Sa prijateljima iz Sportskog druśtva smo na putu da i to napokon riješimo na obostrano zadovoljstvo.

Koji je ovo put da im se nešto daje za ove ili ovaj prostor.Prethodne dvije uprave su sve ”dogovorile”,ramjenile i završile sa onim parazitima sad evo i treca uprava ponovo oko iste stvari.Dokle ce se svi namirivati preko Zeljine grbace a sve pod patronatom iz ljubavi prema Zelji.Ovome se mora stati u kraj na bilo koji nacin,dosta je više.Ima ovdje dobrog posla za istrazne organe.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 6:27 pm

Ma kakve istražne organe, vidiš da je u regulacioni plan ucrtan taj objekat koji ulazi u naše zemljište, što je samo po sebi apsurd. Građevinsku dozvolu bi isto tako dobili ekspresno, ali ipak ne mogu graditi bez čistih papira, nije Burkina Faso još uvijek mada težimo tome. Sve je na skupštini sada.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 6:37 pm

Haklapuc je napisao/la:
pet dec 27, 2019 6:27 pm
Ma kakve istražne organe, vidiš da je u regulacioni plan ucrtan taj objekat koji ulazi u naše zemljište, što je samo po sebi apsurd. Građevinsku dozvolu bi isto tako dobili ekspresno, ali ipak ne mogu graditi bez čistih papira, nije Burkina Faso još uvijek mada težimo tome. Sve je na skupštini sada.
Burkina Faso je miljama ispred nas,mi idemo ka i vrlo smo blizu Afganistana.Svi imamo prijatelja na raznim funkcijama,tako i u policiji,sipi,sudovima...prijaviti ovo njima,pokrenuti nešto na prijateljskoj osnovi a iz ljubavi prema našem Zelji.Nek ovi koji pregovaraju objasne kako jedna mala katastarska cestica moze biti predmet razmjene više puta.Neka se utvrdi na ciju štetu ovo vec više puta ide a u ciju korist.Za ovo se u muriju ide,trebali bi znati svi oni koji ovo aminuju.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 6:50 pm

Pa zar nije za vrijeme Misimoviceve uprave ovo sređeno da bude 1/1 od kluba ?

Da se neko od ovih sto su dosli nakon njih nije napavio pametan i nesto prepisao ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 7:00 pm

Hvala za sve Sulejmane!
1987
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 7:04 pm

Hvala ti Krpa za sve. Jedan od iznimno rijetkih iz ove ekipe za kojim treba zaliti. Ko god dosao dobrodosao, ali daj Boze da nadomjesti njegov ucinak.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 7:05 pm

Elegant je napisao/la:
pet dec 27, 2019 6:50 pm
Pa zar nije za vrijeme Misimoviceve uprave ovo sređeno da bude 1/1 od kluba ?

Da se neko od ovih sto su dosli nakon njih nije napavio pametan i nesto prepisao ?
Dok je Greda bio još tada se to sve završilo a pocelo je oko toga davno prije Grede a sve uz veliku pomoc dugogodišnjeg predsjednika SD Zdenka Jelica.U eri Misimovica i njegove uprave se ustanovilo da je u katastru pogrešno upisano zemljište gdje je Zamak na Zelju a ovo na Sjeveru na SD i paraziti su to htjeli zloupotrijebiti,na kraju nisu uspjeli,došlo je do razmjene i završeno.Kad su oni otišli ovi namirisali krv i ponovo po starom,daj 300 kvadrata.Sjecate se da je Nihad Selimovic dan prije ostavke tu tacku bio uvrstio u dnevni red,potpisao i otišao.I konacno da se zna da je u ovome svemu Sportsko Društvo Zeljeznicar samo paravan odredjenim manipulatorima,zna se ko su.Ništa nebi mogli da nemaju saradnike u klubu a ti saradnici nece proci kako misle ako ovo završi kako su oni tamo zamislili i planirali.Nek im svoje daju,iz svog katastra,Zeljino nek ne diraju.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 7:20 pm

Zeljino neka niko ne dira.

Sve pohvale za krov, bravo. Lijepo je vidjeti da se opet gradi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 7:46 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
pet dec 27, 2019 7:05 pm
Elegant je napisao/la:
pet dec 27, 2019 6:50 pm
Pa zar nije za vrijeme Misimoviceve uprave ovo sređeno da bude 1/1 od kluba ?

Da se neko od ovih sto su dosli nakon njih nije napavio pametan i nesto prepisao ?
Dok je Greda bio još tada se to sve završilo a pocelo je oko toga davno prije Grede a sve uz veliku pomoc dugogodišnjeg predsjednika SD Zdenka Jelica.U eri Misimovica i njegove uprave se ustanovilo da je u katastru pogrešno upisano zemljište gdje je Zamak na Zelju a ovo na Sjeveru na SD i paraziti su to htjeli zloupotrijebiti,na kraju nisu uspjeli,došlo je do razmjene i završeno.Kad su oni otišli ovi namirisali krv i ponovo po starom,daj 300 kvadrata.Sjecate se da je Nihad Selimovic dan prije ostavke tu tacku bio uvrstio u dnevni red,potpisao i otišao.I konacno da se zna da je u ovome svemu Sportsko Društvo Zeljeznicar samo paravan odredjenim manipulatorima,zna se ko su.Ništa nebi mogli da nemaju saradnike u klubu a ti saradnici nece proci kako misle ako ovo završi kako su oni tamo zamislili i planirali.Nek im svoje daju,iz svog katastra,Zeljino nek ne diraju.
Šta očekivati od ublehaša koje je okupio čovjek koji od Želje uzima kamate i isti dug naplaćuje više puta? Lovu od transfera uzima sebi, a menadžeru menadžerovo plaća Klub. Tuži Želju "milion" puta.

Šta očekivati od šampanjac ekipe? Ekipe koja kaže da se za teren nije platila ni jedna jedina KM. Ekipe koja štampa dresove u čast pobjede nad pitarima. Šta očekivati od ekipe koja ne zna popuniti uplatnicu? Ekipe kojoj je licenca nebitna. J tri tačke licencu. J. tri tačke sve. Šta očekivati od ekipe koja je obećala tužiti sve članove Komisije Saveza za licenciranje, pa slažu?

Šta očekivati od ekipe koja je sklopila najveći tehničko-partnerski sporazum u historiji BH sporta...da nije žalosno bilo bi smiješno?

Šta je to neko pozitivno očekivao od šampanjac ekipe, kamatara, lažova i tužitelja Želje, lažova, ublehaša...ja Boga mi ništa pozitivno po Klub. Vrijeme će pokazati jesam li ili nisam bio u pravu, a to vrijeme će doći kada ova skupina tužitelja, naplaćivača istog duga u više navrata, naplaćivača kamata, lažova, štampača dresova, potpisnika najvećih tehničko-partnerskih sporazuma u historiji BH sporta...doći kada im vidimo leđa.

Tužno.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 112 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija