Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 2:35 am

Tako je.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 4:50 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 12:51 am
storm_raider je napisao/la:
čet dec 26, 2019 9:55 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
čet dec 26, 2019 9:42 pm
Zec opet obnovio povredu
Koliko tesko?
Ma opet isti misic pukao
Ovo je oprostaj od titule.Steta jbg, nije mi jasno ovo kod njega, ili mu doktori ne valjaju ili se on ne rehabilituje kako treba. Bilo kako bilo nadam se da cemo uspjeti nesto izganjati sa njim da raskinemo ugovor i da njegovo mjesto u budzetu zauzme neko ko ce igrati utakmice
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 7:27 am

phpBB [video]


Jedna za dobro jutro.
Zubandan 2009 godine.Centar za mlade na Grbavici.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 8:03 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet dec 27, 2019 1:31 am
Neka Zeca, ipak on "zna lopte" i prevaga je na terenu kad igra,kako kazu forumski strucnjaci.

Apsolutno je nebitno sto se od ozbiljnog fudbala oprostio prije 3 godine.Bezvezna mala cinjenica.

I na koncu, mi se smatramo ozbiljnim klubom,a ovakvom igracu damo ugovor na 3 god. :placeodsmijeha:

Mozda ce mnogima zvuciti kao crnjak,ali licno sam u tim nekim zrelim godinama i sve mi izvjesnije izgleda cinjenica da mnogi od nas nece docekati da gledaju Zelju u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja.
Umjesto napretka,mi svakim danom licimo na teski amaterski klub koji samo u imenu ima nekakve "profesionalce".Ni sistema,ni kvalitetnih ljudi,ni vizije,ni plana,ni stabilnog finansiranja....Bukvalno nista sto jedan klub cini ozbiljnim.
Nemoj tako, ubijedice te AdmirA da je smo najjaci na svijetu, te da je Ustamujić novi Perez. :placeodsmijeha:
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 8:13 am

Kospa je napisao/la:
pet dec 27, 2019 4:50 am
djoxxx1921 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 12:51 am
storm_raider je napisao/la:
čet dec 26, 2019 9:55 pm

Koliko tesko?
Ma opet isti misic pukao
Ovo je oprostaj od titule.Steta jbg, nije mi jasno ovo kod njega, ili mu doktori ne valjaju ili se on ne rehabilituje kako treba. Bilo kako bilo nadam se da cemo uspjeti nesto izganjati sa njim da raskinemo ugovor i da njegovo mjesto u budzetu zauzme neko ko ce igrati utakmice
Ako je tacno da je opet povrijeden, slazem se u potpunosti da treba sto prije napraviti odgovor sa njim da raskine ugovor, oslobodi ta njegova plata za kvalitetnog igraca ali koji je bez povreda i koji ce igrati kako bi pomogao ekipi (kao sto je slucaj sa Stilom). Ermina neka na jugu 😉
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 8:53 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet dec 27, 2019 1:31 am
Neka Zeca, ipak on "zna lopte" i prevaga je na terenu kad igra,kako kazu forumski strucnjaci.

Apsolutno je nebitno sto se od ozbiljnog fudbala oprostio prije 3 godine.Bezvezna mala cinjenica.

I na koncu, mi se smatramo ozbiljnim klubom,a ovakvom igracu damo ugovor na 3 god. :placeodsmijeha:

Mozda ce mnogima zvuciti kao crnjak,ali licno sam u tim nekim zrelim godinama i sve mi izvjesnije izgleda cinjenica da mnogi od nas nece docekati da gledaju Zelju u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja.
Umjesto napretka,mi svakim danom licimo na teski amaterski klub koji samo u imenu ima nekakve "profesionalce".Ni sistema,ni kvalitetnih ljudi,ni vizije,ni plana,ni stabilnog finansiranja....Bukvalno nista sto jedan klub cini ozbiljnim.
Dakle od Zeljinih mogucih 33 utakmice, on je odigrao 17, postigao 5 golova i dodao 5 asistencija.
Kad dodamo cinjenicu da je od tih 17 utakmica na 15 bio ako ne najbolji na terenu onda medju najboljim. Izuzetak su utakmica s Borcem(0-3) i Zrinjskim u Mostaru. Na tim utakmicama su svi podbacili i kao takav se i on uklopio u sivilo ekipe.
Usporedbe radi cesto osporavani Stojan koji je dosao kao pojacanje kao i Ermin je dao 3 gola i 3 asistencije u 29.utakmica a njegov uticaj na igru nije bio ni priblizan kao kod Ermina. Razlika u plati je isto velika za nase uslove u korist Stojana.
Dakle vrlo neopravdana kritika, pogotovo jer ima dva mjeseca do pocetka prvenstva, a zanimljivo da niko se iz kluba jos nije oglasio o tome vec je to na forumu objavljeno.

Al opet sta ocekivati od lika koji zbog licnog hira slavi 0-3 poraz, a nakon 1-3 i 5-2 je manji od makova zrna, te se sporadicno javi na neki los rezultat, ili neku poluprovjerenu vijest.

I ne bi mi to smetalo toliko, imas na forumu Danana, imao si Papriku, koji su pisali gadosti ali opet su navijaci Zeljeznicara koji imaju svoja misljenja, vodjeni su krivim idejama ali opet navijaci.
Za tebe iskreno nisam siguran da si uopste navijac Zeljeznicara.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:04 am

Ne moze frajer da me ne spomene....😂😂😂😂
Bozo imas svoje misljenje i kao takvo ga postujem,ali nemas pravo da ti odredjujes ko je kakvom idejom vodjen.
Tako da,ako moze da normalno komuniciras ok,ako ne molim te da me ne spominjes u bilo kojem kontekstu.
Hvala.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:16 am

E šteta, a polagali smo dosta nade u njega. Sad je i definitivno jasno da se na njega ne može ozbiljno računati. Sa njim i Stilom zdravim bi bilo ludilo. Ovako Bgm bice zeznuto.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:20 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet dec 27, 2019 8:53 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet dec 27, 2019 1:31 am
Neka Zeca, ipak on "zna lopte" i prevaga je na terenu kad igra,kako kazu forumski strucnjaci.

Apsolutno je nebitno sto se od ozbiljnog fudbala oprostio prije 3 godine.Bezvezna mala cinjenica.

I na koncu, mi se smatramo ozbiljnim klubom,a ovakvom igracu damo ugovor na 3 god. :placeodsmijeha:

Mozda ce mnogima zvuciti kao crnjak,ali licno sam u tim nekim zrelim godinama i sve mi izvjesnije izgleda cinjenica da mnogi od nas nece docekati da gledaju Zelju u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja.
Umjesto napretka,mi svakim danom licimo na teski amaterski klub koji samo u imenu ima nekakve "profesionalce".Ni sistema,ni kvalitetnih ljudi,ni vizije,ni plana,ni stabilnog finansiranja....Bukvalno nista sto jedan klub cini ozbiljnim.
Dakle od Zeljinih mogucih 33 utakmice, on je odigrao 17, postigao 5 golova i dodao 5 asistencija.
Kad dodamo cinjenicu da je od tih 17 utakmica na 15 bio ako ne najbolji na terenu onda medju najboljim. Izuzetak su utakmica s Borcem(0-3) i Zrinjskim u Mostaru. Na tim utakmicama su svi podbacili i kao takav se i on uklopio u sivilo ekipe.
Usporedbe radi cesto osporavani Stojan koji je dosao kao pojacanje kao i Ermin je dao 3 gola i 3 asistencije u 29.utakmica a njegov uticaj na igru nije bio ni priblizan kao kod Ermina. Razlika u plati je isto velika za nase uslove u korist Stojana.
Dakle vrlo neopravdana kritika, pogotovo jer ima dva mjeseca do pocetka prvenstva, a zanimljivo da niko se iz kluba jos nije oglasio o tome vec je to na forumu objavljeno.

Al opet sta ocekivati od lika koji zbog licnog hira slavi 0-3 poraz, a nakon 1-3 i 5-2 je manji od makova zrna, te se sporadicno javi na neki los rezultat, ili neku poluprovjerenu vijest.

I ne bi mi to smetalo toliko, imas na forumu Danana, imao si Papriku, koji su pisali gadosti ali opet su navijaci Zeljeznicara koji imaju svoja misljenja, vodjeni su krivim idejama ali opet navijaci.
Za tebe iskreno nisam siguran da si uopste navijac Zeljeznicara.
Nisam baš shvatio najbolje tvoj komentar iznad.
Ti kao opravdavaš što je Ermin Zec još uvijek član FKŽ?
Ovo sve što si naveo i spomenuo Stojana, nema veze za životom, a pogotovo sa trulim Erminom (pod ovim mislim na njegovo zdravlje). Ermin je klasa, niko to ne osporava, ali njegovo vrijeme je prošlo prije 4-5 godina. Nije normalno da držiš u ekipi igrača koji je kao paus papir i više je povrijeđen nego zdrav.

I još nešto kad si se već dotakao Stojan, Stojan je gospodin za Ermina, tu prije svega mislim na kućni odgoj i ponašanje kako na terenu, tako i izvan njega, a da ne govorim kako je izašao u susret Klubu prilikom raskida Ugovora. Kvalitet Stojan nikad nije bio upitan (barem meni lično), ali na pogrešnoj poziciji i ulozi nije ni mogao dati više.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:35 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 12:51 am
storm_raider je napisao/la:
čet dec 26, 2019 9:55 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
čet dec 26, 2019 9:42 pm
Zec opet obnovio povredu
Koliko tesko?
Ma opet isti misic pukao
Bas me zanima sta je radio, jer ne moze misic tek tako puci. Ako je istina ovo naravno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:36 am

Ja sam i prije govorio da je fudbalski, Ermin meni na nivou Stile. Nazalost to nista ne vrijedi kada covjek ne moze ostati zdrav. Ljudi kidaju kvadricepse, ligamente koljena, pa se vrate ali ne nakon 2-3 mjeseca nego 12-18 mjeseci kvalitetne rehabilitacije.
Nisam upucen u detalje ali rekoh da meni nije normalno da se covjek ozljedjuje ovako, pitanje je pravo da li je uopste bio zalijecen i kako je tekao oporavak.
Ma sranje pravo jarane, bas sam polagao nade u njega da nas povede sa Stilom do titule.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:37 am

Radosevic Bozidare :klanjase2:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:37 am

Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:39 am

@racional jel te stid prozivati Admira? Ti koliko se sjecam napisao si da nemas ni godisnju, a clansku neces produziti, na domace neces dolaziti, samo gostujuce (ako si otisao dalje od koseva dobro je😁). Dakle feninga nisi ostavio ove godine klubu, a brines se o finansijama? Kako to?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:39 am

Po nama smo mi ostali bez Veselog i sad Ermina.
A istina je samo da smo bez Sipe ostali, cak je i prvi strijelac sa nama.
Citajte zvanicnu.
Ali cudan smo mi narod, da je neko napisao da poslije sezone krece gradnja juga svi bi cekali zvanicnu, a ova vijest se odmah prihvati kao istina.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:40 am

mamba21 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 9:39 am
@racional jel te stid prozivati Admira? Ti koliko se sjecam napisao si da nemas ni godisnju, a clansku neces produziti, na domace neces dolaziti, samo gostujuce (ako si otisao dalje od koseva dobro je😁). Dakle feninga nisi ostavio ove godine klubu, a brines se o finansijama? Kako to?
Ne da kamataru pare
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:42 am

Racional87 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:47 am
Ja vam kažem - neće nas 20 Misimovića sastaviti kad kroz nas prođu " tzv. stručnjak i legenda" i ovi njegovi.
Živi bili pa vidjeli.
Senad da zna ko ga brani. Ubio bi se odmah.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:43 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet dec 27, 2019 9:40 am
mamba21 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 9:39 am
@racional jel te stid prozivati Admira? Ti koliko se sjecam napisao si da nemas ni godisnju, a clansku neces produziti, na domace neces dolaziti, samo gostujuce (ako si otisao dalje od koseva dobro je😁). Dakle feninga nisi ostavio ove godine klubu, a brines se o finansijama? Kako to?
Ne da kamataru pare
Ignorisao sam ga, jer se vidi da je neozbiljan. Ali ovo prozivanje me iznerviralo. Neka i ostali vide profil zabrinutog racionala 😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 9:55 am

Racional87 je napisao/la:
pet dec 27, 2019 8:03 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet dec 27, 2019 1:31 am
Neka Zeca, ipak on "zna lopte" i prevaga je na terenu kad igra,kako kazu forumski strucnjaci.

Apsolutno je nebitno sto se od ozbiljnog fudbala oprostio prije 3 godine.Bezvezna mala cinjenica.

I na koncu, mi se smatramo ozbiljnim klubom,a ovakvom igracu damo ugovor na 3 god. :placeodsmijeha:

Mozda ce mnogima zvuciti kao crnjak,ali licno sam u tim nekim zrelim godinama i sve mi izvjesnije izgleda cinjenica da mnogi od nas nece docekati da gledaju Zelju u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja.
Umjesto napretka,mi svakim danom licimo na teski amaterski klub koji samo u imenu ima nekakve "profesionalce".Ni sistema,ni kvalitetnih ljudi,ni vizije,ni plana,ni stabilnog finansiranja....Bukvalno nista sto jedan klub cini ozbiljnim.
Nemoj tako, ubijedice te AdmirA da je smo najjaci na svijetu, te da je Ustamujić novi Perez. :placeodsmijeha:
Vidim tebe je Miske ubijedio. Mene jeste u 5,6 navrata, ali kasnije jok. I molim te da me zaobiđeš sa ikakvim komentarima, kvarimo temu.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 27, 2019 10:02 am

Uze nas Zec ko levate, jos ako je istina da ima 15...
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo, Bing [Bot] i 104 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija