Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 9:30 am

Kako je krenulo i Fatu ce prodati
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 9:47 am

Eh sad da Veseli ima statistički učinak koji je imao Zakarić on bi sad bio u nekoj od liga petice, jer je tehnički bolji i lucidniji od Zakarića. Ipak, treba priznati da je Zakarić po učinku naše najbolje krilo poslije rata, a ja bih rekao da je M. Stevanović naše najkorisnije krilo poslije rata iako ni blizu nije dao golova kao Zakarić, ali je imao puno više asistencija i centralni napadač je imao puno više koristi od njega. Plus njegova uloga u defanzivi je bila nemjerljiva.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 9:48 am

Brkoo je napisao/la:
čet dec 26, 2019 12:18 am
Veselinovic i konstantnost u istoj recenici? :roll:
Covjeku 26 godina a igra toplo-hladno. Pun nam je klub ovakvih igraca. To moze samo u nasoj ligi. Uporedite njega i npr. Zakarica i pogledajte kako izgleda krilo koje dominira u nasoj ligi i onda uporedite sa Veselinovicem, koji u ovakvoj ligi ima ovako ocajnu statistiku. Cim stigne neka ponuda od minimalno 150 hiljada eura odmah ga treba prodat. Klub koji ga kupi ce se dobro zajebati kad vide sta su kupili a on ce se za par mjeseci opet vratiti u nasu ligu..
Otprilike je to tako kako si ti napisao.
Moje neko mišljenje je da u ovoj ligi ima znalaca, ali malo. Oni su kapital. Ovo ostalo je sve u 5 deka i onda je sve tu do trenera, terena, prilagodbe igrača i čega sve ne. Ali svako je nadoknadiv. I bilo kojeg igrača da možeš prodati za 150-200 k € je premija jer oni dolaze džabe, bez ugovora. A ako šta uzmeš za njih odma si u plusu :)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 9:51 am

Zašto mi ne zaganjamo Irfana Hadžića?
Ima li pravo uopšte nastupati za nas pored Zrinjskog i ovih đe je otišo?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ludvig Leple
Postovi: 285
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 9:53 am

Sve dok imamo veznu liniju u sastavu Mujezinović, Dado, Hajdarević, Bojo i Alispahić, mi smo mrtvi. Nema smisla dovesti dva štopera koja ginu, kada im iz vezne linije uvijek dođe iz drugog plana igrač, a to sve dozvoljavaju navedeni nesposobnjakovići (osim Meše). Ne mogu oni povezati ni koliko im je godina, a ne da stignu razmišljati na terenu s loptom ili bez nje u nogama.

Koliko me sjećanje služi rečeno nam je 23.12.2018 da smo prvaci ove godine, a ja koliko vidim mi smo još slabiji (nevjerovatno, ali istinito) u odnosu na ovaj prvi dio sezone. Obećan Football, ali malo tog Football mi vidjesmo na terenu. Osim stvorenih više prilika nego prije, ništa se nije promijenilo značajnije.

Dakle, izgleda da je riječ Football više povezana s načinom igre, ali držanje lopte do besvijesti nije formula za uspjeh, pa eto nadati se da ćemo ipak na kraju osvojiti titulu.

Mart je sve bliži...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:01 am

Sta li si ti gledao
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:07 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet dec 26, 2019 10:01 am
Sta li si ti gledao
Ovaj mi na qoolera lici :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:09 am

Ma ha -15 i -1 skoro da i nema razlike.. Sreća mart je sve bliži..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:14 am

Ma vala, nije ni do te bodovne razlike koliko je do toga da smo većinu utakmica, čak i one koje smo gubili mi "bili bolji" tj stvarali više prilika. To što nismo znali ih realizovati, a sa druge strane iz 3 prilike protivnik nam zabijao 2 gola, to je druga stvar koja se itekako može ispraviti.
Tako da realno ne treba srati i pisati samo da bi se pisalo...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:15 am

Prvi dio je i tačan, jer fali nama ozbiljan veznjak koji zaista povezuje zadnju liniju i ostatak ekipe i bez obzire koliko nam štoperi i bekovi nisu sjajni, vezni red im ne pomaže toliko.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:18 am

Šta je sa Hadžiahmetovićem? Ne bi bilo loše zaganjati ga na posudbu.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:24 am

samo_plavo je napisao/la:
čet dec 26, 2019 10:18 am
Šta je sa Hadžiahmetovićem? Ne bi bilo loše zaganjati ga na posudbu.
Ako gledamo na instant uspjeh, onda bi to dobar potez bio. I ja bih volio Bajica na posudbi, jer vidim da ga bas ne ide. Ali, ako hocemo da formiramo sada neki tim i da ga drzimo na okupu 2-3 godine, onda te posudbe ne trebaju da dolaze u obzir. Nadam se da cemo se pojacati mladim, svjezim igracima, koji ce zeljeti da ostvare nesto u karijeri, a uz to i da su iole kvalitetni. Eventualno, dovesti nekog poput Stilica, naseg igraca koji bi igrao srcem za ovaj klub. Poslije svih spekulacija, najvise se nadam Franicu, Fanimu, Filipovicu, Voji/Lendri. A cak i kad bi ih uspjeli sve dovesti, opet nam fale 3 igraca. Ovaj prelazni rok je kljucan i nadam se, tacnije vjerujem da ce Amar odraditi svoj dio posla.

I, vala, trebalo bi kakvog muslimana zaganjati. Gledaj imena.. :kafa:
1987
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:30 am

Veseli jos nije ni zvanicno prodan, nisam ni naletio na clanak o Veselom da ide, ali igracima kojima istice ugovor na ljeto, relano je da cemo ih prodati, bolje nego da idu za DŽ
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:55 am

shzna je napisao/la:
čet dec 26, 2019 10:24 am
samo_plavo je napisao/la:
čet dec 26, 2019 10:18 am
Šta je sa Hadžiahmetovićem? Ne bi bilo loše zaganjati ga na posudbu.
Ako gledamo na instant uspjeh, onda bi to dobar potez bio. I ja bih volio Bajica na posudbi, jer vidim da ga bas ne ide. Ali, ako hocemo da formiramo sada neki tim i da ga drzimo na okupu 2-3 godine, onda te posudbe ne trebaju da dolaze u obzir. Nadam se da cemo se pojacati mladim, svjezim igracima, koji ce zeljeti da ostvare nesto u karijeri, a uz to i da su iole kvalitetni. Eventualno, dovesti nekog poput Stilica, naseg igraca koji bi igrao srcem za ovaj klub. Poslije svih spekulacija, najvise se nadam Franicu, Fanimu, Filipovicu, Voji/Lendri. A cak i kad bi ih uspjeli sve dovesti, opet nam fale 3 igraca. Ovaj prelazni rok je kljucan i nadam se, tacnije vjerujem da ce Amar odraditi svoj dio posla.

I, vala, trebalo bi kakvog muslimana zaganjati. Gledaj imena.. :kafa:
Kakav crni tim na okupu 2-3 sezone. Evo 24 godine to ne dočekah tako da je to baš mrtva utopija
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 10:57 am

salle86 je napisao/la:
čet dec 26, 2019 10:55 am
shzna je napisao/la:
čet dec 26, 2019 10:24 am
samo_plavo je napisao/la:
čet dec 26, 2019 10:18 am
Šta je sa Hadžiahmetovićem? Ne bi bilo loše zaganjati ga na posudbu.
Ako gledamo na instant uspjeh, onda bi to dobar potez bio. I ja bih volio Bajica na posudbi, jer vidim da ga bas ne ide. Ali, ako hocemo da formiramo sada neki tim i da ga drzimo na okupu 2-3 godine, onda te posudbe ne trebaju da dolaze u obzir. Nadam se da cemo se pojacati mladim, svjezim igracima, koji ce zeljeti da ostvare nesto u karijeri, a uz to i da su iole kvalitetni. Eventualno, dovesti nekog poput Stilica, naseg igraca koji bi igrao srcem za ovaj klub. Poslije svih spekulacija, najvise se nadam Franicu, Fanimu, Filipovicu, Voji/Lendri. A cak i kad bi ih uspjeli sve dovesti, opet nam fale 3 igraca. Ovaj prelazni rok je kljucan i nadam se, tacnije vjerujem da ce Amar odraditi svoj dio posla.

I, vala, trebalo bi kakvog muslimana zaganjati. Gledaj imena.. :kafa:
Kakav crni tim na okupu 2-3 sezone. Evo 24 godine to ne dočekah tako da je to baš mrtva utopija
E, pa to i jeste problem zasto tapkamo u mjestu. Zapravo, ni ne tapkamo, nego nazadujemo.
1987
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 11:14 am

sahmat je napisao/la:
čet dec 26, 2019 10:30 am
Veseli jos nije ni zvanicno prodan, nisam ni naletio na clanak o Veselom da ide, ali igracima kojima istice ugovor na ljeto, relano je da cemo ih prodati, bolje nego da idu za DŽ
Ne ide nigdje !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 11:28 am

AdmirA je napisao/la:
čet dec 26, 2019 11:14 am
sahmat je napisao/la:
čet dec 26, 2019 10:30 am
Veseli jos nije ni zvanicno prodan, nisam ni naletio na clanak o Veselom da ide, ali igracima kojima istice ugovor na ljeto, relano je da cemo ih prodati, bolje nego da idu za DŽ
Ne ide nigdje !
Steta ako je tako.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 11:34 am

Ludvig Leple je napisao/la:
čet dec 26, 2019 9:53 am
Sve dok imamo veznu liniju u sastavu Mujezinović, Dado, Hajdarević, Bojo i Alispahić, mi smo mrtvi. Nema smisla dovesti dva štopera koja ginu, kada im iz vezne linije uvijek dođe iz drugog plana igrač, a to sve dozvoljavaju navedeni nesposobnjakovići (osim Meše). Ne mogu oni povezati ni koliko im je godina, a ne da stignu razmišljati na terenu s loptom ili bez nje u nogama.

Koliko me sjećanje služi rečeno nam je 23.12.2018 da smo prvaci ove godine, a ja koliko vidim mi smo još slabiji (nevjerovatno, ali istinito) u odnosu na ovaj prvi dio sezone. Obećan Football, ali malo tog Football mi vidjesmo na terenu. Osim stvorenih više prilika nego prije, ništa se nije promijenilo značajnije.

Dakle, izgleda da je riječ Football više povezana s načinom igre, ali držanje lopte do besvijesti nije formula za uspjeh, pa eto nadati se da ćemo ipak na kraju osvojiti titulu.

Mart je sve bliži...
Nije tacno ovo što si napisao.Pogledaj go Ahmetovica na Derbiju.Duga lopta sa centra igrališta na njihovog beka Hodzica koji je potpuno sam,njega cuva zna se ko,ne vezni igraci,centrira na Ahmetovica,isto se zna ko njega cuva,sigurno ne vezni igraci,koji izbaci Kemu kao da su na terminu,i šuta skoro iz mrtvog ugla i zabija zato što naš golman Veca pokriva ugao tako što je prilikom njegovog udarca on sjeo na guzicu.Vezni igraci koje si spomenuo ne stoje na golu.I te kako nam trebaju 2 centarhalfa uz Kemu i i te kako nam treba golman.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 11:42 am

Moze li se kako i Ermin prodat? On bar ima ugovor od 3g, pa bi tu trebali uzet vise para. Stila i 10 da smetaju :D
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 26, 2019 11:50 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet dec 26, 2019 9:51 am
Zašto mi ne zaganjamo Irfana Hadžića?
Ima li pravo uopšte nastupati za nas pored Zrinjskog i ovih đe je otišo?
Nema. :(

Ali Mudrinski ima. :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 321 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija