Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 2:40 pm

IZJAVA ZA KLIX.BA 16
Ivan Lendrić: Osim i ja razgovaramo, nikada ne bih mogao odbiti Želju
F. Z.
12min
9
Ivan LendrićIvan Lendrić: Osim i ja razgovaramo, nikada ne bih mogao odbiti Želju
Bivši nogometaš Željezničara i mostarskog Zrinjskog Ivan Lendrić ima ponudu iz Japana i priliku da karijeru nastavi na Dalekom Istoku. Ponuda je na stolu, a sjajni napadač još uvijek nije donio odluku.
Bosanskohercegovačku nogometnu javnost interesuje postoji li mogućnost da se Lendrić vrati u redove Željezničara, gdje je postao ljubimac navijača, a napadač ističe da razgovara s Amarom Osimom, ali ne još uvijek o mogućnosti povratka na Grbavicu.

"Ja sam s Amarom razgovarao, nije nikakva tajna, ali razgovarali smo o mom odlasku u Japan. Znate da je on tamo radio i uvijek mi može dati dobar savjet. Vidjet ćemo šta će se desiti s tim. Što se tiče razgovora o povratku u Želju, o tome još zaista nismo razgovarali, nismo otvorili tu temu. Mada, nema se tu šta puno razgovarati", kaže Lendrić za Klix.ba, a potom pojašnjava zašto je to tako:

"Nema tu puno zatezanja i ako dođe do ponude. Nisam ja nikada odbio Želju, ja teško mogu odbiti Želju, tačnije taj klub ja nikada ne bih mogao odbiti", ističe Lendrić.

Kada je riječ o odlasku u Japan, Lendrić kaže da je sve na njemu.

"Sve je na meni iskreno i nije stvar finansija. To je drugi kraj svijeta i zaista je daleko. Mene novac nikada nije vodio u životu. Možda i odem, možda i ne odem. Možda se vratim i u Želju, a možda i ne. Odluku o odlasku u Japan vjerovatno ću donijeti nakon praznika", kaže Lendrić.

NAJBOLJI STRIJELAC22h 2m
Sulejman Krpić napušta Željezničar i karijeru nastavlja u južnokorejskom Suwonu


Sulejman Krpić na pragu je odlaska u južnokoerjski Suwon i Željezničar je u potrazi za napadačem, a da li će njegovo mjesto zauzeti upravo Lendrić, saznat ćemo vjerovatno veoma brzo.

Lendrić je rođen u Splitu, a nogometnu karijeru počeo je u splitskom Hajduku. U Željezničaru je stigao u januaru 2016. godine, a klub je napustio 2017. godine kada je otišao u francuski Lens za bosanskohercegovačke pojmove velikih 300.000 eura. Nakon Lensa igrao je za ljubljansku Olimpiju, rumunski Hermannstadt i mostarski Zrinjski koji je napustio po okončanju prvog dijela sezone Premijer lige BiH.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 3:32 pm

Ako ćemo realno, i Krpa i Ivan su zaslužili da dignu pehar pred vječnom.
Krpa jer je nezamjenjivi već 2.godine a možda je i jedini u nekim utakmicama kad smo bili mrtvi, on pokušavao nešto. Opravdano je nosio kapitensku traku, i od prvog dana sam znao da će nam valjati, ali u ovolikoj mjeri sigurno ne.
Hvala ti i sretno, biće nadam se prilike da digneš trofej.
Ivane, rek'o bih da bi te Amar doveo u red da te ne poznajem. Posebna vrsta indijanca.
Ne polažem u tebe ni 2% nade bez obzira na tvoj učinak. Tebe lože pune tribine i pjesmice, ali u jednoj daš, pa u drugoj i trećoj ne daj, biće opet srednjaka prema nama.
Biće opet nabijanja lopti po treningu i psovanja, dilova rušenja iznutra sa podobnim za to, jer si takav kakav jesi.
Ali, isto k'o i za Krpu važi. Dok si bio na terenu gotovo svaku si ostavljao dušu. Gotovo svaku. I u onim tmurnim danima volontera što su ti dovodili svakakve igrače, ako su to uopšte, nosio si ekipu i koliko puta si samo zabio gdje smo standardno izgledali k'o da smo se prvi put sreli na terenu i donosio bodove. I trebali smo tu titulu uzeti kako god okreneš, iako bi možda bili najlošiji prvak ikad, bez ikakve igre.
Ja ću uvijek biti protiv tvog dolaska, koji je poslije ovog intervjua meni očigledan, malo zapakovan ali jasno je. Ali od mene ćeš kao i svi imati podršku, i opet nadati se da je ipak Amar fakin kakvog još nisi sreo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 3:34 pm

mamba21 je napisao/la:
sri dec 25, 2019 9:53 am
blueboy je napisao/la:
sri dec 25, 2019 9:41 am
sajo10 je napisao/la:
uto dec 24, 2019 10:32 pm
Nama treba zdrav i ziv Semir Stilic i deset polovnjaka za titulu. Toliko. Sve ostalo je premija :D
Nama treba zdrav i živ Semir Štilić koji će igrati s dobrim igračima kako bi i on mogao dati najbolje od sebe. Sa polovnjacima to ne može niko.
90% lige su nam polovnjaci 😁
Sve zavisi ko iz kojeg ugla gleda. Ja pogledam npr. Zrinjski pa vidim da u Evropi izbace Utrechta, a i protiv Malmoa u najmanju ruku nisu loši bili. Prije par godina nosili se s Mariborom koji je redovan učesnik grupne faze evropskih takmičenja. To ne mogu ostvariti polovnjaci, bez obzira što ti igrači kad odu vani još se brže vrate nazad (Filipović, Bilbija). Ali istog tog Filipovića ćemo objeručke prihvatiti ako se sad odluči da dođe kod nas.
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 3:41 pm

Trebao bi nam jedan visok napadac posto dosta igramo na centarsut sam lendric ne bi bio dovoljan
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 3:46 pm

blueboy je napisao/la:
sri dec 25, 2019 3:34 pm
mamba21 je napisao/la:
sri dec 25, 2019 9:53 am
blueboy je napisao/la:
sri dec 25, 2019 9:41 am


Nama treba zdrav i živ Semir Štilić koji će igrati s dobrim igračima kako bi i on mogao dati najbolje od sebe. Sa polovnjacima to ne može niko.
90% lige su nam polovnjaci 😁
Sve zavisi ko iz kojeg ugla gleda. Ja pogledam npr. Zrinjski pa vidim da u Evropi izbace Utrechta, a i protiv Malmoa u najmanju ruku nisu loši bili. Prije par godina nosili se s Mariborom koji je redovan učesnik grupne faze evropskih takmičenja. To ne mogu ostvariti polovnjaci, bez obzira što ti igrači kad odu vani još se brže vrate nazad (Filipović, Bilbija). Ali istog tog Filipovića ćemo objeručke prihvatiti ako se sad odluči da dođe kod nas.
Malo je tih igraca, ali i ti kazes jos brze se vrate kada odu. Takva je liga ovdje, Mulalic je to dobro rekao jednom.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 3:52 pm

Jedan na jedan igraj...

:zeljeznicar1:
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 3:57 pm

Siguran sam da je Lendric nas,iz dva razloga.Prvo,kakva ponuda za njega,pogotovo iz Japana gdje se igra ipak ozibljniji fudbal,na osnovu cega da ga kupe dvije godine ne igra ozbiljno,a drugi razlog pita kaze Amara za misljenje o Japanu,Amar tamo bio jednu godinu i to 2006.,mislim nigdje veze kakav crni Japan,ko zna sta se sve dosad izmijenilo tamo i sad Amar relevantan da govori o tome,i trece njegova izjava da ne moze odbiti ponudu Zelje.
Nas 100%.
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 4:02 pm

slika
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 4:04 pm

Hvala na slici! Neznam fakat sta je falilo ovoj upravi da postavi kamere kao bivsa na zapadu da mozemo pratiti gradnju odnosno postavljanje krova na istocnoj tribini :( Veliki minus jbt..
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 105
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 4:07 pm

Hoce li na jug prvo stavljati krov ili mijenjati tribinu
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 4:14 pm

Logicno je da se prvo stavlja krov pa pravi tribina ispod.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 105
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 4:22 pm

Upravo tako logicno se i ponasamo raprodamo najbolje igrace pa hocemo titulu
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 4:22 pm

Sto se mene tice, Lendra je dobrodosao uvijek. Ima on svojih bubica, naravno, ali taj igrac je nama valjao itekako, na vise nacina. A brzo smo to zaboravili. Pored golova i borbe, ispao je gospodin, produzio i mi smo fine pare zaradili, a nije morao...
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 4:51 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 25, 2019 3:32 pm
Ako ćemo realno, i Krpa i Ivan su zaslužili da dignu pehar pred vječnom.
Krpa jer je nezamjenjivi već 2.godine a možda je i jedini u nekim utakmicama kad smo bili mrtvi, on pokušavao nešto. Opravdano je nosio kapitensku traku, i od prvog dana sam znao da će nam valjati, ali u ovolikoj mjeri sigurno ne.
Hvala ti i sretno, biće nadam se prilike da digneš trofej.
Ivane, rek'o bih da bi te Amar doveo u red da te ne poznajem. Posebna vrsta indijanca.
Ne polažem u tebe ni 2% nade bez obzira na tvoj učinak. Tebe lože pune tribine i pjesmice, ali u jednoj daš, pa u drugoj i trećoj ne daj, biće opet srednjaka prema nama.
Biće opet nabijanja lopti po treningu i psovanja, dilova rušenja iznutra sa podobnim za to, jer si takav kakav jesi.
Ali, isto k'o i za Krpu važi. Dok si bio na terenu gotovo svaku si ostavljao dušu. Gotovo svaku. I u onim tmurnim danima volontera što su ti dovodili svakakve igrače, ako su to uopšte, nosio si ekipu i koliko puta si samo zabio gdje smo standardno izgledali k'o da smo se prvi put sreli na terenu i donosio bodove. I trebali smo tu titulu uzeti kako god okreneš, iako bi možda bili najlošiji prvak ikad, bez ikakve igre.
Ja ću uvijek biti protiv tvog dolaska, koji je poslije ovog intervjua meni očigledan, malo zapakovan ali jasno je. Ali od mene ćeš kao i svi imati podršku, i opet nadati se da je ipak Amar fakin kakvog još nisi sreo.
Sve u bobu.Mene je samo strah da naši dovedu Lendru a ne dovedu drugog špica i on bude jedini špic kao što je bio Krpa.Ako se nije drasticno promjenio on ce kod Amara poslije 5 kola završiti na tribini i ostadosmo bez špica.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 4:57 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sri dec 25, 2019 4:51 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 25, 2019 3:32 pm
Ako ćemo realno, i Krpa i Ivan su zaslužili da dignu pehar pred vječnom.
Krpa jer je nezamjenjivi već 2.godine a možda je i jedini u nekim utakmicama kad smo bili mrtvi, on pokušavao nešto. Opravdano je nosio kapitensku traku, i od prvog dana sam znao da će nam valjati, ali u ovolikoj mjeri sigurno ne.
Hvala ti i sretno, biće nadam se prilike da digneš trofej.
Ivane, rek'o bih da bi te Amar doveo u red da te ne poznajem. Posebna vrsta indijanca.
Ne polažem u tebe ni 2% nade bez obzira na tvoj učinak. Tebe lože pune tribine i pjesmice, ali u jednoj daš, pa u drugoj i trećoj ne daj, biće opet srednjaka prema nama.
Biće opet nabijanja lopti po treningu i psovanja, dilova rušenja iznutra sa podobnim za to, jer si takav kakav jesi.
Ali, isto k'o i za Krpu važi. Dok si bio na terenu gotovo svaku si ostavljao dušu. Gotovo svaku. I u onim tmurnim danima volontera što su ti dovodili svakakve igrače, ako su to uopšte, nosio si ekipu i koliko puta si samo zabio gdje smo standardno izgledali k'o da smo se prvi put sreli na terenu i donosio bodove. I trebali smo tu titulu uzeti kako god okreneš, iako bi možda bili najlošiji prvak ikad, bez ikakve igre.
Ja ću uvijek biti protiv tvog dolaska, koji je poslije ovog intervjua meni očigledan, malo zapakovan ali jasno je. Ali od mene ćeš kao i svi imati podršku, i opet nadati se da je ipak Amar fakin kakvog još nisi sreo.
Sve u bobu.Mene je samo strah da naši dovedu Lendru a ne dovedu drugog špica i on bude jedini špic kao što je bio Krpa.Ako se nije drasticno promjenio on ce kod Amara poslije 5 kola završiti na tribini i ostadosmo bez špica.
Amar planira gurati i Ermina na poziciju spica
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 5:03 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 25, 2019 1:33 pm
PlaviVlak je napisao/la:
sri dec 25, 2019 11:43 am
Sadiku i iskusan dobar štoper i može se reći da smo pojačali štopersku liniju, a izgleda da će Bogi do ljeta ostati u Želji, što i nije loše ako je četvrta opcija. O ostalim pozicijama, ako Krpa ide, a trebalo bi, onda Vojo opcija broj 1, Lendra broj 2...Krilo nam treba jedno ako ostanu Veseli i Rama, a ako ode jedan, onda nam trebaju 2 dobra krila, s obzirom da i tandem Zajim-Zec odlazi ili bar jedan od njih.

Sviđaju mi se ugovorene prijateljske utakmice, dosta jake, očekujem bar još 3 ili 4 s obzirom da Amar voli da svi dobiju priliku kroz utakmice na pripremama.
Do kojeg ljeta će ostat Bogi? Ljeta 2020 al' po hidžri.
Ja sam mišljenja da nam trebaju 4 štopera, a realnost je da mi ne možemo i nećemo dovesti 3 štopera zimus, zato sam rekao za Bogija iako jedva čekam da mu vidim leđa.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 5:07 pm

Amar927 je napisao/la:
sri dec 25, 2019 4:57 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sri dec 25, 2019 4:51 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 25, 2019 3:32 pm
Ako ćemo realno, i Krpa i Ivan su zaslužili da dignu pehar pred vječnom.
Krpa jer je nezamjenjivi već 2.godine a možda je i jedini u nekim utakmicama kad smo bili mrtvi, on pokušavao nešto. Opravdano je nosio kapitensku traku, i od prvog dana sam znao da će nam valjati, ali u ovolikoj mjeri sigurno ne.
Hvala ti i sretno, biće nadam se prilike da digneš trofej.
Ivane, rek'o bih da bi te Amar doveo u red da te ne poznajem. Posebna vrsta indijanca.
Ne polažem u tebe ni 2% nade bez obzira na tvoj učinak. Tebe lože pune tribine i pjesmice, ali u jednoj daš, pa u drugoj i trećoj ne daj, biće opet srednjaka prema nama.
Biće opet nabijanja lopti po treningu i psovanja, dilova rušenja iznutra sa podobnim za to, jer si takav kakav jesi.
Ali, isto k'o i za Krpu važi. Dok si bio na terenu gotovo svaku si ostavljao dušu. Gotovo svaku. I u onim tmurnim danima volontera što su ti dovodili svakakve igrače, ako su to uopšte, nosio si ekipu i koliko puta si samo zabio gdje smo standardno izgledali k'o da smo se prvi put sreli na terenu i donosio bodove. I trebali smo tu titulu uzeti kako god okreneš, iako bi možda bili najlošiji prvak ikad, bez ikakve igre.
Ja ću uvijek biti protiv tvog dolaska, koji je poslije ovog intervjua meni očigledan, malo zapakovan ali jasno je. Ali od mene ćeš kao i svi imati podršku, i opet nadati se da je ipak Amar fakin kakvog još nisi sreo.
Sve u bobu.Mene je samo strah da naši dovedu Lendru a ne dovedu drugog špica i on bude jedini špic kao što je bio Krpa.Ako se nije drasticno promjenio on ce kod Amara poslije 5 kola završiti na tribini i ostadosmo bez špica.
Amar planira gurati i Ermina na poziciju spica
Osloniti se samo na Ermina na bilo kojoj poziciji bi bilo jako neozbiljno.Ja bih stvarno volio da je on uspjeo sanirati povredu i da ce moci puno više vremena provesti na terenu ali sam po tom pitanju veliki skeptik.Zna to i Amar.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 5:28 pm

Ma ljudi tražit špica i zamjenu mu, jer Ermin nikad nije siguran..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 5:30 pm

SupremeGucci je napisao/la:
sri dec 25, 2019 4:22 pm
Upravo tako logicno se i ponasamo raprodamo najbolje igrace pa hocemo titulu
Moje licno misljenje je da je u klubu situacija sa novcem alarmantna zato se prodaju ponajbolji igraci, a klub ima znamo svi koliko izdataka, prame kome i prema cemu.

Ali opet mnogi se idalje prave pametni i uzdaju se da ce Amar nesto da napravi bez tog istog novca.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: avlami97 i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija