Moderator/ica: storm_raider

 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 8:04 am

Tare1921 je napisao/la:
uto dec 24, 2019 12:45 pm
ublehas je napisao/la:
uto dec 24, 2019 12:26 pm
Ja ne vidim što je toliko Fanimo bolji od Zaima...
Obojica imaju tu manu da se iskljuce iz igre kad nemaju loptu i ne vracaju se da pomazu odbranu ali kad fanimo dobije loptu on je u stanju proci tri igraca dok Zaim nije u stanju proci jednog, nego hajvan nabije loptu i ko prije stigne e to je Zaimov dribling. Fanimo je dao 4 gola i 5 asistencija u 15 utakmnica za MDK koji je jedan od zadnjih na tabeli. On je znaci u svakom golu od MDK ucestvovao nekako ili sa pogodkom ili sa asistencijom. Fanimo zna sam kreirati akciju i nije sebican dok Zaim jeste i uz to je Zaimova statistika prosle sezone grozna gdje je dao dva gola i dvije asistencije uz milion promasaja. Nije Zaim za nas on je za ekipe kao Celik ili MDK gdje moze raditi sta hoce i mislim da ce on u MDK vrisnuti jer nema tamo dobrih igraca znaci moze biti sebican i bit ce jedan od boljih igraca MDK ali za nas nije zato je to winwin situacija za oba kluba.
Ovo što si napisao je i poenta moga posta. Koja je garancija da se sve ovo isto ne odnosi i na Fanima? Jedno je igrati u Želji, a drugo u MDK. Osim toga, svi mi vidimo kad taj Fanimo uradi nešto dobro, a rijetko ko od nas fidi njegove kikseve. Zaim nam je na očima pa vidimo i jedno i drugo.

Da se razumijemo, nemam ja ništa protiv razmjene Fanimo-Zaim ili Fanimo-Zec (iskreno, radije bi dao ovog drugog), pa čak da damo i neki manji procenat od eventualne prodaje, ali nekad na to ne bi dao još neke pare.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 8:06 am

sajo10 je napisao/la:
uto dec 24, 2019 12:49 pm
ublehas je napisao/la:
uto dec 24, 2019 12:26 pm
Ja ne vidim što je toliko Fanimo bolji od Zaima...
Pa u tome i jeste problem. (nemoj se ljutiti)
Pa i nije problem. Nije neophodno da je to vidim. Ima ko je za to zadužen i ko će snositi eventualnu odgovornost. Mi svakako samo palamudimo po forumu.
I naravno, nema ljutnje :)
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 8:59 am

sajo10 je napisao/la:
uto dec 24, 2019 10:32 pm
Nama treba zdrav i ziv Semir Stilic i deset polovnjaka za titulu. Toliko. Sve ostalo je premija :D
100%
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 9:40 am

fcz je napisao/la:
sri dec 25, 2019 3:31 am
exbabilon je napisao/la:
uto dec 24, 2019 8:22 pm
Pocelo je vrijeme u kojem normalan insan moze izludit. Na istoj stranici stigne se procitat Lendric nije kontaktiran, Lendric skoro 99% nas, Filipovic ide u Zrinjski i Filipovic blizu nas. Bice ovo duga pauza.
Hahah, opisa ti brate ukratko stanje svih nas koji nismo insajderi.

A sto se tice Lendre, svi mogu da mu se sagnu, a posebno onaj krezubi urodjenik koji je psovao zna se sta. Lendra je momak koji je, kao i brat Krpa, uvijek davao 200% u najdrazem plavom dresu. A ako nekima ne odgovara sto je Ivan, a ne Sulejman, eno ima direktna linija iz SA za Jeddah pa odatle mogu birati - jal Kandahar jal Kabul.
Za drugi dio si apsolutno upravu. Ivan Lendric jedan je od nas. Al nazalost sto nas ima sve vise debila koji tako razmisljaju.

P.S. hvala forumskom puku na cestitkama za Bozic.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 9:41 am

sajo10 je napisao/la:
uto dec 24, 2019 10:32 pm
Nama treba zdrav i ziv Semir Stilic i deset polovnjaka za titulu. Toliko. Sve ostalo je premija :D
Nama treba zdrav i živ Semir Štilić koji će igrati s dobrim igračima kako bi i on mogao dati najbolje od sebe. Sa polovnjacima to ne može niko.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 9:48 am

Plavi orkestar je napisao/la:
uto dec 24, 2019 9:43 pm
Nama,da bi mogli konkurisati za titulu,trebaju dva dobra špica,dva dobra centarhalfa,dobar golman i dobro krilo.Ne znaš šta je prioritetnije od ovih pozicija.Bilo gdje na ovim pozicijama fullmo sa kvalitetom ili uopšte ne dovedemo pojacanje na neku od ovih pozicija,bit ce veoma teško izboriti prvo mjesto.Nadam se da ce se svi u klubu angazovati do krajnjih granica u ovom prelaznom roku i da ce uspjeti dovesti adekvatna pojacanja koja ce nas sa ostatkom ekipe dovesti do titule.
nama to sve treba da bi licili na nogometnu ekipu.
samo titula je cilj, sve ostalo velika katastrofa
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 9:53 am

blueboy je napisao/la:
sri dec 25, 2019 9:41 am
sajo10 je napisao/la:
uto dec 24, 2019 10:32 pm
Nama treba zdrav i ziv Semir Stilic i deset polovnjaka za titulu. Toliko. Sve ostalo je premija :D
Nama treba zdrav i živ Semir Štilić koji će igrati s dobrim igračima kako bi i on mogao dati najbolje od sebe. Sa polovnjacima to ne može niko.
90% lige su nam polovnjaci 😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 10:07 am

fanaticZeljin je napisao/la:
uto dec 24, 2019 9:55 am
Vidim nagađa se da idu Zaim i Asim za Fanima i procenat. Ne bi to bilo loše ako ova dvojica pristanu
Da se riješimo samo njih to je već odlično, a plus još pride dobiti igrača 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 10:15 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto dec 24, 2019 8:05 pm
Lendric bi mogao u Slobodu.
Ako uopšte i razmišlja o tome, onda i nek ide...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 10:55 am

Administracija foruma s1 svima koji slave zeli sretan i cestit Bozic!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 11:07 am

fcz je napisao/la:
sri dec 25, 2019 3:31 am
exbabilon je napisao/la:
uto dec 24, 2019 8:22 pm
Pocelo je vrijeme u kojem normalan insan moze izludit. Na istoj stranici stigne se procitat Lendric nije kontaktiran, Lendric skoro 99% nas, Filipovic ide u Zrinjski i Filipovic blizu nas. Bice ovo duga pauza.
Hahah, opisa ti brate ukratko stanje svih nas koji nismo insajderi.

A sto se tice Lendre, svi mogu da mu se sagnu, a posebno onaj krezubi urodjenik koji je psovao zna se sta. Lendra je momak koji je, kao i brat Krpa, uvijek davao 200% u najdrazem plavom dresu. A ako nekima ne odgovara sto je Ivan, a ne Sulejman, eno ima direktna linija iz SA za Jeddah pa odatle mogu birati - jal Kandahar jal Kabul.
Daj bolan batali tu pricu, cuj nekome ne odgovara sto je Ivan, a ne Sulejman. Razmisli malo prije nego sto nesto napises.

Ono sto je bitno je kako bi se Lendra uklopio u Amarov koncept i u kakvoj je formi, znaci cisto fudbalski razlozi.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 11:25 am

Fakat malo razmislite prije nego pisete ovakve stvari, stavljate etiketu nekim navijacima Zelje, koja apsolutno ne stoji. Ta prica Ivan/Sulejman bas ne pije vodu i ovdje nikad nije pila. Dovoljno je pogledati strukturu ekipe zadnjih par godina i igrace kojima se skandiralo (Miro, Lazo, Ivan..) i sve je jasno. Tako da, svasta nam se moze prisiti, ali ovo nikad.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 11:27 am

Hvala Krpi i Sipoviću. Mislim da je odlazak Sipe veliki gubitak za klub. Hvala Krpi na zalaganju koju je imao svaku utakmicu. Moje skromno mišljenje je da je mu falilo lucidnosti.

Ako dodje Lendrić, to će biti veliko pojačanje, bar u onim danima kada je igrao u Želji. Lendra zna pretrčat igrača, mnogo je bolji da kupi one odbijene lopte, brži i spretniji....samo da formu povrati, a to na Grbavici neće biti teško.

Ono što je žalosno da se klub finansira prodajom igrača. Toliko o upravi i ljudima kojima se Amar okružio i finansijskoj situaciji u Želji. Tužno...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 11:39 am

Qooler je napisao/la:
sri dec 25, 2019 11:27 am
Hvala Krpi i Sipoviću. Mislim da je odlazak Sipe veliki gubitak za klub. Hvala Krpi na zalaganju koju je imao svaku utakmicu. Moje skromno mišljenje je da je mu falilo lucidnosti.

Ako dodje Lendrić, to će biti veliko pojačanje, bar u onim danima kada je igrao u Želji. Lendra zna pretrčat igrača, mnogo je bolji da kupi one odbijene lopte, brži i spretniji....samo da formu povrati, a to na Grbavici neće biti teško.

Ono što je žalosno da se klub finansira prodajom igrača. Toliko o upravi i ljudima kojima se Amar okružio i finansijskoj situaciji u Želji. Tužno...
E sada je i ovo zalosno :rofl:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 11:43 am

Sadiku i iskusan dobar štoper i može se reći da smo pojačali štopersku liniju, a izgleda da će Bogi do ljeta ostati u Želji, što i nije loše ako je četvrta opcija. O ostalim pozicijama, ako Krpa ide, a trebalo bi, onda Vojo opcija broj 1, Lendra broj 2...Krilo nam treba jedno ako ostanu Veseli i Rama, a ako ode jedan, onda nam trebaju 2 dobra krila, s obzirom da i tandem Zajim-Zec odlazi ili bar jedan od njih.

Sviđaju mi se ugovorene prijateljske utakmice, dosta jake, očekujem bar još 3 ili 4 s obzirom da Amar voli da svi dobiju priliku kroz utakmice na pripremama.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 11:51 am

Qoler ako nije problem da nam objasnis cime bi se po tebi klub trebao finansirati?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 12:03 pm

"Ovaj klub živi od sponzora, ulaznica svojih igrača iz omladinskog pogona i prodajom igrača.." Davno je ovo rekao gospodin S.M.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 12:06 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 25, 2019 11:51 am
Qoler ako nije problem da nam objasnis cime bi se po tebi klub trebao finansirati?
Nije problem. Pogledas finsisjki izvjestaj za 2018 i sve ćes viditi. Recimo finsira se od igranja Europe, pa prodaja igrača koji nisu nosioci igre, tipa Šaban, dobri sponzorski ugovori...

Sigurno se ne bi trebao finansirati prodajom na ovakav način. Ovo je bukvalno...neka ode ono za što ko daje pare bez obzira što ostaju rupe u ekipi koje su ionako bile očigledne. Nama je falio napadač i dva štopera. Sada nam fale dva napadača i tri štopera.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 12:08 pm

Qooler je napisao/la:
sri dec 25, 2019 12:06 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 25, 2019 11:51 am
Qoler ako nije problem da nam objasnis cime bi se po tebi klub trebao finansirati?
Nije problem. Pogledas finsisjki izvjestaj za 2018 i sve ćes viditi. Recimo finsira se od igranja Europe, pa prodaja igrača koji nisu nosioci igre, tipa Šaban, dobri sponzorski ugovori...

Sigurno se ne bi trebao finansirati prodajom na ovakav način. Ovo je bukvalno...neka ode ono za što ko daje pare bez obzira što ostaju rupe u ekipi koje su ionako bile očigledne. Nama je falio napadač i dva štopera. Sada nam fale dva napadača i tri štopera.
Onaj izvjestaj sa kojim smo 20 milja u plusu?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 25, 2019 12:10 pm

sahmat je napisao/la:
sri dec 25, 2019 12:03 pm
"Ovaj klub živi od sponzora, ulaznica svojih igrača iz omladinskog pogona i prodajom igrača.." Davno je ovo rekao gospodin S.M.
Ispravno razmisljanje.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija