Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 3:35 pm

Racional87 je napisao/la:
sub jun 15, 2019 11:59 am
Bjelosvjetske varalice nam se smiju i rugaju. Moj Zeljo na sta si spao,da te ublehe i kamatari unistavaju.

Dok su ovi na celu svetinje - doviđenja i sretno.
Cao i sretno.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 3:35 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon dec 23, 2019 3:15 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon dec 23, 2019 3:08 pm
Sto se vas 15 ne kandiduje ili zajedno podrzite jednog od vas i fino pomognete klubu
A ko kaze da nije tako.
Ako jeste i ako mozete pomoci, svaka cast i podrzavam
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 4:05 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 23, 2019 3:31 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon dec 23, 2019 3:14 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 23, 2019 3:05 pm


Ah pa bilo je jos clanova skupstine, pa se niisu predstavljali.
Imam osjecaj da pola ljudi ne shvata sta znaci skupstina i njene zadatke.
Ne moras se uvijek ti pronaci. Na tebe ni pomislio nisam kad sam spomenuo napade na AdmirA.
Hajd sad realno.
Dodje lik i kaze ja sam se prijavio za skupstinu i mogu pomoci,imam ljude iza sebe,iimam neki plan kako da to uradim.....
I to sve objavis na forumu.
Sta ocekujes onda sem prozivanja.
Imas primjer momaka sa 1921 koji su fino objavili predlozili smo te i te ljude...imenom i prezimenom.
Njihove ciljeve svi znamo i ai stvari koje rade za klub takodje znamo.To je ok.
Na kraju imas i na onom forumu tamo "moje lobiranje" (kako ga vi zovete),ali sa punim imenom i prezimenom.
Ma naveo sam primjer tebe. Znam da su te prozivali i tad i sad zbog tih stvari. Ja nikad,sta me briga. Imas pravo na to, i da lobiras i da mislis da neko zna ili ne zna. Tvoje je puno pravo da to radis.
Nikad te necu nazvati nekim pogrdnim imenom, ako mislim drugacije probat cu na neki nacin da te demantujem. Ali nikad te necu uvrijediti "zato nam i jeste ovako", "takvi i odgovaraju" i sl. Nikome to ne treba, i dalje mislim da ovde dosta obicnih ljudi pise. Zato i jeste malo price o skupstini.
Ovo sto znam ljudi koji su se kandidovali su vecinom mlade osobe, bez puno radnog iskustva.
Pazi,ja sam i onda na forumu uradii ono uz saglasnost tih ljudi naravno onih koji su ih i predlozili,cisto sto sam smatrao da bi bilo dobro s obzirom da prvi put biramo skupstunu na takav nacin.
Neke od njih sam i licno poznavao tako da sam imao uvid sta mogu uciniti.
Normalna komunikacija treba da bude na ovom forumu bez izvrtanja cinjenica,bez ruznih rijeci.
Vidio si i sam da sam racionala zamolio da me stavlja u bilo kakav kontekst sa onim i onakvim nadimcima.
Ja nisam niti jednom svo ovo vrijeme amara nazvao takvim i necu da mi se takve stvari imputiraju.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 4:08 pm

Sipa sretno!
Krpa sretno!
Još da uvaljamo Ramu i Veselog i to je jedino što uz Štilu valja.
Željo, tebi sretno al' na 100tu.
I nama s tobom.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 4:39 pm

Jedina dvojca igraca sto imaju kvalitet kod nas su Stila i Ermin Zec, sve ostale mozemo zamijeniti lako..

Ako dodju ponude od minimalno po 200 hiljada eura za Veselinovica i Ramovica, ja da sam na mjestu Amara u toj situaciji obojcu bih prodao bez razmisljanja..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 5:02 pm

Brkoo je napisao/la:
pon dec 23, 2019 4:39 pm
Jedina dvojca igraca sto imaju kvalitet kod nas su Stila i Ermin Zec, sve ostale mozemo zamijeniti lako..

Ako dodju ponude od minimalno po 200 hiljada eura za Veselinovica i Ramovica, ja da sam na mjestu Amara u toj situaciji obojcu bih prodao bez razmisljanja..
Koga dovesti?
U borbi za titulu zamjeniti cetri standardna igraca bi bilo previse.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 5:06 pm

Nekad je 500K EUR bilo malo za igraca, sad je i 100K odlicna cifra.
Napredak na svim poljima!
TM87
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 5:18 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon dec 23, 2019 5:02 pm
Brkoo je napisao/la:
pon dec 23, 2019 4:39 pm
Jedina dvojca igraca sto imaju kvalitet kod nas su Stila i Ermin Zec, sve ostale mozemo zamijeniti lako..

Ako dodju ponude od minimalno po 200 hiljada eura za Veselinovica i Ramovica, ja da sam na mjestu Amara u toj situaciji obojcu bih prodao bez razmisljanja..
Koga dovesti?
U borbi za titulu zamjeniti cetri standardna igraca bi bilo previse.
Lendric ili Vojo kao zamjena za Krpica. Nisu losiji od Krpica, a Vojo je cak i bolji. Cak bi trebali pokusati da dovedemo Bilbiju. Jest kao covjek govno ali je igracina za ovu ligu. Zec-Bilbija- brzo desno krilo
i iza njih Stilic. To bi bio strasan napad za ovu ligu.

Sto se tice Veselinovica i Ramovica. Samo jedno normalno krilo da dovedemo vrlo brzo bi imao bolju statistiku nego njih dvojca sto imaju. Njih dvojca u normalnim okolnostima bi bili maksimalno zamjene a nikako neki standardni igraci..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 5:27 pm

Brkoo je napisao/la:
pon dec 23, 2019 5:18 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
pon dec 23, 2019 5:02 pm
Brkoo je napisao/la:
pon dec 23, 2019 4:39 pm
Jedina dvojca igraca sto imaju kvalitet kod nas su Stila i Ermin Zec, sve ostale mozemo zamijeniti lako..

Ako dodju ponude od minimalno po 200 hiljada eura za Veselinovica i Ramovica, ja da sam na mjestu Amara u toj situaciji obojcu bih prodao bez razmisljanja..
Koga dovesti?
U borbi za titulu zamjeniti cetri standardna igraca bi bilo previse.
Lendric ili Vojo kao zamjena za Krpica. Nisu losiji od Krpica, a Vojo je cak i bolji. Cak bi trebali pokusati da dovedemo Bilbiju. Jest kao covjek govno ali je igracina za ovu ligu. Zec-Bilbija- brzo desno krilo
i iza njih Stilic. To bi bio strasan napad za ovu ligu.

Sto se tice Veselinovica i Ramovica. Samo jedno normalno krilo da dovedemo vrlo brzo bi imao bolju statistiku nego njih dvojca sto imaju. Njih dvojca u normalnim okolnostima bi bili maksimalno zamjene a nikako neki standardni igraci..
Bilbija nikad nece doci kod nas a valja uigrati i uklopiti 4 igraca u ekipu, ne ide to tako brzo da bi dalo rezultate bez obzira kakvi su igraci. Pogtovo sto nemas vremena, svak utakmica prevazna. Pored toga trebas imati i sirinu.
Kako sve to uklopiti bez love, konkuretni ce biti sigurno jaci, vidjet cemo ali nisam optimista.

Pare, pare pokrecu svijet, politiku i nogomet ....ili ti fudbol
Sretno nam svima u narednom periodu a ovo nam je posljednja prilika za LP odnosno nesto vise u evropi
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 5:48 pm

I sta cemo sad kad legne 200 000 KM od Sipe, kud cemo s toliko love? Vratiti pozajmice ili isplatiti jednu-dvije plate?
Da je bar jos Krpu prodati pa da se dahne bar malo, kakva vremena dodjose.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 5:58 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 23, 2019 11:41 am
Amar da dovede Dzenisa Beganovica, bio bi najbolji napadac lige.
Jest takvim kao što si ti.
Samo govori Amin.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 5:59 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon dec 23, 2019 4:05 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 23, 2019 3:31 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon dec 23, 2019 3:14 pm

Hajd sad realno.
Dodje lik i kaze ja sam se prijavio za skupstinu i mogu pomoci,imam ljude iza sebe,iimam neki plan kako da to uradim.....
I to sve objavis na forumu.
Sta ocekujes onda sem prozivanja.
Imas primjer momaka sa 1921 koji su fino objavili predlozili smo te i te ljude...imenom i prezimenom.
Njihove ciljeve svi znamo i ai stvari koje rade za klub takodje znamo.To je ok.
Na kraju imas i na onom forumu tamo "moje lobiranje" (kako ga vi zovete),ali sa punim imenom i prezimenom.
Ma naveo sam primjer tebe. Znam da su te prozivali i tad i sad zbog tih stvari. Ja nikad,sta me briga. Imas pravo na to, i da lobiras i da mislis da neko zna ili ne zna. Tvoje je puno pravo da to radis.
Nikad te necu nazvati nekim pogrdnim imenom, ako mislim drugacije probat cu na neki nacin da te demantujem. Ali nikad te necu uvrijediti "zato nam i jeste ovako", "takvi i odgovaraju" i sl. Nikome to ne treba, i dalje mislim da ovde dosta obicnih ljudi pise. Zato i jeste malo price o skupstini.
Ovo sto znam ljudi koji su se kandidovali su vecinom mlade osobe, bez puno radnog iskustva.
Pazi,ja sam i onda na forumu uradii ono uz saglasnost tih ljudi naravno onih koji su ih i predlozili,cisto sto sam smatrao da bi bilo dobro s obzirom da prvi put biramo skupstunu na takav nacin.
Neke od njih sam i licno poznavao tako da sam imao uvid sta mogu uciniti.
Normalna komunikacija treba da bude na ovom forumu bez izvrtanja cinjenica,bez ruznih rijeci.
Vidio si i sam da sam racionala zamolio da me stavlja u bilo kakav kontekst sa onim i onakvim nadimcima.
Ja nisam niti jednom svo ovo vrijeme amara nazvao takvim i necu da mi se takve stvari imputiraju.
Znam sta su o tebi pricali. Zato sam i reagovao, to jednostavno nije uredu. Svako ima pravo da udje u skupstinu..
Uglavom za svaku sam normalnu diskusiju. Mozemo se razilaziti u misljenjima i sam nekad burno i ruzno reagujem. Zapitam se sta nam sve ovo treba?
Ne smijemo dozvoliti da se pocnemo napadati na licnoj osnovi.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 6:00 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 23, 2019 5:58 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 23, 2019 11:41 am
Amar da dovede Dzenisa Beganovica, bio bi najbolji napadac lige.
Jest takvim kao što si ti.
Samo govori Amin.
Adilovica da vrati prodao bi ga za 100.000 eura
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 6:03 pm

Mirek11 je napisao/la:
pon dec 23, 2019 5:27 pm
Brkoo je napisao/la:
pon dec 23, 2019 5:18 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
pon dec 23, 2019 5:02 pm


Koga dovesti?
U borbi za titulu zamjeniti cetri standardna igraca bi bilo previse.
Lendric ili Vojo kao zamjena za Krpica. Nisu losiji od Krpica, a Vojo je cak i bolji. Cak bi trebali pokusati da dovedemo Bilbiju. Jest kao covjek govno ali je igracina za ovu ligu. Zec-Bilbija- brzo desno krilo
i iza njih Stilic. To bi bio strasan napad za ovu ligu.

Sto se tice Veselinovica i Ramovica. Samo jedno normalno krilo da dovedemo vrlo brzo bi imao bolju statistiku nego njih dvojca sto imaju. Njih dvojca u normalnim okolnostima bi bili maksimalno zamjene a nikako neki standardni igraci..
Bilbija nikad nece doci kod nas a valja uigrati i uklopiti 4 igraca u ekipu, ne ide to tako brzo da bi dalo rezultate bez obzira kakvi su igraci. Pogtovo sto nemas vremena, svak utakmica prevazna. Pored toga trebas imati i sirinu.
Kako sve to uklopiti bez love, konkuretni ce biti sigurno jaci, vidjet cemo ali nisam optimista.

Pare, pare pokrecu svijet, politiku i nogomet ....ili ti fudbol
Sretno nam svima u narednom periodu a ovo nam je posljednja prilika za LP odnosno nesto vise u evropi
E cuj Bibliju pokušati dovesti.Pa bolan nije Zeljo stjecište za onakve primitivce koji mrzi i vrijedja ljude zbog imena i nacije.Nije to Zeljo a onakvim kao što je ono djubre Biblija daleko kuca bila od Zelje.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 6:16 pm

Što se tice izbora clanova Skupštine ne ocekujte ništa specijalno.Prošla uprava je instalirala i ozakonila komisiju za odabir clanova skupštine i ta ce komisija dokle god postoji u Skupštinu birati podobne.Dok god u pravilniku bude postojala ta komisija mi cemo imati Skupštinu uprave a ne Skupšfinu kluba.Rijetki pojedinci koji se tamo involviraju,a nisu njihove marionete,ništa nece moci protiv vecine.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 6:21 pm

ublehas je napisao/la:
pon dec 23, 2019 2:52 pm
Iskreno, slabo čitam forume, pa mi je vjerovatno promaklo, ali zna li se kakav je ugovor sa Macronom potpisan?
Šta podrazumjeva najbolji ugovor u BH sportu, i ako može bez nekog sarkazma? Zna li se uopšte šta smo dobili i šta su nam obaveze.
Bez toga samo palamudimo je li dobar ili nije.
Ovakvo nešto može izjaviti samo neko ko pred sobom ima sve sponzorske ugovore u historiji BH sporta ili neopjevana budala. Nema treće.
Ako je vjerovati Ustamujiću, onda dotični ima u posjedu ili bar na uvidu sve ugovore svih sportskih kolektiva krenuvši od reprezentativnih selekcija, preko klubova, pa do takmičara u individualnim sportovima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 6:23 pm

Evo jedan egzotičan igrač, zamjena za Sipu. :D

https://www.transfermarkt.ba/rebin-sula ... ler/217073
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 6:24 pm

avlami97 je napisao/la:
pon dec 23, 2019 6:21 pm
ublehas je napisao/la:
pon dec 23, 2019 2:52 pm
Iskreno, slabo čitam forume, pa mi je vjerovatno promaklo, ali zna li se kakav je ugovor sa Macronom potpisan?
Šta podrazumjeva najbolji ugovor u BH sportu, i ako može bez nekog sarkazma? Zna li se uopšte šta smo dobili i šta su nam obaveze.
Bez toga samo palamudimo je li dobar ili nije.
Ovakvo nešto može izjaviti samo neko ko pred sobom ima sve sponzorske ugovore u historiji BH sporta ili neopjevana budala. Nema treće.
Ako je vjerovati Ustamujiću, onda dotični ima u posjedu ili bar na uvidu sve ugovore svih sportskih kolektiva krenuvši od reprezentativnih selekcija, preko klubova, pa do takmičara u individualnim sportovima.
Jel moguce da neko njemu nesto povjeruje? Dokazani lazov, ublehas, nesposobnjakovic
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 6:29 pm

Gavrane kada ce snijeg poceti
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 23, 2019 6:31 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
pon dec 23, 2019 6:16 pm
Što se tice izbora clanova Skupštine ne ocekujte ništa specijalno.Prošla uprava je instalirala i ozakonila komisiju za odabir clanova skupštine i ta ce komisija dokle god postoji u Skupštinu birati podobne.Dok god u pravilniku bude postojala ta komisija mi cemo imati Skupštinu uprave a ne Skupšfinu kluba.Rijetki pojedinci koji se tamo involviraju,a nisu njihove marionete,ništa nece moci protiv vecine.
Samo mala ispravka. Statut kluba kojima se definiše ovo o čemu pričaš je donijet 4.3.2015. godine, a potpisao ga je tadašnji Predsjednik Skupštine Bakir Dautbašić. Statut je uvojen dok je Predsjednik Kluba bio Almir Gredić, a o ovima na koje vjerovatno misliš nije bilo čak ni u skupštinskim klupama. http://media.fkzeljeznicar.ba/2015/04/S ... VI-PDF.pdf

Da me pogrešno ne shvatiš, saglasan sam sa tvojim mišljenjem glede izbora skupštinara.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija