Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 12:04 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub dec 21, 2019 12:02 am
Volio bi ga vidjeti kod nas. Jer u citavoj ligi nemas dva dobra krila.
Koliko god cudno zvucalo Ramovic i Veseli su mozda najbolji krilni par u ligi.
Cerimagic je poceo kod nas, lutao vani. Ne bi ga volio gledati protiv nas.
On i Sadiku bi po meni ok bili za pocetka prijelaznog roka. A bolji je od Zajmovica i Zeca, a drugi od Bogija.
On je od skora poceo igrat krilo koliko se ja sjecam xd
Željezničar ante portas !
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 12:07 am

Krila sa njegovom statistikom imamo i previše, na krilima nam trebaju igrači koji će nam garantovati određeni broj golova i asistencija, a to naravno i košta.
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 12:21 am

Elegant je napisao/la:
pet dec 20, 2019 3:18 pm
Ovo je svakako odlicna vijest, da napomenemo da za tri dana istice ovaj poziv na prijavu i prijedlog delegata za skupstinu, Mislim da je kljucno da delgati za skupsitinu budu osobe sa imenom i prezimenom, da su neko i nesto, obrazovane osoboe sa nekim sposbnostima za pomoci klub. Veliki posao ceka nasu upravu i sve "radnike" kluba vec sad u januaru, sa pravom cu napisati da nas ceka nikad teze proljece i ljeto.
Ceka i ceka nas i borba na zelenom terenu,ceka nas i borba za plato cuveni,ceka nas borba za .....Privatizacijo po bosanski i Bogu si teska.Odbraniti ili prodati Zeljinu imovinu a pritom imati za plate fudbalera i struke
Yeben vakat dolazi !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 12:57 am

mamba21 je napisao/la:
pet dec 20, 2019 11:33 pm
AsharaK je napisao/la:
pet dec 20, 2019 11:31 pm
mamba21 je napisao/la:
pet dec 20, 2019 11:26 pm

Ako prodamo Krpu zakotrljat ce se :karanje:
Mora se kotrljat, prodali ili ne :D
Što bi onaj Zajko Saletovic reko, tanak si, druže moj :D
Gavran ce nam najaviti kada krece kotrljanje
No sikiriki najavicu kijamet na vrijeme.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 7:02 am

Dominic je napisao/la:
pet dec 20, 2019 10:04 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet dec 20, 2019 9:28 pm
avlami97 je napisao/la:
pet dec 20, 2019 6:47 pm
ČESTITKE UPRAVI!

FK Željezničar potpisao najveći sponzorski ugovor u historiji Kluba i bh. sporta
Renomirani svjetski proizvođač opreme italijanski Macron i Fudbalski klub Željezničar danas su u Bolonji potpisali Ugovor o tehničko-poslovnoj saradnji u periodu od pet godina, sa početkom od sezone 2020/2021.

Ugovor su potpisali Giovanni Maruzzi (Chief Sales Officer) i gospodin Tigran Avetisyan (Area Manager) ispred kompanije Macron i Mirza Ustamujić, član Uprave FK Željezničar.

– Jako smo ponosni na ostvareni dogovor i vjerujem da smo postavili nove standarde u bh. sportu. U narednom periodu Željezničar će nositi personalizirane dresove najvećeg kvaliteta i koristiti sponzorski paket milionske vrijednosti. Naravno, radujemo se nastavku saradnje koja je bila ranije jako uspješna i rekao bih sretna što navijači kluba jako dobro pamte. Ovim je jedan od ciljeva za klub koji uskoro obilježava 100 godina ispunjen, istakao je Ustamujić nakon potpisa.

Predsjednik Uprave Admir Džubur istakao je:

– Iako je sam proces dugo trajao, prvenstveno zbog visoko zacrtanih ciljeva, vjerovali smo kao Uprava i dali punu podršku gospodinu Ustamujiću da vodi proces do kraja i ovim putem mu se želim zahvaliti. Na kraju su postavljeni ciljevi u potpunosti ostvareni, čak prevaziđeni. Ovo je put kojim Fudbalski klub Željezničar treba da ide.

Potpisivanju Ugovora prisustvovali su i Adnan Džindo, predsjednik Skupštine Kluba i Abdurahman Drkić, član Uprave Kluba.


Drago mi je da smo potpisali najveći sponzorski ugovor u historiji BH sporta i time "shebali" visinu Sponzorstva BHTelekoma koja gura ovu napaćenu ligu i Sponzorstvo Adidasa koji oblači reprezentaciju BiH u fudbalu. Iskrene čestitke Ustamujiću i ostalima koji su uspjeli sve ovo izdvejstvovati.

Ipak se radi o najvećem sponzorskom ugovoru u BH sportu, a ako znamo koliko izdvaja BH Telecom za PL, ili Adidas za Reprezentaciju, onda je za pretpostaviti da ćemo od Macrona na godišnjem nivou inkasirati minimalno milion KM. Nadam se da iz Kluba ne lažu, jer su nam bar dostupne cifre oko sponzoriranja repke i lige.

Još jednom iskrene čestitke.
Spoiler:
Ugovor između BH Telecoma i Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine iznosu 5,05 miliona maraka (bez PDV-a), i odnosi se na nastupe reprezentativnih selekcija BiH (A i U-21) za razdoblje od 2018. - 2020. godina i BH Telecom Premijer lige BiH za natjecateljske sezone 2017/2018, 2018/2019 i 2019/2020. https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/spo ... ona-maraka
Kako ne volim pretjerivanje i korištenje riječi "ikad", "u historiji" bilo to najbolje ili najgore ikad/u historiji.
Cuj ti avlamija na godisnjem nivou od Makrona milion KM. :shock: Pa ne mozes toliko u jadnoj PL BiH dobiti ni u opremi i loptama od sponzora jer znaju dobro gdje su i ko smo.. Ovaj ugovor je najvecim dijelom tehnicki jer ono sto Makron radi u FRA, ITA, DUI ne radi na Balkanu gdje je sirotinja i posljednji fudbalski razred Evrope. Nasi su vjerovatno iskamcili i nesto love pa kad se zbroji novac od silnih dresova i opreme sto cemo nositi 5 godina onda to skupa dodje vjerovatno i najveci ugovor do sada u BiH jednog kluba.
Ali milion na godisnjem nivou...Smanjite ljudi dozivljaj.
Naši su zvanično objavili da je to najveći sponzorski ugovor u historiji Kluba i bh. sporta, te se prostom računicom dođe do tog iznosa. Npr. NFSBiH je potpisao Sponzorski ugovor sa BH Telekomom vrijedan 5,05 mil. KM na 3 godine.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2991
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 9:14 am

Odziv za Skupstinu kluba je pravo slab. Iako neki zele prikazati kako ima preko 100 prijavljinih, prava je istina da nema ni 20 novih prijava.
Ovo je ocit dokaz da je raja slabo zainteresirana za ulazak u najveci organ Kluba.
Misljenja sam da su dva razloga. Usrali su sa papirologijom (potvrdom o ne kaznjavanju), misljenja sam da se je ista mogla dostaviti naknadno ako neko bude izabran u Skupstinu, a druga stvar je ne povjerenje u samu trenutnu garnituru u Upravi kluba.

Ako trenutna Uprava nema vec pripremljenih 10-tak ozbiljnih privrednika koji ce uci u Skupstinu i "upumpati" novac, onda nam slijedi zaista zajeban period sto se tice funkcionisanja kluba.
Prodavati najbolje igrace, dizati kredite i pozajmljivati pare radi tekucih redovnih obaveza nije smjer o samoodzivosti i normalnom funkcionisanju Kluba.
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 9:52 am

cipiripi je napisao/la:
sub dec 21, 2019 9:14 am
Odziv za Skupstinu kluba je pravo slab. Iako neki zele prikazati kako ima preko 100 prijavljinih, prava je istina da nema ni 20 novih prijava.
Ovo je ocit dokaz da je raja slabo zainteresirana za ulazak u najveci organ Kluba.
Misljenja sam da su dva razloga. Usrali su sa papirologijom (potvrdom o ne kaznjavanju), misljenja sam da se je ista mogla dostaviti naknadno ako neko bude izabran u Skupstinu, a druga stvar je ne povjerenje u samu trenutnu garnituru u Upravi kluba.

Ako trenutna Uprava nema vec pripremljenih 10-tak ozbiljnih privrednika koji ce uci u Skupstinu i "upumpati" novac, onda nam slijedi zaista zajeban period sto se tice funkcionisanja kluba.
Prodavati najbolje igrace, dizati kredite i pozajmljivati pare radi tekucih redovnih obaveza nije smjer o samoodzivosti i normalnom funkcionisanju Kluba.
Radi boljeg prikaza stanja,za prosli saziv je bilo kandidovano preko 200 ljudi.
Geberalno ne sumnjam da ce se ovaj novi saziv sastaviti u broju potrebnom za nesmeetan,odnosno zakonski rad skupatine.Skupit ce se tu 54 covjeka ja ne sumnjam.
Ali je porazavajuca cinjenica da je 7 dana pred istek roka za prijavu bilo ravno 11 ljudi prijavljeno.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:19 am

Sa danasnjim danom ima 74 prijavljenih za skupstinu. Od tih 200ljudi koje si ti spomenuo na listi su se nasli izmedju ostalog i neki vidjeniji clanovi SDA, zna se sto i kako. Na nasu srecu nijedan od njih tad nije prosao. Bilo je jos tu ljudi s agendom, koji su se prijavili.
Sto se tice generalnog, to su puste price. Odrzano nekoliko sastanaka, kao i na ljeto sto su isli u Tomic-a i Telemach. Nit se sta zna, niti je sta dogovoreno.
Ono gdje jedina ozbiljnija prica pokrenuta jeste da UniCred i LuteCredit budu nasi novi sponzori(unicredit stari).
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:30 am

Pa ti iz sda su ti 20 godina bili u klubu yebo ga ti....
Pricas kao da nikada nisu bili tu....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:36 am

Za licna prepucavanja cu pocet banovat, zivota mi. Vise vas necu upozoravat.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:37 am

I da juceje bilo 20 prijavljenih.
Znaci da su tokom noci stigle jos 54 prijave.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:38 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:37 am
I da juceje bilo 20 prijavljenih.
Znaci da su tokom noci stigle jos 54 prijave.
Mnogo se raje prijavilo u ovih dan, dva. Nekima tek stize dokument o nekaznjavanju, jer su ljudi vidili da slabo prijave idu pa su se i sami prijavljivali.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:38 am

AsharaK je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:36 am
Za licna prepucavanja cu pocet banovat, zivota mi. Vise vas necu upozoravat.
Sa moje strane nije nikakvo licno prepucavanje,nego pokusaj uspostavljanja komunikacije...
Nista drugo.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:38 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:30 am
Pa ti iz sda su ti 20 godina bili u klubu yebo ga ti....
Pricas kao da nikada nisu bili tu....
Nisam ni rekao nista da nisu bili. Ali su tad zahvaljujuci pametnim ljudima otjerani, a tad osim standarnih Kozarica, Koldza, Gojera, ti je prijavljen bio izmedju ostalog i Adi Zahiragic.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:39 am

AsharaK je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:38 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:37 am
I da juceje bilo 20 prijavljenih.
Znaci da su tokom noci stigle jos 54 prijave.
Mnogo se raje prijavilo u ovih dan, dva. Nekima tek stize dokument o nekaznjavanju, jer su ljudi vidili da slabo prijave idu pa su se i sami prijavljivali.
Ma znam zato i sam i rekao da nece biti problem da se sakupi dovoljan broj skupstinara.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:42 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:38 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:30 am
Pa ti iz sda su ti 20 godina bili u klubu yebo ga ti....
Pricas kao da nikada nisu bili tu....
Nisam ni rekao nista da nisu bili. Ali su tad zahvaljujuci pametnim ljudima otjerani, a tad osim standarnih Kozarica, Koldza, Gojera, ti je prijavljen bio izmedju ostalog i Adi Zahiragic.
Adi zahiragic je mrtvi pitar koji je dok se nije dohvatio politike visio na sjeveru.Znam momka licno.
Tako da neso cisto sumnjam.
Da si rekao za Dekjkovica pa ok.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:42 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:38 am
AsharaK je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:36 am
Za licna prepucavanja cu pocet banovat, zivota mi. Vise vas necu upozoravat.
Sa moje strane nije nikakvo licno prepucavanje,nego pokusaj uspostavljanja komunikacije...
Nista drugo.
Nisam mislio na tvoj post, tvoj post je obrisan jer se samo nadovezo na ta prepucavanja. A sto se tice prijava za skupstinu, istina je da je bilo bas kriticno. Al bit ce sve okej. Jos jednom ako neko nije podrzao nekog, podrzite momke iz 1921, pogrijesit necete.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:44 am

Kako ide to glasanje da podrzimo prijavljene?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:45 am

mamba21 je napisao/la:
sub dec 21, 2019 10:44 am
Kako ide to glasanje da podrzimo prijavljene?
Javi se nekom od momaka sa 1921, recu momku da vam se javi ovde i objasni, pa izaberite koga zelite podrzati.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 21, 2019 10:46 am

Javite se @1921ba u inbox
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 71 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija