Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:00 pm

Daj ne mlatite molim vas. Niko prima nema jel istina.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:05 pm

Ako "utope" Štilića, hoće li biti...https://sportske.ba/otvorio-se-sampanja ... nje-zelje/
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:06 pm

Ako i njega puste za ove pare, slobodne nek se svi kupe.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:06 pm

Ako je 200 000 eura godišnja plaća malo se tu šta mi pitamo.
A ustvari ovo je samo dokaz koja smo rupa na fudbalskoj mapi, i ovim potezom direktno izbijamo milion eura i više od moguće titule.
5. Voja i Graovaca ne mogu nadomjestiti ovu klasu što nismo gledali bar desetljeće u premijer ligi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:16 pm

Logika govori da ako igrac odlazi u neki klub, pogotovo ako je u pitanju Turska, gdje prvenstvo traje i odmor je oko nove godine dvije do tri sedmice otprilike, sigurno nece ici na odmor na neke destinacije koje su egzoticne, vec bi se spremao negdje i bio spreman za taj neki transfer. Stoga sam ja miran po pitanju Stilica i on je neko od koga ja ocekujem da bude nosilac nase igre i u narednom periodu.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:19 pm

fcz je napisao/la:
sub dec 14, 2019 7:31 pm
AdmirA je napisao/la:
sub dec 14, 2019 7:10 pm
Ne ide nigdje.
Iskreno se nadam.

Ako ga prodaju to je prakticno javno priznanje da se ne borimo bas ni za sta i da nam je jedina ambicija prezivljavanje kluba.
+1

U redu ga je i pustiti ako mu vec nude toliku platu nije frka, ali za 250k eura pa to je mizerija.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:19 pm

boccaccio je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:16 pm
Logika govori da ako igrac odlazi u neki klub, pogotovo ako je u pitanju Turska, gdje prvenstvo traje i odmor je oko nove godine dvije do tri sedmice otprilike, sigurno nece ici na odmor na neke destinacije koje su egzoticne, vec bi se spremao negdje i bio spreman za taj neki transfer. Stoga sam ja miran po pitanju Stilica i on je neko od koga ja ocekujem da bude nosilac nase igre i u narednom periodu.
Meni ovo brate djeluje ko neka namjerna patka iz ko zna kojeg razloga. Cak da su je iz kluba pustili. Jer kako sam kazes nema logike nikako.
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:27 pm

barbarez je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:19 pm
boccaccio je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:16 pm
Logika govori da ako igrac odlazi u neki klub, pogotovo ako je u pitanju Turska, gdje prvenstvo traje i odmor je oko nove godine dvije do tri sedmice otprilike, sigurno nece ici na odmor na neke destinacije koje su egzoticne, vec bi se spremao negdje i bio spreman za taj neki transfer. Stoga sam ja miran po pitanju Stilica i on je neko od koga ja ocekujem da bude nosilac nase igre i u narednom periodu.
Meni ovo brate djeluje ko neka namjerna patka iz ko zna kojeg razloga. Cak da su je iz kluba pustili. Jer kako sam kazes nema logike nikako.
Ne mogu da odredim izvor svega ovoga, osim da nije logicno da se to desi. I uopste ne vjerujem u takvu mogucnost. Uvijek se glasine pustaju, od toga nastane neka vijest, a raja se upali na to nekom reakcijom. Cilj postignut. Unesen nemir medju raju, koja spekulacije shvataju kao istinu. Meni nece biti istina dok ne vidim na zanicnoj stranici kluba. A momak se odmara. Ja da imam neki transfer, pojacao bi svoje pripreme, ne bi bilo odmora. Da udjem spreman za novi klub koji me je platio. Radi se o profesionalcu koji je godinama u tim pricama. Prosto nema logike da on ide, njegovo ponasanje pokazuje suprotno. Nikad ne reci nikad, ali ovo je pustena patka.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:31 pm

Sto stalno serete o parama. Niti nas ko sta pita, niti se mi sami sta pitamo. Sad je cilj vaditi se radi finansija jel'? A prije 2 godine smo bili drugi i bez dugova, sanirali stare dugove.

Kako sad najednom igracki kadar i pozicija na tabeli i domaci porazi nisu bitni? Mozda sto igramo leprsavo? Slazem se. Leprsavo je, ali nemojte da sad branimo svaki potez ljudi koji muku muce sa finansijama, a tek su preuzeli klub. Nema ni godina dana, mi vec imamo probleme.

Amar Osim ce nas odvesti do titule ako Bog da, ali mora uprava proraditi, mora postojati biznis koncept opstanka.

I nemojte se vaditi na one clanske, kao de uplati pomozi klubu, uplati nas 5k ljudi, klub zaradi iznos kao i kad napunimo stadion jednu utakmicu. Znaci neka se uclani ko voli klub i ko zeli da pomogne jacanju brenda, a ne jer te pare dobro dodju. Te pare su pola mjesecnih izdataka kolektivu uposlenih.

Znaci nemojte srat, trebaju nam svi ovi igraci jer stvaramo vise sansi s njima. Ako sve rasprodaju onda su i pokrali, pa se vade + nema menadzera ni direktora koji proviziju ne uzme u svoj dzep, po 5 cifri na ruke ide, to znaju i ptice na grani. Ne krivim ih, tako ide biznis, ali ako se krenu igrati sa igracima i navijacima, odose onda i oni, onda dolaze treci. Znate kako kazu. Los, gori, najgori.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:31 pm

barbarez je napisao/la:
boccaccio je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:16 pm
Logika govori da ako igrac odlazi u neki klub, pogotovo ako je u pitanju Turska, gdje prvenstvo traje i odmor je oko nove godine dvije do tri sedmice otprilike, sigurno nece ici na odmor na neke destinacije koje su egzoticne, vec bi se spremao negdje i bio spreman za taj neki transfer. Stoga sam ja miran po pitanju Stilica i on je neko od koga ja ocekujem da bude nosilac nase igre i u narednom periodu.
Meni ovo brate djeluje ko neka namjerna patka iz ko zna kojeg razloga. Cak da su je iz kluba pustili. Jer kako sam kazes nema logike nikako.
Logika se krije u tome da je interes dosao tek nakon sto je Semir otisao na odmor. Druga stvar, ponuda jos sigurno nije prihvacena jer se pita nesto i Semir a i klub.

Problem je sto je ponuda tu. Niko normalan ga ne bi prodao, ali ako se mora zbog financija onda ce ga i prodati.

Za nadati se da prodajom Sipe i Krpe mozemo pokriti tekuce obaveze i dovodjenje njihovih zamjena. Inace kurko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:33 pm

boccaccio je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:27 pm
barbarez je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:19 pm
boccaccio je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:16 pm
Logika govori da ako igrac odlazi u neki klub, pogotovo ako je u pitanju Turska, gdje prvenstvo traje i odmor je oko nove godine dvije do tri sedmice otprilike, sigurno nece ici na odmor na neke destinacije koje su egzoticne, vec bi se spremao negdje i bio spreman za taj neki transfer. Stoga sam ja miran po pitanju Stilica i on je neko od koga ja ocekujem da bude nosilac nase igre i u narednom periodu.
Meni ovo brate djeluje ko neka namjerna patka iz ko zna kojeg razloga. Cak da su je iz kluba pustili. Jer kako sam kazes nema logike nikako.
Ne mogu da odredim izvor svega ovoga, osim da nije logicno da se to desi. I uopste ne vjerujem u takvu mogucnost. Uvijek se glasine pustaju, od toga nastane neka vijest, a raja se upali na to nekom reakcijom. Cilj postignut. Unesen nemir medju raju, koja spekulacije shvataju kao istinu. Meni nece biti istina dok ne vidim na zanicnoj stranici kluba. A momak se odmara. Ja da imam neki transfer, pojacao bi svoje pripreme, ne bi bilo odmora. Da udjem spreman za novi klub koji me je platio. Radi se o profesionalcu koji je godinama u tim pricama. Prosto nema logike da on ide, njegovo ponasanje pokazuje suprotno. Nikad ne reci nikad, ali ovo je pustena patka.
Isto mislimo,a eto opet lijepo cuti tvoj stav jer tvoje rijeci imaju tezinu ,a svakako da njegov odlazak bi bio jako bolan za nas klub,i logicno da se unese nemir medju raju. Nije djaba bilo Stilic Semir unosi nemir.
Ohrabruje to da i sam mislis da je patka. Nadamo se da ga gledamo jos minimum one 3 godine sto su ostale.
 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:35 pm

Koji ***** jebote pa prodase sve sto je valjalo
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:43 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:06 pm
Ako je 200 000 eura godišnja plaća malo se tu šta mi pitamo.
A ustvari ovo je samo dokaz koja smo rupa na fudbalskoj mapi, i ovim potezom direktno izbijamo milion eura i više od moguće titule.
5. Voja i Graovaca ne mogu nadomjestiti ovu klasu što nismo gledali bar desetljeće u premijer ligi.
Ma šta se ne pitamo.
Zar nije zaradio do sada?
Zbog te pohlepnosti je i imao slabiju karijeru nego je trebao.
Volim ga, ali ako ode isključivo radi sebe onda je za mene šupak.

Mada, da je iole ozbiljna situacija u klubu sumnjam da bi ga babuka pustio. Jebaše ga "njegovi" ljudi.
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:45 pm

amar92 je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:31 pm
barbarez je napisao/la:
boccaccio je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:16 pm
Logika govori da ako igrac odlazi u neki klub, pogotovo ako je u pitanju Turska, gdje prvenstvo traje i odmor je oko nove godine dvije do tri sedmice otprilike, sigurno nece ici na odmor na neke destinacije koje su egzoticne, vec bi se spremao negdje i bio spreman za taj neki transfer. Stoga sam ja miran po pitanju Stilica i on je neko od koga ja ocekujem da bude nosilac nase igre i u narednom periodu.
Meni ovo brate djeluje ko neka namjerna patka iz ko zna kojeg razloga. Cak da su je iz kluba pustili. Jer kako sam kazes nema logike nikako.
Logika se krije u tome da je interes dosao tek nakon sto je Semir otisao na odmor. Druga stvar, ponuda jos sigurno nije prihvacena jer se pita nesto i Semir a i klub.

Problem je sto je ponuda tu. Niko normalan ga ne bi prodao, ali ako se mora zbog financija onda ce ga i prodati.

Za nadati se da prodajom Sipe i Krpe mozemo pokriti tekuce obaveze i dovodjenje njihovih zamjena. Inace kurko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vratis se sa odmora, vrlo jednostavno. Svakako da je moguce da neka ponuda i postoji, ne bi to trebalo biti iznenadjenje, on je u godinama kad igraci igraju vrhunski fudbal u inostranstvu. Dakle, ponuda, ako i postoji, nije sama po sebi iznenadjenje. Iznenadjujuce bi bilo da on ode iz kluba , ponasanje trenutno ne govori da on odlazi. Rekao sam, nikad ne reci nikad, jer smo u situaciji da ne smije nista da nas do te mjere iznenadi, ali ja sam nekako miran po tom pitanju. Nemam nikakva saznanja, samo se vodim osnovnom logikom koja me ne navodi da povjerujem u ovaj clanak koji je izasao, jer je ovo takav period, gdje se napravi naslov, raja klika i prilicno povjeruje. A tekst kaze zapravo da on odlazi. Jedno je ponuda a drugo je odlazak. Tekst navodi na njegov odlazak, a ja u to ne vjerujem u ovom trenutku. Moze biti da grijesim.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:49 pm

boccaccio je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:31 pm
barbarez je napisao/la: Meni ovo brate djeluje ko neka namjerna patka iz ko zna kojeg razloga. Cak da su je iz kluba pustili. Jer kako sam kazes nema logike nikako.
Logika se krije u tome da je interes dosao tek nakon sto je Semir otisao na odmor. Druga stvar, ponuda jos sigurno nije prihvacena jer se pita nesto i Semir a i klub.

Problem je sto je ponuda tu. Niko normalan ga ne bi prodao, ali ako se mora zbog financija onda ce ga i prodati.

Za nadati se da prodajom Sipe i Krpe mozemo pokriti tekuce obaveze i dovodjenje njihovih zamjena. Inace kurko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vratis se sa odmora, vrlo jednostavno. Svakako da je moguce da neka ponuda i postoji, ne bi to trebalo biti iznenadjenje, on je u godinama kad igraci igraju vrhunski fudbal u inostranstvu. Dakle, ponuda, ako i postoji, nije sama po sebi iznenadjenje. Iznenadjujuce bi bilo da on ode iz kluba , ponasanje trenutno ne govori da on odlazi. Rekao sam, nikad ne reci nikad, jer smo u situaciji da ne smije nista da nas do te mjere iznenadi, ali ja sam nekako miran po tom pitanju. Nemam nikakva saznanja, samo se vodim osnovnom logikom koja me ne navodi da povjerujem u ovaj clanak koji je izasao, jer je ovo takav period, gdje se napravi naslov, raja klika i prilicno povjeruje. A tekst kaze zapravo da on odlazi. Jedno je ponuda a drugo je odlazak. Tekst navodi na njegov odlazak, a ja u to ne vjerujem u ovom trenutku. Moze biti da grijesim.
Ma normalno da portali od ponude naprave da je vec otisao. Kao uvijek. Zasad je ponuda tu, a sta ce biti dalje ne zna se jos. Samo ne treba ni govoriti da je patka, tipa da je izmisljeno sve jer nije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:53 pm

Ok
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 8:57 pm

Montaza krova od ponedjeljka.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 9:30 pm

Ide krov
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 9:37 pm

Ako je istina ovo za veliki broj odlazaka.
To se nekad zvalo lutanje u ss.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 9:44 pm

AsharaK je napisao/la:
sub dec 14, 2019 8:57 pm
Montaza krova od ponedjeljka.
Sa bismilom i kucnuti u drvo. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Minotaur i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija