Moderator/ica: storm_raider

 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 4:52 pm

Ne znam sta vide svi u tom Fanimu famoznom, obicni prosjek igrac. Stranac, jos dodatno crnac, pa je igracina odma i dize se u nebesa. Da je s nasih prostora ne bi ga ni pogledali. Veseli i Ramovic prije njega kako god..
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 4:56 pm

phpBB [video]

Malo istorije.
Utakmicu obiljezili Skrba ispustanjem lopte i Taso svojim golom.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 4:57 pm

RokElsner44 je napisao/la:
čet dec 12, 2019 4:11 pm
Imao sam priliku gledati sadiku-a dok je jos trenirao prije Sarajeva, uvijek je bio klasa iznad svojih vrsnjaka, ne znam u kakvoj je formi sad, ali moze pomoci ako nista sa klupe kao rezerva.
Momak je imao tezu pvredu u Belgiji to ga je jebalo tamo. Mi smo tu da ga vratimo u zivot sto ce Amar sigurno uraditi i mozda na njemu i nesto zaradimo. Gore od ovih defanzivaca kojih imamo sigurno ne moze biti.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:00 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
čet dec 12, 2019 4:52 pm
Ne znam sta vide svi u tom Fanimu famoznom, obicni prosjek igrac. Stranac, jos dodatno crnac, pa je igracina odma i dize se u nebesa. Da je s nasih prostora ne bi ga ni pogledali. Veseli i Ramovic prije njega kako god..
Fanimo je izmislio fudbal za sva nasa krila trenutno. I ako je on obican prosjek i slicno, sta reci za Zajmovica, Veselinovica, Asima itd?
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:01 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
čet dec 12, 2019 4:52 pm
Ne znam sta vide svi u tom Fanimu famoznom, obicni prosjek igrac. Stranac, jos dodatno crnac, pa je igracina odma i dize se u nebesa. Da je s nasih prostora ne bi ga ni pogledali. Veseli i Ramovic prije njega kako god..
Ima i on svojih mana kao npr da ne voli da trci kad nema loptu ali kad je dobije
iz nicega stvori priliku i olahko prodje trojicu igraca sto ga u trenutku cini najboljim desnim krilom u ligi.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:04 pm

Ako je istina da Sipa i Kemo idu, pored Sadikua, potrebna su nam dva klasna stopera nazad, Sadiku kao treca opcija i onaj junior. Mogao bi dobar biti pravo.
Željezničar ante portas !
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:05 pm

sajo10 je napisao/la:
čet dec 12, 2019 5:00 pm
SkenderijaTM je napisao/la:
čet dec 12, 2019 4:52 pm
Ne znam sta vide svi u tom Fanimu famoznom, obicni prosjek igrac. Stranac, jos dodatno crnac, pa je igracina odma i dize se u nebesa. Da je s nasih prostora ne bi ga ni pogledali. Veseli i Ramovic prije njega kako god..
Fanimo je izmislio fudbal za sva nasa krila trenutno. I ako je on obican prosjek i slicno, sta reci za Zajmovica, Veselinovica, Asima itd?
Zajmovica i Asima spomenuo nisam. Treba nam bolji od njih. Fanimo to nije definitivno. Kod nas dva igraca koja mogu visak napraviti i proci 1 na 1 su Veselinovic i Stilic. Veselinovic je za Fanima licno Sadio Mane. Ali to na kraju krajeva govori o nasim krilima dosta..
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:06 pm

Tare1921 je napisao/la:
čet dec 12, 2019 5:01 pm
SkenderijaTM je napisao/la:
čet dec 12, 2019 4:52 pm
Ne znam sta vide svi u tom Fanimu famoznom, obicni prosjek igrac. Stranac, jos dodatno crnac, pa je igracina odma i dize se u nebesa. Da je s nasih prostora ne bi ga ni pogledali. Veseli i Ramovic prije njega kako god..
Ima i on svojih mana kao npr da ne voli da trci kad nema loptu ali kad je dobije
iz nicega stvori priliku i olahko prodje trojicu igraca sto ga u trenutku cini najboljim desnim krilom u ligi.
Postujem misljenje, ali ja mislim da on nema sta u Zelji traziti. Dok bi jedan Brandao bio pojacanje u odnosu na nasa krila definitivno.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:09 pm

Fanimo prednosti- brzina, najbrzi igrac u ligi. Igra 1 na 1. Cesto zna napraviti visak, jako je agilan i prodoran itd..

Njegove slabosti su: Losa kondicija, generalno je MDK imala taj problem. Mislim da moze dici na jedan veci nivo svoju igru u zavrsnici.

Generalno je on krilo kakvo mi trenutno nemamo. Nama su krila bili Zajmovic i Asim Zec. Ne vrijedi ih ni komentarisati. Krilo nam je trenutno Veselinovic koji uopste nije brz igrac i Ramovic je igrao na poziciji krila iz nuzde jer nismo imali normalna krila pa smo pokusali da krpimo tu poziciju sa Sinanom..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:16 pm

Kad je u pitanju stoper, Kristijan Tojcic iz Zvijezde sasvim OK. Mlad, ove sezone dosta dobrih utakmica, iako rezultati ne pokazuju tako. Ne znam koliko vas je pratilo Zvijezdu?
Željezničar ante portas !
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:23 pm

Brkoo je napisao/la:
čet dec 12, 2019 5:09 pm
Fanimo prednosti- brzina, najbrzi igrac u ligi. Igra 1 na 1. Cesto zna napraviti visak, jako je agilan i prodoran itd..

Njegove slabosti su: Losa kondicija, generalno je MDK imala taj problem. Mislim da moze dici na jedan veci nivo svoju igru u zavrsnici.

Generalno je on krilo kakvo mi trenutno nemamo. Nama su krila bili Zajmovic i Asim Zec. Ne vrijedi ih ni komentarisati. Krilo nam je trenutno Veselinovic koji uopste nije brz igrac i Ramovic je igrao na poziciji krila iz nuzde jer nismo imali normalna krila pa smo pokusali da krpimo tu poziciju sa Sinanom..
Veselinovic nema tu brzinu, ali protiv Veleza je prolazio kako je htio. Svaki ozbiljan napad preko njega isao. I to nije prvi put da mu sve prolazi. Da on igra u ekipi Mladost Dk, Radnik, Celik, svi bi se tukli da ga dovedu. Mi imamo sasvim ok ekipu, s odlaskom 2 najgora krila ikad. Odbrana prioritet prije svega. A za to krilo i dalje mislim da Fanimo nije igrac za nas. Vrijeme ce pokazati. Sve najbolje.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:26 pm

Brkoo je napisao/la:
čet dec 12, 2019 5:09 pm
Fanimo prednosti- brzina, najbrzi igrac u ligi. Igra 1 na 1. Cesto zna napraviti visak, jako je agilan i prodoran itd..

Njegove slabosti su: Losa kondicija, generalno je MDK imala taj problem. Mislim da moze dici na jedan veci nivo svoju igru u zavrsnici.

Generalno je on krilo kakvo mi trenutno nemamo. Nama su krila bili Zajmovic i Asim Zec. Ne vrijedi ih ni komentarisati. Krilo nam je trenutno Veselinovic koji uopste nije brz igrac i Ramovic je igrao na poziciji krila iz nuzde jer nismo imali normalna krila pa smo pokusali da krpimo tu poziciju sa Sinanom..
Covjek najbrzi igrac u Engleskoj premier ligi bio al' Veseli je bolji!? Ja ne znam zaista da li se ovdje ik'o bavio fudbalom
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:26 pm

Veseli prodje 3 igraca i kad treba opaliti po golu, lopta ne moze do 16 metara doci...
 
Daris1921
Postovi: 84
Pridružen/a: sri jun 26, 2019 1:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 5:55 pm

Logicki gledano njanjajevo bi trebalo pokupiti sve sto valja ovdje..i imaju prednost naravno,mada im je uorava kriminalna,vec 4-5 godina imaju najbolji budzet,a pojacanja u rangu nas i svinjskog,umjesto da pokupuju sve sto valja.Ja bih popizdio da su Tan i Nam kod nas,a da nam dovode Milanovica i Letica itd...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 6:20 pm

@pticurino javljaj se
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 6:52 pm

Ma bruka takvih "divljih" igraca kad se nadju u normalnoj ekipi u kojoj ima neki red jednostavno se izgube. Jedno je biti ubjedljivo najbolji igrac druge najlosije ekipe u ligi, a drugo doci u ekipu koja se bori za titulu i kojoj se treba prilagoditi. Ne znam, moze valjati, ali treba biti oprezan.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 7:07 pm

AdmirA je napisao/la:
čet dec 12, 2019 9:16 am
Uvjeravam vas da se situacija što se tice finansija dosta stabilizovala, dosta je težak period iza nas, na Skupštini ulaze ljudi sa novcem, a to ce nas jos ucvrstiti. Trafo stanica za grijace je uplacena, i izgradnja krova na istoku ide prema planu. Molim vas da pratite zvanicne informacije kluba, i da ne nasjedate na mahlske i kvazi novinarske Price, clanke. Mnogo je bolje, i optimisticnije nego sto neki Zele da predstave.

Hajde da mi budemo još bolji u nastavku, kao navijači.
Stani. Ovo što si nabrojao nema nigdje na zvaničnoj?

Je li ovo ta ista priča, mahalska, ovo ono? Uostalom, o tim ljudima s jakim parama se priča evo godinu dana pa ih nigdje.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 7:19 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet dec 12, 2019 7:07 pm
AdmirA je napisao/la:
čet dec 12, 2019 9:16 am
Uvjeravam vas da se situacija što se tice finansija dosta stabilizovala, dosta je težak period iza nas, na Skupštini ulaze ljudi sa novcem, a to ce nas jos ucvrstiti. Trafo stanica za grijace je uplacena, i izgradnja krova na istoku ide prema planu. Molim vas da pratite zvanicne informacije kluba, i da ne nasjedate na mahlske i kvazi novinarske Price, clanke. Mnogo je bolje, i optimisticnije nego sto neki Zele da predstave.

Hajde da mi budemo još bolji u nastavku, kao navijači.
Stani. Ovo što si nabrojao nema nigdje na zvaničnoj?

Je li ovo ta ista priča, mahalska, ovo ono? Uostalom, o tim ljudima s jakim parama se priča evo godinu dana pa ih nigdje.
Na prosloj skuptisni se ovo reklo. Ide nova, hajde da do tada smanjimo sa prwpucavanjima i konkretno pomognemo. Bujrum svima sto misle da mogu bolje, kandidujte se. Ja već jesam.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 7:27 pm

Mi osim Veselinovica nemamo pravo krilo. Fanimo bi nam dobro dosao, ali ne vidim da je ista bolji igracki od Sinana koji je zavaljen na krilu, a inace igra desetku. Brandao je presmijesan igrac s onim viskom kila. Fanimo i Brandao i svi ti tipovi igraca imaju jednu veliku manu, a to je cinjenica da ne igraju odbranu. Naprosto je cudo da smo mi zavrsili drugi sa ekipom koja se brani efrktivno sa 4 igraca, a to su sipovic, kemo, pavic, sadikovic i bojo kad bi sd nadji u postavi. Postavljanje, tranzicija iz napada u odbranu nam je losa, snaga itd

cast krpicu koliko moze kao spic da ucestvuje u odbrani (cesto na skoku)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 7:43 pm

AdmirA je napisao/la:
čet dec 12, 2019 7:19 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet dec 12, 2019 7:07 pm
AdmirA je napisao/la:
čet dec 12, 2019 9:16 am
Uvjeravam vas da se situacija što se tice finansija dosta stabilizovala, dosta je težak period iza nas, na Skupštini ulaze ljudi sa novcem, a to ce nas jos ucvrstiti. Trafo stanica za grijace je uplacena, i izgradnja krova na istoku ide prema planu. Molim vas da pratite zvanicne informacije kluba, i da ne nasjedate na mahlske i kvazi novinarske Price, clanke. Mnogo je bolje, i optimisticnije nego sto neki Zele da predstave.

Hajde da mi budemo još bolji u nastavku, kao navijači.
Stani. Ovo što si nabrojao nema nigdje na zvaničnoj?

Je li ovo ta ista priča, mahalska, ovo ono? Uostalom, o tim ljudima s jakim parama se priča evo godinu dana pa ih nigdje.
Na prosloj skuptisni se ovo reklo. Ide nova, hajde da do tada smanjimo sa prwpucavanjima i konkretno pomognemo. Bujrum svima sto misle da mogu bolje, kandidujte se. Ja već jesam.
Svaka čast.

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, g 1, Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija