Moderator/ica: storm_raider

 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 11, 2019 11:25 pm

Posjeta druga na Balkanu, nakon Hajduka. Ostavili Zvezdu i Partizan iza nas. Kakvi smo mi giganti, ne mogu pomislit posjete ako bi se titula uzela i kakva bi to euforija bila.. Moramo zajedno se drzati, svi smo nasi, a ne nekakve podjele i gluposti.. Ponosan sam na sve nas, kad smo mi pravi ne moze nam niko nista.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 11, 2019 11:31 pm

Para nema, more bit bidne, al sada nema...

Ne mogu da vjerujem da sam procitao da su pare od trafo stanice otisle na plate... NE ZELIM DA VJERUJEM DA JE TO ISTINA!!!!
ako jeste... onda smo mi goli go lipa... e sta ti drzavni isprdak....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 12:33 am

Zasto klub nije tuzio odgovorno lice za fijasko oko uplatnice Samprasu i zatrazio nadoknadu stete? Pored hotimicne/namjerne greske, u zakonu postoji institucija "krajnje nepaznje" (koju je u ovom slucaju jako lako dokazati) koja poslodavcu omogucava da tuzi radnika i zatrazi nadoknadu stete. Zasto to kod nas nije uradjeno? Cija to guzica vrijedi izgubljenih milion i kusur maraka??
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
superiore1921
Postovi: 47
Pridružen/a: pet avg 09, 2019 6:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 12:39 am

Ugljesa je strasan igrac bio, lagan skroz lucidan, ako ode u Borac bice im dobro pojacanje.
Zadnja izmjena: superiore1921, dana/u čet dec 12, 2019 1:40 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 1:33 am

A neki ovdje nam prali mozgove kako pada posjeta na stadionu jer je raja protiv Amara, yebem ti forum, situacija medju navijacima na stadionu nije ni blizu onoj koja je bila ovdje, u zadnje vrijeme su se napokon koliko toliko smirili, a tek ce se u rupe kad malo stanemo na noge
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 2:46 am

Za veću posjetu falilo je malo više rezultatske stabilnosti koja bi donijela i veću euforiju i više onih povremenih gledalaca. Odigraš dosta blijedo prvo kolo protiv Borca i odmah u sljedećem kolu imaš manju posjetu, izgubiš od Borca 3:0, protiv Mladosti ti dođu samo standardni bolesnici. Utječu i rezultati itekako, a još više igra u pojedinim utakmicama. Mi dolazimo zbog Želje, a simpatizeri zbog euforije i oni žele da gledaju fudbal, odnosno žele da budu sigurni da će na stadionu vidjeti nešto. Ako dođu na stadion i razočaraju se, više ne dolaze dok Željo ponovno ne bude u modi.

Pobjede protiv Radnika i Zvijezde bi imale upravo takav efekat, protiv Tuzla Citya bi bio pun stadion.

Nažalost fali nam i te kulture dolaska na utakmice, općenito je privrženost domaćem sportu sve manja, a sve su popularniji drugi vidovi zabave, nekome je jednostavno draže pogledati na tvu pravu utakmicu, otići negdje na izlet s porodicom ili jednostavno odmarati za vikend.
Rekao bih da mi kao klub imamo potencijal da na svaku utakmicu dolazi 7-8000 navijača, a to možemo ostvariti već na proljeće uz adekvatan marketing kada će svaka utakmica biti rezultatski bitna, a krov istočne tribine će također biti faktor koji će podići gledanost u proljetnom dijelu.

Za nešto više treba se poklopiti mnogo stvari, od rezultatske konstantnosti, borbe za trofeje i lijepe igre, mnogo boljeg marketinga, nažalost i vremenskih prilika, ponude hrane i pića na stadionu, gdje ti neće jedini izbori biti onaj radioaktivni topli sok, so sa primjesama kikirikija i kafa proljevuša. Treba nam više sadržaja koji će privlačiti simpatizere, akcija kao što je bila ova posljednja za besplatan ulaz za djecu i žene. Na većinu ovih stvari osim na rezultate je lako utjecati, o ovome se već pričalo milion puta, ali kao da ljudi iz kluba ne razumiju važnost ulaganja u marketing i poboljšanje uslova na stadionu. Upravo sad je pravo vrijeme da se o tome razmišlja, dobro stojimo na tabeli, igra je ok, borit ćemo se za oba trofeja i treba nam što veća podrška.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 7:33 am

shzna je napisao/la:
sri dec 11, 2019 9:08 pm
Qooler je napisao/la:
sri dec 11, 2019 8:57 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 11, 2019 5:50 pm
Joj šalo svako li te i priča..
A to nešto nije istina?
Prije smo skupljali za tribine, sad ćemo za vodu i struju.
Prije smo dovodili igrače o kojima sada sanjamo, a otjerani su zbog plate.
Ja svaku noc sanjam Toskasa, Bevaba, Husica, Pozdera, Musu, Elsnera, Radinovica, Secerovica i još desetine njih. Zapravo, ne znam je li san ili paraliza sna, samo umjesto demona mi se pojavljuju ovi likovi.
Jbg ja godinama sanjam Yoshidu,Ticu,Selimovica farica,peraka,kovacevica,ganceva, markovicanikolica,,spahica,cutuka,stanceakog,drakula,smajica,pehilja,....i desetine njih jos.....


slika
Ali od ovoga imam prave nocne more godinama....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 7:50 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 11, 2019 9:07 pm
Qooler je napisao/la:
sri dec 11, 2019 8:59 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 11, 2019 5:59 pm
Stavi pod navodnike "igraca", jer 35% njih i nisu fudbaleri.
Ma ja Vojo bio skup, a sada mokre snove imate na njega u Želji. Samo polako to ovo je sitnica, gdje Željo finansijski ide. Bit ćemo mi sretni za tri godine ako skupimo da platimo da nas iz lige ne izbace....
Sad za puno manje para sve zbog Amara.
Ti "fudbaleri" su ga i doveli da Zeljo udje u 2019-tu sa dugom od tri plate. Neka hvala financijski izvjestaj je sve rekao, poslovanje sa 20.000 u plusu. Duzan plate, a poslovao u plusu, strasno!

slika
Hajmo malo o ovome....🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫


slika
A mozemo i o ovome....🤔🤔🤔🤔🤔🤫🤫🤫🤫🤫🤫
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 7:56 am

Situacija se tamam malo unormali i onda se pojave likovi koji kao brane nesto i nekoga,pricaju o stvarima o kojima veze nemaju.
I onda se cude quleru i ostalim...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 8:42 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet dec 12, 2019 7:50 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 11, 2019 9:07 pm
Qooler je napisao/la:
sri dec 11, 2019 8:59 pm


Ma ja Vojo bio skup, a sada mokre snove imate na njega u Želji. Samo polako to ovo je sitnica, gdje Željo finansijski ide. Bit ćemo mi sretni za tri godine ako skupimo da platimo da nas iz lige ne izbace....
Sad za puno manje para sve zbog Amara.
Ti "fudbaleri" su ga i doveli da Zeljo udje u 2019-tu sa dugom od tri plate. Neka hvala financijski izvjestaj je sve rekao, poslovanje sa 20.000 u plusu. Duzan plate, a poslovao u plusu, strasno!

slika
Hajmo malo o ovome....🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫


slika
A mozemo i o ovome....🤔🤔🤔🤔🤔🤫🤫🤫🤫🤫🤫
Sta je ovo?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 8:55 am

fcz je napisao/la:
čet dec 12, 2019 12:33 am
Zasto klub nije tuzio odgovorno lice za fijasko oko uplatnice Samprasu i zatrazio nadoknadu stete? Pored hotimicne/namjerne greske, u zakonu postoji institucija "krajnje nepaznje" (koju je u ovom slucaju jako lako dokazati) koja poslodavcu omogucava da tuzi radnika i zatrazi nadoknadu stete. Zasto to kod nas nije uradjeno? Cija to guzica vrijedi izgubljenih milion i kusur maraka??
To bi bilo u uređenom klubu normalno. Iako je nerealno da se vrati taj iznos od radnika, bilo bi poželjno rasčistiti stvari....ali mi od decembra 2018 uopšte ne težimo uređenom klubu.

Laik bi mogao možda pogrešno zaključiti, samo čini mi se da se spašava guza koja nije potpisala punomoć advokatu koji mjesec prije,....tako da se tu ne zna čija je guza prije spašena.
Teže je to otkrit ko je čiju prije spasio, nego ko je stariji koka ili jaje....

Što reče neko...E moj Željo šta ti rade.

Neki dan u Češkoj se poslumljao da je premijer zloupotrijebio neki EU fond. Hiljade Čeha izašlo na ulice. Mi ovde sve znamo, zaklinjemo se ljubavlju u klub i mirno geldamo film u kome Željo tone ko Titanik, a neki dan čak i selfie vidjesmo...čak nam se i smiju dok to rade.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 9:00 am

Sva na Vratnik!!!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 9:16 am

Uvjeravam vas da se situacija što se tice finansija dosta stabilizovala, dosta je težak period iza nas, na Skupštini ulaze ljudi sa novcem, a to ce nas jos ucvrstiti. Trafo stanica za grijace je uplacena, i izgradnja krova na istoku ide prema planu. Molim vas da pratite zvanicne informacije kluba, i da ne nasjedate na mahlske i kvazi novinarske Price, clanke. Mnogo je bolje, i optimisticnije nego sto neki Zele da predstave.

Hajde da mi budemo još bolji u nastavku, kao navijači.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 9:19 am

shzna je napisao/la:
sri dec 11, 2019 8:16 pm
Qooler je napisao/la:
sri dec 11, 2019 5:21 pm
Mala šala:
Pita amarovac, zašto je Misimović kupovao autobuse skupih igrača?
A misketovac mu odgovara :
Zato jer je mogao tj. imao pare i znao zaradit pare!!!

Najbolje što opisuje trenutnu situaciju u Želji:
a) Sirotinjo i Bogu si teška....
b) Nesposobnim je svako kriv...
JOJ :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Kakav brat :rofl:

Je li ga "amarovac" pitao koliko smo zaradili na raskidima ugovora?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 9:29 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet dec 12, 2019 1:33 am
A neki ovdje nam prali mozgove kako pada posjeta na stadionu jer je raja protiv Amara, yebem ti forum, situacija medju navijacima na stadionu nije ni blizu onoj koja je bila ovdje, u zadnje vrijeme su se napokon koliko toliko smirili, a tek ce se u rupe kad malo stanemo na noge
Vidim da konstantno pišeš kao da imaš izvor u Klubu, pa te molim da mi kažeš na koji način ćemo stati na noge, ustvari da ti preformulišem pitanje (jer ćeš vjerovatno izvrnuti), kakav je plan za stabilizaciju i napredak Kluba i ko ga je prezentovao?
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 9:44 am

AdmirA je napisao/la:
čet dec 12, 2019 9:16 am
Uvjeravam vas da se situacija što se tice finansija dosta stabilizovala, dosta je težak period iza nas, na Skupštini ulaze ljudi sa novcem, a to ce nas jos ucvrstiti. Trafo stanica za grijace je uplacena, i izgradnja krova na istoku ide prema planu. Molim vas da pratite zvanicne informacije kluba, i da ne nasjedate na mahlske i kvazi novinarske Price, clanke. Mnogo je bolje, i optimisticnije nego sto neki Zele da predstave.

Hajde da mi budemo još bolji u nastavku, kao navijači.
Tacno je, uplacene su im plate a znas li ko je uplatio?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 9:48 am

Charlie Sheen je napisao/la:
čet dec 12, 2019 9:44 am
AdmirA je napisao/la:
čet dec 12, 2019 9:16 am
Uvjeravam vas da se situacija što se tice finansija dosta stabilizovala, dosta je težak period iza nas, na Skupštini ulaze ljudi sa novcem, a to ce nas jos ucvrstiti. Trafo stanica za grijace je uplacena, i izgradnja krova na istoku ide prema planu. Molim vas da pratite zvanicne informacije kluba, i da ne nasjedate na mahlske i kvazi novinarske Price, clanke. Mnogo je bolje, i optimisticnije nego sto neki Zele da predstave.

Hajde da mi budemo još bolji u nastavku, kao navijači.
Tacno je, uplacene su im plate a znas li ko je uplatio?
Plata ne plate....posudjene pare ..
Obezbjedjene pripreme u Antaliji,i dogovorena pripremna sa Zoryom.
Krpic ide za 200 000 i Sipa za 100 -150 000.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 9:51 am

PlaviVlak je napisao/la:
sri dec 11, 2019 8:59 pm
Iako je posjeta mogla biti bolja, stadion Grbavica drugi najposjećeniji stadion na Balkanu. Bravo Željovci, bravo Manijaci!
Ovo je za svaki respekt. Bravo . Biti posjećeniji od jedne Steaue ili kako se već sada zove, Galate, Bešiktaša, Olimpijakosa, PAOa, AEKa... nekih klubova ex Yu četvorke..., te ostalih klubova iz Rumunije, Bugarske, Grčke, Albanije, evropskog dijela Turske je vrijedno pažnje. U ovakvoj konkurenciji biti u TOP 15 je više nego odlično, a mi drugi najposjećeniji. :palacgore:

Naravno sve ovo vrijedi ako je istina. Ukoliko su ljudi koji su ovu vijest objavili na Vi sa općom naobrazbom ili kako ono sad vele...funkcionalnom pismenošću, mora da su visoko školovanje završili u Travniku, Kiseljaku, Širokom, Foči. :skoljka:
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u čet dec 12, 2019 9:52 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 9:52 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet dec 12, 2019 7:56 am
Situacija se tamam malo unormali i onda se pojave likovi koji kao brane nesto i nekoga,pricaju o stvarima o kojima veze nemaju.
I onda se cude quleru i ostalim...
Pa kako te nije stid, bar godina, a tako lazes? Onaj dolazi nicim izazvan i lafo neke sale pise koje veze s vezom nemaju.
1987
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 12, 2019 9:57 am

shzna je napisao/la:
čet dec 12, 2019 9:52 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet dec 12, 2019 7:56 am
Situacija se tamam malo unormali i onda se pojave likovi koji kao brane nesto i nekoga,pricaju o stvarima o kojima veze nemaju.
I onda se cude quleru i ostalim...
Pa kako te nije stid, bar godina, a tako lazes? Onaj dolazi nicim izazvan i lafo neke sale pise koje veze s vezom nemaju.
Ignorises ga jednistavno.Sta je tu problem.
I tim qrcevitim tonom mi se nemoj obracati.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], MiroslavKruzik, Sky1 i 178 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija