Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 12:52 pm

Vratiti Avdiju Vrsajevica, Graovca i Nermina Zolotica, naci neke sponzore da im poklone stanove u sklopu sponzorstva kluba, mi malo vece plate da im damo i eto nam dvije godine ekipe da napadnemo grupnu fazu EL posto u kvalama CL tesko mozemo proci vise od dva kola. Moj skromni prijedlog buducnosti kluba. ;)
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 12:53 pm

Ma još jedan tehničar sa Štilom bi činio haos.
A to je Vojo definitivno.
Nikad lakše ne bi preboljeli odlazak špica, kvalitet bi bio isti ako ne i veći. A pare bi kanule.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 12:55 pm

Za nase igre ove jeseni najzasluzniji je Amar Osim.
To je covjek koji svakog naseg igraca poznaje u dusu, zna kad ce pogrijesiti kad ce dobro odigrati.
Mozda ga i neki ne vole, ali njegovo fudbalsko znanje niko u ovoj ligi nema ni na 55%.
Dokaz tome je Stilic, mnogi bi ga odmah gurnuli u vatru, a neki i ne bi. Petrovic bi pricao kako je zapusten visak kilograma. Polomio bi ga od trcanja, sjetite se da je od Jahica napravio amatera. Izabrao si Bogicevica ispred Sanela..
Kod Kostica bi bio centralni vezni jer igramo formaciju 4-4-2, kod Krcmarevica bi bio krilo. Znam da bi Stila odgovoriio kvalitetno svim njihovim zahtijevima, ali ne bi bio ni blizu ovog nivoa.
Pored njih Stilica i Amara, najzasluzniji su igraci koje smo mi podcijenili. (bolje i tako, manje se razocaramo), nas je par na forumu pisalo kako imamo neke sanse, znali smo da Amar zna. Za neke smo se halalili od titule, borba sa Slobodom, borba za Evropu....
Najmanje cijenjen igrac u ovoj ekipi je Krpic. Covjek je dao isto golova kao i Lendric u isto toliko utakmica. Lendricu su se pjesme pjevale, pravile majice.. Iako sam i sam cest kriticar njegovih igara, ruku na srce tesko u ovoj ligi da ima bolji spic.
Poslije njega jos jedan bivsi igrac Sarajeva, Mehmed Alispahic. Te treba nam trkac (Bojo), on je toliko koristan za ekipu da to nije normalno. Naravno on ne bi bio toliko dobar da nema u tandemu Sadikovica. Koji igra nikad bolje, ucestvovali su u dosta golova ove sezone, donijeli bitnih bodova. Tesko bi Blagojevic iz najboljih dana imao mjesta u veznom redu.
Iza njih je Pavic. Neko napisa da ne zna centrirat iz trka, a prosle godine Lars postavi video, kako centrira u nasem dresu iz trka, a i sinoc ste se mogli uvjeriti, ocito neko ne vidi. Najbolji lijevi bek u ligi, ja ne znam boljeg.
Veselinovic i Ramovic fantasticno igraju na krilima, obojca probijaju(sinoc i protiv Sirokog).
Nas najveci problem je i dalje realizacija, nekad nas sve ide, a nekad se dese Tuzla, Siroki...
Kemo, Sipa i Bogi, Amar ce vjerovatno dovesti nekog nepoznatog stopera, da popuni rupu.
Veca je u proslosti grijesio, ali grijesi i Eric. Samo ovaj drugi nikad nije donio bodove, Veca je to mnogo puta uradio. Nadam se da ce Eric kao i na Kosevu ostati na tribinama. Najbolja bi opcija bio neki treci golman, ali tesko da cemo na to pare bacati.
Od pojacanja ocekujem spremnijeg Ermina, Sehica, stopera i vjerovatno je to to.
Kao sto rece Amar ne treba previse izmisljati, prvi smo i dalje smo ucesnici kupa.
Svi na Grbavicu!!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 12:56 pm

Ma žao mi je Krpe.
Probati produžiti ugovor na godinu i po, pa nek odradi sezonu do kraja.
Valjda će se lakše prodati kao prvi stijelac lige, kao šampion. Ako ništa bar neće biti poteškoća da se proda, jer ne vjerujem da će i sada otići za neke velike pare jer mu istiće ugovor za pola godine.
A realno, niko ne garantuje da ćemo dovesti boljeg ili iste kvalitete kao Krpić.
Ne bih ja rizikovao. S Krpom su nam šanse veće za titulu nego bez njega. Jedino ako je Vojo siguran, e tad bi ga prodao iako je dečko zaslužio da uzme titulu s Željom :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:00 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 01, 2019 12:55 pm
Za nase igre ove jeseni najzasluzniji je Amar Osim.
To je covjek koji svakog naseg igraca poznaje u dusu, zna kad ce pogrijesiti kad ce dobro odigrati.
Mozda ga i neki ne vole, ali njegovo fudbalsko znanje niko u ovoj ligi nema ni na 55%.
Dokaz tome je Stilic, mnogi bi ga odmah gurnuli u vatru, a neki i ne bi. Petrovic bi pricao kako je zapusten visak kilograma. Polomio bi ga od trcanja, sjetite se da je od Jahica napravio amatera. Izabrao si Bogicevica ispred Sanela..
Kod Kostica bi bio centralni vezni jer igramo formaciju 4-4-2, kod Krcmarevica bi bio krilo. Znam da bi Stila odgovoriio kvalitetno svim njihovim zahtijevima, ali ne bi bio ni blizu ovog nivoa.
Pored njih Stilica i Amara, najzasluzniji su igraci koje smo mi podcijenili. (bolje i tako, manje se razocaramo), nas je par na forumu pisalo kako imamo neke sanse, znali smo da Amar zna. Za neke smo se halalili od titule, borba sa Slobodom, borba za Evropu....
Najmanje cijenjen igrac u ovoj ekipi je Krpic. Covjek je dao isto golova kao i Lendric u isto toliko utakmica. Lendricu su se pjesme pjevale, pravile majice.. Iako sam i sam cest kriticar njegovih igara, ruku na srce tesko u ovoj ligi da ima bolji spic.
Poslije njega jos jedan bivsi igrac Sarajeva, Mehmed Alispahic. Te treba nam trkac (Bojo), on je toliko koristan za ekipu da to nije normalno. Naravno on ne bi bio toliko dobar da nema u tandemu Sadikovica. Koji igra nikad bolje, ucestvovali su u dosta golova ove sezone, donijeli bitnih bodova. Tesko bi Blagojevic iz najboljih dana imao mjesta u veznom redu.
Iza njih je Pavic. Neko napisa da ne zna centrirat iz trka, a prosle godine Lars postavi video, kako centrira u nasem dresu iz trka, a i sinoc ste se mogli uvjeriti, ocito neko ne vidi. Najbolji lijevi bek u ligi, ja ne znam boljeg.
Veselinovic i Ramovic fantasticno igraju na krilima, obojca probijaju(sinoc i protiv Sirokog).
Nas najveci problem je i dalje realizacija, nekad nas sve ide, a nekad se dese Tuzla, Siroki...
Kemo, Sipa i Bogi, Amar ce vjerovatno dovesti nekog nepoznatog stopera, da popuni rupu.
Veca je u proslosti grijesio, ali grijesi i Eric. Samo ovaj drugi nikad nije donio bodove, Veca je to mnogo puta uradio. Nadam se da ce Eric kao i na Kosevu ostati na tribinama. Najbolja bi opcija bio neki treci golman, ali tesko da cemo na to pare bacati.
Od pojacanja ocekujem spremnijeg Ermina, Sehica, stopera i vjerovatno je to to.
Kao sto rece Amar ne treba previse izmisljati, prvi smo i dalje smo ucesnici kupa.
Svi na Grbavicu!!
Ma Jahic se je ponasao kao amater, nije mu Petrovic kriv. Dosao je nakon teske povrede. Totalno drugacija prica u odnosu na Stilu. Semir je uvijek mnogo vise pazio na sebe, a jos uvijek je u dobrim godinama. Sa ostalim se slazem, idemo dobiti Velez!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:00 pm

Ko u Velezu ima dva zuta?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:02 pm

Moje zelje(da je fm sta bi uradio), Vojo ostavio bi Krpica, Fanimo, posudba Amir Hadziahmetovic, Colic B, Cocalic
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:05 pm

PlaviVlak je napisao/la:
ned dec 01, 2019 12:22 pm
1921.ba naklon do poda.
Od kaharli sam do nadrealista, a između je bilo sexualnih konotacija.
:rofl: prejaki su sa ovim podsvjesnim yebanjem u zdrav mozak
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:05 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 01, 2019 1:02 pm
Moje zelje(da je fm sta bi uradio), Vojo ostavio bi Krpica, Fanimo, posudba Amir Hadziahmetovic, Colic B, Cocalic
To je ekipa konkurentna i za veću scenu.
Realna.. Polovično.
Ali vremenom, možda već od sljedeće sezone bude takvih imena.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:12 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 01, 2019 12:55 pm
Za nase igre ove jeseni najzasluzniji je Amar Osim.
To je covjek koji svakog naseg igraca poznaje u dusu, zna kad ce pogrijesiti kad ce dobro odigrati.
Mozda ga i neki ne vole, ali njegovo fudbalsko znanje niko u ovoj ligi nema ni na 55%.
Dokaz tome je Stilic, mnogi bi ga odmah gurnuli u vatru, a neki i ne bi. Petrovic bi pricao kako je zapusten visak kilograma. Polomio bi ga od trcanja, sjetite se da je od Jahica napravio amatera. Izabrao si Bogicevica ispred Sanela..
Kod Kostica bi bio centralni vezni jer igramo formaciju 4-4-2, kod Krcmarevica bi bio krilo. Znam da bi Stila odgovoriio kvalitetno svim njihovim zahtijevima, ali ne bi bio ni blizu ovog nivoa.
Pored njih Stilica i Amara, najzasluzniji su igraci koje smo mi podcijenili. (bolje i tako, manje se razocaramo), nas je par na forumu pisalo kako imamo neke sanse, znali smo da Amar zna. Za neke smo se halalili od titule, borba sa Slobodom, borba za Evropu....
Najmanje cijenjen igrac u ovoj ekipi je Krpic. Covjek je dao isto golova kao i Lendric u isto toliko utakmica. Lendricu su se pjesme pjevale, pravile majice.. Iako sam i sam cest kriticar njegovih igara, ruku na srce tesko u ovoj ligi da ima bolji spic.
Poslije njega jos jedan bivsi igrac Sarajeva, Mehmed Alispahic. Te treba nam trkac (Bojo), on je toliko koristan za ekipu da to nije normalno. Naravno on ne bi bio toliko dobar da nema u tandemu Sadikovica. Koji igra nikad bolje, ucestvovali su u dosta golova ove sezone, donijeli bitnih bodova. Tesko bi Blagojevic iz najboljih dana imao mjesta u veznom redu.
Iza njih je Pavic. Neko napisa da ne zna centrirat iz trka, a prosle godine Lars postavi video, kako centrira u nasem dresu iz trka, a i sinoc ste se mogli uvjeriti, ocito neko ne vidi. Najbolji lijevi bek u ligi, ja ne znam boljeg.
Veselinovic i Ramovic fantasticno igraju na krilima, obojca probijaju(sinoc i protiv Sirokog).
Nas najveci problem je i dalje realizacija, nekad nas sve ide, a nekad se dese Tuzla, Siroki...
Kemo, Sipa i Bogi, Amar ce vjerovatno dovesti nekog nepoznatog stopera, da popuni rupu.
Veca je u proslosti grijesio, ali grijesi i Eric. Samo ovaj drugi nikad nije donio bodove, Veca je to mnogo puta uradio. Nadam se da ce Eric kao i na Kosevu ostati na tribinama. Najbolja bi opcija bio neki treci golman, ali tesko da cemo na to pare bacati.
Od pojacanja ocekujem spremnijeg Ermina, Sehica, stopera i vjerovatno je to to.
Kao sto rece Amar ne treba previse izmisljati, prvi smo i dalje smo ucesnici kupa.
Svi na Grbavicu!!
Pogledaj samo sta napravi od onake luzerske ekipe za pola godine ma brko je tata ove igrice.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:13 pm

Ko ima dva zuta u Velezu?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:15 pm

salle86 je napisao/la:
ned dec 01, 2019 12:34 pm
Elegant je napisao/la:
ned dec 01, 2019 12:29 pm
MUMIN T.M. je napisao/la:
ned dec 01, 2019 12:17 pm
Ti žuti malo glasnije 😂
Spoiler:
slika
:DD:

slika

🤣🤣🤣
Jao strasila ne prepadajte djecu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:15 pm

Ma mi se moramo organizaciono pregrupisati na skupstini. Slijedeca uorava mora biti finansijski potentna da izgura kvalitetnu ekipu. I rad u klubu bi se morao dici na veci nivo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:17 pm

Ako se Eldar Šehić dokaže, lijevog beka ne trebamo dovoditi, a ja nešto imam osjećaj da hoće.
Trebaju nam štoper i krilo u tom slučaju. Ne bih ja nešto previše mijenjao, ne vjerujem ni da će Amar remetiti atmosferu u ekipi. Krpića prodati samo i isključivo u slučaju da imamo spremnu zamjenu.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:23 pm

Volio bih da Lendra dođe, možda posudba ako nista drugo, mada su male sanse za to. Nije nista pokazao u Mostaru ali ne sumnjam da bi vratio formu kod nas.

Kako god, ako ce Krpic ići, bolje sad nego na kraju sezone. Imati uigranu ekipu za Europu znaci puno. Da je Lendric ostao poslje Zete i igrao protiv AIK-a mislim da bi ih izbacili. Ne bih volio da bude slican slučaj s ključnim igračima ove sezone.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:25 pm

Ko je imalo pratio federalku zna da je Seha bio najbolji lijevi bek lige i to ubjedljivo. Na svakoj utakmici momak je odskakao, kao da se radi o nekom iskusnom igracu koji je fudbalski vijek proveo u premijerligi.
Željezničar ante portas !
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:32 pm

Po meni dobar stoper i desni bek..eventualno krilo al tu imamo i Zerica 9 golova i 7 asistencija..na pripremama maksimalno spremiti Ermina a imamo i Ramovica na desnom krilu koji je iz utakmice sve bolji a na lijevom Veseli..ako Suljo ide samo Voju dovesti i Amar ce to posloziti aBd za titule
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:45 pm

Sta je sa malim Dacicem?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 1:51 pm

AsharaK je napisao/la:
ned dec 01, 2019 1:25 pm
Ko je imalo pratio federalku zna da je Seha bio najbolji lijevi bek lige i to ubjedljivo. Na svakoj utakmici momak je odskakao, kao da se radi o nekom iskusnom igracu koji je fudbalski vijek proveo u premijerligi.
Baš čitam jutros na nekoj fb stranici glasanje za najbolje igrače u Federaciji, i sad izbor najboljeg lijevog beka a raja mahom komentariše da je Šehić najbolji. Treba mu dati priliku.
1987
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 01, 2019 2:02 pm

AsharaK je napisao/la:
ned dec 01, 2019 1:13 pm
Ko ima dva zuta u Velezu?
Argentinac

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 51 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija