Moderator/ica: storm_raider

 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 9:37 pm

Qooler je napisao/la:
sub nov 30, 2019 9:34 pm
Haklapuc je napisao/la:
sub nov 30, 2019 8:33 pm
Presretan, iskreno skeptičan sam bio nakon nesretnog i neplanskog gubitka bodova protiv Širokog. Hvala Bogu taj poraz nije utjecao na igrače, znali su da igraju dobro u posljednje vrijeme, pa nije ih čak pokolebao ni rano primljeni gol nakon moram to reći genijalne reakcije Ahmetovića. Nakon tog šoka nastavili su igrati, nisu mnogo odstupali od početnog plana i prisebnošću, srčanom igrom i maestralnom partijom Štilića došli do zaslužene pobjede. Ovo Sarajevo je raštimani orkestar u kojem trenutno igraju Rahmanović (koji je danas bio grozan) i Ahmetović i niko više. Od početka sezone se provlače i bilo je krajnje vrijeme da ih dočeka bolno prizemljenje. Kada bih mogao birati poraz protiv Širokog i pobjedu na derbiju, ili obratno, uvijek bih izabrao ovo prvo, ne samo zbog toga što je derbi i zato što je pobjeda protiv direktnog konkurenta za titulu, već i zbog toga što će ovaj poraz dodatno poljuljati atmosferu u njihovim redovima.

Bio sam skeptičan i kada sam vidio sastav, Mešu i Dadu u veznom redu, Sinišu koji igra očajno derbije i generalno je u lošoj formi i Vecu koji jako dugo nije branio, a smatrao sam da nije neki upgrade u odnosu na Erića. Pogriješio sam, nije me sramota priznati, Veca je sjajno odradio utakmicu, čak i u situaciji kada sam mislio da će napraviti penal nad Oremušom pametno je stao znajući da ovaj jedva čeka kontakt. I zbog toga su moji glasovi za igrače utakmice otišli Štiliću i Vedranu.

Svi momci su odigrali odličnu utakmicu i sada se već može reći da smo ušli u pravi ritam, šteta je što polusezona završava nakon Veleža.

P.S. eto brke čim Krpić promaši prvu sljedeću šansu
Ne bih ja bio toliko subjektivan. Veca jest odigrao utakmicu života, čak je i sa gol linije izašao, više puta nego u čitavoj karijeri.
Ipak osim Štile za mene su ovo većinom i dalje krkani.
Ovo je Štilina pobjeda. Da ih pola ima 1% njegovog filinga, ne bi nam se dešavao Borac, Sloboda, Široki...
Krpi svaka čast na onom golu, kad je ubacio i loptu i golmana i gurbeta u gol (tri u jedan), al treba bit suptilniji...
Štila koliko ti magije imaš u glavi i nogama, da je ostalim 1%, prekucali bi ligu.
I zašto sam subjektivan? Bio sam skeptičan u vezi momka, a on je većinu nas iznenadio odličnom partijom. To idalje ne znači da nam ne treba sigurniji golman u drugom dijelu sezone, ali treba biti pošten i reći da je danas svoj posao obavio odlično.
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 9:39 pm

Stvarno dobra partija Želje na Koševu ... igračima čestitke , naravno ima tu nešto i Amarove zasluge
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 9:41 pm

Haklapuc je napisao/la:
sub nov 30, 2019 9:37 pm
Qooler je napisao/la:
sub nov 30, 2019 9:34 pm
Haklapuc je napisao/la:
sub nov 30, 2019 8:33 pm
Presretan, iskreno skeptičan sam bio nakon nesretnog i neplanskog gubitka bodova protiv Širokog. Hvala Bogu taj poraz nije utjecao na igrače, znali su da igraju dobro u posljednje vrijeme, pa nije ih čak pokolebao ni rano primljeni gol nakon moram to reći genijalne reakcije Ahmetovića. Nakon tog šoka nastavili su igrati, nisu mnogo odstupali od početnog plana i prisebnošću, srčanom igrom i maestralnom partijom Štilića došli do zaslužene pobjede. Ovo Sarajevo je raštimani orkestar u kojem trenutno igraju Rahmanović (koji je danas bio grozan) i Ahmetović i niko više. Od početka sezone se provlače i bilo je krajnje vrijeme da ih dočeka bolno prizemljenje. Kada bih mogao birati poraz protiv Širokog i pobjedu na derbiju, ili obratno, uvijek bih izabrao ovo prvo, ne samo zbog toga što je derbi i zato što je pobjeda protiv direktnog konkurenta za titulu, već i zbog toga što će ovaj poraz dodatno poljuljati atmosferu u njihovim redovima.

Bio sam skeptičan i kada sam vidio sastav, Mešu i Dadu u veznom redu, Sinišu koji igra očajno derbije i generalno je u lošoj formi i Vecu koji jako dugo nije branio, a smatrao sam da nije neki upgrade u odnosu na Erića. Pogriješio sam, nije me sramota priznati, Veca je sjajno odradio utakmicu, čak i u situaciji kada sam mislio da će napraviti penal nad Oremušom pametno je stao znajući da ovaj jedva čeka kontakt. I zbog toga su moji glasovi za igrače utakmice otišli Štiliću i Vedranu.

Svi momci su odigrali odličnu utakmicu i sada se već može reći da smo ušli u pravi ritam, šteta je što polusezona završava nakon Veleža.

P.S. eto brke čim Krpić promaši prvu sljedeću šansu
Ne bih ja bio toliko subjektivan. Veca jest odigrao utakmicu života, čak je i sa gol linije izašao, više puta nego u čitavoj karijeri.
Ipak osim Štile za mene su ovo većinom i dalje krkani.
Ovo je Štilina pobjeda. Da ih pola ima 1% njegovog filinga, ne bi nam se dešavao Borac, Sloboda, Široki...
Krpi svaka čast na onom golu, kad je ubacio i loptu i golmana i gurbeta u gol (tri u jedan), al treba bit suptilniji...
Štila koliko ti magije imaš u glavi i nogama, da je ostalim 1%, prekucali bi ligu.
I zašto sam subjektivan? Bio sam skeptičan u vezi momka, a on je većinu nas iznenadio odličnom partijom. To idalje ne znači da nam ne treba sigurniji golman u drugom dijelu sezone, ali treba biti pošten i reći da je danas svoj posao obavio odlično.
Odradio je posao, nema šta. Utakmica života, al ima tu i historija. Koštao nas je ko niko. Tako da neka malo stane, da vidimo...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 9:46 pm

Hvala za obješenog štrumfa, glupani!
1987
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 9:51 pm

Hvala ti Zeljo na ovomeeeee
Svaka cast ekipi, a sada dobiti Velez i lagano na pauzu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 9:52 pm

slika

@storm vidiš da je Ramović dobio žuti zbog prigovora, a ne zbog prekršaja.

@leon Alispahić ipak zbog faula na sredini terena, nije greškom dobio žuti.

Ipak sam trijezan bio, čim sam upratio odmah sve ove stvari :)
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 9:54 pm

mozda je nekome interesantno...

krpic je danas odigrao 52. utakmicu za zelju i postigao 31 gol... tacno toliko utakmica i toliko postignutih golova ima ivan lendric prije nego sto je otisao u lens. ako dodam na to da obojica imaju po jednu krunu najboljeg strijelca premijer lige i da su u klubu proveli ili provode dvije sezone... slucajnost?
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 9:57 pm

nakon crnog petka, plava subota.

cestitke igracima i strucnom stabu bez izuzetaka.
ogradili smo im i fudbal i ligu...
karaj ne vadi!

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 9:58 pm

blueboy je napisao/la:
sub nov 30, 2019 9:52 pm
slika

@storm vidiš da je Ramović dobio žuti zbog prigovora, a ne zbog prekršaja.

@leon Alispahić ipak zbog faula na sredini terena, nije greškom dobio žuti.

Ipak sam trijezan bio, čim sam upratio odmah sve ove stvari :)
Ma ja sam vidio da se Alispahić žalio i da se činio da nema pojma zbog čega.
Baš bih vratio pa da vidim, jer znam da je prije toga bio skok Siniše ili Ramovića gdje je lakat bio i mislio sam da je sudija pomješao i dao mu karton za to.

Sinan, Amar, Kemo i ko još su dobili kartone zbog oštrog prigovora. Totalno bespotrebno.
Ono Ramovićevo nije faul, ali jbg pogriješio lik, pogriješi i Klatemburg, **** te faul na sredini. Naši poludili bezveze.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:01 pm

slika
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:02 pm

I Štila je čini mi se dobio zbog prigovora.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:02 pm

blueboy je napisao/la:
sub nov 30, 2019 9:52 pm
slika

@storm vidiš da je Ramović dobio žuti zbog prigovora, a ne zbog prekršaja.

@leon Alispahić ipak zbog faula na sredini terena, nije greškom dobio žuti.

Ipak sam trijezan bio, čim sam upratio odmah sve ove stvari :)
Ma znam da je zato dobio zuti, nego sam pisao da je bio prekrsaj, a on tvrdio da nije. Mozda se nisam dobro izrazio. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:03 pm

BlwD je napisao/la:
sub nov 30, 2019 10:01 pm
slika
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:04 pm

BlwD je napisao/la:
sub nov 30, 2019 10:01 pm
slika
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :klanjase2: :klanjase2:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub nov 30, 2019 9:58 pm
blueboy je napisao/la:
sub nov 30, 2019 9:52 pm
slika

@storm vidiš da je Ramović dobio žuti zbog prigovora, a ne zbog prekršaja.

@leon Alispahić ipak zbog faula na sredini terena, nije greškom dobio žuti.

Ipak sam trijezan bio, čim sam upratio odmah sve ove stvari :)
Ma ja sam vidio da se Alispahić žalio i da se činio da nema pojma zbog čega.
Baš bih vratio pa da vidim, jer znam da je prije toga bio skok Siniše ili Ramovića gdje je lakat bio i mislio sam da je sudija pomješao i dao mu karton za to.

Sinan, Amar, Kemo i ko još su dobili kartone zbog oštrog prigovora. Totalno bespotrebno.
Ono Ramovićevo nije faul, ali jbg pogriješio lik, pogriješi i Klatemburg, **** te faul na sredini. Naši poludili bezveze.
phpBB [video]


Evo zbog čega je dobio. Upravu si da je bio faul na sredini, jer je sudija pustio prednost i pokazao poslije žuti.
Ali 3-4 sekunde prije je bio taj start Ramovića i Siniše, a ovaj start (ovo valjanje njih dva) je meni skroz promaklo pa sam mislio da je pogriješio.
Takav dojam je imao i komentator.

Sad kad pogledam, bezveze mu je ovaj žuti. Zato mi je i promaklo da je uopće faul. :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:17 pm

Gledam snimak, Sipa ide glavom na.loptu, udara je i pogodi sebe u ruku, kaze Priganica igranje rukom sada, a on ima zuti karton...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:22 pm

Treba organizovati prijateljsku sa konama, samo da se prvo Oremus oporavi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:24 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 30, 2019 10:22 pm
Treba organizovati prijateljsku sa konama, samo da se prvo Oremus oporavi.
Treba i Pidru sacekat pa onda.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:26 pm

Zeljo je napisao/la:
sub nov 30, 2019 10:24 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 30, 2019 10:22 pm
Treba organizovati prijateljsku sa konama, samo da se prvo Oremus oporavi.
Treba i Pidru sacekat pa onda.
Dati im gol fore i reci Stili da ne puca jako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 30, 2019 10:28 pm

BlwD je napisao/la:
sub nov 30, 2019 7:01 pm
slika

Ugodnu noc vam zelim pitari :kafa: :zeljeznicar1:
UBICA DIVOVA
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], TheBlue i 76 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija