Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 12:12 am

Brkoo je napisao/la:
nikson je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:54 pm
A ovo za Sinisu se sve slazem s Brkom, sa svojom rajom se svadjam tri godine oko Sinise...frajer je skontao da ce klizeci ( i kad nije potreban) biti dovoljan da ga raja voli i to koristi maksimalno...naravno uz drustvene mreze i objave na istim, sasvim.fino mu ide...Ja stvarno ne mogu da vjerujem da mi nismo u stanju dovesti beka koji ce igrati skolski fudbal, to je sve sto treeba...skolski fudbal i jedan si od boljih bekova u prvenstvu, malo bolje od toga i ti si najbolji bek.
To je ono o cemu ja pisem. Covjek ide na kartu emocija. Dva-tri klizeca, koja suza, objava na fb-u, instagramu i imas "navijace" koji te onda gotive kakav god da budes na terenu. Na prste ruke mozes nabrojati njegove dobre utakmice. Rezerva mu igrac koji je jos gori. To vise govori o nasem klubu nego o doticnim igracima..
Uredu je sto kritikujete njegove igre, jer ima mana kao i svaki drugi igrac. Iako i tu pretjerujete obojica, nije Sinisa savrsen bek ali nema ni puno boljih u ligi. Jednostavno ova liga je puna prosjecnih igraca, uz par izuzetaka.

Medjutim, to sto pljujete po njemu zbog emocija i tipa “igra na tu kartu” je fakat ruzno i sramota. Emocije ili imas ili nemas, ne mozes ih odglumiti tek tako. Sinisa je mnogo puta dosad pokazao te emocije, pa i pred kamerama kad se silio da suzdrzi emocije nije mogao. On je neko ko voli Zelju, i ko daje sve od sebe za tog Zelju. Sad da li je to dovoljno ili ne, nije do njega nego do struke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 12:32 am

Bas tako, pisati da neko glumi emocije je bas bezveze.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 12:35 am

amar92 je napisao/la:
pon nov 25, 2019 12:12 am
Brkoo je napisao/la:
nikson je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:54 pm
A ovo za Sinisu se sve slazem s Brkom, sa svojom rajom se svadjam tri godine oko Sinise...frajer je skontao da ce klizeci ( i kad nije potreban) biti dovoljan da ga raja voli i to koristi maksimalno...naravno uz drustvene mreze i objave na istim, sasvim.fino mu ide...Ja stvarno ne mogu da vjerujem da mi nismo u stanju dovesti beka koji ce igrati skolski fudbal, to je sve sto treeba...skolski fudbal i jedan si od boljih bekova u prvenstvu, malo bolje od toga i ti si najbolji bek.
To je ono o cemu ja pisem. Covjek ide na kartu emocija. Dva-tri klizeca, koja suza, objava na fb-u, instagramu i imas "navijace" koji te onda gotive kakav god da budes na terenu. Na prste ruke mozes nabrojati njegove dobre utakmice. Rezerva mu igrac koji je jos gori. To vise govori o nasem klubu nego o doticnim igracima..
Uredu je sto kritikujete njegove igre, jer ima mana kao i svaki drugi igrac. Iako i tu pretjerujete obojica, nije Sinisa savrsen bek ali nema ni puno boljih u ligi. Jednostavno ova liga je puna prosjecnih igraca, uz par izuzetaka.

Medjutim, to sto pljujete po njemu zbog emocija i tipa “igra na tu kartu” je fakat ruzno i sramota. Emocije ili imas ili nemas, ne mozes ih odglumiti tek tako. Sinisa je mnogo puta dosad pokazao te emocije, pa i pred kamerama kad se silio da suzdrzi emocije nije mogao. On je neko ko voli Zelju, i ko daje sve od sebe za tog Zelju. Sad da li je to dovoljno ili ne, nije do njega nego do struke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa ako cemo emocije gledati onda hocu i ja ugovor jer ja vise volim Zelju i sigurno bi svaku tekmu dao 100%. Pa iskreno jebe nam se za emocije jer FK Zeljeznicar nece zbog emocija postati prvak nego zbog kvaliteta i on nije debelo placen da place i pokazuje emocije nego da igra fudbal.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 12:47 am

To je upravo ono o cemu sam i pisao. Ljudima bitnije braniti takvog igraca (koji uklize 2-3 puta, zaplace pred kamerama, objavi nesto tipa volim te Zeljo) i totalno pogresno tumaciti ono sto stoji u zagradi, nego objektivno reci da je poslije rata jedan od najgorih desnih bekova koji su igrali za Zelju. Teski odron. Nigdje nisam napisao da on ne voli Zelju, mozda i voli ali neka ga voli sa tribina, na terenu nam trebaju mnogo bolji igraci, igraci koji imaju kvalitet.

Ta prica nema puno boljih bekova u ligi je bas glupa i moze vaziti za bukvalno svakog igraca. Sutra neko moze napisati sto kritikujete Bogicevica, nema puno boljih stopera od Bogicevica u ligi ili slicne gluposti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 2:19 am

Haklapuc je napisao/la:
ned nov 24, 2019 11:22 pm
Čitam da bi pojedini vratili Vecu, pa samo da se prisjetimo nekih njegovih kardinalnih grešaka i situacija gdje je bio direktni krivac za gol.

2016/2017:
Željo - Vitez 0:2 kreće da pokupi loptu iz kornera i staje, Kapetan lagano zabija za 0:1
Željo - Zrinjski 0:1 centaršut po zemlji mu prolazi kroz ruke, Bilbija zabija na prazan gol
U pobjedi protiv Zrinjskog od 2:1 prima gol tako što ispušta loptu koja dolazi pravo na nogu Filipoviću.

2017/2018
Željezničar - Borac 2:1 Raspudić zabija iz prekida, opet stoji na liniji i lopta mu prolazi kroz noge
Željezničar - Krupa 4:1 Nekakvom usporenom reakcijom bez ispruženih ruku ispraća loptu pogledom, ona se odbija od stativu pa od Vedrana završava u golu
Željezničar - Mladost 2:1 Mujagić ga lobuje s ivice šesnaesterca na liniji
Željezničar - Sarajevo 2:1 lopta nakon kornera putuje kroz peterac, Vedran pada i Rahmanović zabija na prazan gol
Krupa - Željo 2:4 ispada mu lopta iz ruku nakom centaršuta, a još veći genijalac Mehremić pravi penal
Željezničar - Čelik 3:1 ovo ne znam ni opisati. Pokušava hvatati loptu nakon dalekometnog šuta, kotrlja mu se preko ramena, odbija od leđa i prelazi liniju.
Željo - Radnik 2:1 stara boljka, kreće pa staje nakon kornera i čovjek mu iz peterca zabija gol.
Željo - Zrinjski 2:2 prvo traži igranje rukom, pa mu onda nakon šuta Hajdarevića lopta prolazi kroz noge.
Široki - Željo 3:1 leti uprazno nakon kornera, Matić zabija na prazan gol.

Sezona 2018/2019
Željo - Apollon 1:2 prolazi mu lopta kroz ruke nakom voleja s 25 metara
Radnik - Željo 1:0 Izbija loptu tačno u noge Đuriću, koji mu zabija gol sa centra
Gošk - Željo 1:1 pravi penal ala Erić danas
Željezničar - Sarajevo 0:3 Lazić mu zabija ćunon s dva metra, kod drugog gola kreće i staje


17 golova u tri sezone za koje je direktni krivac. Vratiti njega na gol ravno je suicidu. Nama treba mnogo bolji golman i od Erića i od Vedrana. Fejzić, Muminović i Brkić su moje želje iz PL BiH.
Primao je svašta to stoji, ali nas je puno puta i izvadio iz belaja svojim odbranama, čak je i gol zabio
dok je Erić uspio sam jednom da nesto odbrani i to protiv Čelika za cijelu polusezonu i da nas ukopa kao veceras, momak se nikad nije bacio da nesto odbrani i veceras se prvi put bacio i napravi penal, nadam se da je Veca na derbiju.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 2:22 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:57 pm
nikson je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:56 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:53 pm


Cim kuci stignem. Ne branim, niti opravdavam, ali istina je da boljeg nemamo. Trenutna struka ima zadatak da nadje boljeg, a trenutno i po tebi evidentno, a i po meni taj zadatak nisu uspjesno ispunili.

Nadam se da nije istina da smo prodali Krpica, osim u slucaju da Vojo dolazi ili neki slican "Vojo", sto je jako tesko ostvarivo.
Mislim da nije tesko ostvarivo, cak stavise...Amar najvise cijeni Voju od napadaca kod nas i savrsen je tip za njega a jos Stila tu...kotrlja se to od potpisa Stile :)
To bi bilo odlicno, ali i ti i ja znamo da je on prilicno skup. Ni oni bivsi ga nisu mogli placati, a ne ovi sada. Jedino da ide preko Stile nesto... Ta kombinacija bi 99% znacila titulu. :)
Storme neki dan sretnem Voju u Tuzli u Merkatoru i prolazim s telefonom sa maskicom Zelje iz Shopa...gleda Vojo i smije se zastade i govori "Mi smo Zeljini,Zeljo je nas aaa ii govori ono pazi se"

Sve ne moguce, ne bi bilo lose da zavrsi ponovo nekom kombinacijom znamo svi da nekada pare nisu presudni novac u datom trenutku.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 2:28 am

Kakvim se sve imenima nazivao Čolić dok je igrao, to je bilo katastrofalno i danas gledamo igrača koji ne zna ništa i koji plače na klupi i on valja, dobar bek i trebamo mu davati podršku, zasto? Što ne zna da ubaci loptu u 16m, a šut mu je užasan, izvođenja auta pola sata i on dobar igrač? Daleko je on od igrača za neke velike uspjehe
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1180
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 2:45 am

Haklapuc je napisao/la:
ned nov 24, 2019 11:57 pm
Kad smo već kod Jadranka, jako dugo želim pronaći podatak da li je Bogičević rekorder po broju autogolova u Željinom dresu, mislim da ja dao 4 autogola.
Tri.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1180
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 2:56 am

Mislio sam tri u karijeri, ako se ne varam...Dva je zabio nama, a jedan dok je igrao u Modrici.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 3:00 am

Da je nafatat Hakimija za sirotinju uff

Ima ovih marokanaca koliko hoces sad.. Sve ih djuture na probu mozda naleti mu kakav rodjak
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 5:55 am

Sinisa mi je izuzetno drag, ali nazalost nije vise igrac za Zelju. Primjetan je pad zadnjih par sezona, iako ponekad bljesne, ali uglavnom tanko. S obzirom da pismenog beka nismo imali godinama, kad je dosao davao je neke znake nade, ali sad vec vise nije to to. Ma, u stvari, komplet zadnja linija ne ulijeva nikakvu sigurnost i najbolje bi bilo sviju zamjeniti, al da su babi cojones... Meni je veca misterija zasto ove koje imamo Amar (po meni barem) koristi nelogicno, zasto je ispao Bojo a igraju Dado i Mesa zajedno? U stvari, ne kontam bas zasto Dado igra ikako kad je nakon prvih par kola postao nevidljiv na terenu. U vezi imamo kilometarske rupe pa izgleda kao da ovi imaju igraca vise jer od ove nase trojke niko ne trci kako treba. Zasto je Zaim u bilo kakvim kombinacijama? Sta je sa Asimom, kakav god da je glupan za Zaima je akademik. Sta se desilo s Veselim sa pocetka sezone?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 6:31 am

Ja sam za to da se dovedu bolji igraci. Ali trenutno u rosteru kod nas ima brat bratu 7-8 igraca koje treba nogirati prije Sinise ili Krpica. Nisu sjajni sve ok ali ne mogu da vjerujem kolicinu pljuvanja prema ovoj dvojici, pogotovo prema Krpicu. Sve neki kauc treneri i vrhunski poznavatelji fudbala koji kazu da je Suarez>Krpic i pisu eseje na tu temu ko da su toplu vodu otkrili.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 7:09 am

sahmat je napisao/la:
pon nov 25, 2019 2:28 am
Kakvim se sve imenima nazivao Čolić dok je igrao, to je bilo katastrofalno i danas gledamo igrača koji ne zna ništa i koji plače na klupi i on valja, dobar bek i trebamo mu davati podršku, zasto? Što ne zna da ubaci loptu u 16m, a šut mu je užasan, izvođenja auta pola sata i on dobar igrač? Daleko je on od igrača za neke velike uspjehe
Colic u Ceskoj u 15 utakmica 2 gola i 5 asistencija..njih dvojica se ne mogu porediti ato se kvalitet tice
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 7:49 am

Brkoo je napisao/la:
ned nov 24, 2019 8:36 pm
Meni je jedino zao Stilica, pored toga sto je zabio gol, covjek im servirao 4 mrtva zicera i oni sve promasili. Veselinovicu servirao sansu, idealan ugao,treba da je plasiras desnom nogom (svojom jacom)u malu mrezicu i sta on radi namjesta se par sekundi i prebacuje loptu na svoju slabiju lijevu nogu i golman je vec izasao dovoljno da ti moze odbraniti slab pokusaj. Ramovicu napravio mrtvi zicer, on se usrao. Napravio zicer za Krpica, ovaj nabio loptu prema korner zastavici itd..

Svi znamo da nam je golman los a odbrana jos losija, jedna od losijih u ligi, svaka ekipa u ligi nam moze zabiti bar 1 gol ali nasa krila i napadac su za plakanje. Da sjednes i places koliko su glupi. Zajmovic, Asim Zec, Veselinovic itd, kakve su ovo ublehe.. :klanjase2:
Mi smo Slobodu dobili jer je na krilu igrao igrac koji nije krilo ali nije silovao loptu kao Veselinovic. Hardcore silovanje lopte i iz toga obicno ne bude nista, svake prestupne godine bude gol ili asistencij a u vecini slucajeva izgubljena lopta. I on kao nase najbolje krilo. Na sta smo samo spali..

Kad sva krila spojis na kraju sezone nece imati dvocifren broj golova u ligi. Dao bih sva nasa krila za jednog Zakarica, za krilo koje ce imati dvocifren broj golova i asistencija i biti u kontinuitetu konstantna opasnost za protivnika.

Zamislite ove ironije, najvise golova smo postigli u ligi a imamo uzasno losu zavrsnicu, ovo je za rubriku vjerovali ili ne :cry:
Nevezano za ovu tekmu sa Sirokim, cak i u utakmicama koje smo dobili sa par golova razlike profulali smo par mrtvih zicera.

Napadac krkan koji ganja svoju statistiku, sa loptom na vi, covjek ima 0 asistencija. Njegove fudbalske kretnje su ocajne, ljudi to ne vide jer se on bori, trci itd samo to nije fudbalsko skolsko kretanje od kojeg imas neku korist nego potrosnja snage na gluposti. Garantujem da se on ne bi nikad mogao otvoriti kao Stilic tj. da pobjegne stoperu i uleti ispred stopera i zabije gol na onaj nacin. Zalosno na sta smo spali.

Napisao sam i ranije cak i da pobijedimo na derbiju moramo se rijesiti mnogo igraca ako zelimo dugorocni uspjeh. Sve dok budemo padali na lazne emocije i dok u ekipi budemo imali Bogicevica, Stanica, Stevanovica, Erica, Pavica, Kjosevskog, Veselinovica, Asima Zeca, Zajmovica, Krpica itd necemo biti ozbiljan klub..
Došao i ti na svoje. Pogledaj drugi gol Krpića protiv Sarajeva pa ga uporedi sa ovim Štilinim. Pozicija ako nije teža nije ni lakša sigurno. Ali dobro, bitno je pljuvati onog ko je dao najviše golova, a igra u ekipi sa ovakvim krilima.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 9:05 am

I meni su puno veci upitnik Dado i Mesa, nego Krpic. Nisam ni primjetio da je Dado igrao jucer, dok nije linijskom poceo psovati nekada u drugom poluvremenu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 9:21 am

Sta vam je ba....
Bio husref u spijunazi,namjerno smo izgubili
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 9:28 am

Hajmo ljudi malo pozitive, znam da je tesko ali moramo ide derbi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 9:36 am

Jel se danas taj krov pocinje raditi? Sta je sa tim?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 9:37 am

Danas je trebao, zar ne?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 25, 2019 9:41 am

Kao po obicaju, mjere nemamo ni u cemu.
Utakmica po mom vidjenju nije bila toliko losa, imali smo inicjativu, moglo je sve otici i na drugu stranu i mnogi ovdje ne bi pisali nista od tog sto su “vidjeli”.
Poraz je sastavni dio fudbalske igre i treba izvuci pouke iz njega.
Bogi ne moze i to je svima jasno i mislim sa je zavrsio svoje.
Sinisa ? Okej pozrtvovan i ostar( po meni preostar i bezGlav) To je jedino sto moze ponuditi, da nema toga ne bi se uopste bavio fudbalom. Za rotacije igrac, treba nam neko ko ce otvarati stranu, ko ce praviti visak u napadu i neko ko ce biti skolovani solidni bek nazad, bar za nase uslove jer novca nemamo da platimo kapitalca.
Dado i Mesa? Jedan je po meni visak, a to je Dado, Mesa sve radi sto radi i Dado a Mesi vise vjerujem, druga stvar upari ga sa Bojom mislim da bi prodisao i Mesa.
Stila i Rama odlicni, Rama u par navrata ulazio unutra otvarao prostor Sinisi, ovaj ne umije i dzaba. Stila pleše, uzitak gledati..
Veseli ce biti igrac utakmice na derbiju jer u njega ide jedna losa jedna dobra utakmica, nazalost. Da ima kontinuitet ne bi bio ovdje.
Krpa jucer ograisao, ne zbog penala nego generalno lose odluke. Mora se iskupiti u debiju. Sto se tice penala, nije lose sutao, stativa jbg.
SVE PREKIDE TREBA DA IZVODI ŠTILIĆ SEMIR.
Muka mi je bila sto Dado uzima slobodnjak i izvodi, a pored Bogi stoji. Kad je slobodnjak svi bjezite, zauzmite polozaj i gledajte doktora..
Vjerujem da ce se izvuci pouke i da ce na derbiju da se potuku, nisam strasljiv i pesimista, po meni sve osim poraza je ok jer nas drzi na 3 boda a to je nista, pojacati se pa onda na proljece prekucati.

Pojacanja? Ne znam odakle ce se placati, znam da novca nema, ima ga manje nego neki misle, ali zeljeli su jako ove pozicije sad neka razmisljaju, po meni na pauzi treba da navijaci/ skupstina ko vec trazi STVARNO stanje u klubu sto se tice finansija/ obaveza (placenih / neplacenih) pa da vidimo gdje smo jer je to najbitnije svidjelo se to nekome ili ne.
Pozdrav
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija