Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:37 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:31 pm
A Krpic nije lopte jos nikad smirio od kad je dosao na Grbavicu, morao je danas zabiti 2 gola, jednostavno je morao. Veseli standardno puno zuji malo meda daje, Ramovic hladno go nastima bez puno nekih prodora ili nesto, a Veseli i konkretnost na Vi.

Stila klasa, danas 3 asistencije dao, ali djaba...
Krpic je imao dobar potez kod naseg gola, dobro je poslao Rami loptu. Meni je Alispahic bio katastrofalan, zajedno sa Sadikovicem. Usporili su sve sto se moglo usporiti. Bojo mnogo bolji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:37 pm

Osim nakon Širokog Brijega: Ušli su u šesnaesterac dva puta i postigli dva pogotka

"Oni su dva puta ušli u šesnaesterac i postigli dva pogotka. Možda je bolje što se sada desilo, nego kada bude sami kraj, kada se bude odlučivalo. I sada je bitno, tri boda su izgubljena. Izgubiti 1:2 ili odigrati 1:1 na kraju je isto. Mi smo bili bolji ovu utakmicu"

Stvarno bi prešutio bar večeras ali nakon ove izjave nakon tekme osjecam se da ovaj misli da smo svi kolektivno glupi pa moze valjati sta hoce. Sad nas Amare ne dobijaju SELA aa???, ista ona za koja si prosle prozivao,ismijavao i koja imaju dvije pekare i diskoteku u Lištici. Hvala Bogu Amare pa su samo dva puta ušli u taj šesnaesterac inače bi bilo i gore pa se samo pitam šta bi onda izjavio!?

Bolje ući u šesnaesterac dva puta i dati dva gola,
nego ući 16 puta i dati jedan gol. Govori li to nešto više Amare??? Amare pusti se šuplje,bodovi i tvoja najavljena matematika ti je u minusu!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:37 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:33 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:30 pm
Kako bolan "Veca oprosti nam"? Nevjerovatno. Obojica su manje - vise isti. Dovedes Erica, zakucas Vecu na Klupu koji je vec imao luzerski mentalitet, meni je to opravdano. E sada, to sto Eric poprima taj mentalitet, to je drugi par rukava.
Ma sta su isti, Veca jeste los bio na kraju, kritican, ali ovaj Eric je imao samo jednu odbranu i to protiv celika u zenici, frajer od tad ni jedan zicer nije skinuo, nikad nas nije izvukao ili donio koji bod. Veca je bar kad je najbolji bio donio itekako bodova, a ovaj ne moze vise od ovoga jer je kar.ina. Veca u formi je sasvim solidan golman za nas.
Ma on u formi nije bio vec 2 godine, pogotovo sad nece biti u formi...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:38 pm

Qooler je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:36 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:31 pm
A Krpic nije lopte jos nikad smirio od kad je dosao na Grbavicu, morao je danas zabiti 2 gola, jednostavno je morao. Veseli standardno puno zuji malo meda daje, Ramovic hladno go nastima bez puno nekih prodora ili nesto, a Veseli i konkretnost na Vi.

Stila klasa, danas 3 asistencije dao, ali djaba...
Ne samo da nije smirio loptu, on je svaku vratio nazad da li što se odbija od njega ili ko zna šta.
Nije pretrčao niti jednog igrača.
Nije predlibrao niti jednog.
Njegovo je maksimalno postavit nogu ili glavu. Ni to večeras nije znao.
Ajd ln. Idem se smirit.
U spicu nam gori igrac kao Vojo, siguran sam da bi imali vise bodova da je Vojo tu umjesto Krpe.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:38 pm

Kakva podrski Sinisi? Kupuje vas laznim suzama, smrad obicni gori je od Stanica
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:38 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:33 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:30 pm
Kako bolan "Veca oprosti nam"? Nevjerovatno. Obojica su manje - vise isti. Dovedes Erica, zakucas Vecu na Klupu koji je vec imao luzerski mentalitet, meni je to opravdano. E sada, to sto Eric poprima taj mentalitet, to je drugi par rukava.
Ma sta su isti, Veca jeste los bio na kraju, kritican, ali ovaj Eric je imao samo jednu odbranu i to protiv celika u zenici, frajer od tad ni jedan zicer nije skinuo, nikad nas nije izvukao ili donio koji bod. Veca je bar kad je najbolji bio donio itekako bodova, a ovaj ne moze vise od ovoga jer je kar.ina. Veca u formi je sasvim solidan golman za nas.
Erić je izmislio golmana za onog Vecu. Nemojte ga ni spominjat. Niko nam qurcem nije davao golove dok on stoji na 50cm od lopte. Veca je odron od golmana.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:40 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:37 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:31 pm
A Krpic nije lopte jos nikad smirio od kad je dosao na Grbavicu, morao je danas zabiti 2 gola, jednostavno je morao. Veseli standardno puno zuji malo meda daje, Ramovic hladno go nastima bez puno nekih prodora ili nesto, a Veseli i konkretnost na Vi.

Stila klasa, danas 3 asistencije dao, ali djaba...
Krpic je imao dobar potez kod naseg gola, dobro je poslao Rami loptu. Meni je Alispahic bio katastrofalan, zajedno sa Sadikovicem. Usporili su sve sto se moglo usporiti. Bojo mnogo bolji.
I to je sve sto je uradio u utakmici. Yebem ja napadaca koji od 15 centarsuteva u 16 ne moze ni jedan pokupit, 2 puta lopra hoda po petercu, njega nidje, jos fuli penal.

Kazu eto najbolji je strijelac, pa normalno da jest kad igra spica u najefikasnijoj ekipi, okruzen sa par ekstra igraca koji su mu nastimali do sad sansi da zabije jos 10 golova. Svaki napdac na svijetu bi u ovoj sezoni do sad zabio isto ili bar priblizno golova ko Krpic s obzirom na nasu efikasnost, poziciju i igrace kojima je okruzen.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:45 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:37 pm
Osim nakon Širokog Brijega: Ušli su u šesnaesterac dva puta i postigli dva pogotka

"Oni su dva puta ušli u šesnaesterac i postigli dva pogotka. Možda je bolje što se sada desilo, nego kada bude sami kraj, kada se bude odlučivalo. I sada je bitno, tri boda su izgubljena. Izgubiti 1:2 ili odigrati 1:1 na kraju je isto. Mi smo bili bolji ovu utakmicu"

Stvarno bi prešutio bar večeras ali nakon ove izjave nakon tekme osjecam se da ovaj misli da smo svi kolektivno glupi pa moze valjati sta hoce. Sad nas Amare ne dobijaju SELA aa???, ista ona za koja si prosle prozivao,ismijavao i koja imaju dvije pekare i diskoteku u Lištici. Hvala Bogu Amare pa su samo dva puta ušli u taj šesnaesterac inače bi bilo i gore pa se samo pitam šta bi onda izjavio!?

Bolje ući u šesnaesterac dva puta i dati dva gola,
nego ući 16 puta i dati jedan gol. Govori li to nešto više Amare??? Amare pusti se šuplje,bodovi i tvoja najavljena matematika ti je u minusu!
Haj ne lupaj i ti
Široki nije fudbalski selo već odaaavno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:47 pm

U ovakvim kolima se gubi titula. Glavni konkrurent ti ode na jedno od najtezih gostovanja i nekako uzme 3 boda, a ti kuci napravis metar mrtvih zicera i izgubis. Svi ocekivali +2 poslije ovog kola, sad smo na -3. Zijani iduce kolo i okreni se borbi za Evropu sa Borcem, Zrinjskim, Radnikom i Tuzlom.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:49 pm

Qooler je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:38 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:33 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:30 pm
Kako bolan "Veca oprosti nam"? Nevjerovatno. Obojica su manje - vise isti. Dovedes Erica, zakucas Vecu na Klupu koji je vec imao luzerski mentalitet, meni je to opravdano. E sada, to sto Eric poprima taj mentalitet, to je drugi par rukava.
Ma sta su isti, Veca jeste los bio na kraju, kritican, ali ovaj Eric je imao samo jednu odbranu i to protiv celika u zenici, frajer od tad ni jedan zicer nije skinuo, nikad nas nije izvukao ili donio koji bod. Veca je bar kad je najbolji bio donio itekako bodova, a ovaj ne moze vise od ovoga jer je kar.ina. Veca u formi je sasvim solidan golman za nas.
Erić je izmislio golmana za onog Vecu. Nemojte ga ni spominjat. Niko nam qurcem nije davao golove dok on stoji na 50cm od lopte. Veca je odron od golmana.
Vecu je dobro imati kao zamjenu ali Erica ni za to, koliko nas je eric ove sezone kostao bodova toliko nas Veca nikad nece kostati jer Eric nije samo da ne brani zicere nego on pravi greske kakve se junijorskim golmanima ne desavaju. Bagaric nabije loptu previse daleko od gola i dva nasa igraca su doletili iza erica a konj ipak napravi kontakt za penal eh to veca nikad napravio nebi.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:49 pm

Qooler je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:32 pm
Glas Razuma je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:21 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:16 pm


Moze neki drugi dan o ovome, barem sutra...ili na narednu domacu tekmu ili gostovanje ponesi trans pa iskazi to javno i povedi sve!

Al veceras nema zivaca za ovo, iako mi se gadi i Osim i svi oko njega zbog nacina i ulaska u klub..da, karma je kurva ali igrači su telad!
Veceras me je gospodin Osim dobro mogao cuti, a koliko sam cuo jos je bilo dosta skandiranja. On je shvatio da su ljudi bas nabrijani i sute samo zbog prvog mjesta, koje je veceras ponovo drugo. Nece ljudi jos dugo sutati, a novca svakako da nemamo.

Odahnucu kada trenutni trener bude bivsi, dok je on u Klubu lesinarenje Zeljeznicara je aktuelno.
Nije Amar doveo Krpića u Želju i Zajmovića.
Ja večeras ne krivim Amara, kao ni ranije za bilo koji bod. Muka je gledat KRKANA koji sa pet metara fata volej i koji bi otišao u aut.
Muka je gledat onog Zajmovića i KRKANLUK njegovog kalibra.
On i Mehremić bi bili nezaboravna kombinacija.
Mi onaj gol prvi Širokog ne bi dali ni za milion godina!!!
Znate li zašto?
Pa jer za onaj gol treba bit inteligentan, a ne KRKAN. Treba skužit let lopte i tempirat kretnju i sve to.
Stevanović hoće u dribling i nabije loptu da mu ni dva igrališta ne bi bila dovoljna.
Totalno odsustvo osjećaja, razmišljanja...
Uz oprostenje, posmatras dosta usko trenutnu situaciju. Ne interesuje me ni najmanje ko nam igra, vec me interesuje iskljucivo odnos DOBITAK - GUBITAK.
- Trenutni trener je otjerao neke odlicne ljude da bi on dosao u Zeljeznicar, dakle veliki GUBITAK.
- Trenutno finansijsko stanje u Zeljeznicaru je jako lose, na sto je direktno uticalo tjeranje ljudi od gospodina Amara Osima. Dakle, veliki GUBITAK.
- Trenutno imamo dva (2) kredita koja otplacujemo dignuta u roku od 365 dana. Sredstva od tih kredita idu iskljucivo na servisiranje redovnih obaveza. Dakle, GUBITAK.
- Trenutni trener je trenutno na drugoj poziciji pred derbi na gostujucem terenu.

Sta je DOBITAK, osim po slobodnoj procjeni 25% - 35% bolja i tecnija igra na terenu? Uskoro ce se sve samo kazati, ali ce biti kasno dakako.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:49 pm

Prerano je kalkulisati o titulu,previse jos ima da se igra i previse toga moze da se desi,sad za sad nismo za titule. Zaime i Ericu napusite se kurca
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:51 pm

Zar nisu neki iz koreje trazili Krpica? Ako jesu treba ga prodati hitno i dovesti Marka Obradovica.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:51 pm

Sinisaa hajmo objavu na instagramu kako places da te nafuraju da si igrač

Ako ima ikakve veze sa Tuzlom treba nogu dati Krpicu, GOLMANCINA Eric, Zec, Veseli... Uhljupi tuzlanski
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:52 pm

Sa Bogijem i Ericem nema se cemu nadat,totalne rupe u ekipi
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:52 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub nov 23, 2019 2:09 pm
exbabilon je napisao/la:
sub nov 23, 2019 2:07 pm
Gledaj ti sta oni nisu ugurali u go
Ako je pošteno mogli bi promašaji doći na naplatu iz ničega.
Bar znam da bi ga mi primili :D
I primismo. Zato jer nismo prava ekipa i ekipa za najveće domete.
Možeš imati loš dan i slabu realizaciju, ali ako si ekipa ne možeš primiti dva gola iz dva pokušaja tj. iz jednog pokušaja.

Nabijem te Gušo šta si ti skautirao. **** te on i kud ga dovedosmo. Ništa bolji od Vece, bara bara. Većeras je oba gola bio sukrivac.
Šta je s onim štoperima? Je li realno da Bogićević uopšte bude član našeg kluba nakon niza grešaka i prije i većeras.
Nevjerovatno kako loša predstava golmana i štopera. Bekovi su danas bili dobri i naprijed i nazad.

Ali to je svjestan rizik stručnog štaba. Ušli su u sezonu s ovim i šta ćeš, nemaš nekog izbora jer imas 3 štopera, a taj treći je Bogi.
Još nešto, a to je drugi špic. Mislio sam kad Amar dođe da ćemo dovesti drugog napadaća da uđe kad se ganja rezultat. Ali jok, od drugog napadača nema ništa. Da li jer nema para, da li svjesno, ne znam, ali tako je, tako su odlučili.
S klupe na krilo ulazi Zajmović koji potuče na loptu. A Veseli također loš dan imao. I to i jesu naša krila. Ups ima još onaj žutalj Asim. Ramović nije krilo i opet je najbolje desno krilo koje imamo.

Krpa većeras loša partija pravo. Najlošija ove sezone, iako je do sad redovno bio dobar, ta loša mora doći. Šteta što nema ko da ga zamjeni ili da mu "pomogne".

Ramović i Štila najbolji. Ona Sinanova mi i sada ide u gol, ali ne uđe nažalost.

Morali smo pobjediti kući, morali. Kod kuće ne bi smio kiksati u ovako izjednačenoj ligi gdje u gostima imaš teške tekme i skoro nigdje ne možeš upisati pobjedu.
Ali očito ništa od te dominacije kući, na Grbavici, na top terenu koji nije suh, grbav i slićno.
Ništa baš kao što je ništa bilo od ljetnog prelaznog. I kao što će izgleda biti i od zimskog, jer novca nemamo, a šuplji smo, pojačanja prijeko potrebna da se borimo za titulu.

P.S. Široki dobra ekipa u iznošenju lopti. Fino su nam je iznosili kad god smo pravili taj neki presing. Mada korpulentni su, veći od naših i kad god smo uvezali par brzih dodavanja izbacili smo ih, ali malo je tog bilo, nama je Bogi nabijao lopte dan ga **** glupi. Na onolike štopere on je nabija.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:55 pm

Snimak na bht...jesmo se isfulali u pm
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:55 pm

Neću ništa komentarisati. Nisam ni poslije utakmice u Tz kad je sve bilo briljantno, neću ni večeras. Da sam pokisao, jesam. Pokisao sam vise nego na Tusnju kad su mi i gaće bile mokre. I u pobjedi i u porazu ostati dostojanstven. Ne bih da prejudiciram ali meni je i utakmica s Krupom pokazala sve manjkavosti. Kako god. nista od titule ni ove godine najvjerovatnije ali idemo na Hadispn j.ebati nanu naninu jufkama jer mi smo Željo, najluđi smo kad nas svi otpišu ...
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:58 pm

Glas Razuma je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:49 pm
Qooler je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:32 pm
Glas Razuma je napisao/la:
ned nov 24, 2019 6:21 pm


Veceras me je gospodin Osim dobro mogao cuti, a koliko sam cuo jos je bilo dosta skandiranja. On je shvatio da su ljudi bas nabrijani i sute samo zbog prvog mjesta, koje je veceras ponovo drugo. Nece ljudi jos dugo sutati, a novca svakako da nemamo.

Odahnucu kada trenutni trener bude bivsi, dok je on u Klubu lesinarenje Zeljeznicara je aktuelno.
Nije Amar doveo Krpića u Želju i Zajmovića.
Ja večeras ne krivim Amara, kao ni ranije za bilo koji bod. Muka je gledat KRKANA koji sa pet metara fata volej i koji bi otišao u aut.
Muka je gledat onog Zajmovića i KRKANLUK njegovog kalibra.
On i Mehremić bi bili nezaboravna kombinacija.
Mi onaj gol prvi Širokog ne bi dali ni za milion godina!!!
Znate li zašto?
Pa jer za onaj gol treba bit inteligentan, a ne KRKAN. Treba skužit let lopte i tempirat kretnju i sve to.
Stevanović hoće u dribling i nabije loptu da mu ni dva igrališta ne bi bila dovoljna.
Totalno odsustvo osjećaja, razmišljanja...
Uz oprostenje, posmatras dosta usko trenutnu situaciju. Ne interesuje me ni najmanje ko nam igra, vec me interesuje iskljucivo odnos DOBITAK - GUBITAK.
- Trenutni trener je otjerao neke odlicne ljude da bi on dosao u Zeljeznicar, dakle veliki GUBITAK.
- Trenutno finansijsko stanje u Zeljeznicaru je jako lose, na sto je direktno uticalo tjeranje ljudi od gospodina Amara Osima. Dakle, veliki GUBITAK.
- Trenutno imamo dva (2) kredita koja otplacujemo dignuta u roku od 365 dana. Sredstva od tih kredita idu iskljucivo na servisiranje redovnih obaveza. Dakle, GUBITAK.
- Trenutni trener je trenutno na drugoj poziciji pred derbi na gostujucem terenu.

Sta je DOBITAK, osim po slobodnoj procjeni 25% - 35% bolja i tecnija igra na terenu? Uskoro ce se sve samo kazati, ali ce biti kasno dakako.
Samo jos da napisem da si sve u pravu. To je apsolvirano i ne vracam se na to.
Ovde sam mislio na "sportski segment" i utakmice.
Ovaj upravljačko-administrativni dio je katastrofa. To svi znamo i to treba sto prije mjenjat.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 6:58 pm

Ako mogu, neka nadju boljeg od Erica.
Krpica prodati ako ima ponudu.
Stilic neka puca penale.

Jug je samo jedan. Podrska i pjesma do kraja!!
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija