Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 18, 2019 10:16 pm

fcz je napisao/la:
pon nov 18, 2019 9:19 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon nov 18, 2019 8:13 pm
Od kad su Mihojevic i ko Mihojevic preuzeli repku, pali smo k za usi.
Kad pogledam ko igra za drzavni tim, dobro je pa nismo ispod Lihtenstajna.
Joj fakat reprezentacije i qrca. Bas mi se gadi gledati ovo, ne znam ni sam sto ne prebacim kanal. Jedino mozda ovaj mali Jajalo ima neku perspektivu. :r :D

Mi sve kukali da smo izgubili bezveze ovog Hajradinovica ali po ovome sto vidim Pavic je za njega Alen Kurt.
Ovo da je Husref selektor, ne bi zvao.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 18, 2019 10:17 pm

Ovde Stila ima mjesta itekako. Pogotovo gdje kreacije fali. Hajradinovic me razocarao, pa Besic daje bolje lopte od njega
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 18, 2019 10:27 pm

Kakvi zvukovi sa tribina...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 18, 2019 10:48 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 18, 2019 10:27 pm
Kakvi zvukovi sa tribina...
Nas zapad je zapad za ovo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 18, 2019 10:58 pm

Dosta reprezentacije do marta, a za vikend Zeljo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 18, 2019 11:33 pm

Ma ko to naš može igrati ovdje?

Mi nemamo NI JEDNOG IGRAČA u repki koji je kod nas igrao unazad 5 godina.
Sve zvijezde su propale, Bajić, Amir, Memija.
I to je loše. Ja da sam u repki i da ih mogu gurat ne vidim koga bi mogao uvalit a da trenutno igra ozbiljan fudbal.
Tužno, baš tužno. One koje smo prodali i od kojih se očekivalo nisu opravdali očekivano. Trenutno ne igra niko ko se može prodati, a kamoli igrati u repki.

Tako da neke talove i savez kriviti što igra Mihojević nema smisla. Da ima neko naš bolji pa hajd. Nego nema i jbg moramo bolje s mladim raditi. Neki su sami sebi krivi, neki nisu ni šanse dobili.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 18, 2019 11:36 pm

Trebali mi malo i aktivirat podforum reprezentacije. Ima dosta ljudi ovde koji imaju izvore šta se dešava u savezu i reprezentaciji, čisto da se malo javnost upozna.


Što se tiče utakmice sa Širokim, klub ne smije ovako šutit, od sutra počet sa nekim marketingom.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 18, 2019 11:37 pm

Kospa je napisao/la:
pon nov 18, 2019 10:17 pm
Ovde Stila ima mjesta itekako. Pogotovo gdje kreacije fali. Hajradinovic me razocarao, pa Besic daje bolje lopte od njega
Ma daj malo realnosti, niko iz PL BiH nije kvalitetniji od ovih što su igrali. Da jesu, igrali bi vani, to je tako. Svako ko se iole istakne u ovoj ligi ide vani. Ali ne da se istakne na način na koji mi mislimo, nego na način na koji gledaju vani fudbal. Nebo i zemlja.

Da smo, generalno, mogli bolje u kvalifikacijama, jesmo. Mogli smo i trebali smo biti drugi. Ali ovi koji su pozivani i jesu najbolji bh. igrači.

Što se Harisa tiče, veoma agilan, puno učestvovao igri, ali malo trema, malo je htio previše, što je rezultiralo nerezantnim šutevima i još nekim greškama.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 2:17 am

kvalitet je napisao/la:
pon nov 18, 2019 11:37 pm
Kospa je napisao/la:
pon nov 18, 2019 10:17 pm
Ovde Stila ima mjesta itekako. Pogotovo gdje kreacije fali. Hajradinovic me razocarao, pa Besic daje bolje lopte od njega
Ma daj malo realnosti, niko iz PL BiH nije kvalitetniji od ovih što su igrali. Da jesu, igrali bi vani, to je tako. Svako ko se iole istakne u ovoj ligi ide vani. Ali ne da se istakne na način na koji mi mislimo, nego na način na koji gledaju vani fudbal. Nebo i zemlja.

Da smo, generalno, mogli bolje u kvalifikacijama, jesmo. Mogli smo i trebali smo biti drugi. Ali ovi koji su pozivani i jesu najbolji bh. igrači.

Što se Harisa tiče, veoma agilan, puno učestvovao igri, ali malo trema, malo je htio previše, što je rezultiralo nerezantnim šutevima i još nekim greškama.
Stila je Pirlo za sve vezne igrace repke, osim Pjanica naravno.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 3:06 am

slika

slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 7:44 am

Jel ovo danas glasanje za budzet KS za narednu godinu? Hocemol danas nesto vise znati o iznosu koji trebamo dobiti za jug ili?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 8:24 am

Bice pola - pola izmedju nas i pitara.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 8:25 am

storm_raider je napisao/la:
uto nov 19, 2019 8:24 am
Bice pola - pola izmedju nas i pitara.
Znaci trebao bi se danas znati iznos otprilike?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 8:31 am

Trebao bi. Ako ne danas, ove sedmice.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 9:46 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon nov 18, 2019 9:44 pm
storm_raider je napisao/la:
pon nov 18, 2019 9:33 pm
Prosinecki je razocarenje, mada prvo treba pocistiti u Savezu. Ciro je onda samo zamazao oci navijacima.
Prosinecki nije bio svjestan gdje dolazi. Kad je tek dosao igrali su fenomenalno(Usa turneja) s mahom igracima iz PL. A onda su dosle zvijezde i njihovi klanovi. Kad uz to dodas da je vecina tih zvijezda van forme(Kolasinac, Besic, Bicakcic) shvatis da je tu najmanje do selektora. Dok je vodio Azerbejdzan, sjecam se utakmice s Njemackom gdje su u skladu sa svojim mogucnostima igrali vrhunski i cak izdrzali poluvrijeme na 0-0. Umije Robi, ali nema podrsku. Javna je tajna da igraju igraci koji moraju, zbog raznoraznih talova. Begovic ne brani zbog Hasagica, malog smrada. Ne kazem ja da je bolji sad od Sehica, ali da ne moze biti drugo rjesenje pored Pirica.

Pola bivsih igraca Sarajeva najednom u repki, mahom zbog procenata od prodaja koje ovi imaju od odredjenih(Cimirot, Mihojevic, Saric) Ocekujte i Mujakica uskoro.
Da uzmemo da je sve iznad tačno što si naveo, Begović i dalje ostaje mrtvi linijski golman koji nije mogao izboriti mjesto u Bournemouth-u pored Artura Boruca koji ima 39 godina. Priča da Žuti nije znao gdje dolazi je za malu djecu i ko vjeruje u te priče neka se ubije odmah. Pogledati ponovno utakmicu protiv Sjeverne Irske i vidjet ćeš da čovjek objektivno nema pojma, malo mu se posrećilo sa armencimai to je to. Ne možeš mi reći da Bešić treba igrati? Pa taj dečko je mentalno nestabilna osoba i neznalica i da sad ne nabrajam ostale nehljebe.
Iz PL bi se moglo probrati dva tri igrača za jačanje klupe, kao recimo npr. onaj plavušan iz Torpeda, koji odlično igra zadnjeg veznog, pa evo i Štilić se vraća u formu, sa Krunićem u kombinaciji u sredini bi izgledao ok.
Ali generalno odraz PL je utakmica Osijek-Tuzla City, gdje jedna prosječna ekipa iz HNL-a raznese ekipu koja je do prije dva kola bila hit prvenstva i nemojmo se zavaravati da vrijedimo, ne vrijedimo...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 10:07 am

fcz je napisao/la:
uto nov 19, 2019 3:06 am
slika

slika
Nakon dugo vremena opet na Grbavici
Prvi na tabeli sa najvise golova
Imamo najboljeg strijelca lige
Nedjelja najavljuju suncano
Ponedjeljak drzavni praznik, neradni dan
Ne smijete propustiti Stiline majstorije ili novu Keminu petu :D

Nosimo Plave do pobjede, najavimo derbi i proslavimo Dan drzavnosti svi zajedno :zeljeznicar1: :bih:

Ko ne dodje...
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 10:14 am

Ludvig Leple je napisao/la:
uto nov 19, 2019 9:46 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon nov 18, 2019 9:44 pm
storm_raider je napisao/la:
pon nov 18, 2019 9:33 pm
Prosinecki je razocarenje, mada prvo treba pocistiti u Savezu. Ciro je onda samo zamazao oci navijacima.
Prosinecki nije bio svjestan gdje dolazi. Kad je tek dosao igrali su fenomenalno(Usa turneja) s mahom igracima iz PL. A onda su dosle zvijezde i njihovi klanovi. Kad uz to dodas da je vecina tih zvijezda van forme(Kolasinac, Besic, Bicakcic) shvatis da je tu najmanje do selektora. Dok je vodio Azerbejdzan, sjecam se utakmice s Njemackom gdje su u skladu sa svojim mogucnostima igrali vrhunski i cak izdrzali poluvrijeme na 0-0. Umije Robi, ali nema podrsku. Javna je tajna da igraju igraci koji moraju, zbog raznoraznih talova. Begovic ne brani zbog Hasagica, malog smrada. Ne kazem ja da je bolji sad od Sehica, ali da ne moze biti drugo rjesenje pored Pirica.

Pola bivsih igraca Sarajeva najednom u repki, mahom zbog procenata od prodaja koje ovi imaju od odredjenih(Cimirot, Mihojevic, Saric) Ocekujte i Mujakica uskoro.
Da uzmemo da je sve iznad tačno što si naveo, Begović i dalje ostaje mrtvi linijski golman koji nije mogao izboriti mjesto u Bournemouth-u pored Artura Boruca koji ima 39 godina. Priča da Žuti nije znao gdje dolazi je za malu djecu i ko vjeruje u te priče neka se ubije odmah. Pogledati ponovno utakmicu protiv Sjeverne Irske i vidjet ćeš da čovjek objektivno nema pojma, malo mu se posrećilo sa armencimai to je to. Ne možeš mi reći da Bešić treba igrati? Pa taj dečko je mentalno nestabilna osoba i neznalica i da sad ne nabrajam ostale nehljebe.
Iz PL bi se moglo probrati dva tri igrača za jačanje klupe, kao recimo npr. onaj plavušan iz Torpeda, koji odlično igra zadnjeg veznog, pa evo i Štilić se vraća u formu, sa Krunićem u kombinaciji u sredini bi izgledao ok.
Ali generalno odraz PL je utakmica Osijek-Tuzla City, gdje jedna prosječna ekipa iz HNL-a raznese ekipu koja je do prije dva kola bila hit prvenstva i nemojmo se zavaravati da vrijedimo, ne vrijedimo...
Dobro procitaj sta sam ja napisao. Gdje sam ja naveo da Besic treba igrati. Cak mislim da decko s obzirom na situaciju u klubu i ne treba igrati. Napisao sam da ima status zvijezde(sto zbog lige, sto zbog prijasnih zasluga). Igraci iz Pl posjeduju kvalitet, ne svi ali ima nekih koji bi mogli valjati. Danilovic, Brandao, Krpic, Stanic(Iz Zrinjskog). To je opet moje misljenje.

A Begovica sam fino naveo kao rezervu. Covjek koji ima 200 utakmica u najjacoj ligi svijeta ima mjesta u ovoj reprezentaciji. Pad forme, lose odluke(transfer Chelsea) ne znace da je los golman. Jebote kao da je kod nas konkurencija na toj poziciji ogromna pa mozes da biras od 25 imena, a ne 3.

Takodjer primjera radi ta Sj.Irska je sastavljena od igraca iz 2i3 engleske lige. Nasa liga je 2008(realno najslabija ikad) je tukla igrace iz Engleske 3 4:1 na Grbavici. Tako da itekako imas mjesta za odredjene ljude. Ono sto je potrebno je autonomnost u radu selektora i da isti bude karizmatican da potjera pojedince(ne samo igrace, vec kvazi novinare, menadzere i osobe kao Kenan Hasagic) i stvori atmosferu. Vidjet ces onda rezultate.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 11:21 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon nov 18, 2019 11:33 pm
Ma ko to naš može igrati ovdje?

Mi nemamo NI JEDNOG IGRAČA u repki koji je kod nas igrao unazad 5 godina.
Sve zvijezde su propale, Bajić, Amir, Memija.
I to je loše. Ja da sam u repki i da ih mogu gurat ne vidim koga bi mogao uvalit a da trenutno igra ozbiljan fudbal.
Tužno, baš tužno. One koje smo prodali i od kojih se očekivalo nisu opravdali očekivano. Trenutno ne igra niko ko se može prodati, a kamoli igrati u repki.

Tako da neke talove i savez kriviti što igra Mihojević nema smisla. Da ima neko naš bolji pa hajd. Nego nema i jbg moramo bolje s mladim raditi. Neki su sami sebi krivi, neki nisu ni šanse dobili.
Reprezentaciju nikad ne gledam, kroz rivalstvo. Koga bi vise volio u Zelji reprezentativca Sarica, ili Tomica, Ordagica, Hadziahmetovica?
O Mihojevicu koji nema mjesta u Paoku ne treba ni raspravljat.
Reprezentacija je trenutni leglo kriminala, kojeg predvode menadzeri bivsih igraca FKS.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 12:13 pm

sve zvanicne utakmice protiv Sirokog Brijega u mjesecu novembru:

23.11.2002 Željezničar - NK Široki Brijeg 1-0
10.11.2004 Željezničar - NK Široki Brijeg 0-1
14.11.2007 NK Široki Brijeg - Željezničar 2-1
15.11.2008 Željezničar - NK Široki Brijeg 2-0
24.11.2012 Željezničar - NK Široki Brijeg 2-1
30.11.2017 NK Široki Brijeg - Željezničar 0-1
100/94/37/34 - i to je to!
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 19, 2019 12:14 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto nov 19, 2019 10:14 am
Ludvig Leple je napisao/la:
uto nov 19, 2019 9:46 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon nov 18, 2019 9:44 pm

Prosinecki nije bio svjestan gdje dolazi. Kad je tek dosao igrali su fenomenalno(Usa turneja) s mahom igracima iz PL. A onda su dosle zvijezde i njihovi klanovi. Kad uz to dodas da je vecina tih zvijezda van forme(Kolasinac, Besic, Bicakcic) shvatis da je tu najmanje do selektora. Dok je vodio Azerbejdzan, sjecam se utakmice s Njemackom gdje su u skladu sa svojim mogucnostima igrali vrhunski i cak izdrzali poluvrijeme na 0-0. Umije Robi, ali nema podrsku. Javna je tajna da igraju igraci koji moraju, zbog raznoraznih talova. Begovic ne brani zbog Hasagica, malog smrada. Ne kazem ja da je bolji sad od Sehica, ali da ne moze biti drugo rjesenje pored Pirica.

Pola bivsih igraca Sarajeva najednom u repki, mahom zbog procenata od prodaja koje ovi imaju od odredjenih(Cimirot, Mihojevic, Saric) Ocekujte i Mujakica uskoro.
Da uzmemo da je sve iznad tačno što si naveo, Begović i dalje ostaje mrtvi linijski golman koji nije mogao izboriti mjesto u Bournemouth-u pored Artura Boruca koji ima 39 godina. Priča da Žuti nije znao gdje dolazi je za malu djecu i ko vjeruje u te priče neka se ubije odmah. Pogledati ponovno utakmicu protiv Sjeverne Irske i vidjet ćeš da čovjek objektivno nema pojma, malo mu se posrećilo sa armencimai to je to. Ne možeš mi reći da Bešić treba igrati? Pa taj dečko je mentalno nestabilna osoba i neznalica i da sad ne nabrajam ostale nehljebe.
Iz PL bi se moglo probrati dva tri igrača za jačanje klupe, kao recimo npr. onaj plavušan iz Torpeda, koji odlično igra zadnjeg veznog, pa evo i Štilić se vraća u formu, sa Krunićem u kombinaciji u sredini bi izgledao ok.
Ali generalno odraz PL je utakmica Osijek-Tuzla City, gdje jedna prosječna ekipa iz HNL-a raznese ekipu koja je do prije dva kola bila hit prvenstva i nemojmo se zavaravati da vrijedimo, ne vrijedimo...
Dobro procitaj sta sam ja napisao. Gdje sam ja naveo da Besic treba igrati. Cak mislim da decko s obzirom na situaciju u klubu i ne treba igrati. Napisao sam da ima status zvijezde(sto zbog lige, sto zbog prijasnih zasluga). Igraci iz Pl posjeduju kvalitet, ne svi ali ima nekih koji bi mogli valjati. Danilovic, Brandao, Krpic, Stanic(Iz Zrinjskog). To je opet moje misljenje.

A Begovica sam fino naveo kao rezervu. Covjek koji ima 200 utakmica u najjacoj ligi svijeta ima mjesta u ovoj reprezentaciji. Pad forme, lose odluke(transfer Chelsea) ne znace da je los golman. Jebote kao da je kod nas konkurencija na toj poziciji ogromna pa mozes da biras od 25 imena, a ne 3.

Takodjer primjera radi ta Sj.Irska je sastavljena od igraca iz 2i3 engleske lige. Nasa liga je 2008(realno najslabija ikad) je tukla igrace iz Engleske 3 4:1 na Grbavici. Tako da itekako imas mjesta za odredjene ljude. Ono sto je potrebno je autonomnost u radu selektora i da isti bude karizmatican da potjera pojedince(ne samo igrace, vec kvazi novinare, menadzere i osobe kao Kenan Hasagic) i stvori atmosferu. Vidjet ces onda rezultate.
Ok, pogrešno razumio pod dijelom zvijezde.
Cijenim mišljenje, zato te i repliciram.
Autonomnost u radu selektora je nemoguća, jer vrhovni poglavari iz Saveza određuju ko će igrati.

Ako nam naleti ponovo Sj. Irska, ja ti garantujem da će nas raznijeti, može im se jednom desiti da sjebu meč loptu, ali drugi put neće. Evo možemo vala i u pivu da se kladimo ili možda par piva, da bude zanimljivije:)

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 81 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija