Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 4:16 pm

Za prostor pojma nemam, ali bi nam renta od istog mogla vraćati ratu zadnjeg kredita (možda).
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3076
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 4:30 pm

AsharaK je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:03 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:02 pm
avlami97 je napisao/la:
pet nov 15, 2019 3:55 pm
https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... a-3/39558/

15.11.2019.
FK Željezničar raspisuje javni oglas za izdavanje u zakup poslovnog prostora
FK Željezničar raspisuje javni oglas za izdavanje u zakup poslovnog prostora na Stadionu Grbavica.

Udruženje Fudbalski klub Željezničar Sarajevo izdaje poslovni prostor u ulici Zvornička broj 27., Sarajevo, u prizemlju sjeverne tribine Stadiona Grbavica, ukupne korisne površine 443 m2. Prostor je pogodan za sve oblike trgovinsko-uslužnih djelatnosti.

Kontakt:
Tel: 033/715-200
Mail: info@fkzeljeznicar.ba


Dobra kvadratura. Ko li će ga uzeti?
Za isti prostor izdali oglas u januaru ove godine, nadam se da ne zjapi prazan citavu godinu
Nije zjapio, samo se sad i ovi iseljavajaju. Ne znam zasto.
Ko je u pitanju, Mars,best, ili neko treći?? ?
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 4:31 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:06 pm
Ne znam ne slažem se sa vama da se ne može igrati premijer. Pratim ove naše bivše juniore u federalci. Žerić i Šeha najbolji. Osmanović ok. Imao je povredu pa neke tekme propustio. Veilć i Beširević isto igraju svaku. IMa još ovih nekih starijih koji su isto bili juniori kod nas ali po meni Šehić, Žerić i Osmanović su najbliži povratku u prvi tim. Ja bi ih svu trojicu sada već na polusezoni vratio i davao im priliku kroz kup. Sva trojica su pokazala još prije godinu i više (Žerić) da mogu igrati. Pitanjeje samo povjerenja i samopouzdanja i iskustva. Može i na početku sljedeće sezone ali tad im treba dati priliku. Razumijem da ove godine Amar daje priliku iskusnima, ali definitivno Žera bi dao ruke više od Asima npr. Nisu ovi naši prvotimci neka pljačka da ovi ne mogu nego Amar ne želi da neiskotvom zijani koji bod nego hoće na pehar neki pa kad ga osvoji onda će gurnuti i mlađe. Ja vjerujem da je tako.
Nema veze guranje mladih sa borbom za trofeje u kontekstu kako si ti to napisao. Pa u proslom mandatu Amar je na go stavio Sehica koji je u tom trenutku imao 21 godinu ako se ne varam. Zato sto je smatrao da on ima kvalitet za prvih 11. Kvalitet je jedino bitan. Koji to trener ne bi volio da ima na raspolaganju mlade igrace koji ce nositi ekipu, donositi trofeje i onda ih mozes na kraju fino i prodati da klub zaradi ogroman novac itd..

Zera je sam sebe zajebao. Nacin zivota, lose drustvo, nezainteresovanost za poboljsanje samog sebe, plus kad se na ovo dodaju neki faktori na koje nije mogao uticati, a sto ga je srozalo jos vise i u globalu dodjemo do toga da igra za Gorazde umjesto da je jedan od glavnih igraca po kvaliteti u Zelji. Ako ovako nastavi mislim da ce mu Amar dati sansu, do Zerica je..

Osmanovic, Velic, Ceman, Besirevic su kvalitetom za federalnu ligu. Treba da prestanemo vise doticne da spominjemo u vezi njihovog povratka u klub. Treba vise da se fokusiramo na nase trenutne juniore, jer tu par bas jakih potencijala imamo a ne da stalno pisemo o igracima koji su propali a imali su potencijal za nesto vise..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 4:33 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:30 pm
AsharaK je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:03 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:02 pm


Za isti prostor izdali oglas u januaru ove godine, nadam se da ne zjapi prazan citavu godinu
Nije zjapio, samo se sad i ovi iseljavajaju. Ne znam zasto.
Ko je u pitanju, Mars,best, ili neko treći?? ?
Cini mi se da je u pitanju prostor lijevo od buregdzinice, tacno izmedju buregdzinice i besta, prije bili tepisi, pa teretana, bice da je teretana otisla. Jedan od vecih i upecatljivijih prostora na sjeveru, ne sumnjam da ce se brzo izdati.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 4:36 pm

Velic meni medju Atletikovcima jedan od najboljih bio, cak fino odigrao i onu utakmicu u Bijeljini, ali eto otjera ga Krcmarevic a da nije ni dobio pravu priliku. To mi je najvise smetalo kod prethodnih trenera, dodju i otjeraju pola juniora, mora klub imati neku politiku da zastiti juniore u takvoj situaciji, da ih ne moze otjerati trener za kojeg se ubrzo ispostavi da nema veze sa svojim poslom.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 4:45 pm

Velic nema konstituciju za stopera. Sa onom visinom i onakvim tijelom nema sanse da nesto napravi u seniorskoj karijeri. Pogledajte kakvi su samo stoperi u nasoj ligi, pa onda pogledajte napadace, pa onda pogledajte Velica..

96% iz generacije Atletikovaca imalo je bas minimalnu sansu da napravi nesto u seniorskoj karijeri. To je meni kao laiku bilo jasno a nasim trenerima u omladinskom pogonu, nije..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 4:48 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:33 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:30 pm
AsharaK je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:03 pm


Nije zjapio, samo se sad i ovi iseljavajaju. Ne znam zasto.
Ko je u pitanju, Mars,best, ili neko treći?? ?
Cini mi se da je u pitanju prostor lijevo od buregdzinice, tacno izmedju buregdzinice i besta, prije bili tepisi, pa teretana, bice da je teretana otisla. Jedan od vecih i upecatljivijih prostora na sjeveru, ne sumnjam da ce se brzo izdati.
Teretana i jest u pitanju, tu je sada slobodno.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 5:31 pm

Brkoo je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:31 pm
ponosannavas je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:06 pm
Ne znam ne slažem se sa vama da se ne može igrati premijer. Pratim ove naše bivše juniore u federalci. Žerić i Šeha najbolji. Osmanović ok. Imao je povredu pa neke tekme propustio. Veilć i Beširević isto igraju svaku. IMa još ovih nekih starijih koji su isto bili juniori kod nas ali po meni Šehić, Žerić i Osmanović su najbliži povratku u prvi tim. Ja bi ih svu trojicu sada već na polusezoni vratio i davao im priliku kroz kup. Sva trojica su pokazala još prije godinu i više (Žerić) da mogu igrati. Pitanjeje samo povjerenja i samopouzdanja i iskustva. Može i na početku sljedeće sezone ali tad im treba dati priliku. Razumijem da ove godine Amar daje priliku iskusnima, ali definitivno Žera bi dao ruke više od Asima npr. Nisu ovi naši prvotimci neka pljačka da ovi ne mogu nego Amar ne želi da neiskotvom zijani koji bod nego hoće na pehar neki pa kad ga osvoji onda će gurnuti i mlađe. Ja vjerujem da je tako.
Nema veze guranje mladih sa borbom za trofeje u kontekstu kako si ti to napisao. Pa u proslom mandatu Amar je na go stavio Sehica koji je u tom trenutku imao 21 godinu ako se ne varam. Zato sto je smatrao da on ima kvalitet za prvih 11. Kvalitet je jedino bitan. Koji to trener ne bi volio da ima na raspolaganju mlade igrace koji ce nositi ekipu, donositi trofeje i onda ih mozes na kraju fino i prodati da klub zaradi ogroman novac itd..

Zera je sam sebe zajebao. Nacin zivota, lose drustvo, nezainteresovanost za poboljsanje samog sebe, plus kad se na ovo dodaju neki faktori na koje nije mogao uticati, a sto ga je srozalo jos vise i u globalu dodjemo do toga da igra za Gorazde umjesto da je jedan od glavnih igraca po kvaliteti u Zelji. Ako ovako nastavi mislim da ce mu Amar dati sansu, do Zerica je..

Osmanovic, Velic, Ceman, Besirevic su kvalitetom za federalnu ligu. Treba da prestanemo vise doticne da spominjemo u vezi njihovog povratka u klub. Treba vise da se fokusiramo na nase trenutne juniore, jer tu par bas jakih potencijala imamo a ne da stalno pisemo o igracima koji su propali a imali su potencijal za nesto vise..
Mislim da je generacija koja je igrala protiv Atletiko Madrida imala itekako potencijala, jer se slučajno ne dolazi među 24 najbolje ekipe u LP mladih Evrope. Izbaciti Ludogorec, Lokomotivu ZG i moći igrati protiv Madriđana je ipak neki potencijal. Ludogorec je najjači kod Bugara, a Lokomotiva je bila prvak ispred omladinaca Dinama, Hajduka, Rijeke...Očekivao sam da će se dati prava prilika tim momcima i na njima graditi budućnost, no imperativ rezultata je sputao i u zapećak stavio taj potencijal.

Jedino su Adžem i Oda imali muda da guraju mlade igrače i da im daju pravu šansu. Ne minornu ulogu. I sa tako mladim igračima smo ostvarili dva druga mjesta (Ara, Amir, Memija, Bajić, Dženis, Hajdar, Šaban...).

Ibrahim Šehić je prije dolaska Amara već imao sezonu u nogama na golu.

Meni je žao što se sada ne daje prilika mladim igračima. Jedino, ako mladim ne smatramo Osmankovića ili Boju. Kada kažem mladi, onda mislim na momke od 17, 18, pa eto i 19 g.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 5:40 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:36 pm
Velic meni medju Atletikovcima jedan od najboljih bio, cak fino odigrao i onu utakmicu u Bijeljini, ali eto otjera ga Krcmarevic a da nije ni dobio pravu priliku. To mi je najvise smetalo kod prethodnih trenera, dodju i otjeraju pola juniora, mora klub imati neku politiku da zastiti juniore u takvoj situaciji, da ih ne moze otjerati trener za kojeg se ubrzo ispostavi da nema veze sa svojim poslom.
Koliko ih kod amara igra?
Koliko ih je on otjerao na posudbe?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 5:43 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet nov 15, 2019 5:40 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:36 pm
Velic meni medju Atletikovcima jedan od najboljih bio, cak fino odigrao i onu utakmicu u Bijeljini, ali eto otjera ga Krcmarevic a da nije ni dobio pravu priliku. To mi je najvise smetalo kod prethodnih trenera, dodju i otjeraju pola juniora, mora klub imati neku politiku da zastiti juniore u takvoj situaciji, da ih ne moze otjerati trener za kojeg se ubrzo ispostavi da nema veze sa svojim poslom.
Koliko ih kod amara igra?
Koliko ih je on otjerao na posudbe?
Nije isto otjerati i poslati na posudbu, nisam ni pricao o tome da su ih prosli treneri trebali staviti u prvih 11 nego o tome da ih nisu trebali tjerati dok ne dobiju priliku, barem ovi najbolji...

jesi tezak u pm, zalim te
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 6:02 pm

Ko je imao potencijal u toj generaciji "Atletikovaca" da bi se moglo reci da ce nesto uraditi u seniorskom fudbalu?

Mnogi nasi navijaci a sto je jos gore i ljudi u op fo.kus stavljaju na rezultatu umjesto da fo.kus bude proizvodnja igraca za prvi tim.
Rezultat takvog rada je da je 1 napravio ozbiljan transfer ali ce vjerovatno otici negdje na posudbu, nadam se ne kod nas. 1 grije klupu u Zelji a skoro svi ostali ili u federalnoj ligi ili se prestali baviti fudbalom.

Ne znam i nije mi jasno zasto sami sebe lazemo. Vidjeli smo na sta lici nasa veza u seniorima kad su igrali zajedno Sabanadzovic i Hajdarevic i sta bude kad se na silu guraju mladi igraci. Svi u ligi nas ubijali kroz sredinu.

Sansa se ne daje tek tako mladim igracima, to smo zaboravili. Kriteriji su nam bili uzasno niski tako da smo svima davali sansu. Cim kazes Zeljino dijete odmah komentari treba dobiti sansu. To tako ne ide, mladi igrac mora zasluziti sansu, mora imati kvalitet da bi dobio sansu, a ne da mu se sansa daje samo zato sto je mlad.

Par godina mi nismo imali mladog igraca iz naseg op u prvih 11 koji je kvalitet i koji ce nositi nasu ekipu i to je bilo tuzno i zalosno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 6:24 pm

Brkoo je napisao/la:
pet nov 15, 2019 6:02 pm
Ko je imao potencijal u toj generaciji "Atletikovaca" da bi mogao reci da ce nesto uraditi u seniorskom fudbalu?

Mnogi nasi navijaci a sto je jos gore i ljudi u op fo.kus stavljaju na rezultatu umjesto da fo.kus bude proizvodnja igraca za prvi tim.
Rezultat takvog rada je da je 1 napravio ozbiljan transfer ali ce vjerovatno otici negdje na posudbu, nadam se ne kod nas. 1 grije klupu u Zelji a skoro svi ostali ili u federalnoj ligi ili se prestali baviti fudbalom.

Ne znam i nije mi jasno zasto sami sebe lazemo. Vidjeli smo na sta lici nasa veza u seniorima kad su igrali zajedno Sabanadzovic i Hajdarevic i sta bude kad se na silu guraju mladi igraci. Svi u ligi nas ubijali kroz sredinu.

Sansa se ne daje tek tako mladim igracima, to smo zaboravili. Kriteriji su nam bili uzasno niski tako da smo svima davali sansu. Cim kazes Zeljino dijete odmah komentari treba dobiti sansu. To tako ne ide, mladi igrac mora zasluziti sansu, mora imati kvalitet da bi dobio sansu, a ne da mu se sansa daje samo zato sto je mlad.

Vec par godina mi nemamo mladog igraca iz naseg op u prvih 11 koji je kvalitet i koji ce nositi nasu ekipu i to je bilo tuzno i zalosno..
Na tu generaciju nikada nisam gledao kroz pojedince, nego kao EKIPU. Oko te ekipe se mogla izgraditi fina generacija, nešto slično što je uradio Milan Ribar sa braćom Mujkić, Sprečom, Bukalom...

Čak i da gledam pojedinačno zar nisu mogli Šehići i Beširević mogli biti ispred Stanića na poziciji bekova, a konkuerencija Asimu Zecu na krilu? Zar mali Velić nije mogao uz Osmankovića i Rodina (kojeg smo prodali) nisu mogli biti konkurencija Bogičeviću...Zar Dženo nije mogao ulaziti umjesto Alispahića. Prodali smo Šabana, a tu je i Hajdar. Uz par iskusnijih, a opet mladih smo mogli napraviti generaciju koja bi nam donijela i lovu i titule. Međutim, to niko od trenera ne želi da istrpi.

Radije će gurati Mešu, Ermina, Asima, Stanu, Bogija...nego na djeci graditi igru. Ako si trener pokaži da znaš. Ribar je znao.

Vjeruj mi da bih se i ja sa Barsom borio za titulu Španiji, ali nije u tome fol. Fol je u Ajaksu u kome jedno dijete sa 18 godina bude lider ekipe. Mi to ne znamo.

Oko "Atletikovaca" se trbala graditi budućnost, no imperativ titule je to sve zanemario. Hebiga, uvijek je do nekog drugog.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 6:27 pm

Cinjenica je da cemo imati sve manje i manje talenata u omladinskoj skoli. Danas je vrlo lahko otici ako imas trunku talenta koji neko prepozna. Ukoliko se ne okrenemo nekom sistematskom radu crno nam se pise.

Od rata pa na ovamo, svi dobri igraci koji su prosli kroz Zelju svoj kvalitet zasluzili su iskljucivo vlastitim radom, talentom a ne zahvaljujucii nekom nasem razvojnom sistemu niti sto smo mi neka "skola fudbala". Ljudi i djeca su dolazili u Zelju jer gdje ce drugo doci ako nesto znaju o fudbalu.
Danas ako znaju nesto, naprave par klipova, uzmu menadzera i put pod noge
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 6:43 pm

Da li se zezas ili si ozbiljan? Porediti taj period iz Jugoslavije i te igrace sa ovim sad je neozbiljno najblaze receno.

Nije kralju ovo fm pa da mozes gurati Sehice, Besirevica, Velica i praviti od njih igrace i sa njima uzimati trofeje. Ovo su igraci za federalne lige. Da imaju kvalitet i mimo Zelje bi ga pokazali i napravili nesto, ne bi im federalna liga bila vrh u karijeri.

To dijete u Ajaxu ima kvalitet, kontas li to? Kvalitet. Svjetski potencijal. Nije dobio sansu zato sto je mlad, nego zato sto ima kvalitet, ne da smeta samo nego da igra ozbiljnu ulogu u prvih 11.

Da smo mi imali mlade igrace bar priblizne kvalitete poput Bajica, Hadziahmetovica, Hodzica, itd, taj nivo kvaliteta, pa hajde forsiraj takve, imaju kvalitet, isplatit ce nam se u svakom smislu. Mi smo forsirali Sabanadzovica, Hajdarevica i jos gore od njih dvojce. U tome je problem..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 6:45 pm

Neko je drugi unisio Atletikovce. Neko ko pojma o fudbalu nije imao.
Nije ovo menadzer pa ti ubacis tek tako juniore koji na pocetku sezone nisu ni sanjali da ce igrati (Dacic, Zilic).
Nisu oni dobili sansu zato sto je neko planirao, ne niko nije planirao da ce neko suspendovati cijelu veznu liniju (Vranjes, Arezina, Blagojevic).
Ako iko zna, zna Amar Osim.
Tako da se ne brinite, kad se stvori atmosfera za mlade oni ce dobiti sansu, n silu se nece gurati. Eto Amar ce se dokazivati Avlamiju da je trener hahah
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 7:05 pm

Trener koji je u dva mandata osvojio sa Zeljom sve sto se osvojiti moze. Od Zelje napravio masineriju na terenu. Kod njega su igrali Dzeko, Bajic, Hodzic, Visca, Beslija, Muratovic, Guso, Hasagic, Sehic i mnogi drugi.
I nakon tri godine da ti sa smijesnim prelaznim rokom gdje mu ode mu najbolji stoper, na bekovima ima tri beka od kojih je jedan ofanzivno limitiran, drugi u odbrani, treci odavno nije fudbaler. U veznoj liniji ima igraca koji nije imao mjesta u MDK, drugi je odavno karijeru zavrsio pa iz mrtve Slobode dolazi u Zelju (svi pljujemo).
Dolazi ti Stilic koji fudbal 365 dana nije igrao. Isti taj trener ga cuva i on igra fudbal kao u najboljim danima. Ima jednog napadaca (moze se i sa jednim spicem), drugi je povrijedjen i operisan odfudbala, prvi je bio rezerva Ahmetovicu. Od krila ima, ma i nema krila ima Veselinovica, Bojo i Ramovic se guraju tamo jer su bolji od tih krila. Naravno ne treba ih zaboraviti Zajmovic, A. Zec, Mujezinovic. Nakon odlaska Rodina rizikuje se i ne dovodi se cetvrti stoper, igrat ce ga jedan visoki veznjak. Ostajes na Sipovicu(najozbiljnije je igrao u Maroku), Osmankovicu (trafici), Bogiju (rahmetli). Nasa najbolje popunjena pozicija je golman.
I kao takva ekipa je na prvom mjestu i igra i dalje kup. Kao takvi stoperi su svi upisani u listi strijelaca, ocito je da neko zna. A zna najbolje od svih Zeljovaca koji su u ovoj smijesnoj drzavi probali nesto.
Niko to drugi ne bi uspio, dok Sarajevo ima dva milijardera dva tima, Zrinski nikad jaci po imenima. On je prvi, Zeljeznicar! A za to ga vadi genijalac, madjionicar na klupi. Osim sto je prvi najvise golova je taj isti Zeljeznicar postigao, razvalio svog gradskog rivala nakon 0:3, i nakon dva nesretna gola.
Zivio ti nama jos dugo Amare!!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 7:13 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet nov 15, 2019 5:43 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet nov 15, 2019 5:40 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet nov 15, 2019 4:36 pm
Velic meni medju Atletikovcima jedan od najboljih bio, cak fino odigrao i onu utakmicu u Bijeljini, ali eto otjera ga Krcmarevic a da nije ni dobio pravu priliku. To mi je najvise smetalo kod prethodnih trenera, dodju i otjeraju pola juniora, mora klub imati neku politiku da zastiti juniore u takvoj situaciji, da ih ne moze otjerati trener za kojeg se ubrzo ispostavi da nema veze sa svojim poslom.
Koliko ih kod amara igra?
Koliko ih je on otjerao na posudbe?
Nije isto otjerati i poslati na posudbu, nisam ni pricao o tome da su ih prosli treneri trebali staviti u prvih 11 nego o tome da ih nisu trebali tjerati dok ne dobiju priliku, barem ovi najbolji...

jesi tezak u pm, zalim te
Lokomotive ti na krovu......😂😂😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 7:18 pm

Gurali smo Avlami pa nista dogurali nismo. Dzaba gurati kad nije to to. Mozda da je Adzem ostao jer su pod njim djeca najbolje igrala ali gotovo je sad. Tad nije bilo sistemskog rada i pristupa a nema ga ni sad. Nasa filozofija omladinskog razvoja je "Amar ce ga gurnuti, on ce prepoznati, ima iskustva."
To meni nije plafon, to mi je dno dna
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 7:22 pm

Da napomenem da Žera na ljeto nije htio ić u Gz na posudbu dok ga Amar nije svojim metodama uputio, iako je dosta golova iz penala Žera fakat igra dobro al sumnjam da bi kod nas pored ovakvog veznog reda mogao upast, jedino Dadi od veznih ističe ugovor 2020. Daca neće dobit priliku vjerovatno jer smo u borbi za titulu tako da bi ga poslao u prvu ligu opet na posudbu (Tošk, Gz) nek se kolje za titulu. Volio bih da Žera i Eldar se vrate na zimu, makar pripreme s nama da prodju da vidimo mogul nam bit od koristi, pogotovo Eldar jedan od boljih igrača u Tošku igra redovno a nama je ta pozicija deficitarna (lijevi bek). Mehića ili Subašića isto na posudbu na zimu poslat u zavisnosti za kog Amar odluči da mu može više valjat.

I što je najvažnije daj na zimu promocija 3 juniora Duraković, Gasal i štopera Drinu da se već kali. Imaju oni još čitavu sljedeću sezonu da igraju za juniore ali bi im ugovor, te treninzi sa prvim timom, podrška ostalih prvotimaca sigurno dala više motiva da napreduju.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 15, 2019 7:25 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet nov 15, 2019 7:05 pm
Trener koji je u dva mandata osvojio sa Zeljom sve sto se osvojiti moze. Od Zelje napravio masineriju na terenu. Kod njega su igrali Dzeko, Bajic, Hodzic, Visca, Beslija, Muratovic, Guso, Hasagic, Sehic i mnogi drugi.
I nakon tri godine da ti sa smijesnim prelaznim rokom gdje mu ode mu najbolji stoper, na bekovima ima tri beka od kojih je jedan ofanzivno limitiran, drugi u odbrani, treci odavno nije fudbaler. U veznoj liniji ima igraca koji nije imao mjesta u MDK, drugi je odavno karijeru zavrsio pa iz mrtve Slobode dolazi u Zelju (svi pljujemo).
Dolazi ti Stilic koji fudbal 365 dana nije igrao. Isti taj trener ga cuva i on igra fudbal kao u najboljim danima. Ima jednog napadaca (moze se i sa jednim spicem), drugi je povrijedjen i operisan odfudbala, prvi je bio rezerva Ahmetovicu. Od krila ima, ma i nema krila ima Veselinovica, Bojo i Ramovic se guraju tamo jer su bolji od tih krila. Naravno ne treba ih zaboraviti Zajmovic, A. Zec, Mujezinovic. Nakon odlaska Rodina rizikuje se i ne dovodi se cetvrti stoper, igrat ce ga jedan visoki veznjak. Ostajes na Sipovicu(najozbiljnije je igrao u Maroku), Osmankovicu (trafici), Bogiju (rahmetli). Nasa najbolje popunjena pozicija je golman.
I kao takva ekipa je na prvom mjestu i igra i dalje kup. Kao takvi stoperi su svi upisani u listi strijelaca, ocito je da neko zna. A zna najbolje od svih Zeljovaca koji su u ovoj smijesnoj drzavi probali nesto.
Niko to drugi ne bi uspio, dok Sarajevo ima dva milijardera dva tima, Zrinski nikad jaci po imenima. On je prvi, Zeljeznicar! A za to ga vadi genijalac, madjionicar na klupi. Osim sto je prvi najvise golova je taj isti Zeljeznicar postigao, razvalio svog gradskog rivala nakon 0:3, i nakon dva nesretna gola.
Zivio ti nama jos dugo Amare!!
Bravo ! Meni stalno kroz glavu prolazi sta bi bilo da imamo para da ulozimo u ekipu kao sto smo imali u periodu kostica, mulalica, petrovica...
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija