Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 11:06 am

mamba21 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 11:00 am
Salem priznao krivicu... pocelo je
uf, bice svega
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 11:23 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 10:55 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri nov 13, 2019 10:48 am
mamba21 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 10:47 am
@faco govoris covjeku da lupa gluposti jer ce se gledati samo prva liga federacije, a mediji objavili kako ima utakmica iz premijer lige, a neke su i naveli.

Radis kao i paprika, pravis se najpametniji i petljas se ocigledno u stvari ko je ne znas dovoljno. Kada ne znate nesto vise o tome, vracate se na druge teme itd. Bolje ti je izvini se kao @storm da nisi dobro procitao i kraj price. Ne mozes uvijek ti najpametniji biti.
Mediji?
😂😂😂😂
Valjda bi ovo trebalo biti mjerodavno a ne sinan i kompanija....

http://www.sipa.gov.ba/bs/aktuelnosti/o ... -var/15121
I ti vasi qurceviti stavovi vjeruj mi da kod mene ne piju vode....
i opet covjek postavi link gdje i na zvanicnoj sipe pise da se sumnja u namjestanje premijer lige :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: e yebem ti zivot...
Ti sad pametan jeli....
Ko su ljudi koji su namjestali utakmice premijer lige,koje su to utakmice.
Znamo Husic ko je jos.....i za koje utakmice se sumnjici Husic koji ugred niti je saslusan niti priveden....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 11:26 am

mamba21 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 10:53 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri nov 13, 2019 10:48 am
mamba21 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 10:47 am
@faco govoris covjeku da lupa gluposti jer ce se gledati samo prva liga federacije, a mediji objavili kako ima utakmica iz premijer lige, a neke su i naveli.

Radis kao i paprika, pravis se najpametniji i petljas se ocigledno u stvari ko je ne znas dovoljno. Kada ne znate nesto vise o tome, vracate se na druge teme itd. Bolje ti je izvini se kao @storm da nisi dobro procitao i kraj price. Ne mozes uvijek ti najpametniji biti.
Mediji?
😂😂😂😂
Valjda bi ovo trebalo biti mjerodavno a ne sinan i kompanija....

http://www.sipa.gov.ba/bs/aktuelnosti/o ... -var/15121
Neki dan ti je odgovaralo kada je radiosarajevo napisao da cemo dati oko 100.000 za cas i to su samo oni objavili.

Tada si se nasladjivao. Sto nisi napisao sta je mjerodavno, a sta ne?

Ps. Ovo ti pise u tom linku sto si postavio

Osumnjičene osobe terete se za namještanje fudbalskih utakmica Premijer lige Bosne i Hercegovine i Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.
Ne treba mi radio sarajevo za nesto sto se zbal9 puno puno ranije......
Znalo se da ce nas zaklati ova avantura...
Fino im je Bh bard advokature objasnio sta ih ceka prije nego su poslali odgovor na cas....
Znam ja dobro sta pise.
Evo hajde mi odgivori kakve veze ova petorica zadrzanih imaju sa premijer ligom.
I kakve veze inace ostali od privedenih imaju sa premijer ligom.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 11:37 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri nov 13, 2019 11:26 am
mamba21 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 10:53 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri nov 13, 2019 10:48 am

Mediji?
😂😂😂😂
Valjda bi ovo trebalo biti mjerodavno a ne sinan i kompanija....

http://www.sipa.gov.ba/bs/aktuelnosti/o ... -var/15121
Neki dan ti je odgovaralo kada je radiosarajevo napisao da cemo dati oko 100.000 za cas i to su samo oni objavili.

Tada si se nasladjivao. Sto nisi napisao sta je mjerodavno, a sta ne?

Ps. Ovo ti pise u tom linku sto si postavio

Osumnjičene osobe terete se za namještanje fudbalskih utakmica Premijer lige Bosne i Hercegovine i Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.
Ne treba mi radio sarajevo za nesto sto se zbal9 puno puno ranije......
Znalo se da ce nas zaklati ova avantura...
Fino im je Bh bard advokature objasnio sta ih ceka prije nego su poslali odgovor na cas....
Znam ja dobro sta pise.
Evo hajde mi odgivori kakve veze ova petorica zadrzanih imaju sa premijer ligom.
I kakve veze inace ostali od privedenih imaju sa premijer ligom.
Nemaju veze sa premijer ligom, sudije su prve lige. Ali rekli su da ce se i nasa liga istrazivati sto podrzavam i naveli su utakmicu Tuzla - Sarajevo.

I te sudije sto su pale, sve su to sudije saveza koje su oni svjesno slali na te utakmice. Sve njihove greske su isle u korist Olimpika, a nisam vidio da je iko uhapsen i da neko spominje taj klub. Sudije su marionete, sta ce biti na kraju ovoga bas me zanima ili ce stati ovaj slucaj.

Azmir govori da nece iz Amerike do sljedece godine, ne bi me cudilo i da se Lujo ispali van Bosne malo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 11:45 am

mamba21 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 11:37 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri nov 13, 2019 11:26 am
mamba21 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 10:53 am

Neki dan ti je odgovaralo kada je radiosarajevo napisao da cemo dati oko 100.000 za cas i to su samo oni objavili.

Tada si se nasladjivao. Sto nisi napisao sta je mjerodavno, a sta ne?

Ps. Ovo ti pise u tom linku sto si postavio

Osumnjičene osobe terete se za namještanje fudbalskih utakmica Premijer lige Bosne i Hercegovine i Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.
Ne treba mi radio sarajevo za nesto sto se zbal9 puno puno ranije......
Znalo se da ce nas zaklati ova avantura...
Fino im je Bh bard advokature objasnio sta ih ceka prije nego su poslali odgovor na cas....
Znam ja dobro sta pise.
Evo hajde mi odgivori kakve veze ova petorica zadrzanih imaju sa premijer ligom.
I kakve veze inace ostali od privedenih imaju sa premijer ligom.
Nemaju veze sa premijer ligom, sudije su prve lige. Ali rekli su da ce se i nasa liga istrazivati sto podrzavam i naveli su utakmicu Tuzla - Sarajevo.

I te sudije sto su pale, sve su to sudije saveza koje su oni svjesno slali na te utakmice. Sve njihove greske su isle u korist Olimpika, a nisam vidio da je iko uhapsen i da neko spominje taj klub. Sudije su marionete, sta ce biti na kraju ovoga bas me zanima ili ce stati ovaj slucaj.

Azmir govori da nece iz Amerike do sljedece godine, ne bi me cudilo i da se Lujo ispali van Bosne malo.
Vidi.
Niko od zvanicnih institucija ne govori koje su to utakmice.
To su pisanja portala i novinara,a realno smijesno izgledaju razlozi zasto je recimo utakmica sarajevo tuzla namjestena....
Jasno je da se nece stati na ovome,i da treba ici do kraja.
Sto se tice azmira sta drugo ocekivati od sisoja....
Sva ova prica je pocela Bozinom lazi da su kao nasi "prozvani" za namjestanja....
Mislim u neku ruku je u pravu jer nas pitari i istali godinama prozuvaju,ali napisati da se "prozvani" u konkretnoj akciji je cista izmisljotinja.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 11:48 am

Paprika je napisao/la:
uto nov 12, 2019 2:46 pm
kb80 je napisao/la:
uto nov 12, 2019 1:33 pm
Paprika je napisao/la:
uto nov 12, 2019 12:54 pm


Sta ba da popustim😂
Rekoh da ga nije novinar dobro pitao.
😂

E sada... sto vidite u svemu atak na kult, nije do mene😁
dobro ti covjek kaze, bas si smor...
a imao bi vise efekta kada ne bi toliko pisao, ali ti samo kazes da ga novinar nije dobro pitao...
Sto negumo na rende kora. Sada treba da padnemo na satro emocije, eto voli Zelju a oguli ga ko majmun bananu.
Sa druge strane nigdje vani nije mogao nista napraviti. Arapima otisao jer morao. Ivici bio duzan brdo para, Ivica mu sredio taj angazman, platio mu avio kartu, sve sto je zaradio morao mu vratiti. Vratio se go kokuz kao sto je i otisao. Sada treba da svrsavamo na odglumljene emocije. Gdje su te emocije kada je naplacivao dupli dug i kamatu na to.
Istina za Ivicu.
Ivica je u sustini davao Amaru skoro sav novac koji je on posudjivao Zelji. Istina i za Katar da je otisao da bi vratio vecinu novca ocu. Pise paprika istinu u vecini postova, ponekad je i previse iznosio, ponekad na neprikladan nacin. Citam sve manje forum, non stop se isto vrti. Ali eto mislim da ste izgubili jednog forumasa koji je govorio istinu i bio glavna karika dijela koji nepodrzava Amara.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 11:58 am

Riba smrdi od glave, uvijek je bilo i uvijek ce biti. U drzavi su nam najgori sljam sudstvo i tuzilastvo, oni koji treba da zavode neki red. U fudbalu su nam najgori ovakvi ko Salem, a na najvisim funkcijama. Pazi molim te, sekretar komisije za suce i sudjenje je priznao krivicu za namjestanje utakmica, pa sta ocekivati onda od ostalih sportskih radnika, da budu posteni? Daj Boze da ova akcija donese neke velike rezultate, da se prosiri i na Premijer ligu, ali bojim se da ne zavrsi sve na nizem rangu, par utakmica, nekoliko ljudi i kraj. A Beus gore nek stima sudiju koji nama otme titulu, pitari nek se s Husicem dogovaraju, "nebi ti punca drug" i ostalo.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:01 pm

Da iko u upravljačkim strukturama ima zrno pameti, pozvao bi u naš klub SIPU i sve druge nadležne institucije da pretresu svaki papir od okončanja rata do danas i da se jednom za vijek vijkova podvuče crta.

Sve dok se to ne učini crv sumnje će izjedati Klub.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:11 pm

tacno je nekad bolje ne znati nista sta se desava u klubu... kao nekad prije 20+ godina, otkako su forumi nastali, svi nesto zele da kazu oko situacije u nasim klubovima... ali iznijeti misljenje je jedna stvar, medjutim sve se ovde ponasaju kao insajderi koji znaju sve i misle da su bogovi...

da se ovako pricalo medju navijacima 80ih godina, nasi klubovi bi nestali u rekordnom vremenu...

umjesto da pricamo ko bi trebao da igra, koja je formacija najbolja trenutno, kakav ce protivnik igrati sistem itd... ovde se prepiru "insajderi"

ako imate sta reci odgovornima u klubu, idite tamo i popricajte s njima, a ne pravite od foruma cirkus... jer ce tako mnogi dobiti banove...
100/94/37/34 - i to je to!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:14 pm

avlami97 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:01 pm
Da iko u upravljačkim strukturama ima zrno pameti, pozvao bi u naš klub SIPU i sve druge nadležne institucije da pretresu svaki papir od okončanja rata do danas i da se jednom za vijek vijkova podvuče crta.

Sve dok se to ne učini crv sumnje će izjedati Klub.
Prvo svi pa mi. Drug dosadan si više.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:16 pm

Ako su ikog precesljavali to smo mi, inspekcije bile redovni gosti na stadionu. Nek idu tamo gdje se pojaviti ne smiju.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:22 pm

exbabilon je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:16 pm
Ako su ikog precesljavali to smo mi, inspekcije bile redovni gosti na stadionu. Nek idu tamo gdje se pojaviti ne smiju.
Bas tako. Neka za pocetak odu u Hercegovinu i posjete Zrinjski i Siroki. Kod nas su se vala posljednjih godina izredali.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:24 pm

AdmirA je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:14 pm
avlami97 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:01 pm
Da iko u upravljačkim strukturama ima zrno pameti, pozvao bi u naš klub SIPU i sve druge nadležne institucije da pretresu svaki papir od okončanja rata do danas i da se jednom za vijek vijkova podvuče crta.

Sve dok se to ne učini crv sumnje će izjedati Klub.
Prvo svi pa mi. Drug dosadan si više.
Zaboli me qrac za druge. Ako smo čisti ne može nam niko ništa. Ako nismo, onda opet dobro za nas, jer bi otkrili šta i ko nije ćist. Priča vam je, nek komšiji crkne krava, a za svoju me boli briga. Ja tako ne znam da razmišljam.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:28 pm

Bilo bi jos bolje da tuzilastvo hoce radit svoj posao.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
flux
Postovi: 631
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:29 pm

avlami97 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:24 pm
AdmirA je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:14 pm
avlami97 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:01 pm
Da iko u upravljačkim strukturama ima zrno pameti, pozvao bi u naš klub SIPU i sve druge nadležne institucije da pretresu svaki papir od okončanja rata do danas i da se jednom za vijek vijkova podvuče crta.

Sve dok se to ne učini crv sumnje će izjedati Klub.
Prvo svi pa mi. Drug dosadan si više.
Zaboli me qrac za druge.
Pa kakve te onda koristi ako si ti cist a ostali nisu? Trebaju inspekcije i SIPA u sve u klubove redom, a ne samo nas pa da mi uvijek pusimo foru. Radis sve kako treba par godina, poslujes ispravno, nemas repova i onda ti dodje 6 poraza u nizu. Jer si ispravan.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:37 pm

flux je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:29 pm
avlami97 je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:24 pm
AdmirA je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:14 pm


Prvo svi pa mi. Drug dosadan si više.
Zaboli me qrac za druge.
Pa kakve te onda koristi ako si ti cist a ostali nisu? Trebaju inspekcije i SIPA u sve u klubove redom, a ne samo nas pa da mi uvijek pusimo foru. Radis sve kako treba par godina, poslujes ispravno, nemas repova i onda ti dodje 6 poraza u nizu. Jer si ispravan.
I to.
Trebamo prvenstveno gledati u svoju avliju i naravno gledati korist Želje. Ostalo je efemerno.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
flux
Postovi: 631
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:41 pm

@avlami, stoji sve to, trebamo se okrenuti samo sebi i sebe ispravljati, ali u drzavi i sistemu u kojem zivis i radis uvjerio si se xy puta da je to nemoguće. Jednostavno ces samo sebi gore napraviti. Treba se boriti da se kriminal iskorijeni upotpunosti i zato ne treba gledati samo svoju avliju, vec i ostale. Ostaje zal sto neki prethodni koji su radili posteno nisu uspjeli i druge na neki nacin natjerati da isto rade.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:48 pm

Zasto Salema puste na slobodu, a covjek glavni i odgovorni?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:49 pm

storm_raider je napisao/la:
sri nov 13, 2019 12:48 pm
Zasto Salema puste na slobodu, a covjek glavni i odgovorni?
I pri tom ode na poso. Da se posavjetuje sa kolegama.
Željezničar ante portas !
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 13, 2019 1:15 pm

Evo kao laik totalni za pretresanje donjeg veša po Željinim igračima, rukovodstvu i svemu u klubu a kao neko koji ponavljam se al moram samo sa tribina kroz tri moje generacije gledam i gledat ću najdraži i jedini moj Željezničar, dakle pitam se kakav si to oooooooooooo čovječe zaljubljenik u Želju kad prizivaš SIPA-u u klubu, kad iznošiš odnos oca i sina koji su Željovci i u Beogradu i Qataru bili do kosti, kad takve stvari pišeš u ime a skrnavljenjem svake pore kluba. Meni kao prostom Željovcu ovo ako izgleda sa svim tim ljaganjima i oblajavanjima ljubav prema Želji onda se pitam šta je mržnja. Baci je Putine vrijeme je...a možda i kasno.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija