Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:43 pm

100 godina sreće, suza, borbe, istine.
Valja nama dalje.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:43 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pet nov 01, 2019 11:07 pm
Brkoo je napisao/la:
pet nov 01, 2019 10:46 pm
MrkiMedo je napisao/la:
pet nov 01, 2019 8:54 pm
Ko vam placa da pisete i gdje se treba prijaviti ?
Spoiler:




Vi i slicni svakako ne dolazite na utakmice, gledate preko mojatv tako da nemojte previse ni komentarisati. Ako nisi aktivan clan, ne prdi vala previse. Samo provocirate bespotrebno, pravite jos goru stvar sa podjelama. Kao da nam nije dosta
Fuj.. :roll:
Frajer se registrovao nekad kad je bila hajka na proslu upravu i od tada do danasnjeg dana nije napisao niti jednog posta o igri. Sve sto je pisao, je samo pljuvanje i to je sve.
Sto se tice OP-a, odavno imamo taj problem i ne vjerujem da cemo uskoro imati nekog kao sto je bio Bajic ili Amir. Anel je otisao za dobre pare, ali nije bio igracki dominantan ovdje kao njih dvojica.
Ne bih se bas slozio sa tobom. Imamo par odlicnih talenata u op, posebno jaku generaciju juniora. Evo junior Mujic. Garantujem da je bolji i od Asima Zeca i od Dzenana Zajmovica. Moderan igrac koji igrom podsjeca na Luku Menala, samo je Mujic napadacki mnogo ubojitiji. Mali napunio 18 godina i jos uvijek mu nismo dali visegodisnji ugovor, a da ne spominjem neku sansu u prvom timu.. :roll: :zid: U normalnom klubu bi dobio petogodisnji ugovor i sansu, a kod nas je sve naopako pa moramo trpiti Asima i Dzenana jer su kao stariji i iskusniji.

U op u sredini imamo npr. Durakovica. Mnogo bolji igrac od npr. Hajdarevica, a uvjeren sam da bi mogao i sad da uleti u prvu postavu seniora ili da se bori za prvu postavu.
Bas jak u duelu i na lopti a ima ne sut, nego sutinu. Ima bolji sut nego 98% igraca iz seniorske ekipe.

Drina, Gasal, Sosic, Salanovic, Subasic itd, da ih sad sve pojedinacno ne opisujem, sve bas talenti koji mogu eksplodirati i napraviti nesto.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 01, 2019 11:48 pm

Brkoo je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pet nov 01, 2019 10:16 pm
Raspad sistema... sta se desava u OP... djeca nam bjeze glavom bez obzira kod anamo onih i u OlimpiC

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Koja djeca su presla u Sarajevo i Olimpic?
Generalno mladja djeca tipa 2005 2006 godista ali i u svim selekcijama.... prakticki smo filiala Sarajeva postali....

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 12:22 am

Brkoo je napisao/la:
pet nov 01, 2019 9:04 pm
1921.ba je napisao/la:
pet nov 01, 2019 8:17 pm
Iz ugla | Josip Zemko

https://1921.ba/iz-ugla-josip-zemko-7013
Ko vodi nasu stranicu na fb-u?
Covjek je hladno zaboravio da cestita rodjendan jednoj od najvecih Zeljinih legendi Dragi (Misi)Smajlovicu. :zid:

Ne znam ko vodi onu stranicu Zeljine ikone ali svaka mu cast. Kapa do poda majstore. Na onaj nacin treba da se vodi zvanicna stranica naseg kluba na fb-u. Da se svakodnevno nesto objavljuje iz blize i dalje proslosti, da se prisjecamo bivsih igraca, trenera, legendi kluba, golova, titula, proslave gola koji je u tom trenutku znacio puno itd. Da se u biti, klub jos vise poveze i zblizi sa navijacima.

Imam prijedlog i za 1921 ekipu. Prije svake utakmice na Grbavici, napraviti intervju sa par navijaca nasumicno odabranih ispred stadiona, ili u kaficu prekoputa stadiona gdje se vecina okuplja prije utakmice, npr. postavite im par pitanja, nesto poput kviza(da li se sjecate ko je bio strijelac za Zelju u toj i toj utakmici, ko je bio golman itd), pa ih onda pitate za misljenje u vezi nadolazece utakmice. Mislim da bi to bilo zanimljivo.
Hvala na sugestiji. :zeljeznicar1:

A za zvaničnu stranicu i njen rad možete se javiti na press@fkzeljeznicar.ba
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 12:30 am

Ma čuj ti njega, ko to ima sposobniji...
Pa šta će nam sposobniji, zna baba koji su najsposobniji i njih je i postavio na dan pobjede Željezničara.
Al ne sikirajte se, ima još dosta do dna.
Zadnja izmjena: neroazzuro, dana/u sub nov 02, 2019 11:41 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 2:13 am

Vakat je gospodine CAS!
slika
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 5:21 am

vobznazna2 je napisao/la:
pet nov 01, 2019 10:16 pm
Raspad sistema... sta se desava u OP... djeca nam bjeze glavom bez obzira kod anamo onih i u OlimpiC

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Tako ti je to kada imas recimo trenera koji dodje pijan na trening.
Zbog toga bii otjeran i gospoda ga vrate.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 7:07 am

phpBB [video]



Fakat je vakat.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 8:19 am

kvalitet je napisao/la:
pet nov 01, 2019 10:11 pm
Paprika je napisao/la:
pet nov 01, 2019 8:48 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
pet nov 01, 2019 7:08 pm


ma nece debelokozci jos na godisnji cekaju da nas sjebu do kraja.a vidi se da polako ovamo dolaze neke spodobe s gg i koje brane ovu skupinu lopova i najjadniju upravu od ere hotica i sime k.
Vidi
Sada je do njih, do njihove odluke sta i kako ce napraviti. Dobili su jasnu poruku.


Pita se raja svuda pa i na forumima kako i sa kim dalje umjesto ovih hadalja.

Postoji grupa jakih, realizovanih, nekontaminiranih ljudi koja je spremna uci u klub i podici ga iz sunovrata i organizacijski i novcano. Ta grupa je hadaljima poslala jasnu poruku, civilizovanu i konkretnu.
Ne zelimo nikoga tjerati. Umaknite se svi skupa, dostojanstveno dok niste napravili jos vise problema i dajte prostor onim koji imaju i znaju.
Sada je samo do hadalja dali ce makar malo misliti na buducnost kluba ili ce i dalje misliti na vlastiti ego.
Spomenuta grupa ne zeli uci u klub na krilima svaďa i podjela vec zeli minimum saradnje.
Ko? Bez okolišanja reci. Da vidimo ko je ta alternativa, da vidimo jesu li zaista sposobni ili je nešto drugo u pitanju. Možeš i na pp, svejedno. Ja ću prvi podržati ulazak tih ljudi ako će to značiti boljitak za klub.
Bas cu tebi i tebi slicnim reci🤣🤣🤣
Satro podrzavate a u stvari pljujete sve sem velikog i debelog voďe.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 10:01 am

PODNESITE OSTAVKE UBLEHASI!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 11:35 am

Trebalo bi na stranici CAS-a izaci ako su nas odbili...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 11:47 am

Paprika, nema potrebe da unosiš neku svoju emotivnu komponentu u komentar o nekome. To debeli vođa i sl. samo oduzima kredibilitet onome što pišeš. To je i pored svega još najbolji trener kojeg mi trenutno možemo priuštiti.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 11:51 am

neroazzuro je napisao/la:
sub nov 02, 2019 11:47 am
Paprika, nema potrebe da unosiš neku svoju emotivnu komponentu u komentar o nekome. To debeli vođa i sl. samo oduzima kredibilitet onome što pišeš. To je i pored svega još najbolji trener kojeg mi trenutno možemo priuštiti.
Shvatam da ga ne vole i mrze, i meni je dosta pao u ocima al sramota je pljuvati covjeka koji te je ucinio najtrofejnijim klubom u drzavi, koji u svakoj vukojebini prolazi torture zbog voljenog kluba.
Covjek koji je nabio kompleks cijeloj drzavi.
AMAR OSIM!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 11:59 am

Bas tako @sejo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 12:01 pm

sejo je napisao/la:
sub nov 02, 2019 11:51 am
neroazzuro je napisao/la:
sub nov 02, 2019 11:47 am
Paprika, nema potrebe da unosiš neku svoju emotivnu komponentu u komentar o nekome. To debeli vođa i sl. samo oduzima kredibilitet onome što pišeš. To je i pored svega još najbolji trener kojeg mi trenutno možemo priuštiti.
Shvatam da ga ne vole i mrze, i meni je dosta pao u ocima al sramota je pljuvati covjeka koji te je ucinio najtrofejnijim klubom u drzavi, koji u svakoj vukojebini prolazi torture zbog voljenog kluba.
Covjek koji je nabio kompleks cijeloj drzavi.
AMAR OSIM!
:palacgore: :palacgore: :palacgore:
Željezničar ante portas !
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 12:01 pm

Ma kakav CAS storme, ko zna sta je tu bilo? I ne znam hocemo li ikada saznati! Volio bih vidjeti izvornu tuzbu koju smo kao poslali tom sudu! I naravno, izvornu odluku, pazi sad, a ne presudu!? Sad smo predmet ucjena saveza i tek cemo biti! Boze, pomozi nam, ako nismo puno zgrijesili!
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 12:03 pm

AsharaK je napisao/la:
sub nov 02, 2019 12:01 pm
sejo je napisao/la:
sub nov 02, 2019 11:51 am
neroazzuro je napisao/la:
sub nov 02, 2019 11:47 am
Paprika, nema potrebe da unosiš neku svoju emotivnu komponentu u komentar o nekome. To debeli vođa i sl. samo oduzima kredibilitet onome što pišeš. To je i pored svega još najbolji trener kojeg mi trenutno možemo priuštiti.
Shvatam da ga ne vole i mrze, i meni je dosta pao u ocima al sramota je pljuvati covjeka koji te je ucinio najtrofejnijim klubom u drzavi, koji u svakoj vukojebini prolazi torture zbog voljenog kluba.
Covjek koji je nabio kompleks cijeloj drzavi.
AMAR OSIM!
:palacgore: :palacgore: :palacgore:
:palacgore:
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 12:14 pm

sejo je napisao/la:
sub nov 02, 2019 11:51 am
neroazzuro je napisao/la:
sub nov 02, 2019 11:47 am
Paprika, nema potrebe da unosiš neku svoju emotivnu komponentu u komentar o nekome. To debeli vođa i sl. samo oduzima kredibilitet onome što pišeš. To je i pored svega još najbolji trener kojeg mi trenutno možemo priuštiti.
Shvatam da ga ne vole i mrze, i meni je dosta pao u ocima al sramota je pljuvati covjeka koji te je ucinio najtrofejnijim klubom u drzavi, koji u svakoj vukojebini prolazi torture zbog voljenog kluba.
Covjek koji je nabio kompleks cijeloj drzavi.
AMAR OSIM!
Jesamli sta slagao?
Jeli ga smatrate velikim voďom? Da.
Jeli debeo? Da, i predebeo.

O izboru mojih pridjeva nemate sta prigovarati ili zahtjevati. On je javna licnost, samim tim je prihvatio sve sta to nosi sa sobom, hvalu i rugsnje.

O njegovim trofejima, ne vucite me za jezik. Dosta starije raje je upuceno do u detalje. Na kraju krajeva, igraci su te trofeje osvojili na terenu. On je bio samo jedan saraf u masini. Nikom on nije nabio kompkekse sem samom sebi, a Zelji minuse i haos u svakom pogledu.
Suplja je prica da ne mozemo priustiti boljeg trenera. Ko je doveo do ovoga stanja, ko je minirao sve i svakog i uz pomoc svojih poltrona sirio mit da je on jedini spasilac?
Rekoh, kult licnosti...propovijedate alternativne istine koje ne odgovaraju pravim.
AMAR OSIM JE NAJVECI LOPOV U ZELJINIH 98 GODINA.
Mazno obestecenje za Bekrica. 300 milja €(cca 600 milja KM) zavrsilo na njegovom racunu u Austriji. Nije platio menadzeru Karicu dogovorenih 30%, cca 90 milja €(180 milja KM). Klub morao platiti menadzeru.
Naplatio duplo dug i na to jos izvrsenjem kamatu, cca 200 milja KM. Sve skupa po dokumentaciji mazno 800 milja KM.
Sada namjerava maznuti jos cca 400 milja KM
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 12:16 pm

VAKAT JE
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 02, 2019 12:17 pm

Minjore je napisao/la:
sub nov 02, 2019 11:59 am
Bas tako @sejo.
AMAR AMAR OSIM OSIM💪💪💪

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija