Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 6:32 pm

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola kritikovao je igru svog tima u prvom poluvremenu utakmice protiv Aston Ville rekavši da će Građani s takvom igrom, ukoliko je ponove u ostalim utakmicama, biti u borbi za opstanak ili će čak ispasti iz lige.
Manchester City je upisao sigurnu pobjedu protiv Aston Ville na svom Etihadu rezultatom 3:0, ali su sve pogotke postigli u drugom poluvremenu.
Ipak, Guardiola nije bio zadovoljan igrom svog tima, posebno u prvom poluvremenu u kojem su imati terensku dominaciju, ali nisu napravili previše praviš šansi. Metaforički, on je rekao da će njegov tim s takvom igrom biti u borbi za opstanak ili da će čak ispasti iz lige.
"Nisam zabrinut pozicijom na tabeli, više me brine način na koji igramo. Ako iz utakmice u utakmicu budemo ponavljali izdanje iz drugog poluvremena protiv Aston Ville, onda ćemo na kraju sezone biti na poziciji koju želimo, ali ako budemo igrali kao u prvih 45 minuta, onda ćemo ispasti iz lige ili se boriti za opstanak. Moramo igrati na visokom nivou tokom svih 90 minuta", kazao je Guardiola.


Ovako se Amare gleda na stvari, a ne kriv termin, kriva vrućina, kriv teren ... U zadnje četiri utakmice ekipa ti sastavi jedva po desetak minuta u svakoj da na nešto liči. Ako može Pep, reci i ti da ne valjate, a onda zasuči rukave i vidi kako ovo da popraviš.
A možeš ako hočeš
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 6:45 pm

Valter je napisao/la:
pon okt 28, 2019 6:32 pm
Trener Manchester Cityja Pep Guardiola kritikovao je igru svog tima u prvom poluvremenu utakmice protiv Aston Ville rekavši da će Građani s takvom igrom, ukoliko je ponove u ostalim utakmicama, biti u borbi za opstanak ili će čak ispasti iz lige.
Manchester City je upisao sigurnu pobjedu protiv Aston Ville na svom Etihadu rezultatom 3:0, ali su sve pogotke postigli u drugom poluvremenu.
Ipak, Guardiola nije bio zadovoljan igrom svog tima, posebno u prvom poluvremenu u kojem su imati terensku dominaciju, ali nisu napravili previše praviš šansi. Metaforički, on je rekao da će njegov tim s takvom igrom biti u borbi za opstanak ili da će čak ispasti iz lige.
"Nisam zabrinut pozicijom na tabeli, više me brine način na koji igramo. Ako iz utakmice u utakmicu budemo ponavljali izdanje iz drugog poluvremena protiv Aston Ville, onda ćemo na kraju sezone biti na poziciji koju želimo, ali ako budemo igrali kao u prvih 45 minuta, onda ćemo ispasti iz lige ili se boriti za opstanak. Moramo igrati na visokom nivou tokom svih 90 minuta", kazao je Guardiola.


Ovako se Amare gleda na stvari, a ne kriv termin, kriva vrućina, kriv teren ... U zadnje četiri utakmice ekipa ti sastavi jedva po desetak minuta u svakoj da na nešto liči. Ako može Pep, reci i ti da ne valjate, a onda zasuči rukave i vidi kako ovo da popraviš.
A možeš ako hočeš
To kod nas ide drugacije, sto mislim i da je bolji nacin. Kazu igraci najgore im je bilo sa Mulalicem na prvom treningu poslije utakmice. Na sebe uzme odgovornost pred medijima, a onda u svalcionici ga igrac ne smije u oci pogledati. Vjerujem i da je kod Amara tako. Pametan je on.

Jednom poslase Karica da da izjavu za medije, izleti da su nezadovljni igrom Bekrica :rofl: . Poslije toga im dobru frku dize isti igrac.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 6:48 pm

mamba21 je napisao/la:
pon okt 28, 2019 10:57 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 28, 2019 10:36 am
mamba21 je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:46 am

Ranije smo koristili to jedan period, mozda sa Slavkom. Poslije ne znam da smo. Nabavili su i nasi to, ima malo manje od mjesec dana.
Mi to imamo vec 2 godine, to je Papac uveo.
Znam da smo imali, ali znam da su i nasi narucili, da li je isto ili nesto naprednije ne znam. Ako neko zna vise neka napise.
Nije nista novo naruceno...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 7:02 pm

Minjore je napisao/la:
pon okt 28, 2019 1:38 pm
MrkiMedo je napisao/la:
pon okt 28, 2019 12:55 pm
E nek nasi igraci imaju obraza izaci odmah u subotu poslije utakmice. Fuj stoka placenicka
Ko kad i gdje
Stilic, Dorian Gray, subota
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 7:12 pm

"Slavili smo s visokih 8:0, a ja sam razapet između dva osjećaja. Zašto ovo govorim? Iz jednog jedinog razloga. U drugom dijelu je Leotar bio raspadnut, a mi im 30 minta nismo uspjeli zabiti gol. Radi toga sam razočaran", rekao je Osim i dodao:

"Stajao sam u liniji s Leotarovom odbranom i svaki napad je trebao biti šansa, no pojedini igrači nisu mogli iskorisiti takvu igru Leotara. Zbog toga gubimo u Tuzli i Travniku jer jednostavno ne znamo. Da smo imali još dva igrača kao što je Zeba uz dužno poštovanje prema Leotara, dali bismo im 15 golova. Zadovoljniji sam pobjedom nad Zvijezdom nego ovom večerašnjom."

E ovi ti još manje znaju. Pojačati treninge u terminima nepovoljnim za njih. Ali moraš se i ti zadati.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:21 pm

mamba21 je napisao/la:
pon okt 28, 2019 6:45 pm
Valter je napisao/la:
pon okt 28, 2019 6:32 pm
Trener Manchester Cityja Pep Guardiola kritikovao je igru svog tima u prvom poluvremenu utakmice protiv Aston Ville rekavši da će Građani s takvom igrom, ukoliko je ponove u ostalim utakmicama, biti u borbi za opstanak ili će čak ispasti iz lige.
Manchester City je upisao sigurnu pobjedu protiv Aston Ville na svom Etihadu rezultatom 3:0, ali su sve pogotke postigli u drugom poluvremenu.
Ipak, Guardiola nije bio zadovoljan igrom svog tima, posebno u prvom poluvremenu u kojem su imati terensku dominaciju, ali nisu napravili previše praviš šansi. Metaforički, on je rekao da će njegov tim s takvom igrom biti u borbi za opstanak ili da će čak ispasti iz lige.
"Nisam zabrinut pozicijom na tabeli, više me brine način na koji igramo. Ako iz utakmice u utakmicu budemo ponavljali izdanje iz drugog poluvremena protiv Aston Ville, onda ćemo na kraju sezone biti na poziciji koju želimo, ali ako budemo igrali kao u prvih 45 minuta, onda ćemo ispasti iz lige ili se boriti za opstanak. Moramo igrati na visokom nivou tokom svih 90 minuta", kazao je Guardiola.


Ovako se Amare gleda na stvari, a ne kriv termin, kriva vrućina, kriv teren ... U zadnje četiri utakmice ekipa ti sastavi jedva po desetak minuta u svakoj da na nešto liči. Ako može Pep, reci i ti da ne valjate, a onda zasuči rukave i vidi kako ovo da popraviš.
A možeš ako hočeš
To kod nas ide drugacije, sto mislim i da je bolji nacin. Kazu igraci najgore im je bilo sa Mulalicem na prvom treningu poslije utakmice. Na sebe uzme odgovornost pred medijima, a onda u svalcionici ga igrac ne smije u oci pogledati. Vjerujem i da je kod Amara tako. Pametan je on.

Jednom poslase Karica da da izjavu za medije, izleti da su nezadovljni igrom Bekrica :rofl: . Poslije toga im dobru frku dize isti igrac.
Da je doživiti jednu sezonu da igramo kao city, savrsenstvo cisto!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:26 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon okt 28, 2019 11:49 am


potpuno se slazem s tobom da smo imali vrhunsku upravu i da takvih "ekipa" nema bas puno na nasem podneblju. ipak, kada bi vjerovao da su jedini, ubio bi se odmah.
ima jos sposobnih i pametnih ljudi koji svojim angazmanom mogu doprinjeti. medjutim, to je sve na dugom stapu i svojevrsni je macak u vreci. i tu se slazem. ne znamo sta nosi sutra....

ono sto imamo danas je takvo kakvo je. imamo dva izbora. ili da podrzavamo ono sto mozemo, bez obzira na sve, ili da bojkotujemo na neki od nacina.
mislim da "navijacki" "konsenzus" oko podrske mozemo postici ukoliko gledamo samo ekipu, igrace.... i zato potenciram upravo tu vrstu podrsku. duboko vjerujem da samo igraci i SS mogu obezbjediti neki novac. ovi hadalji iz uprave ne mogu, odnosno, ne mogu dovoljno. u takvim okolnosti nam ne preostaje nista drugo nego da ih podrzavamo, naravno, ukoliko mislimo dobro Klubu.

sto se tice Amara, moje misljenje je poznato. to je najveci FUDBALSKI strucnjak koji nam je dostupan, potreban... i koliko god da mu je potrebno vremena da slozi ekipu, to vrijeme ce biti krace nego bi bilo cije drugo...volio ga ili ne volio, on je IKONA Zelje i ove lige.
ne svidja mi se ovo sto je uradio, ne podrzavam ga u tome, i na kraju krajeva, mislim da ga je ovaj put njegovo poznavanje "matematike" iznevjerilo i siguran sam da je vec sada toga debelo svjestan. takodjer, moj stav po pitanju duga prema njemu je jasan. ubjedjen sam da ne krade od Zelje. zao mi je sto smo dosli u situaciju da se uopste o tome prica, i ako je prosla Uprava imala gresaka, upravo ta je najveca. to su trebali rjesiti sa njim na jedan normalan i ljudski nacin. svi znamo za okolonosti iz tog vremena, nacin rada i sl.......da ne sirim temu dalje.... a opet, POTPUNO razumijem i njih, i nacelno jesam za takav nacin rada... ipak, smatram da ponekad treba biti i malo meksi, posebno ukoliko gledamo neku siru sliku a tako treba posmatrati taj cijeli problem.... nije sve crno bijelo!!! ali da ne vise vracamo na ispricane price....

vezano za podjeljenost medju navijacima i uspjeh....
ne znam ni za jedan kolektiv, udruzenje, klub ili neki drugi pravni oblik djelovanja nekog pravnog subjekta cije je clanstvo duboko podjeljeno a da je taj subjekt uspjesan u onome cime sa bavi. to je jednostavno tako. zbog toga sam i rekao da sve dok smo podjeljeni, nema nam naprijed. i u to vjerujem 100%.

svasta sam nabrzaka nadrobio, ali se nadam da si skontao ono sto zelim reci i zasto pisem kako pisem....
Skonatao sam sve sto si zelio reci i postujem tvoje misljenje.U dosta toga se i slazemo i to mi je drago vidjeti. :palacgore:

Zelio bih te samo ovo pitati...Kazes ubjedjen si da Amar ne krade od Zelje.I ja to mislim,ali mi se sa principima nekako kosi cinjenica da je lik UZEO zateznu kamatu za dugovanja koja su imali prema njemu.Ok je da zelis svaki pfening nazad onoga sto si dao,ali ako nesto uistinu volis,zar se od toga uzima kamata i tako zaradjuje?To nije ljubav,to je interes,a konstantna je prica o ljubavi
Nije li to kontradiktorno malo?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:32 pm

Brkoo je napisao/la:
pon okt 28, 2019 6:20 pm


Ova skupstina ce pokazati u kojem smjeru ce klub ici u narednom periodu. Pokazat ce da li smo dovoljno sposobni da pronadjemo finansijski jake ljude kako bi klub napredovao u svakom segmentu. Da nam ti ljudi onda na skupstini iznesu svoju viziju i kratkorocnu i dugorocnu. Da li oni mogu izgraditi trening kamp, zavrsiti stadion(juzna i zapadna tribina) i uloziti znacajna sredstva u sportski dio u naredne 3-4 godine. Da li ce to uraditi kroz pronalazak jakih sponzora, strateskih partnera za neke projekte tipa trening kampa ili uz pomoc UEFE zapadnu tribinu ili pronalaskom investitora ili vise njih ili ce to uraditi sa svojim novcem itd..
Hoce,kako da nece.Svuda uokolo ljudi koji ce prvo naci ogromnu lovu,potom doci,dati tu istu lovu i reci:"Amare izvoli,mi cemo gledati sa strane kako ti radis sta te volja sa njom". ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:50 pm

Nece dati novac Amaru nego klubu. Nece praviti trening kamp i zavrsiti stadion zbog Amara nego zbog kluba. Nece ulagati u sportski dio zbog Amara nego zbog kluba a Amar ce kao najbolji i najtrofejniji trener znati da unaprijedi sportski dio a infrastruktura ce ostati klubu zauvijek i pomoci da klub raste i da se razvija..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 9:08 pm

Prijatelju moj, na prste jedne ruke danas mozes nabrojati ljude koji ce posao, koji ti pominjes, uraditi samo iz ljubavi.
Sto Amar ne stavi sebe na raspolaganje klubu kad je vidio da je sportski segment los? Dakle,covjek u kojeg se ti prvi kunes je stavio svoj licni interes ispred interesa kluba,ali zato ocekujes da se nadju ljudi koji ce naci ogromne novce i staviti ih na raspolaganje Zelji? Kako da ne.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 9:33 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon okt 28, 2019 9:08 pm
Prijatelju moj, na prste jedne ruke danas mozes nabrojati ljude koji ce posao, koji ti pominjes, uraditi samo iz ljubavi.
Sto Amar ne stavi sebe na raspolaganje klubu kad je vidio da je sportski segment los? Dakle,covjek u kojeg se ti prvi kunes je stavio svoj licni interes ispred interesa kluba,ali zato ocekujes da se nadju ljudi koji ce naci ogromne novce i staviti ih na raspolaganje Zelji? Kako da ne.
A što se odmah Amar stavlja u taj kontekst? Što ne bi došli ljudi koji mogu za sebe reći da su moralne vertikale za Amara? Uvijek nam se priča vrti oko istih ljudi, treba gledati malo šire. Nema puno ljudi koji su spremni ući u klub, ali ih ima sigurno. Neki sigurno ni ne razmišljaju o tome jer ih niko ne zove, a kad bi se zvali, možda bi i ušli u klub.

Na kraju krajeva, Senad nije želio ući u klub, neko ga je zvao, pa se neke stvari poklopile i ušao je u klub. Rezultat je stadion takav kakav imamo i još neke stvari. Znači nešto si postigao tim.

Eh, možda ima neko još bolji, još spremniji, još bogatiji ako hoćeš. Samo ih treba tražiti, zvati... Na kome je ta odgovornost? Na svakom članu Skupštine, pojedinačno. Na njima je odgovornost. Sudbina Želje nije u rukama Amara ili nekog drugog, isto kao što nije bila u rukama Senada, Vedrana... Svi oni su odlučivali i odlučuju o nekim stvarima, ali ja govorim o onim krupnim stvarima, tamo gdje sve počinje i završava. Statut je takav, Skupština odlučuje. Gospodo, izvolite, pokažite zašto ste tu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 9:47 pm

@Božidare ovi koji su tražili reset, a znamo svi ko su ti ljudi, neka traže i rješenje za ovu situaciju koji su mnogi predviđali (uključujući i mene). Nismo mi nešto pametniji niti imamo neke vizije Već smo dovoljno stari, dovoljno pamtimo, sabiramo 2 i 2, nemamo neke interese osim jakog Želje i znamo gdje živimo. Dakle, sve dok ne bude trener trener, predsjednik do aut linije, igrač koji šuti i ganja loptu a navijač podržava ovdje nema hljeba. Trenutno je previše interesa, neznanja i ega u svim linijama da bi bilo hajra. Titula može i doći ali ona ništa rješiti neće.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 9:55 pm

TOJEMOJTIM je napisao/la:
pon okt 28, 2019 9:47 pm
@Božidare ovi koji su tražili reset, a znamo svi ko su ti ljudi, neka traže i rješenje za ovu situaciju koji su mnogi predviđali (uključujući i mene). Nismo mi nešto pametniji niti imamo neke vizije Već smo dovoljno stari, dovoljno pamtimo, sabiramo 2 i 2, nemamo neke interese osim jakog Želje i znamo gdje živimo. Dakle, sve dok ne bude trener trener, predsjednik do aut linije, igrač koji šuti i ganja loptu a navijač podržava ovdje nema hljeba. Trenutno je previše interesa, neznanja i ega u svim linijama da bi bilo hajra. Titula može i doći ali ona ništa rješiti neće.
:pljesak: :pljesak: :pljesak:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 9:59 pm

I samo jedna ideja. Ako je neko gledao tekmu partizan vas manutd možda je čuo pjesmu partizanovaca (meni se učinilo nešto kao napada,napada, partizan napada). Nisam Fan Copy pasta ali mi se svidjela žestina i jasnoća tog “pokliča” i zamislio sam kako bi moćno i snažno moglo zazvučati “napadaj,napadaj,željezničare, napadaj!” Probajte u sebi ispjevati to ...mislim da bi moglo biti bas moćno.
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 10:07 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon okt 28, 2019 6:24 pm
Evo Bozidar je sve fino objasnio, sta cmizdrite vise, nismo propali 2014. pa necemo ni sad.

ps Kako se biraju clanovi skupstine ?
Kako mislis da smo trebali propasti 2014?
Zar nije ovdje nedavno bila prica da su bivsi naslijedili na racunima preko 5 miliona, kako smo to onda trebali propasti 2014?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 10:10 pm

TOJEMOJTIM je napisao/la:
pon okt 28, 2019 9:47 pm
@Božidare ovi koji su tražili reset, a znamo svi ko su ti ljudi, neka traže i rješenje za ovu situaciju koji su mnogi predviđali (uključujući i mene). Nismo mi nešto pametniji niti imamo neke vizije Već smo dovoljno stari, dovoljno pamtimo, sabiramo 2 i 2, nemamo neke interese osim jakog Želje i znamo gdje živimo. Dakle, sve dok ne bude trener trener, predsjednik do aut linije, igrač koji šuti i ganja loptu a navijač podržava ovdje nema hljeba. Trenutno je previše interesa, neznanja i ega u svim linijama da bi bilo hajra. Titula može i doći ali ona ništa rješiti neće.
Zbog cega se trazio "restart"? Kakva je situacija bila? Transferima od igraca vracali kredit koji smo podigli kod generalnog sponzora, tuzno i zalosno . Milioni baceni u sportskom dijelu, predsjednik kluba se mijesao u sve, on dovodio igrace i garantovao za njih, direktno uticao na to da igraci mrze jedni druge, posvadjali se preko kluba sa svima. Ostavili dug za teren. Kako bi to vratili, opet kreditom? Tadasnji predsjednik na skupstini kluba rekao pred svima da se klub nece zaduzivati u bankama pa onda digli kredit. Direktno odgovorni sto smo ostali bez nasih ljudi u savezu i sto evo do danas trpimo lose sudjenje itd ali eto nije trebalo nista mijenjati bilo je sve idealno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 10:19 pm

@brko pretpostavljam da smo ti i ja svjetonazorski jako udaljeni. Meni nije problem čekati titulu 10 godina ako znam da postoji plan, nijet, back-Up (i vidu pozajmica, zašto ne - dok skroz ne stanemo na noge). Meni nije problem i lad ispusimo titulu jer nismo zatvorili krupu. Znaš zašto? Stvar je principijelne naravi. Kako da budem na crti sa violinama? Sa njima da pravim boljeg želju? Ne ide drug. Stvar želudca. Da su došli neki drugi ljudi, sa jasnim idejama, fino artikuliranim... nikakav problem. Ali kad te šuša tjera, neki Vl fakulteta pitari koji zamuckuju, neki pušikurci stranački koji lažu o uplatnicama... neka hvala. Eto, sa takvima u reset. Blago nama.
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 10:24 pm

Kad mijenjaš onda imas plan. Kad imas plan onda ga izložils. Taj plan ima neke faze, neke rokove. Tako je to u ozbiljnom svijetu, kod
Pristojnih ljudi. Nekako mi je draze kada se ma zapadu vrtio Mario Stanic (smatram ga jednim jako finim tipom, svjetske karijere i bez nekog interesa) nego sada na terenu Srđan Stanić. Istog prezimena su, ali siguran sam da znaš sta želim reci.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 10:42 pm

TOJEMOJTIM je napisao/la:
pon okt 28, 2019 10:19 pm
@brko pretpostavljam da smo ti i ja svjetonazorski jako udaljeni. Meni nije problem čekati titulu 10 godina ako znam da postoji plan, nijet, back-Up (i vidu pozajmica, zašto ne - dok skroz ne stanemo na noge). Meni nije problem i lad ispusimo titulu jer nismo zatvorili krupu. Znaš zašto? Stvar je principijelne naravi. Kako da budem na crti sa violinama? Sa njima da pravim boljeg želju? Ne ide drug. Stvar želudca. Da su došli neki drugi ljudi, sa jasnim idejama, fino artikuliranim... nikakav problem. Ali kad te šuša tjera, neki Vl fakulteta pitari koji zamuckuju, neki pušikurci stranački koji lažu o uplatnicama... neka hvala. Eto, sa takvima u reset. Blago nama.
Laz je da je postojao neki plan. Nisi me razumio. Nisam pisao o pozajmicama nego o kreditima. Dici kredit da bi vratio drugi kredit ili za plate igraca je debilizam. Dici kredit za led reklame, uredjenje poslovnih prostora itd uvijek podrzavam jer je to ulaganje koje ce u konacnici donijeti finansijsku korist klubu..

Tebi nije problem sto nismo tad zatvorili krupu ali za klub je to ogroman problem jer smo ostali bez minimalno milion KM koje je neko drugi uzeo jer je kupio sudiju. Igrati na kartu postenja u ovoj nepostenoj ligi moze samo neko ko nema pojma kako stvari funkcionisu u ovoj ligi..

Ja nisam zadovoljan radom ove sadasnje uprave, ocekujem i nadam se boljim i finansijski jacim ljudima u klubu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 11:07 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
pon okt 28, 2019 10:07 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon okt 28, 2019 6:24 pm
Evo Bozidar je sve fino objasnio, sta cmizdrite vise, nismo propali 2014. pa necemo ni sad.

ps Kako se biraju clanovi skupstine ?
Kako mislis da smo trebali propasti 2014?
Zar nije ovdje nedavno bila prica da su bivsi naslijedili na racunima preko 5 miliona, kako smo to onda trebali propasti 2014?
Pare su dosle malo kasnije i one su nas spasile, pricam o periodu prije para i prije dolaska misketa, kraj Amarovog mandata i dolazak Gredica, tad je ubjedljvo najgora situacija bila. Vejrovatno ovo sve i sam znas al eto nesto se budala pravis.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija