Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 7:48 pm

Dobro je da maleni odigrase 1-1, hvala Tuce. :D Hajde Zeeeljooo, malo podrske, bolje od ovoga nemamo. Vjerujem kako Amar ide na to da ih napadne u drugom sa odmornim Veselinovicem i Mujezinovicem, sto uglavnom i uspjeva, pogotovo sa ovim prvim. Problem je sto uglavnom primamo jeftin gol u prvom poluvremenu i tu se moramo definitivno popraviti... Ovo vec postaje navika, a to ne valja.

Protiv Celika ne vjerujem da ce biti problema, oni su u raspadu svakako, ali ce se morati ozbiljno uci u utakmicu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 8:38 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 27, 2019 7:48 pm
Dobro je da maleni odigrase 1-1, hvala Tuce. :D Hajde Zeeeljooo, malo podrske, bolje od ovoga nemamo. Vjerujem kako Amar ide na to da ih napadne u drugom sa odmornim Veselinovicem i Mujezinovicem, sto uglavnom i uspjeva, pogotovo sa ovim prvim. Problem je sto uglavnom primamo jeftin gol u prvom poluvremenu i tu se moramo definitivno popraviti... Ovo vec postaje navika, a to ne valja.

Protiv Celika ne vjerujem da ce biti problema, oni su u raspadu svakako, ali ce se morati ozbiljno uci u utakmicu.
Ma nema logike da u derbiju igrača koji ti je realno najbolji igrač uvodiš u drugom poluvremenu i da je to dio neke taktike. Sari nikad neće ostaviti Ronalda ili Valverde Messija na klupi u nekom derbiju osim ako nisu povrijeđeni. Nema tu taktike, to je mudrovanje i linija nezamjeranja, lakše ostaviti Veselog na klupi nego Ermina.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 8:40 pm

Sta moze pitarski mozak smislit, to ne moze niko... Celik se zalio na sudjenje zbog "par prekrsaja" na Kosevu, a nijedna odluka nije "sustinski uticala na rezultat". Jer inace nepostojeci crveni karton na 0:0 je normalna stvar.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 9:16 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned okt 27, 2019 6:20 pm
AsharaK je napisao/la:
ned okt 27, 2019 6:14 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned okt 27, 2019 6:12 pm
Nego forumski strucnjaci i pitari, sta cemo sa ovom odlicnom igrom kona ? Koliko su oni ono ispred nas ? Miljama godina, kako ste rekli ? Go ***** i oni i zrinjski, a i mi. Ruku na srce mi smo do sad najvise pokazali, samo eto tesko je to priznati sebi jer ne pase amar, ne pase uprava i ostalo
Drugar ti ako ne vidis da smo bas pali sa formom, to je veliki problem.
Pali smo mi, ne kazem da nismo. Samo je problem sto u takvoj situaciji mi bi sad da tjeramo sve igrace, niko ne valja i ostalo, a dizemo pitare i zrinjski. Nisu vala ni oni u nikakvoj formi. Pitari od pocetka prvenstva igraju mrljavo, znas i sam koliko su u nekim situacijama imali srece. Zrinjski jos nista nije pokazao, pate se, igra nikakva. Mi smo bar na pocetku nesto pokazali, bilo je neke igre, zelje, iznosili smo loptu kroz dodavanja, jebiga nismo bezveze najefikasniji. Od pocetka smo mi svi znali gdje skripimo, a evo u situacijama kad nas ne ide, onda to tek dobro dodje do izrazaja.
Poenta price je samo da bespotrebno dizemo pitare i zrinjski, a nase igrace ne podrzavamo i zvizdimo im odmah na poluvremenu. Neko ovdje napisa koliko znaci imati dobar stoperski par i spominju se Serbecic i Lazic, a onda im Bekic i Bekric sloze onakvu akciju i zabiju onakav gol.
Oni tako loši, lošiji nego prošle godine (tako ti reće) a nismo im pobjegli na tabeli, tj.oni ispred nas. Znaći ipak da smo lošiji. Jbg tabela tako pokazuje.
Tabela pokazuje i da imamo manje bodova nego prošle godine.

Nije to neki očekivani napredak. Bar za mene.
Nisu otišli levati od prošle godine, nije došlo dovoljno pojačanja.
Ja se od počtka ne nadam tituli i ponavljam se da ako Amar s ovim uzme titulu za mene je Gvardiola.

E sad kako se namjestila sezona, mi možemo od zime biti mnogo mnogo konkurentniji s par pojačanja pravih, a ne vjerujem da će biti neka velika razlika na pauzi kako je krenulo. Znaći moglo bi uz odstranjivanje levata i par dobrih igrača. E sad dolazimo do toga da li imamo pare za to. Odličan prelazni je najavljivan ljetos pa ne bi zbog tog što nema para. Sad ih izgleda ima manje nego tada i pitanje je možemo li se nadati tom dobrom prelaznom.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 9:19 pm

blueboy je napisao/la:
ned okt 27, 2019 8:38 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 27, 2019 7:48 pm
Dobro je da maleni odigrase 1-1, hvala Tuce. :D Hajde Zeeeljooo, malo podrske, bolje od ovoga nemamo. Vjerujem kako Amar ide na to da ih napadne u drugom sa odmornim Veselinovicem i Mujezinovicem, sto uglavnom i uspjeva, pogotovo sa ovim prvim. Problem je sto uglavnom primamo jeftin gol u prvom poluvremenu i tu se moramo definitivno popraviti... Ovo vec postaje navika, a to ne valja.

Protiv Celika ne vjerujem da ce biti problema, oni su u raspadu svakako, ali ce se morati ozbiljno uci u utakmicu.
Ma nema logike da u derbiju igrača koji ti je realno najbolji igrač uvodiš u drugom poluvremenu i da je to dio neke taktike. Sari nikad neće ostaviti Ronalda ili Valverde Messija na klupi u nekom derbiju osim ako nisu povrijeđeni. Nema tu taktike, to je mudrovanje i linija nezamjeranja, lakše ostaviti Veselog na klupi nego Ermina.
Pa dobro, nije Veseli nas "Ronaldo" ili "Messi" bas. Ako bi to neko morao biti, onda je to Stilic.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 9:28 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned okt 27, 2019 5:57 pm
Vranjes kod nas nikad ne bi mogao igrati i raditi ovo sto radi u borcu
Zato imamo mehmeda.. .
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 10:04 pm

Ma Štila je melem za oči.
Kako se kreće i kako se uvijek nađe na 12-13 metara od gola na povratnoj kao Second Striker, o pasovima da ne govorim..
Vrijedilo je čekat da se spremi..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 10:13 pm

Je li neko upratio kretanje stanica kada su njihovi napadi? Kriminal teski..
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 10:15 pm

Pored ovog Siniše, Mehremić liči na igrača. Ne mogu da vjerujem da igrač sa 29 godina nije naučio da ubaci loptu, da izvede aut u roku od 3 sekunde, nego njegovo razmisljanje ubija u pojam, pliva u napadu u odbrani još gori, nadam se da će Dacic dobijati priliku, ovaj je očajan.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 10:21 pm

Komplet odbranu zamijeniti. Plus jedno krilo i dobar vezni destruktivac. Za nešto više.
Ja ne znam za vas, ja jedva čekam nedjelju i tekmu sa čelikom....
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 10:38 pm

sahmat je napisao/la:
ned okt 27, 2019 10:15 pm
Pored ovog Siniše, Mehremić liči na igrača. Ne mogu da vjerujem da igrač sa 29 godina nije naučio da ubaci loptu, da izvede aut u roku od 3 sekunde, nego njegovo razmisljanje ubija u pojam, pliva u napadu u odbrani još gori, nadam se da će Dacic dobijati priliku, ovaj je očajan.
Pored Stanica pogotovo. Ona "ofsajd zamka", da je tako nazovem, kada je Lendric sam izasao pred Erica nije ni taktika, vec cist nemar i bezobrazluk. Katastrofalno postavljanje, sreca da je Eric ono odbranio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 10:41 pm

Mi i kad smo bili najbolji i najubjedljivije pobjedjivali, Stanic je bio najgori, izgledao amaterski i postavljao se ocajno. Kako Amar to ne vidi, kako prelazi preko toga, stvarno mi nije jasno.. gdje je onaj Amar sto je Zebu izvodio u prvom poluvremenu?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 10:45 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 27, 2019 10:38 pm
sahmat je napisao/la:
ned okt 27, 2019 10:15 pm
Pored ovog Siniše, Mehremić liči na igrača. Ne mogu da vjerujem da igrač sa 29 godina nije naučio da ubaci loptu, da izvede aut u roku od 3 sekunde, nego njegovo razmisljanje ubija u pojam, pliva u napadu u odbrani još gori, nadam se da će Dacic dobijati priliku, ovaj je očajan.
Pored Stanica pogotovo. Ona "ofsajd zamka", da je tako nazovem, kada je Lendric sam izasao pred Erica nije ni taktika, vec cist nemar i bezobrazluk. Katastrofalno postavljanje, sreca da je Eric ono odbranio.
Nije to vise ni neznanje koje znamo da ima. Gledao sam tokom utakmice, sada sam jos vise obratio paznju. Katastrofa i bezobrazluk sto ti kazes. Izgubi loptu i nece da trci nazad bukvalno setka se, vise Alispahic od njega pretrco.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 10:59 pm

mamba21 je napisao/la:
ned okt 27, 2019 10:45 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 27, 2019 10:38 pm
sahmat je napisao/la:
ned okt 27, 2019 10:15 pm
Pored ovog Siniše, Mehremić liči na igrača. Ne mogu da vjerujem da igrač sa 29 godina nije naučio da ubaci loptu, da izvede aut u roku od 3 sekunde, nego njegovo razmisljanje ubija u pojam, pliva u napadu u odbrani još gori, nadam se da će Dacic dobijati priliku, ovaj je očajan.
Pored Stanica pogotovo. Ona "ofsajd zamka", da je tako nazovem, kada je Lendric sam izasao pred Erica nije ni taktika, vec cist nemar i bezobrazluk. Katastrofalno postavljanje, sreca da je Eric ono odbranio.
Nije to vise ni neznanje koje znamo da ima. Gledao sam tokom utakmice, sada sam jos vise obratio paznju. Katastrofa i bezobrazluk sto ti kazes. Izgubi loptu i nece da trci nazad bukvalno setka se, vise Alispahic od njega pretrco.
Upravo to, cist bezobrazluk i od jednog i drugog, naci neke bekove bilo kakve, ovo je ocajno gledati, pa oni centarsutevi, bekovi stoje u 16m umjesto da blokiraju ubacaj, uzasno.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 11:04 pm

Da je normalna liga nama bi bas puno kvalitetnih igraca falilo za neki ozbiljan rezultat ali ovako ni drugi nisu toliko bolji, skoro svi u pet deka pa se sa svima mozemo boriti. Bukvalno sve zavisi od raspolozenja, motivacije, ko je ustao na pravu nogu, kakav je polozaj zvijezda itd..

Nasi bekovi su ocaj zivi. I Stanic i Sinisa i Pavic. Patnja za oci je gledati njih trojcu. Ne znam fakat kako se oni mogu zvati profesionalnim fudbalerima. Golman i stoperi isto nemaju neki kvalitet ali bekovi su toliko losi da je to nevjerovatno.

Zamislite samo situaciju da u Zelji igra bek koji rijetko prelazi na protivnicku polovinu, kad izvodi aut treba mu par minuta da skonta sta da uradi. Lafo mu defanziva jaci segment a svako iole dobro krilo pravi budalu od njega.

Drugi bek glup ko qrac, isto kao i prvi. Samo sto je ovaj u odbrani katastrofalan a u napadu lafo malo bolji.

Pogledajte snimke iz 2011 i kako su se bekovi tad pridodavali napadu i pravili visak i situacije 2 (nase krilo i bek) na 1 sa protivnickim bekom i opet stizali da se vrate i u odbranu i da odigraju korektno.
I na kraju Pavic jedini koji ponekad odigra dobro ali i to je prosjek kad se sve sabere.

Pogledajte bekove npr. Zrinjskog i uporedite sa nasima, razlika ko nebo i zemlja.

Drugi nas problem su nasa krila. Nemamo desnog krila. Ne moze Bojo biti krilo. Bojo je defanzivni veznjak, neko ko puno trci i razbija napade protivnika. Nemamo brza i prodorna krila koja ce praviti u svakoj utakmici problem protivniku. Ovakav Ermin Zec ne zasluzuje ni klupu. Ne mogu da vjerujem da moze sebi dopustiti da bude ovako zapusten.
Veselinovic nam najbolje krilo :klanjase2: Ovo sve govori o nasim krilima..

I sto se tice napadaca, nadam se da su ljudi napokon skontali koliko Krpic gusi igru. Moze zabiti jos sto golova ali dok nam je on prvi napadac nase sanse da osvojimo titulu su minimalne.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 11:21 pm

Minjore je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:49 am
Svi pricaju o tuzli i radniku , a borac dodje tu tiho i sigurno na 7 bodova od prve pozicije. Ostane li ovakva razlika do zime, ja ih na proljece ocekujem u najjacem izdanju ikad.
Da nisu nezasluzeno izgubili na kosevu bili bi u bod sa nama i konama...
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 11:35 pm

Minjore je napisao/la:
ned okt 27, 2019 11:21 pm
Minjore je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:49 am
Svi pricaju o tuzli i radniku , a borac dodje tu tiho i sigurno na 7 bodova od prve pozicije. Ostane li ovakva razlika do zime, ja ih na proljece ocekujem u najjacem izdanju ikad.
Da nisu nezasluzeno izgubili na kosevu bili bi u bod sa nama i konama...
Da nismo mi nezasluzeno kiksali protiv slobode i borca...

Borac nije los, ali sumnjam da mogu ista vise od borbe za evropu. U naletu su pravom, upast ce i oni u krizu pa ce to biti 5-6 mjesto. Raduje me sto smo u krizi, a opet smo tu na vrhu, liga je ocajna i mislim da mozemo do titule, ne jer smo mi nesto jaki nego jer su i ostali go kur.ac.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 11:52 pm

Ostane li do zime ovako, ja ocekujem da ce pojesti prelazni rok.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 11:58 pm

Protiv Borca okej, ali protiv slobode nismo ni bod zasluzili realno.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 12:08 am

AdmirA je napisao/la:
ned okt 27, 2019 10:21 pm
Komplet odbranu zamijeniti. Plus jedno krilo i dobar vezni destruktivac. Za nešto više.
Ja ne znam za vas, ja jedva čekam nedjelju i tekmu sa čelikom....
Mozda nas iznenade i uvezu par pobjeda. :D

Online

Trenutno korisnika/ca: pintol_TM87, SIMA_SIMAU i 130 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija