Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:20 pm

Sad stigoh iz Mostara,Ermine nosi se u sto picki materina zajedno sa svojim bratom ma gonite se svi od reda u pizdu materinu, mrtvi Zrinsjki bez pola ekipe nas dobije a oni bez ikakve nabrijanosti i motivacije.
Pusite ga klosari, vidim li vas ja da cuclate ona govna licno cu vam u supak vam gurati.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:31 pm

Izlija je napisao/la:
sub okt 26, 2019 7:15 pm
Ma ne znam, bili smo bolji od lažnih Mostaraca danas i ovaj poraz baš ostavlja gorak okus, to je fudbal i gotovo.
Ja nisam vidio tako utakmicu. Prvo poluvrijeme je bilo odron u kojem je Zrinjski bio bolji i zasluženo vodio. Kasnije je Stanić napravio penal koji sudija nije svirao (tako mi neko potvrdi). Imali smo stativu Štilića i šansu Krpića, ali su i oni pored dva postignuta gola imali prilike preko lendrića i još nekoga. Slika mi je stalno štopala, pa sam često morao na refresh.

Amarova izjava poslije utakmice je jedino gora stvar od postavke i igre koju smo prikazali u Mostaru.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:32 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sub okt 26, 2019 8:20 pm
Sad stigoh iz Mostara,Ermine nosi se u sto picki materina zajedno sa svojim bratom ma gonite se svi od reda u pizdu materinu, mrtvi Zrinsjki bez pola ekipe nas dobije a oni bez ikakve nabrijanosti i motivacije.
Pusite ga klosari, vidim li vas ja da cuclate ona govna licno cu vam u supak vam gurati.
Braća Zec dvojica najvećih folera i ubleha koji su igrali u Želji od osnivanja🤮
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:33 pm

avlami97 je napisao/la:
sub okt 26, 2019 8:31 pm
Izlija je napisao/la:
sub okt 26, 2019 7:15 pm
Ma ne znam, bili smo bolji od lažnih Mostaraca danas i ovaj poraz baš ostavlja gorak okus, to je fudbal i gotovo.
Ja nisam vidio tako utakmicu. Prvo poluvrijeme je bilo odron u kojem je Zrinjski bio bolji i zasluženo vodio. Kasnije je Stanić napravio penal koji sudija nije svirao (tako mi neko potvrdi). Imali smo stativu Štilića i šansu Krpića, ali su i oni pored dva postignuta gola imali prilike preko lendrića i još nekoga. Slika mi je stalno štopala, pa sam često morao na refresh.

Amarova izjava poslije utakmice je jedino gora stvar od postavke i igre koju smo prikazali u Mostaru.
Ako nismo bili bolji bili smo bara bara.Imali smo konkretnije šanse .
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:40 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
sub okt 26, 2019 8:00 pm
fcz je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:28 pm
Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:20 pm
VRIJEME JE DZUBURE DEBILCINO GLAVATA!!!

Trenera bojkotuje nekoliko igraca to je u pitanju . Slago im je sve sto je obeco nemaju para
Nije vise ovdje stvar ni u Dzuburu ni Amaru ni Misimovicu ni Siljku ni Zuji... Mi se vrtimo u krug a niko od njih nije dovoljno jak da nas vrati na vrh.
Prilike su se promijenile, pite i svinje su nas PRERASLI! Nadmasili su nas i sa Misimovicem, nadmasuju nas i dalje a mi jos zivimo u proslim vremenima.
Imamo dva izbora - dobar ulagac (puno veca zvjerka od svih dosadasnjih) ili kraj Zelje kakvog znamo. Znajuci nasu pamet blizi smo ovom drugom.
Dobar ulagac je jedini spas da Zeljo opet bude prvo ime bh lige,prosla su vremena kada se moglo ovako krpiti.
Ama jasno kao dan. Ali Bosnjo obicno kasno skonta...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:42 pm

Danas nije bilo bolje ekipe. Danas je pobjedila manje losa ekipa koja nije ni htjela da pobjedi.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:43 pm

Minjore je napisao/la:
sub okt 26, 2019 8:42 pm
Danas nije bilo bolje ekipe. Danas je pobjedila manje losa ekipa koja nije ni htjela da pobjedi.
Tacno tako.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:44 pm

Da nije padavicar u dresu tacno ne bi mogao poznati ko je doktor, ko fizioterapeut a ko igrac.
slika
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:50 pm

po običaju se opet pretjeruje... žalosno je da postoje oni koji jedva čekaju poraz za neke obračune... tuga je to. koliko su mi se gadili oni gadovi koji su to radili za vrijeme Senada, toliko mi se gade ovi danas koji to zbog Amara i cijele te priče.

sve dok grupe i pojedinci tako budu djelovali, Zeljo neće naprijed. zna se kako se to radi na jedan kulturan, dostojanstven, primjeren način... a ovo što imamo danas, odnosno što smo imali do 'jucer', je sve samo ne to i ne donosi dobro Klubu.

ne volim ni ja ovu Upravu, ne svđa mi se uopšte ta cijela priča, ali brate ne čekam svaki poraz ko rođendan... iritantno je sve to....
biće Skupština, biće prilika... neće ni njihovo dovijeka.

što se tiče današnje utakmice, i ovaj put smo ušli sa puno respekta prema suparniku a istovremeno nedovoljno motivisani, samouvjereni... to moramo promjeniti hitno... ovako nam se stalno ponavlja i prelazi nam u naviku.

hajde da podržimo ekipu, ne Amara, Upravu, Senada petog desetog... hajde da podržimo igrače. kakvi su da su, naši su i valja nam ih ninati dok ne dođu bolji.
što se tiče terena Amaru vjerujem i ne sumnjam ni trenutak da će sklopiti ekipu kako nam i dolikuje. pitanje je samo vremena...

nekad dobiješ a nekad izgubiš. to je fudbal i zbog toga je zanimljiv, zbog toga ga volimo i pratimo...

jebat ga, idemo dalje

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 8:59 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub okt 26, 2019 8:50 pm
po običaju se opet pretjeruje... žalosno je da postoje oni koji jedva čekaju poraz za neke obračune... tuga je to. koliko su mi se gadili oni gadovi koji su to radili za vrijeme Senada, toliko mi se gade ovi danas koji to zbog Amara i cijele te priče.

sve dok grupe i pojedinci tako budu djelovali, Zeljo neće naprijed. zna se kako se to radi na jedan kulturan, dostojanstven, primjeren način... a ovo što imamo danas, odnosno što smo imali do 'jucer', je sve samo ne to i ne donosi dobro Klubu.

ne volim ni ja ovu Upravu, ne svđa mi se uopšte ta cijela priča, ali brate ne čekam svaki poraz ko rođendan... iritantno je sve to....
biće Skupština, biće prilika... neće ni njihovo dovijeka.

što se tiče današnje utakmice, i ovaj put smo ušli sa puno respekta prema suparniku a istovremeno nedovoljno motivisani, samouvjereni... to moramo promjeniti hitno... ovako nam se stalno ponavlja i prelazi nam u naviku.

hajde da podržimo ekipu, ne Amara, Upravu, Senada petog desetog... hajde da podržimo igrače. kakvi su da su, naši su i valja nam ih ninati dok ne dođu bolji.
što se tiče terena Amaru vjerujem i ne sumnjam ni trenutak da će sklopiti ekipu kako nam i dolikuje. pitanje je samo vremena...

nekad dobiješ a nekad izgubiš. to je fudbal i zbog toga je zanimljiv, zbog toga ga volimo i pratimo...

jebat ga, idemo dalje

:zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Za pcoetak hajmo slobodoo :sloboda:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 9:07 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub okt 26, 2019 8:50 pm
po običaju se opet pretjeruje... žalosno je da postoje oni koji jedva čekaju poraz za neke obračune... tuga je to. koliko su mi se gadili oni gadovi koji su to radili za vrijeme Senada, toliko mi se gade ovi danas koji to zbog Amara i cijele te priče.

sve dok grupe i pojedinci tako budu djelovali, Zeljo neće naprijed. zna se kako se to radi na jedan kulturan, dostojanstven, primjeren način... a ovo što imamo danas, odnosno što smo imali do 'jucer', je sve samo ne to i ne donosi dobro Klubu.

ne volim ni ja ovu Upravu, ne svđa mi se uopšte ta cijela priča, ali brate ne čekam svaki poraz ko rođendan... iritantno je sve to....
biće Skupština, biće prilika... neće ni njihovo dovijeka.

što se tiče današnje utakmice, i ovaj put smo ušli sa puno respekta prema suparniku a istovremeno nedovoljno motivisani, samouvjereni... to moramo promjeniti hitno... ovako nam se stalno ponavlja i prelazi nam u naviku.

hajde da podržimo ekipu, ne Amara, Upravu, Senada petog desetog... hajde da podržimo igrače. kakvi su da su, naši su i valja nam ih ninati dok ne dođu bolji.
što se tiče terena Amaru vjerujem i ne sumnjam ni trenutak da će sklopiti ekipu kako nam i dolikuje. pitanje je samo vremena...

nekad dobiješ a nekad izgubiš. to je fudbal i zbog toga je zanimljiv, zbog toga ga volimo i pratimo...

jebat ga, idemo dalje

:zeljeznicar1:
Druze moj, bez ikakve uvrede, ali gdje ti zivis?

Kakva bolan Skupstina, kakva prilika? Ko ce nas to uzeti sad da ovi i odu? Pa ne zivimo u Kaliforniji gdje imas milione investitora, vec u zemlji gdje svako gleda svoj interes prvo.
Bez imalo izdizanja Misketa i grupe oko njega, licno mislim da su ti ljudi bili zadnja prilika da neko iz "nase sredine" uradi nesto za Zelju.Sad nas moze spasiti samo neko "izvana".

Nadalje, nije mi jasno po cemu to Zeljo ne moze ici naprijed dok imamo navijace sa suprotnim misljenjima? Nit igraju navijaci, nit biraju clanove Uprave.Ne vidim ni da je nesto posjeta opala.Dakle, sve kao i ranije u tom pogledu.

Kazes, Amar ce napraviti ekipu.Koliko mu za to treba vremena?Evo na pauzi ce puna sezona kako je tu.Drugi nisu imali takvo vrijeme, ali ok, on ima renome.
Sta se tacno promijenilo? Ok, nema vise "kamiona" igraca, ali realno gledano, sve ostalo je isto.I dalje lose igramo, a i dovode se polovnjaci po ustaljenoj praksi, samo daleko nizim intenzitetom.Nikakve strategije, vizije, niti plana.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 9:56 pm

Štilić, E.Zec, Alispahić, Sadiković + Stanić pa šta očekivati
Ovi "penzioneri" mogu igrati max po 15 min ozbiljnog fudbala a ovaj zadnji nije fudbaler
Kad sve sabereš igrali smo sa 6,5 igrača protiv 11
Dobro smo i prošli
ps Veseli sa svim svojim manama daleko naš najbolji igrač već dugo vremena ali moraju igrati "plačenici"
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 10:03 pm

Problem je što svi imaju jedan plan i kada im stane sa realizacijom tog plana umjesto da adaptiraju plan i prilagode ga novonastalim situacijama oni se slijepo drže inicijalnog plana koji ih sve dalje odvode od cilja. Pretežno preovladava i mišljenje da osvajanjem titule se dobija instant jak klub i ta titula se koristi kao validacija dobrog plana sve dok ih druga strana te medalje ne otjera iz kluba. Ja sam mišljenja da će klub krenuti naprijed tek kada u klub dođe neko sa dovoljno pameti i muda da izađe pred navijače i kaže "zaboravite na titulu dok se klub ne stabilizuje, klub se mora iz temelja reorganizovati i posložiti na temeljima koji će osigurati buduće napredovanje na svim poljima, neće svaki segment rasti isti tempom ali isto tako neće jedan drugom biti omča oko vrata već oslonac u napretku."
イビチャ・オシム
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 10:09 pm

Izlija je napisao/la:
sub okt 26, 2019 10:03 pm
Problem je što svi imaju jedan plan i kada im stane sa realizacijom tog plana umjesto da adaptiraju plan i prilagode ga novonastalim situacijama oni se slijepo drže inicijalnog plana koji ih sve dalje odvode od cilja. Pretežno preovladava i mišljenje da osvajanjem titule se dobija instant jak klub i ta titula se koristi kao validacija dobrog plana sve dok ih druga strana te medalje ne otjera iz kluba. Ja sam mišljenja da će klub krenuti naprijed tek kada u klub dođe neko sa dovoljno pameti i muda da izađe pred navijače i kaže "zaboravite na titulu dok se klub ne stabilizuje, klub se mora iz temelja reorganizovati i posložiti na temeljima koji će osigurati buduće napredovanje na svim poljima, neće svaki segment rasti isti tempom ali isto tako neće jedan drugom biti omča oko vrata već oslonac u napretku."
Upravo zbog ovog sto si stavio pod navodnike mi je zao sto prosla Uprava to nije ucinila,a imala je osnova.Obilo im se o glavu konstantno ponavljanje da rezultat nece trpiti,a morao je trpiti po svakoj logici,s obzirom na to cemu su se podredili.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 10:30 pm

debili bojkotuju ko i prosle godine
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 10:56 pm

Izasli smo sa formacijom 442 sa penzionerskim veznim redom i rahiticnim bekovima koji nisu centra presli.
U ovoj formaciji bekovi moraju biti i krila i bekovi, umjesto toga mi smo imali prazninu u sredini i nismo imali krila.
Ovo danas je Amarov poraz kao i u Banja Luci.
Jednostavno vezni red Sadikovic Alispahic ne moze igrati u gostima, tu smo u podredjenom polozaju sto se je danas i vidjelo.
Mrtvi Zec i Alispahic su nam danas izbili dvije izmjene.
Alispahic se jos od derbija vuce kao mrtva kokos i krajnje je vrijeme da zagrije klupu.
Posebno mi je danas zasmetala Amarova izjava da sada imaju 8 dana da se odmore do utakmice sa Celikom.
Od cega se odmarate, imate dnevno po jedan trening nekad i dva, na utakmice idete dan ranije i na utakmici presetate 90 minuta.
Od cega ste umorni koji k.ura .
Mi radimo po 60 sati sedmicno i opet dolazimo na utakmice i bodrimo vas, jesmo li mi navijaci umorni od vase kurcobolje.
DOK KAD VISE
Alea iacta est!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 11:28 pm

Dok svi ne skontaju da realno gledajuci nismo dostigli taj nivo za titulu bice vam lakse. Tesko mi je pao poraz ali ne kao prije,jednostavno kad te uzme ovakav Zrinjski sta drugo reci..
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 11:29 pm

Erić
Siniša Kemo Sipa Pavić
Bojo Alispahić Mujezinović
Štilić
Ermin Krpić

Ovako ja zamišljam Želju. Znači 4 3 1 2. U sredini bismo imali pokretljivost u vidu Boje i Mujezinovića, a opet dovoljno majstora. Ovdje bi Siniša i Pavić morali puno više raditi prema naprijed. U zavisnosti od situacije, na krilo bi se mogli izvući i Bojo ili Mujezinović, ali i jedan od napadača. Asim i Dženo također mogu u vrh napada da ovo odigraju umjesto ove dvojice. Dado može mijenjati Alispahića. Veselinović može čak i prije Mujezinovića, ja sam siguran da tu poziciju može igrati, pogotovo jer i kad igra krilo, puno ulazi unutra i učestvuje u igri. Sinan može mijenjati Štilu.

Zašto ova formacija? Jer nemamo krila. Koga god da staviš tu, osim Veselog, igrač manje na terenu. Sjetite se Milana s Pirlom, Gattusom, Seedorfom i Kakom. Imamo igrače koji to mogu igrati, ali ne mogu zajedno npr. Dado i Mehmed. Presporo je to.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 12:03 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 27, 2019 12:10 am

Ja sam imao dojam cim smo presli kod njihovog gola da smo lagano mogli do gola jer im je obrana bila prelosa al igraci nisu trcali dovoljno to im zamjeram najvise

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], Ujko i 82 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija