neroazzuro
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 4:50 pm

Karma je kurva, samo to ću reći. Tj. ponoviti.

avlami97
Kontakt:

sub okt 26, 2019 4:54 pm

Na Grbavici smo ih uzeli bez njihovih 8 startera, danas bez njihovih 5 startera zijanili. Život ide dalje.

Nakon prvog kola prvi i jedini put sam kritikovao Amara trenera i njegovu postavku u ovoj sezoni. Danas je evidentno fulio. Već 5-6 kola pokušavamo igrati sa samo jednim krilom, a danas je to uznapredovalo, pa smo utakmicu počeli bez ijednog klasičnog krila. Nije mi se to svidjelo.

Borbenost 0 bodova, naročito u prvom poluvremenu, kada smo napravili samo 4 faula. U drugom se to popravilo povredama naših igrača.

Neko spominje roster i dužinu ugovora pojedinih igrača. Davno sam napisao da pravimo staru i skupu ekipu.

Bit će bolje. Idemo dalje. Idemo po obećanu titulu. Ja i dalje vjerujem.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sub okt 26, 2019 4:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Guvo
Kontakt:

sub okt 26, 2019 4:54 pm

To tako izgleda kada igraci bojkotuju trenera . Nema plate a obecao im je kule i gradove . U svlacionici je haos a amarov kurcevit stav igracima ide na ***** bas
BOJKOT GG.BA PORTALA!

fcz
Kontakt:

sub okt 26, 2019 4:56 pm

neroazzuro je napisao/la:
sub okt 26, 2019 4:50 pm
Karma je kurva, samo to ću reći. Tj. ponoviti.
Da postoji karma (i da jos tako brzo djeluje) Radovan Karadzic bi se vec godinama raspadao u mukama, dilerima koji prodaju drogu djeci bi vrane pojele oci, politicari koji decenijama kradu milione bi odavno spali na prosjacki stap a Salem Prolic bi umro od gladi.

Nema karme a nema ni para. Ako nekad bude para bice i titula. Zasad titule nazalost nece nigdje s lavora.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Valter
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:05 pm

Sa čime Željo raspolaže.
Erić - za nevolju može
S.Stevanović - za vevolju, al baš za nevolju može (stroooooogo kao rezerva)
Pavić - za nevolju može
Osmanković - za nevolju može ako nema Sipovića (naravno kao rezerva)
Sipović - za nevolju može ako nema Keme (naravno kao rezerva)
Stanić - smješno šta i napiisati
Bogičević - još smješnije
A.Zec - ovo haman i najsmješnije
Ramović - pokazao je da može, valjda se vrati
Štilić - iako to nije ni blizu nekadašnjeg Štile, ima potez koji vrijedi
Alispahić - ima on znanje al mislim da je višak
Sadiković - fino dijete al nikad nije bio za Želje
Hajdarević - dečko čao, vrijeme je
Bojo - mlad si, možeš poslužiti
Mujezinović - lično nisi moj tip igrača al ...
Veselinović - uvijek može poslužiti
E.Zec - danas si nam svima pokazao dal nam trebaš (majko moja tri godine)
Zaimović - ni ti nisi odavno za nas
Krpić - imao je Željo boljih igrača na tvojoj poziciji, al uvijek zaslužuješ da si tu
Veca - e ti Veca više ne zaslužuješ

Kad ovako poredam stvari, Amare dobar si (drugo mjesto). Doduše dobri treneri i iz kloceva izvuku najbolje. Da li si ti do sada ...
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Guvo
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:08 pm

Jeli nam trener pobjego vec u tunel ?
BOJKOT GG.BA PORTALA!

avlami97
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:12 pm

Prošle sezone smo nakon 14 kola imali 28 bodova, a onda su na scenu stupile sudijske i ine igre bez granica. Danas nakon 14 kola imamo 26 bodova.

avlami97
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:15 pm

Je li možda Srđan Stanić napravio penal na ćošku kaznenog prostora kod 1:0 za njih? Slika mi je zaštopala.

Leon_Professional
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:19 pm

Evo znao sam da će Amar kritikovati termin, vrućinu i teren.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Guvo
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:20 pm

VRIJEME JE DZUBURE DEBILCINO GLAVATA!!!

Trenera bojkotuje nekoliko igraca to je u pitanju . Slago im je sve sto je obeco nemaju para
BOJKOT GG.BA PORTALA!

teteac8684
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:21 pm

Lose je ovo bilo, bas lose, Amare tvoja krivica je ovdje najveca...Kao sto je najvise tvoja zasluga za peticu protiv pitara, tako si i danas debelo profulao...Treba sacekati kraj sezone, ali ako ne budemo prvi nemojte ocekivati da ce mnogi biti blagi prema tome...A, ako se nesto drasticno ne promjeni, prvo mjesto ce biti samo san...Drugo, trece, cetvrto mjesto smo vec imali prethodnih sezona, tako da to neki napredak i nije...O igracima ne treba trositi rijeci, vecina ih je podbacila danas uz par izuzetaka koje su drugi vec naveli...

fcz
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:22 pm

avlami97 je napisao/la:
Je li možda Srđan Stanić napravio penal na ćošku kaznenog prostora kod 1:0 za njih? Slika mi je zaštopala.
Jeste.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

avlami97
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:25 pm

fcz je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:22 pm
avlami97 je napisao/la:
Jeste.
Hvala ti. Imam neki note book star 16 godina. Sporo, tromo i baš tada mi šaštopa, a naredna scena mi u kontri i neko ruši našeg igrača.

FK Željezničar je izgubio u okviru 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv HŠK Zrinjski. Konačan rezultat utakmice glasio je 1:2. Nakon utakmice izjavu za medije je dao Amar Osim.

- Utakmica tvrda kao što smo očekivali s obzirom u kakvoj situaciji se Zrinjski nalazi i broj igrača koji im je falio i na stil igrača koji su mogli igrati sa igračima koji im je ostao. Ostali su im igrači koji mogu igrati malo ''seljačkije'' na guranje i nabacivanje. Mi se tu nismo najbolje snašli, a koliko znam to nije zabranjeno. Fudbal ne zabranjuje takvu vrstu igre. Mogu čestitati Zrinjskom jer smo imali sve uslove mimo terena da odigramo najbolje što možemo. Imali smo uslove da utakmicu riješimo u svoju korist i kada promašiš tri-četiri zicera protiv Zrinjskog onda se nemaš čemu nadati s obzirom na kvalitet i snagu protivnika i ja im čestitam, rekao je Osim i zatim dodao:

- Nismo igrali protiv Mošćanice, to je jedan simpatičan klub iz Sarajeva. Ljudi su jedan od najvećih klubova u BiH i bez obzira što nije sve bajno kod njih, oni su jako dobar klub. Nismo se prilagodili, ali smo i pored toga imali četiri-pet šansi, mislim da im niko nije napravio toliko šansi. Mi smo imali pet dobrih šansi, pa se ne mogu složiti da smo odigrali slabo. Da smo mogli bolje jesmo, ali nismo igrali protiv Mošćanice. Ljudi imaju publiku, znaju kako se ponašati tako da nije jednostavno izbacit sve iz jednačine i doći i reći, mi ćemo igrati tako kako ćemo igrati.

fcz
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:28 pm

Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:20 pm
VRIJEME JE DZUBURE DEBILCINO GLAVATA!!!

Trenera bojkotuje nekoliko igraca to je u pitanju . Slago im je sve sto je obeco nemaju para
Nije vise ovdje stvar ni u Dzuburu ni Amaru ni Misimovicu ni Siljku ni Zuji... Mi se vrtimo u krug a niko od njih nije dovoljno jak da nas vrati na vrh.
Prilike su se promijenile, pite i svinje su nas PRERASLI! Nadmasili su nas i sa Misimovicem, nadmasuju nas i dalje a mi jos zivimo u proslim vremenima.
Imamo dva izbora - dobar ulagac (puno veca zvjerka od svih dosadasnjih) ili kraj Zelje kakvog znamo. Znajuci nasu pamet blizi smo ovom drugom.

Guvo
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:31 pm

igraci bojkotuj trenera svaki od njih prica na nargilama . jojjjj samo se nerviram u pizdu materinu neka ide
BOJKOT GG.BA PORTALA!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:32 pm

Guvo je napisao/la:
igraci bojkotuj trenera svaki od njih prica na nargilama . jojjjj samo se nerviram u pizdu materinu neka ide
E onda je vakat za samaranje kraj nagrile

blueboy
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:33 pm

blueboy je napisao/la:
sri feb 20, 2019 11:49 am
Za par dana konačno završava najduža zimska pauza u svijetu fudbala, zeželili smo se svi Želje, da vidimo kako će to izgledati ponovo sa Amarom. I meni ulijeva optimizam sama činjenica da je on opet tu, ali moramo biti umjereni sa prognozama kako će to opet biti kao prije, kako ćemo prekucavati ligu itd. Komšije i Zrinjski su puno bolji i organizovaniji nego što su bili prije 7-8 godina, a ni sam Amarov fakinluk ne mora biti garancija uspjeha. Svaki put je novo dokazivanje, fudbal konstantno napreduje i ko nije spreman to pratiti neće dobro proći, najbolji primjer je Mourinho koji je mislio da će čitav život uzimati trofeje na isti fol. Treba spustiti loptu, dati ljudima vrijeme i vidjeti šta će se desiti.
Post napisan 20. Februara ove godine. Moram ga citirati, jer nažalost, teška srca, moram priznati da sam izgubio povjerenje u Amara da nam može donijeti ono zbog čega je došao. Uvijek sam kritikovao način na koji je došao u klub u ovom mandatu, ali sam uvijek maksimalno poštovao ono što je napravio sa Željom ranije. Gore u postu sam napisao kojih stvari se bojim sad kad se vratio i čini mi se da sam, nažalost, bio u pravu. O igračima neću ovaj put, drugom prilikom, a i već je sve rečeno o njima.

Guvo
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:34 pm

neka se tjeraju u sto pizdi materini vise
BOJKOT GG.BA PORTALA!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:35 pm

Allahu milosni pa sto ne posla Mesi povredu desetak minuta ranije...

Premier
Kontakt:

sub okt 26, 2019 5:37 pm

Guvo je napisao/la:
Ko bojkotuje? Napisi, koji je fazon ako ne kazes ko prica i ko bojkotuje..

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 6 gostiju.

Prijava  •  Registracija