Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 10:22 am

shzna je napisao/la:
ned okt 20, 2019 10:21 am
Je li forum trazi potvrdu sa maila poslije registracije? Davno sam se registrovao pa se ne sjecam.
Traži, ako te administracija ne odobri odma direktno.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 10:32 am

Ajd sad malo o fudbalu....zna li iko sta je sa malim mehicem
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 10:40 am

CURVA druze, registruj se sa mailom koji niko drugi ne koristi, koji je tvoj i nece biti problema. Ovako se ljudi javljaju i kazu da im dolaze notifikacije sa foruma na koji nisu registrovani... Bujrum.

PS. Nickovi su odobreni bez verifikacije mailom, dakle manuelno od admina, sto je vjerovatno i greska...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 10:43 am

storm_raider je napisao/la:
ned okt 20, 2019 10:40 am
CURVA druze, registruj se sa mailom koji niko drugi ne koristi, koji je tvoj i nece biti problema. Ovako se ljudi javljaju i kazu da im dolaze notifikacije sa foruma na koji nisu registrovani... Bujrum.

PS. Nickovi su odobreni bez verifikacije mailom, dakle manuelno od admina, sto je vjerovatno i greska...
A sta mu je sa starim nickom. Koliko se sjecam vracen mu je nakon sto je zaboravio sifru.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 10:49 am

Ne znam čemu sažaljevanje, momak ne zna kud udara. Srao po onom forumu, sad se tamo registrovao i sere po ovoom ovdje. Koristiti tuđe mailove je bolesno i nikako ne mogu da shvatim da se neko time koristi...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 10:50 am

barbarez je napisao/la:
ned okt 20, 2019 10:43 am
storm_raider je napisao/la:
ned okt 20, 2019 10:40 am
CURVA druze, registruj se sa mailom koji niko drugi ne koristi, koji je tvoj i nece biti problema. Ovako se ljudi javljaju i kazu da im dolaze notifikacije sa foruma na koji nisu registrovani... Bujrum.

PS. Nickovi su odobreni bez verifikacije mailom, dakle manuelno od admina, sto je vjerovatno i greska...
A sta mu je sa starim nickom. Koliko se sjecam vracen mu je nakon sto je zaboravio sifru.
Ma nije zaboravio sifru, vlasnik mejla ga blokiro. Mi smo mislili da je zaboravio sifru, vratili smo mu acc, al onda je covjek poslao mejl, rekao da ima materijala za tuzbe itd itd.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 10:51 am

barbarez je napisao/la:
ned okt 20, 2019 10:43 am
storm_raider je napisao/la:
ned okt 20, 2019 10:40 am
CURVA druze, registruj se sa mailom koji niko drugi ne koristi, koji je tvoj i nece biti problema. Ovako se ljudi javljaju i kazu da im dolaze notifikacije sa foruma na koji nisu registrovani... Bujrum.

PS. Nickovi su odobreni bez verifikacije mailom, dakle manuelno od admina, sto je vjerovatno i greska...
A sta mu je sa starim nickom. Koliko se sjecam vracen mu je nakon sto je zaboravio sifru.
Ma koliko znam javio se covjek ciji je mail bio registrovan, da mu dolaze notifikacije na mail sa ovog foruma i trazio da se hitno to ukine. Mislio covjek da je hakovan.
Volio bih da pise ovdje, Zeljovac je veliki, samo daj da se takve gluposti ne rade, samo se problemi nepotrebno naprave. Desi se glupost, naucimo svi iz toga i idemo dalje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 10:54 am

barbarez je napisao/la:
ned okt 20, 2019 10:10 am
Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 20, 2019 2:17 am
sahmat je napisao/la:
ned okt 20, 2019 2:02 am
A kakav mir na forumu, svi miševi u svojim rupama što od pitara što od naših navijača, izleti neki miš što su komentarisali na poluvremenu, ali ubrzo su se povukli..
ŽIVIO NAM AMAR 100 GODINA!
Ovo odavno zasluzuje ban,kako maliciozno i podmuklo potencirate svadje...provocirate.

Pa nemoj ljude prozivati,pisi bolan o futbolu..evo dok je mir i tisina, imas priliku za fudbalsko umijece na danasnjoj tekmi. Bujrum pa da se ukljucimo!

I fakat ne kontam da li je moguce da postoje ovakvi kao ti, sladis se onako hinjski i cekas da dokazes da si ti upravu a svi drugi u krivu..ono Amar Amar,smanji ba dozivljaj i ne provociraj.
Ovo je stvar koja mene najvise ispizdi ovdije.
Mada iskreno smatram da bilo kakav odgovor normalan necu dobiti,i da nema smisla pitati ovo,jer se ovdje mnogi prave budale,i to dobre budale.
Hajde mi samo reci ,posto evo pises da covjek pise maliciozno,da je ovo za bana,da provocira i sl.
Koja je razlika od onoga sto pises ti,i jos desetak likova. Sta vi radite,da li vi pisete maliciozno,provocirate,vrijedjate,stalno izaivate rasprave,unosite neke nemire,prozivate....
Kada pisete o futbolu,a to je rijetko,uglavnom je to kad ide lose,kad su stvari na terenu nepovoljne,prozivate Amara i futbol,pitete jesu li neki igraci na terenu i slicno.
I onda se kao nesto bunite. Na osnovu cega se bunis. Nemoj me sad uhvatit da sam kopirao Amara sa one press za derbi.
Meni iskreno ovo izgleda ko Veliki brat,koji je inace emisija za one koji puno drkaju i nemaju mozga. Ali ima jedna stvar sa prvog velikog brata,koja genijalno opisuje ovakve i slicne stvari.
Kad Miki i Marko se raspravljaju oko zagrijavanja bazena,serpom vode.
Kad mu ovaj kaze,lijep si momak i simpatican,ali haj mi reci jel tebi neko dao zadatak iz produkcije,da pricas kakao sa serpom tople vode,mozes zagrijat bazen.
Kaze mogu,sta meni maloumna osoba da prica kakav sam ja i st ja mogu..
E tako meni djeluju ljudi ovdije kad citam da rade jednu stvar,a zbog iste napadaju druge i bune se.
Stvarno ne bih da vrijedjam nikoga. Svacije misljenje postujem.
Ali mene samo ta jedna jebena stvar ispizdi . Ljudi dragi,jel vam treba nacrtsti.
Radite nesto,prozivate,provocirate,serete,napadate...
Tada vam je to ok.
Tada ovi drugi traze banove,odgovaraju i slicno.
Kada se vama isto to radi,trazite banove,prigovarate,bunite se.
Sad ja tebe pitam jel moguce da toliko ne razmisljate. Ili zaista se ovdije i preko mrtvi gazi da bi se nesto postiglo.
Ja svo to vrijeme potenciram.
Ti brate navodis poslije da je Leon nekom nesto objasnio.
Ja sam licno imao par rasprava sa njim i stavio tacku na to.
Slagao se ili ne slagao sa njim,nije bitno.
Ne bih dublje ulazio u njegovo pisanje,ali spominjem ga jer si ti ga naveo kao objasnjenje necega.
Dotacu se pisanja. Vrijedja ga shamat sa pisanjem "misevi".
Sto kuka bilo ko,kad taj isti decko ljudima pise da su binde. Kakva je razlika.
Znaci ne mozete raditi te stvari ljudi. Raspravljajte se 3 dana ako hocete,ali nemojte da se pravimo budale,da kukamo za iste stvari koje jedni drugim radimo.
Nije uopste bitno ko je upravu.
Znaci ima ona zlatna,ne radi nekom nesto,sto ne bi volio da se tebi radi.
Ovo toliko postaje besmisleno.da vodi u jedno ludilo,gdje ce samo gore stvari poceti da se rade.
Pravimo jedni drugim neprijateljestva neka,i strane neke. Smijesno postaje sve ovo.
Ma generalno meni se ne svidja mnogo toga, a sve necu da komentarisem. Najgore je to nekakvo etiketiranje. Isto kao da neko placa nekome da pise nesto na forumu... Tesko da forum moze nesto vise uraditi od ovih akcija za navijace (od navijaca), na koje sam iznimno ponosan. I volio bih da svi oko toga gradimo zajednicu. Na drugarstvu, pruzanju ruke jedni drugima i da postovanju nasih razlicitosti. Ako sam ista naucio u zivotu, to je da nas razlicitosti trebaju ujedinjavati, jer samo tada ucimo i napredujemo. Pa makar one bile i u misljenju. Ali, to je put.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:15 am

Riki1921 je napisao/la:
ned okt 20, 2019 8:51 am
Meni nikad nece bit zvižduci igracima na poluvremenu jbt daj malo podrske kad lose krene a ne odmq zviždat.
Na poluvremenu im zvižde, a na izlasku u drugo poluvrijeme ih dočekuju aplauzom. Nevjerovatan apsurd.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:32 am

blueboy je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:15 am
Riki1921 je napisao/la:
ned okt 20, 2019 8:51 am
Meni nikad nece bit zvižduci igracima na poluvremenu jbt daj malo podrske kad lose krene a ne odmq zviždat.
Na poluvremenu im zvižde, a na izlasku u drugo poluvrijeme ih dočekuju aplauzom. Nevjerovatan apsurd.
Prvo ih naruže da se dohavizaju, a onda ih nafuraju za pobjedu 🤣🤣
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:35 am

Storme,ti i AmdirA ste jos jedini koji se jos suzdrzavate. Bar od ovih koji jos pisu.
Sve ostalo mi djeluje ko kad se muz i zena raspravljaju,jel ona bolji otac,a on bolja majka djeci. Nema smisla.
Raspravu i drugacije misljenje ne mozes izbjeci. Ne mozes izbjeci ni tezak ili blag karakter covjeka,pa ni shvatanja ni percepcije stvari. Ali da se iste stvari rade i da se za iste stvari kuka,e to mi je fascinantno. Pa moras bar malo imati svijesti pa reci,stani ba radim isto ,sta onda da ocekujem i zahtijevam.
Ovo vise nije upitanju razlika u misljenju,nego ljudska sebicnost i bezobrazluk.
Takvo smo drustvo postali. Ni svijesti ni morala,svi sve znaju,i cega se god dotaknu,nema ko sa njima sta vise da prica.
Narkomani i kriminalci,pametuju o vjeri,antisportisti o sportu,babini sinovi o svemu i svacemu,a ucena djeca volontiraju. Itd.
Apsurdistan ...
Kako dolaze nove generacije,to je sve manje postovanja.
Prekjucer ulazim sa bebama u DM,i neka mala slatka curica se vrati unazad da prodjemo sa kokicima,i kaze izvinite,hajde prodjite,ja joj se zahvalim,ona opet lijepo odgovori nema na cemu i nasmija se. I meni to nesto bas slatko bilo i znacilo mi. Reko kako volim ovakvu djecu,i kako je to rijetko sada vidjeti,jer zaista zacudi se covjek kad naleti danas na ovo. Jer od malena,veliki broj djece sada nema osnova kucnog odgoja. Nazalost postali smo zemlja,papaka i primitivaca,koji preuzimaju prevlast.
I jos kad na to dodas Jala i Buba generaciju,ode sve u 3 pm.
Hajde da ne serem vise.
Da je ne zijanit sad u Mostaru.
Gledam sinoc,pitari bas imaju sad gadan raspored narednih 4-5 kola,pa i poslije toga. A mislim da su potrosili sve kredite. Imaju jedno 5-6 bodova vise nego sto su zasluzili.
Mora ih stati ovaj ciganluk.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:37 am

Bilo je hoćemo pobjedu s juga.
Prenos nisam gledao ali vjerujem da je onaj lik koji vazda bude opet galamio.
Bilo je pomješanih reakcija, ali nervoze je bilo. Da nije pao rano gol, još gore bi bilo.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:40 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:37 am
Bilo je hoćemo pobjedu s juga.
Prenos nisam gledao ali vjerujem da je onaj lik koji vazda bude opet galamio.
Bilo je pomješanih reakcija, ali nervoze je bilo. Da nije pao rano gol, još gore bi bilo.
Sreća pa su djeca na istoku držala atmosferu svojim neumornim navijanjem.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:41 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:37 am
Bilo je hoćemo pobjedu s juga.
Prenos nisam gledao ali vjerujem da je onaj lik koji vazda bude opet galamio.
Bilo je pomješanih reakcija, ali nervoze je bilo. Da nije pao rano gol, još gore bi bilo.
Gledao sam sinoc snimak , toliko je ružno čuti kako neki drvosjeca sa zapada psuje sudiji, Aladinu i ne znam ti kome nije , sve se čuje na tv. Pa brate dragi idi na istok pa tamo psuje do mile volje, ovako sa zapada gdje se sve čuje je baš degutantno.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:45 am

Ma cim smo s centra krenuli vidjelo se da je to to u drugom poluvremenu. Grizli su nevjerovatno i rezultat je morao doci. Al kakva sudijska blamaza.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:47 am

Minjore je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:45 am
Ma cim smo s centra krenuli vidjelo se da je to to u drugom poluvremenu. Grizli su nevjerovatno i rezultat je morao doci. Al kakva sudijska blamaza.
Ima li gdje snimak poništenog gola, meni se sa istoka učinilo da je ofsajd?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:48 am

PlaviVlak je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:40 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:37 am
Bilo je hoćemo pobjedu s juga.
Prenos nisam gledao ali vjerujem da je onaj lik koji vazda bude opet galamio.
Bilo je pomješanih reakcija, ali nervoze je bilo. Da nije pao rano gol, još gore bi bilo.
Sreća pa su djeca na istoku držala atmosferu svojim neumornim navijanjem.
Da, da. I to je krenulo. :D
Sad se ne sjećam kada je i cijeli stadion pjevao "hoćemo taj gol".
Bilo je sve ljepše u drugom poluvremenu.

@fanatik, ma da. Uvijek je to isti lik. Eto za jućer ne znam, nisam vidio ali 90% da je taj. Izbjeći nervozu i psovanje teško možemo, ali je naš belaj što je to blizu pa se ćuje u prenosu. A i on kao da namjerno hoće da tako bude.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:49 am

Svi pricaju o tuzli i radniku , a borac dodje tu tiho i sigurno na 7 bodova od prve pozicije. Ostane li ovakva razlika do zime, ja ih na proljece ocekujem u najjacem izdanju ikad.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:52 am

PlaviVlak je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:47 am
Minjore je napisao/la:
ned okt 20, 2019 11:45 am
Ma cim smo s centra krenuli vidjelo se da je to to u drugom poluvremenu. Grizli su nevjerovatno i rezultat je morao doci. Al kakva sudijska blamaza.
Ima li gdje snimak poništenog gola, meni se sa istoka učinilo da je ofsajd?
Ja mislim da nema namjere nego da baš ne znaju.
Ja sam posmatrao pomoćnika do zapada u prvom. Lik na početku ni jednu situaciju nije vidio. Apsolutno nijednu. Svaki put ćeka reakciju igrača i glavnog i tek tada okrene zastavicu gdje misli da je aut.

Mi se smijali kakav retard. Nema da to odmah pokaže, nego 5-10 sekundi se kao premišlja.

I glavni isto. Nijednom nije odmah nakon starta zaletio i izvadio žuti i odmah ga dao. Nego prvo treba da mu tribine jebu sve, da ga naši igrači okruže i sl.

Amaterizam teški. Daleko smo od Evrope po svemu. I ovo malo fudbala što bi se igralo, sudije unište lošim odlukama, sjeckanjem igre za faulove koji samo u Bosni postoje, ...
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned okt 20, 2019 12:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 20, 2019 11:54 am

Imate na portalu ponisteni
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], TheBlue i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija