Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 11:25 am

Čuj ovo, paovo je obajveštenje da je Čelik dobio crveni, nigdje se ne pominje da je možda prestrogo, da je možda Čelik oštećen i slično.

Da igra Željo tako bi bilo siguran sam i to na svim portalima.
Ljudi drže sve medija, na platnom spisku im.
Samo mislio sam da će se to promjeniti kada Amar dođe :kafa:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 11:46 am

kvalitet je napisao/la:
sub okt 19, 2019 11:04 am
AsharaK je napisao/la:
sub okt 19, 2019 10:27 am
Ne kontam, pa sinoc je objavljen crveni odma cim je i bio. Treba pogledat malo prije pisanja, bolje nego lupetat.

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ton/170011
Misli se na ozbiljniju analizu dužu od nekoliko kartica teksta. Neki kritički osvrt, što da ne i prozvati i uperiti prstom. Ne kao navijač Željezničara, već kao objektivni sportski novinar. Ja znam da u Oslobođenju, generalno, nema puno novinara koji su sposobni to uraditi (konkretno na sport1.ba još manje), ali treba pisati, pokušavati, vježbati, a sve vrijeme čitati te malo duže, ozbiljnije članke s npr. britanskih portala.

Evo jedan primjer: https://www.bbc.com/sport/football/50085160

Nije ista tematika, ali jasno ti je na šta mislim. Treba malo više vremena, a za jučerašnju utakmicu ste mogli toliko toga uraditi - analiza sudije (koliko inače daje kartona, kako je ocijenjen, otkad sudi, je li ranije bilo žalbi), izjave iz Čelika tražiti, iz Sarajeva, iz Saveza (oni vjerovatno ne bi ni dali izjavu, ali i kad šutiš šalješ poruku), uporediti s nekim evropskim ligama... sad baš samo bacam ideje kako bi bilo jasnije o čemu govorim.

To što su se objavile sve prilike, to je klasično ganjanje klikova. Ok, poštujem, treba zaraditi, ali nema pravih, ozbiljnih analiza, komentara, kolumni. Nemojte da vam ss bude uzor.
Ne znam drug,nit me interesuje. Nego smješna mi bilo, čuj hoćel objavit crveni karton pitara. :D
A ovi fazoni što pišu pitarski portal, brane ljudi i slično. Jel vas tjera ko da pišete ovde? Manite se ba više Misimović forum, pitarski portal. Ako vam se ne svidja imate mahanje i to je to. Dosta vas je bilo.
Željezničar ante portas !
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 11:52 am

Spali smo na to da nas mrtvi Park tuzi za 17000. Spali smo na to da nam se daje milostinja u vidu je.benog autobusa da ekipa moze otici na put. Bravo za upravu najveceg kluba u drzavi, popisam vam se usta svima kolektivno...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:02 pm

A od sad je kako? Ide mi na ***** vise,da izvinu stariji, da sjedim tu cijeli dan i jebeno brisem postove svakom. Kazem, ako se nekom ne svidja, jos cu jednom ponovit, niko ga ne tjera da pise. Hvala
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:05 pm

Danas igra Zeljeznicar, bolje pisite o tome, a ne da svaki put pisete kako ljudi najmanje pisu o foootballluuuu. ;) A to cete pisati vec sutra.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:10 pm

I da, nije fazon jel pitarski portal, to mozete sutra pisat. Samo vam ispunjavam zelju da pisemo o utakmici, jer o tome najmanje pisemo. No hate guys. ❤️
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:17 pm

Bravo za Manijake u Grčkoj, sjajna brojka! Svi na Grbavicu, svi po 3 boda!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:24 pm

I da, ostali smo vam duzni dati obrazlozenje oko CURVE koji je ocito izmisljeni lik. Javio se momak mejlom koji je napisao da mu neko koristi mejl, a on ne pise na forumu i da stalno dolaze obavjesti sa foruma. Registrovo se opet sa drugim mejlom, tad je koristio mejl poznanika jednog clana moderacije. Kada ga je pitao jel to on, dobili smo odgovor da se nikad nije registrovo na forum. Zato mu je obrisan i taj account. Cisto da znate. Obojica su trazila da se obrisu accounti jer to nisu oni.
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:26 pm

bogi je napisao/la:
sub okt 19, 2019 10:33 am
DANAN je napisao/la:
sub okt 19, 2019 8:45 am
O kojem portalu pricamo...
Onom sto na naslovnici stavi naslov Mrzim Zeljeznicar-novvi prvak je sa koseva,ili o ovome ovdje..
Znaš ti njih **** ti njih. Hajd naslov mrzim željezničar, ipak su novinaru ostale traume od susreta sa Amarom na press konferenciji, ali naslov ***** za Palermo i slično...

Dno dna.
Ja prvi ne volim onaj tamo portal ali ako niste upratili sta se desilo(izvrsen hakerski napad,) onda ne trebate iznositi lazi. Bilo ko, ko je usao na taj portal juce u tom periodu, mogao je pisati, sta je htio po tom portalu. Znaci, bilo koji citalac je mogao stavljati vijesti, ispravljati naslove itd.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:26 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub okt 19, 2019 12:17 pm
Bravo za Manijake u Grčkoj, sjajna brojka! Svi na Grbavicu, svi po 3 boda!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:32 pm

Brkoo je napisao/la:
sub okt 19, 2019 12:26 pm

Ja prvi ne volim onaj tamo portal ali ako niste upratili sta se desilo(izvrsen hakerski napad,) onda ne trebate iznositi lazi. Bilo ko, ko je usao na taj portal juce u tom periodu, mogao je pisati, sta je htio po tom portalu. Znaci, bilo koji citalac je mogao stavljati vijesti, ispravljati naslove itd.
Gdje se desilo to?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:38 pm

storm_raider je napisao/la:
sub okt 19, 2019 12:32 pm
Brkoo je napisao/la:
sub okt 19, 2019 12:26 pm

Ja prvi ne volim onaj tamo portal ali ako niste upratili sta se desilo(izvrsen hakerski napad,) onda ne trebate iznositi lazi. Bilo ko, ko je usao na taj portal juce u tom periodu, mogao je pisati, sta je htio po tom portalu. Znaci, bilo koji citalac je mogao stavljati vijesti, ispravljati naslove itd.
Gdje se desilo to?

slika
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 12:41 pm

storm_raider je napisao/la:
sub okt 19, 2019 12:32 pm
Brkoo je napisao/la:
sub okt 19, 2019 12:26 pm

Ja prvi ne volim onaj tamo portal ali ako niste upratili sta se desilo(izvrsen hakerski napad,) onda ne trebate iznositi lazi. Bilo ko, ko je usao na taj portal juce u tom periodu, mogao je pisati, sta je htio po tom portalu. Znaci, bilo koji citalac je mogao stavljati vijesti, ispravljati naslove itd.
Gdje se desilo to?
Na gg.ba

Pitar izvrsio hakerski napad na taj portal. Tom glupanu se vidjelo ime i prezime. Prepravio onda vijest o nasem klubu i napisao Mrzim Zeljeznicar, novi prvak je sa Koseva i omogucio svakome da moze isto ispravljati tekstove i naslove..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 2:01 pm

😂😂😂😂😂😂😂
Nije govno nego cuko posro....
😂😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 2:02 pm

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 2:16 pm

AsharaK je napisao/la:
sub okt 19, 2019 12:24 pm
I da, ostali smo vam duzni dati obrazlozenje oko CURVE koji je ocito izmisljeni lik. Javio se momak mejlom koji je napisao da mu neko koristi mejl, a on ne pise na forumu i da stalno dolaze obavjesti sa foruma. Registrovo se opet sa drugim mejlom, tad je koristio mejl poznanika jednog clana moderacije. Kada ga je pitao jel to on, dobili smo odgovor da se nikad nije registrovo na forum. Zato mu je obrisan i taj account. Cisto da znate. Obojica su trazila da se obrisu accounti jer to nisu oni.
Je li moguće, kakvi bolesnici majko mila.

I kad se sjetim neki ga branili, neki ga pošteđivali za psovke.
Znaći sve što je pisao je laž, dijete, članska, ovo ono. Ja i dalje ne mogu da vjerujem. Kakva kidara.

Nikad nije odgovorio na pp, a glumio kako zna neke forumaše, kako bi se uklopio.

A vidi sad ovo i za ss.ba. Ahahhahajajahaha
Kakav kompleksaš. **** vam je Željo mater svima.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 2:30 pm

Stvarno nevjerovatno. Cak je i pisao da je gledao tekme sa nekima.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 2:31 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub okt 19, 2019 2:16 pm
AsharaK je napisao/la:
sub okt 19, 2019 12:24 pm
I da, ostali smo vam duzni dati obrazlozenje oko CURVE koji je ocito izmisljeni lik. Javio se momak mejlom koji je napisao da mu neko koristi mejl, a on ne pise na forumu i da stalno dolaze obavjesti sa foruma. Registrovo se opet sa drugim mejlom, tad je koristio mejl poznanika jednog clana moderacije. Kada ga je pitao jel to on, dobili smo odgovor da se nikad nije registrovo na forum. Zato mu je obrisan i taj account. Cisto da znate. Obojica su trazila da se obrisu accounti jer to nisu oni.
Je li moguće, kakvi bolesnici majko mila.

I kad se sjetim neki ga branili, neki ga pošteđivali za psovke.
Znaći sve što je pisao je laž, dijete, članska, ovo ono. Ja i dalje ne mogu da vjerujem. Kakva kidara.

Nikad nije odgovorio na pp, a glumio kako zna neke forumaše, kako bi se uklopio.

A vidi sad ovo i za ss.ba. Ahahhahajajahaha
Kakav kompleksaš. **** vam je Željo mater svima.
Ko je znao sta se krije iz profila. Jos mu pticurina obecala clansku 😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 2:44 pm

Ima li ko kakav link za pogledati velez-zrinjski ?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 19, 2019 3:15 pm

Svi napadi na njega su bili opravdani znači, ustvari nisu bili dovoljni, a mnogi su ga branili i pokrivali se njegovim informacijamaa, ali ko ga jbee, samo Željo.
Željo ti si šampion, pjeva cijeli stadion!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija