Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 7:48 pm

Ocito ne citate forum. Danas je napisao da je zaboravio sifru. Paprikas ponovo zeli ispasti pametan ili smijesan.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 7:49 pm

Evo paprike evo ludila😂😂
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 7:50 pm

Sto ste nervozni🤣
Hocemi o ozbiljnijim temama?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 7:53 pm

Paprika je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:50 pm
Sto ste nervozni🤣
Hocemi o ozbiljnijim temama?
Gavrane jes to ti :lol:
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 7:53 pm

avlami97 je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:15 pm
Odobrenje za građenje donosi se u roku od 30 dana od dana podnošenja zahtjeva. https://novosarajevo.ba/kako-do-gra-evi ... 4130859375

Očekujem da ćemo Građevinsku dozvolu za Jug dobiti najkasnije do 15. Novembra 2019., jer smo po riječima Generalnog sekretara predali sve što je potrebno. Čestitke upravljačkim strukturama i administraciji Kluba.
Ako je to izjavio gensek ili je na nekim rozim tabletama ili ne zna kud je supalj?
Kako je bolan predao sve kad za gradjevinsku dozvolu moras pored svih saglasnosti predati i GLAVNI PROJEKAT.
Eh sad, kako ce predati glavni projekat - kad ni IDEJNI jos nije uradjen.
J.ebo lud zbunjenog.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:01 pm

avlami97 je napisao/la:
uto okt 15, 2019 4:44 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto okt 15, 2019 1:29 pm
storm_raider je napisao/la:
uto okt 15, 2019 12:54 pm
phpBB [video]
"... ako ne bude nekih nepredviđenih situacija, kiša, mraz, snijeg....."

eto neće, u decembru će biti sunce i +25 stepeni...

baš mi idu na *****, a počeli su sa rokom od 150 dana.....
Čestitke. Gradnja južne trebine počinje za minimalno 2,5 mjeseci, a maksimalno 14,5 mjeseci. Neće nas valjda slagati. Odrasla, zrela osoba i svjesna što je izgovorila (obećala), a uz to još na visokoj, operativnoj i odgovornoj funkciji u Klubu. Samo naprijed...nek crknu dušmani. Sve pohvale.
Evo, sada ozbiljno.
Mali Brkovic je u Avazu rekao da je klub predao za urbanisticku i graďevinsku dozvolu za jug. Dali je samoincijativno slagao ili po necijem nalogu nije bitno. Nije bilo tesko provjeriti u opstini. Vec imamo vazecu urbanisticku. Posto nema novog idejnog projekta nema ni nove urbanisticke, graďevinsku da ne spominjem. Dezinformacija je i za sjevernu tribinu. Predali su samo za banere na gornjem dijelu sjevera. Da bi se uredili cumezi pod sjeverom treba opstinska inspekcija da odradi posao
Posto je mali Brkovic poletio morao je vd direktora intervenisati. On u ovom prilogu nije konkretan vec neodreďeno spominje radove na stadionu. Sve u fazonu, ovaj nadam se, ovaj.
Pored toga, mali Brkovic je rekao da nije bilo problema sa savezom oko love za krov. Ko zna pravo stanje stvari zna da je bilo. Morala je UEFA reagovati. Sto nasi ne smiju na glas to reci je drugi padez.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:01 pm

Minjore je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:43 pm
Daj banujte ovu papriku i nebluoze njegove
A šta da ti kažem druže stari osim da Paprika govori istinu do pola, možda dvije trećine. :zid:
イビチャ・オシム
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:03 pm

Izlija je napisao/la:
uto okt 15, 2019 8:01 pm
Minjore je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:43 pm
Daj banujte ovu papriku i nebluoze njegove
A šta da ti kažem druže stari osim da Paprika govori istinu do pola, možda dvije trećine. :zid:
Cetiri petine😁
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:05 pm

Minjore je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:39 pm
Brkoo je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:04 pm


Zbog cega igraju Mustedanagic i Cavar? Ljudi nemaju utakmica u nogama. Jos Cavar kapiten. Ona ubleha iz Sarajeva desni bek. :roll:
Ovaj zinedin mali bas dobro odigrao danas. Ne znam zasto ne igra u svojoj ekipi. Ovaj Vladan stvoren samo da ga trpaju.
Ma Zinedin je talentovan, ne mogu reci da nije ali ne mogu da vjerujem da skoro pa i ne igra u klubu u kojem je na posudbi i to mu se ne dogadja prvi put. U seniorskoj karijeri do sada skoro nista nije napravio.

Ne smije se desavati u reprezentaciji da igra neko koliki god talenat bio a da nije standardan u svom klubu ili jos gora stvar da igra neko poput Cavara, koji nije mislim godinu dana igrao i jos takav igrac bude kapiten.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:06 pm

Izlija je napisao/la:
uto okt 15, 2019 8:01 pm
Minjore je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:43 pm
Daj banujte ovu papriku i nebluoze njegove
A šta da ti kažem druže stari osim da Paprika govori istinu do pola, možda dvije trećine. :zid:
Lažu i ostali ko Minhauzen pa pišu i dalje.Neka ga
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:19 pm

Ostao sam duzan odgovor, cini mi se @Mabi oko odlaska ove garniture UO
Da mu sada odgovorim.
Ovaj UO je bivsi, rekao sam milom ili silom. Onaj ko ih je postavio ih sada tjera. Nije zadovoljan. Nisu nista para donjeli u klub. Eto, ni za bus nemamo. UO jase na ideji koju je plasirao i na kraju poceo da sam u nju vjeruje, da niko nece u UO i zato su oni spasioci kluba. Zbog toga dolazi do stalnih sukoba izmeďu UO i onog koji ih je postavio.
U pozadini se formira nova grupa koja misli preuzeti klub na skupstini. Nadam se da ce @Bozidar Radosevic se na ovoj tacki ukljuciti.
Gredic i Siljak su sklopili koaliciju. Siljak okolo skace i lobira, lobira cak i kod ljudi koji su bili u Senadovoj ekipi. Kuka, pomagajte, ovalo vise ne ide, unistili su klub.🤣
Oni bi nesto ali ne znaju sta.
Senad nece vise u klub, Gredic i Siljak u koaliciji "Sjedimo na vise stolica i prkosomo zakonima fizike" nemaju pare niti znanje.
Ko onda? Niko. Promjena ce biti zbog ptomjene. Bitno je stvoriti utisak da se nesto radi. Kamuflaza da se nekom sacuvaju guzovi.
Niko nece dati svoje pare, svoje znanje i ugled da neko drugi donosi odluke i trosi njegove pare i degradira ugled. Sa druge strane onome kome treba lova ne treba jaka licnost.
Zbog svega ovoga, je za ocekivati da se novi UO instalira po volji onog ko vedri i oblaci u klubu i da to bude Grediceva ekipa. Naravno uz potpunu rehabilitaciju Siljka.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:21 pm

starigrad je napisao/la:
uto okt 15, 2019 8:07 pm
MATORI je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:53 pm
avlami97 je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:15 pm
Odobrenje za građenje donosi se u roku od 30 dana od dana podnošenja zahtjeva. https://novosarajevo.ba/kako-do-gra-evi ... 4130859375

Očekujem da ćemo Građevinsku dozvolu za Jug dobiti najkasnije do 15. Novembra 2019., jer smo po riječima Generalnog sekretara predali sve što je potrebno. Čestitke upravljačkim strukturama i administraciji Kluba.
Ako je to izjavio gensek ili je na nekim rozim tabletama ili ne zna kud je supalj?
Kako je bolan predao sve kad za gradjevinsku dozvolu moras pored svih saglasnosti predati i GLAVNI PROJEKAT.
Eh sad, kako ce predati glavni projekat - kad ni IDEJNI jos nije uradjen.
J.ebo lud zbunjenog.
ja ne cuh da je izgovoreno kako je sve predato za gradjevinsku (govorim o danasnjem intervjuu direktora), nego da se priprema i skuplja potrebna dokumentacija za predavanje zahzjeva za izdavanje iste
slika
Faruk Brković izjavio da je predato za Građevinsku, ai budala zna da bi se predalo za Građevinsku moraš imati pravosnažnu urbanističku saglasnost. Radi toga sam cijelo vrijeme ironičan. Pred glavnog treba se predati i izvedbeni projekat i masu stvari. Postavljao sam linkove koje se bave tom problematikom Općina novo Sarajevo.

@Paprika, odustalo se od Juga za koju smo imali Urbanističku saglasnost. Sad ovi idu da Jug bude isti kao Sjever. Očito pokušavaju navijače napraviti budalama, a naivni će im povjerovati.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:25 pm

Dzindo i Pesto su tvorci ovog nakaradnog bitisanja kluba, aminovali su da trener bira upravu. Predsjednik postoji samo na papiru, za NO niko i ne zna da postoji stanje u klubu je po receptu od 2009-2014 godine. Dzindo,Pesto,Ustamujic i Amar Osim su tada doveli klub na rub propasti i sada ponavljaju isti scenario. Zbog svega toga Dzindo i Pesto znate li koliko je u vasem mandatu klub zaduzen? Imate li ideju kako servisirati kredit koji cekate od milion maraka? Sta je sa redovnim prihodima kluba? Zasto se ne zna pod kojim uslovima je prodat Zubanovic? Koliko je para klub dobio od transfera Rodina? Zasto ne reagujete na praksu neplacanja poreza? Zasto se ne servisira rata reprograma? Sta je to bilo stetno u ugovoru sa Umbrom? Kome je sve u intetesu da Selimovic po svaku cijenu proda opremu klubu? Jeste li reagirali kada je Centrotrans otkazao usluge i pokrenuo tuzbu? Sta bi bilo da gospodin Kaljanac nije na obraz obezbijedio autobus za Orasje? Jeste li svjesni sta je sve Djihanic do sada potpisao? Je li mu oficijelno postavljenje nagrada za sve sto je kao VD potpisao? Sta je sa prihodima od ulaznica? Zasto se ne objavljuju tacni podaci o prodatim ulaznicama? Jeste li svjesni da se izvlaci gotovina i finansiraju razne sumnjive poslovne prakse? Zasto kasnite sa isplatom licnih primanja? Koliko tuzbi je doslo u klub u poslednja dva mjeseca? Ko ce i od kojih para to platiti kada tuzbe postanu izvrsne? Je li vrijeme da se pogledate u ogledalo i shvatite da ste saucesnici u unistavanju kluba?
Da ne kazete niste znali. Da umjesto 100tog roďendana ne kkanjamo ďenazu.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7550
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:26 pm

Minjore je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:53 pm
Paprika je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:50 pm
Sto ste nervozni🤣
Hocemi o ozbiljnijim temama?
Gavrane jes to ti :lol:
Ne mogu vise nikove i pasvorde pohvatat sta ih imam :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:32 pm

avlami97 je napisao/la:
uto okt 15, 2019 8:21 pm
starigrad je napisao/la:
uto okt 15, 2019 8:07 pm
MATORI je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:53 pm


Ako je to izjavio gensek ili je na nekim rozim tabletama ili ne zna kud je supalj?
Kako je bolan predao sve kad za gradjevinsku dozvolu moras pored svih saglasnosti predati i GLAVNI PROJEKAT.
Eh sad, kako ce predati glavni projekat - kad ni IDEJNI jos nije uradjen.
J.ebo lud zbunjenog.
ja ne cuh da je izgovoreno kako je sve predato za gradjevinsku (govorim o danasnjem intervjuu direktora), nego da se priprema i skuplja potrebna dokumentacija za predavanje zahzjeva za izdavanje iste
slika
Faruk Brković izjavio da je predato za Građevinsku, ai budala zna da bi se predalo za Građevinsku moraš imati pravosnažnu urbanističku saglasnost. Radi toga sam cijelo vrijeme ironičan. Pred glavnog treba se predati i izvedbeni projekat i masu stvari. Postavljao sam linkove koje se bave tom problematikom Općina novo Sarajevo.

@Paprika, odustalo se od Juga za koju smo imali Urbanističku saglasnost. Sad ovi idu da Jug bude isti kao Sjever. Očito pokušavaju navijače napraviti budalama, a naivni će im povjerovati.
Odustali🤣🤣
Da bi od necega odustao moras imati nesto novo. Ili su otisli u opstinu i zahtjevali da se urbanisticka ponisti?🤣🤣
Supljiraju i raji prodaju maglu. Niti imaju ideju kako napraviti jug, niti kako bi izgledao a satro predaju za dozvole.
Nikakve dozvole nisu zatrazene u opstini sem dozvole za banere na sjeveru. Provjereno.
Skupstinari su mailom pitali da im UO dostavi skice, idejno rijesenje kao ce sjever izgledati. Nisu se udostojili da odgovore.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:34 pm

DANAN je napisao/la:
uto okt 15, 2019 5:56 pm
Guvo je napisao/la:
uto okt 15, 2019 5:48 pm
DANAN je napisao/la:
uto okt 15, 2019 5:24 pm


Upravo to 40 000 km cengic,35 000 el te 3,idanas nova park 17 000
Jeli istina da ih je Misimovic tuzio isto???
E to ne znam....
Meni rekose da jeste i neka je ako ima . ko ih jebe vise
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:37 pm

Paprika je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:42 pm
DANAN je napisao/la:
uto okt 15, 2019 6:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto okt 15, 2019 6:30 pm


Takvi su mi najdraži.
Valjda nisi neki stari pod novim nickom. To ne bi valjalo.

Nema na čemu.
CURVA
Da, radi se o CURVI, novi nick od juce.
Nestao je sa foruma 4.10. u krajnje sumnjivim okolnostima. :rofl:

Da bude slika potpuna i istina zadovoljena.
CURVU kao i Guvu je kreirao nas dobri prijatelj kao karikaturu navijackog korpusa. Rekao bih primjenjena satira, ruganje nasoj gluposti.
Curva izmisli Francuze kao sprdanje na Muje, Skrbice, Curva se klanja Amaru Guvo ga ocima ne moze vidjeti. Curva voli toteme, Guvo je za siste.
Sve povezuje u dobro osmisljenu sprdanciju treci nick.
Ja se istinski divim i ideji i realizaciji.
Ipak, sto je previse previse

PS
Uvjeren sam da ima na lageru jos koji nick i da ce ih po zelji i inspiraciji aktivirati
Sta pricas ti?? **** te guvo i ti njega jesi cuo . nemoj mene u te kombinacije nekakve matereti. kamatar ce ici d
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:37 pm

@starigrad
mislio sam da si upratio kada je generalni sekretar dao izjavu u kojoj kaže da smo predali za Građevinsku. Ne možeš predati za Građevinsku, ako nemaš pravosnažnu Urbanističku.

Odustali smo od Juga za koji smo imali Urbanističku i ovi žele Jug identičan Sjeveru. U tom slučaju Jovo nanovo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:40 pm

Dobro, lazu za jug, lazu za sjever, kriju informacije...
Ali su makar novu navijacku pjesmu napravili.
Rekao bih navijacka pjesma i himna kluba ujedno.😁

https://www.youtube.com/watch?v=LhepPGoCJjY
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 15, 2019 8:41 pm

Guvo je napisao/la:
uto okt 15, 2019 8:37 pm
Paprika je napisao/la:
uto okt 15, 2019 7:42 pm
DANAN je napisao/la:
uto okt 15, 2019 6:42 pm

CURVA
Da, radi se o CURVI, novi nick od juce.
Nestao je sa foruma 4.10. u krajnje sumnjivim okolnostima. :rofl:

Da bude slika potpuna i istina zadovoljena.
CURVU kao i Guvu je kreirao nas dobri prijatelj kao karikaturu navijackog korpusa. Rekao bih primjenjena satira, ruganje nasoj gluposti.
Curva izmisli Francuze kao sprdanje na Muje, Skrbice, Curva se klanja Amaru Guvo ga ocima ne moze vidjeti. Curva voli toteme, Guvo je za siste.
Sve povezuje u dobro osmisljenu sprdanciju treci nick.
Ja se istinski divim i ideji i realizaciji.
Ipak, sto je previse previse

PS
Uvjeren sam da ima na lageru jos koji nick i da ce ih po zelji i inspiraciji aktivirati
Sta pricas ti?? **** te guvo i ti njega jesi cuo . nemoj mene u te kombinacije nekakve matereti. kamatar ce ici d
:rofl: :rofl:
:klanjase2:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija