Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 4:57 pm

sastrane je napisao/la:
ned okt 13, 2019 3:47 pm
Sta kaze DANAN.. Ko je reko da je povucena tuzba a on repliciro na post od Razumnog Glasa mos misliti. I neko neki ban obeco za ako se iapostavi da je laz. Al ne odgovara to
Tu sam ja

Nadji taj post....
U kojem ja nesto kao to tvrdim.
Los ti pokusaj majstore,znam da je panika zbog sponzora,ali mozete vi i bolje....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 5:01 pm

Treba vama jedno mentalno razgibavanje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 5:33 pm

DANAN je napisao/la:
ned okt 13, 2019 4:57 pm
sastrane je napisao/la:
ned okt 13, 2019 3:47 pm
Sta kaze DANAN.. Ko je reko da je povucena tuzba a on repliciro na post od Razumnog Glasa mos misliti. I neko neki ban obeco za ako se iapostavi da je laz. Al ne odgovara to
Tu sam ja

Nadji taj post....
U kojem ja nesto kao to tvrdim.
Los ti pokusaj majstore,znam da je panika zbog sponzora,ali mozete vi i bolje....
Nik "Zeljo" je postavio nekoliko stranica unazad. Samo gdje je taj ban majka mu stara. :r
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 5:44 pm

sastrane je napisao/la:
ned okt 13, 2019 5:33 pm
DANAN je napisao/la:
ned okt 13, 2019 4:57 pm
sastrane je napisao/la:
ned okt 13, 2019 3:47 pm
Sta kaze DANAN.. Ko je reko da je povucena tuzba a on repliciro na post od Razumnog Glasa mos misliti. I neko neki ban obeco za ako se iapostavi da je laz. Al ne odgovara to
Tu sam ja

Nadji taj post....
U kojem ja nesto kao to tvrdim.
Los ti pokusaj majstore,znam da je panika zbog sponzora,ali mozete vi i bolje....
Nik "Zeljo" je postavio nekoliko stranica unazad. Samo gdje je taj ban majka mu stara. :r
Mrsko mi trazit.
Eto ti ga postavi moj bezidejni.......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 6:08 pm

ima par pojedinaca koji peru na ruke sa istom pricom svaki put kad se prijave, al' danan nije jedan od njih. normalno je kritikovati kad nesto ne valja, a kod nas dosta toga ne valja. nadam se da ce se nakon skupstine uozbiljit i organizovat.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 6:53 pm

Fino odrađen vikend.

Ove stvari nam samo mogu valjati.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 7:30 pm

Brkoo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 3:13 pm
Kakve veze ima koliko su kostali hljeb i novine sa platom trenera.

Sta je bilo prije Amarovog prvog mandata, kakva je tad situacija bila? Covjek u prvom mandatu osvojio duplu krunu i dosao do tekme sa Newcastlom, gdje smo na Kosevu bili ravnopravan rival i trebao je eto raditi za 400 KM. :roll:

Vec sam ranije napisao sta mislim da je bilo sa kartama za tu tekmu sa Newcastlom, to je posao za istrazne organe.

Pocivaj u miru Gorane! Bas tuga.. :(

Cim se sjetim njega, prodje mi kroz glavu onaj njegov centarsut(asistencija) u Mostaru za gol Savica protiv Zrinjskog kad smo pobijedili 0:1. Jako zahvalan igrac je bio.
Prvo da odgovorim na tvoje pitanje - Sta je bilo prije Amarovog prvog mandata, kakva je tad situacija bila? Željo je bio poštovan Klub širom bivše Države. Bio prvak Yuge. Finalista kupa Yuge, 1/4 finala i 1/2 finala kupa Uefa. Nakon agresije se Željo bukvalno izdigao iz pepela. Grbavica spaljena. Bio prvak BiH, bio osvač kupa BiH, bio osvajač superkupa BiH. Malo li je za 4 godine nakon agresije. A onda je izvršen puč na Bradini i Amar nasilnim putem postao Šef stručnog štaba. Kada postavljaš takva pitanja, postavi i pitanje u kakvom stanju prvenstveno finansijskom-materijalnom Amar ostavlja Klub.

Očito se ne razumijemo ili ne želiš razumjeti. Kako je moguće da mu se na mjesečnom nivou ostane dužno cca 3500 KM na mjesečnom nivou (prvi mandat)? Naravno ne cijeli mandat nego maksimalno 21 mjesec, a minimalno 10-11 mjeseci. Od nekog mjeseca 2002. do septembra-oktobra 2003. Ukupno 72000KM, plus 128000 zateznih kamata, nakon tužbe. Je li to on nije primao nikakvu platu u tom periodu-.periodu kada je bilo najviše love u Klubu? Koliku je tada imao primanja? I nigdje nisam napisao da je trebao raditi za 4 joje, iako je prije dvije decenije bilo i igrača i trenera u našoj ligi koji su radili za približnu sumu.

Neke stvari su potpuno nelogične i neshvatljive zdravom umu. I nisi mi objasnio kako to da kada smo zarađivali najviše u historiji (periodi Amara), da smo baš u tim periodima uvaljivani u višemilionske dugove. I do kraja ću biti iskren. I u ovom (Amarovom) periodu ćemo se uvaliti do guše. I ovaj put nakon odlaska Amara, a jednom će otići, ćemo opet biti u novonastalim višemilionskim dugovima. I nakon svega će opet Amar tužiti Klub za dugove i tražiti neku glavnicu i kamatu. I nemoj mi reći da sam vidovnjak, jer nisam, ali jesam neko koga prošlost uči, a nama se prošlost ponavlja.

Bit će Željo i bez Amara, ali to više neće biti Željo kojeg sam zavolio i volim. To će biti neki drugi Željo. Željo nečija igračka, ako već i nije.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 8:29 pm

Koliko samo spinovanja i patetisanja u jednom postu :r :roll:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 8:32 pm

Sto prije shvatimo da bi klub otisao u stecaj da se nije pojavio Senad,i da ce otici sad kad njega nema bit ce nam lakse.
Sta Amar zna sta je Zeljo,to znaju samo vojnici kluba,koji vise nece da prodju pored Grbavice
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:05 pm

Niti su jedni, a niti drugi savrseni.
Za mene najbolji periodi kluba poslije rata. Tako da nemojte da ih ocrnimo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:06 pm

phpBB [video]


Pocivaj u miru...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:10 pm

Brkoo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 8:29 pm
Koliko samo spinovanja i patetisanja u jednom postu :r :roll:
Neki drugi Željo :r
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:18 pm

Samo nek neko sljedeći put kad ne bude odgovarala priča krene kukat kako se ne priča o fudbalu.
Vidio sam vas ovaj vikend, ubiste pričom o fudbalu. A i inače jw ako. Kad treba branit i skočit na nekog tad se radi o brzini svjetlosti.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:20 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 13, 2019 9:18 pm
Samo nek neko sljedeći put kad ne bude odgovarala priča krene kukat kako se ne priča o fudbalu.
Vidio sam vas ovaj vikend, ubiste pričom o fudbalu. A i inače jw ako. Kad treba branit i skočit na nekog tad se radi o brzini svjetlosti.
Opusti se. Reprezentativna pauza. Ide futboool od vikenda :karanje:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:23 pm

Kako pricat kad dodje neko u 14. kolu i pita gdje je taj futbooool. A mi izgubili samo jednu, zabili najvise golova..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:31 pm

Nadam se da će neko iz kluba otići da se dostojanstveno oprostimo od još jednog vojnika, jednog šampiona.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:41 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:35 am
Najbolja opcija bi bila da su Misimovic i Amar zajedno radili.
Posten covjek sa lopovom ne moze saradjivati. Interesne zone su im totalno dijametralne. Jedan zeli sistem, transparentnost, drugi zeli da se namiri on i ahbabi mu. Jedan pokusava argumentima i cinjenicama razgovarati drugi preko mahale salje poruke itd itd..
Znam sjeb ...
TM87
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:55 pm

HajrA je napisao/la:
ned okt 13, 2019 9:41 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:35 am
Najbolja opcija bi bila da su Misimovic i Amar zajedno radili.
Posten covjek sa lopovom ne moze saradjivati. Interesne zone su im totalno dijametralne. Jedan zeli sistem, transparentnost, drugi zeli da se namiri on i ahbabi mu. Jedan pokusava argumentima i cinjenicama razgovarati drugi preko mahale salje poruke itd itd..
Znam sjeb ...
e jadna nam majka sa ovakvim ''navijačima''.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 9:58 pm

Ja bih fakat volio vidjeti od kad pojedini forumaši navijaju za Želju
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 10:13 pm

bianco blu je napisao/la:
ned okt 13, 2019 9:55 pm
HajrA je napisao/la:
ned okt 13, 2019 9:41 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:35 am
Najbolja opcija bi bila da su Misimovic i Amar zajedno radili.
Posten covjek sa lopovom ne moze saradjivati. Interesne zone su im totalno dijametralne. Jedan zeli sistem, transparentnost, drugi zeli da se namiri on i ahbabi mu. Jedan pokusava argumentima i cinjenicama razgovarati drugi preko mahale salje poruke itd itd..
Znam sjeb ...
e jadna nam majka sa ovakvim ''navijačima''.
Kako kome !
Lopove cu da prozivam dok ne vrate sve ono sto su ukrali ili dok ih adekvatno ne kazne za ono sto su uradili.

Od 1996 god. pa do danas Zelji nisam nanio 1KM stete, niti sam 1KM uzeo. Sve ove gdine tu sam za Zelju i samo sam davao, nekad manje nekad vise. Kako sam kad mogao. Dajem i danas i sutra cu, ali bojim se da ove hijene gadan zadah imaju.
TM87

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija