Moderator/ica: storm_raider

 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 11:25 pm

avlami97 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:21 pm
Srcezelje je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:03 pm
vobznazna2 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 10:57 pm
Slazem se ako ne osvoji titulu metla svima. od cistacice do Amara

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Pisi ti jaraniko sta zelis,ali ako Amar ode tek smo onda u govnima,a nece otici,ja ti kazem,a ti pukni od muke.
Amar neće nigdje. Previše voli lovu. Otkaz mu ne mogu dati, jer bi ga morali isplatiti do zadnje BAM do kraja ugovora. Kakve god rezultate ostvarivali u narednom periodu...tako nam je kako nam je.
A i da ga sutnes,koga bi doveo??? Ko bi to od nas nesto napravio???Evo ja cu ti reci,nema ama bas nikog.Tako da kad Amar ode tek onda propadamo do dna.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 11:30 pm

Srcezelje je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:21 pm
Srcezelje je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:03 pm
Pisi ti jaraniko sta zelis,ali ako Amar ode tek smo onda u govnima,a nece otici,ja ti kazem,a ti pukni od muke.
Amar neće nigdje. Previše voli lovu. Otkaz mu ne mogu dati, jer bi ga morali isplatiti do zadnje BAM do kraja ugovora. Kakve god rezultate ostvarivali u narednom periodu...tako nam je kako nam je.
A i da ga sutnes,koga bi doveo??? Ko bi to od nas nesto napravio???Evo ja cu ti reci,nema ama bas nikog.Tako da kad Amar ode tek onda propadamo do dna.
Ko ga suta ??? Logicno mi je da se sam povuce ako titulu ne uzme, zbog toga je i dosao. Sam je sebi krojio sastav za to... Taj isti Amar mi je donjeo srece i veselja bezbroj puta i ucinio me ponosnim navijacem Zelje al od uspomena se ne zivi, cijenim ga i volim,podzava ga trenutno nema boljeg covjeka za klupu Zelje i ne posto mi drazi trener od njega... Ali mi smo gladni titule i samo nas to zanima.

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 11:32 pm

vobznazna2 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:30 pm
Srcezelje je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:21 pm

Amar neće nigdje. Previše voli lovu. Otkaz mu ne mogu dati, jer bi ga morali isplatiti do zadnje BAM do kraja ugovora. Kakve god rezultate ostvarivali u narednom periodu...tako nam je kako nam je.
A i da ga sutnes,koga bi doveo??? Ko bi to od nas nesto napravio???Evo ja cu ti reci,nema ama bas nikog.Tako da kad Amar ode tek onda propadamo do dna.
Ko ga suta ??? Logicno mi je da se sam povuce ako titulu ne uzme, zbog toga je i dosao. Sam je sebi krojio sastav za to... Taj isti Amar mi je donjeo srece i veselja bezbroj puta i ucinio me ponosnim navijacem Zelje al od uspomena se ne zivi, cijenim ga i volim,podzava ga trenutno nema boljeg covjeka za klupu Zelje i ne posto mi drazi trener od njega... Ali mi smo gladni titule i samo nas to zanima.

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Nista od toga,ako Allah da,Amar ostaje u Zelji jos 10 godina.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 11:34 pm

Sto se mene tice neka ostane dozivotno. Al prvo nek titulu vrati na Grbavicu ako je sad ne uzmemo postacemo jedna prosjecna ekipa u ovoj smjesnoj ligi tipa Čelik, Borac, Sloboda...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk


 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 11:49 pm

Zanimljivo kako se neki nikovi odjednom javise danas nakon tekme i poraza...
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 11:53 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:49 pm
Zanimljivo kako se neki nikovi odjednom javise danas nakon tekme i poraza...
Upravo, prvi sam bio za to ne bude titula svi napolje, ali to nije rjesenje prije svega zato sto igramo lijepo u vecini utakmica smo dominirali, morao je poraz doci kad-tad. Negativna energija kao da smo zadnji na tabeli, a svi su govorili da hocemo prije proljeca bar biti tu negdje u odnosu na 'strasni' zrinjski,sarajevo. Nadam se potpuno spremnom Stilicu negdje oko Novembra, Zec da dodje malo sebi i Veseli lijevo. Odbrana se ne moze popraviti dok se ne dovede neko prvo na bekovskim pozicijama.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 11:56 pm

Srcezelje je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:25 pm
avlami97 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:21 pm
Srcezelje je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:03 pm


Pisi ti jaraniko sta zelis,ali ako Amar ode tek smo onda u govnima,a nece otici,ja ti kazem,a ti pukni od muke.
Amar neće nigdje. Previše voli lovu. Otkaz mu ne mogu dati, jer bi ga morali isplatiti do zadnje BAM do kraja ugovora. Kakve god rezultate ostvarivali u narednom periodu...tako nam je kako nam je.
A i da ga sutnes,koga bi doveo??? Ko bi to od nas nesto napravio???Evo ja cu ti reci,nema ama bas nikog.Tako da kad Amar ode tek onda propadamo do dna.
Idolopoklonice je l realno da kazes da ce Zeljo propasti ako ode jedna PERSONA ma koja god to bila,kako god se ona zvala?! Svi su zamjenjivi i Amar je, to nek vam je jasno u te suplje glave!

Nece Zeljo propasti ,prezivio je i zivio bez Amara godinama i kada ga je ostavio na koljenima,Željezničar se digao i uvijek ce. Niko nije veci od Zeljeznicara, ni taj tvoj idol niti bilo ko.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 12:06 am

Tuzno je da u zadnjih 5 godina imamo isti broj trofeja kao jedan Olimpik ako se tim zadovoljavamo okej... Tuzno je slusat da jedan komentator naglasava na jucerasnjoj utakmici kako u zadnjih par godi mahom titue idu na Kosevo il pod Bijeli brijeg praktico se samo smjenjuje malo tamo malo vamo... Ako nam.je cilj svako 5 godina osvojit jedan kup onda smo prosjecna ekipa...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 12:09 am

Glas Razuma je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:23 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:05 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:57 pm


Optuzit ce i tebe da si izasao iz rupe,dobit cemo ban zbog istine
Ja sam vec dobio ban zbog istine. Dugo sam razmisljao koje korake zbog toga poduzeti. Na kraju, meni ovo ovde nije vazno. Da jeste drugačije bih se ponašao. Za početak bih tražio na mjestu koje je prava adresa za ovaj forum, kako se naziva pravno ili fizičko lice koje prihoduje od kamate.
Glas Razuma, paprika...svi su banovani ili otjerani zbog istine. Misle nekom će bit bolje bez njih....
Banovan nisam bio, niti sam otjeran, vec sam tu svo vrijeme i citam, pratim ove "nove-stare" trendove medju navijacima. Jako cijenim ovaj forum, buduci da mi daje slobodu da pisem onako kako odista mislim, a ponesto i znam. Cijenim pravila na njemu, stoga se povinujem istima, buduci da vjerujem da su smisleno donesena konsenzusom.

U duhu toga, nastavicu. Poraz me nije iznenadio, bice fudbalskih poraza i pobjeda, ali poraz koji je determinirajuci za Zeljeznicar je taj da mi nismo svjesni (mozda jesmo, pa sutimo) da gubimo klub za koji generacijski navijamo. Gospodin Nihad Selimovic se i dalje vrti oko kluba, kruzi kao lesinar i vjerujte da taj nece otici dok mu se ne stane u kraj. Taj sve sto je dohvatio je otjerao u hipotekarni kredit Nazalost, doveo ga je nas najtrofejniji trener. Nazalost, nije doveo samo njega, vec i ostalu "gospodu" koja (ne) radi u Zeljeznicaru. Mogu pojedinacno nabrojati svakog od njih i navesti razloge zasto su pogresni izbori, pojedinacno a pogotovo kao tim. Ukljucujuci i gospodina Badzaka koji nije kapacitet za nesto vise od povremenom sponzora.

Prestati pisati necu sigurno, Zeljeznicar mi to ne dozvoljava. Pozdrav sa Misevica za bivseg komsiju. Neka si prodao onu kucicu.
OK
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pon okt 07, 2019 7:37 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 12:19 am

RokElsner44 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:53 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:49 pm
Zanimljivo kako se neki nikovi odjednom javise danas nakon tekme i poraza...
Upravo, prvi sam bio za to ne bude titula svi napolje, ali to nije rjesenje prije svega zato sto igramo lijepo u vecini utakmica smo dominirali, morao je poraz doci kad-tad. Negativna energija kao da smo zadnji na tabeli, a svi su govorili da hocemo prije proljeca bar biti tu negdje u odnosu na 'strasni' zrinjski,sarajevo. Nadam se potpuno spremnom Stilicu negdje oko Novembra, Zec da dodje malo sebi i Veseli lijevo. Odbrana se ne moze popraviti dok se ne dovede neko prvo na bekovskim pozicijama.
Al stvarno nevjerovatno, par likova se odmah danas javilo, kao da su pokupili svu pamet svijeta. Lafo zele samo Zelji dobro, zelite vi nesto drugo. Sramota stvarno, ni n od navijaca Zeljeznicara. Dobijes dvije utakmice sa po 6 golova u mrezi protivnika i apsolutno se nista nije pisalo i evo sad odmah krenulo pljuvanje, koje se krije izmedju njihove "dobronamjerne" kritike.

A sto se ticw tekme, katastrofa, od postavke do zalaganja igraca. Amar je pogresno sve odradio. Poraz je morao doc, bar da igracima dodje u glavu da nisu najbolji u ligi i da se nece prosetati tek tako. Ovo je vec drugo gostovanje u kojem oni nisu pokazali ama bas nista, cak ni zelju da urade nesto vise. To se podhitno mora promijeniti, sad ide pauza u najboljem trenutku i nadam se da ce se sve posloziti.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
superiore1921
Postovi: 47
Pridružen/a: pet avg 09, 2019 6:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 2:04 am

Radnik sa 5 poraza za nama kasni 2 boda, a Zrinjski sa 4 poraza i 2 remija kasni 3 boda. Zato je dobro što smo izgubili da se malo trznemo, niz bez poraza nas je sve zavaravao. Ova ekipa je pokazala da može igrati i dobro će nam doć ova rep. pauza. Bitno je do pauze ostati u par bodova i onda plavo proljeće!!
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 3:49 am

mamba21 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:23 pm
Omar500 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:22 pm
Anketa za igraca utakmice...

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... =101&t=924
Preskoci ovu utakmicu :D
Od mene 0 bodova.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 5:10 am

Fakat sam razocaran i jede me sve ovo. Posto je na mogu da spavam, zanima me da li igraci spavaju?
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 6:32 am

Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:56 pm
Srcezelje je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:25 pm
avlami97 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 11:21 pm

Amar neće nigdje. Previše voli lovu. Otkaz mu ne mogu dati, jer bi ga morali isplatiti do zadnje BAM do kraja ugovora. Kakve god rezultate ostvarivali u narednom periodu...tako nam je kako nam je.
A i da ga sutnes,koga bi doveo??? Ko bi to od nas nesto napravio???Evo ja cu ti reci,nema ama bas nikog.Tako da kad Amar ode tek onda propadamo do dna.
Idolopoklonice je l realno da kazes da ce Zeljo propasti ako ode jedna PERSONA ma koja god to bila,kako god se ona zvala?! Svi su zamjenjivi i Amar je, to nek vam je jasno u te suplje glave!

Nece Zeljo propasti ,prezivio je i zivio bez Amara godinama i kada ga je ostavio na koljenima,Željezničar se digao i uvijek ce. Niko nije veci od Zeljeznicara, ni taj tvoj idol niti bilo ko.
Cuj idolopoklonice hahahahhaahaa,Allah te uputio dijete drago,pazi sta pises,Allah te uputio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 6:54 am

Previše dramimo fakat.
Ko tetke smo postali.
Kad se šestica uvali dvije stranice nakon utakmice.
Nigdje ovih fudbalskih magova da se jave tada.
Svi vidimo kad zaškripi i kad izgubimo na pola puta do Banja Luke.
Ali nije ovo Amarova ekipa, koja go nije primila pola sezone. Daleko smo mi od tog nivoa.
I ko je iskreno od svih nas očekivao da ćemo tek u 12.om kolu doživjeti prvi poraz?
Ja se kladim da smo svi sad očekivali bar 6-7 bodova zaostatka za prvim,kad gle čuda, bod je jedan u pitanju. Da je održati do polusezone 3-4 boda zaostatka uz dva pojačanja u odbrani, ova ekipa bi glat uzela titulu. Glat. 10 bjelica ne bi pomoglo ni šulenti ni vijetnamcima.
I nek se desio poraz. Zato nećemo izgubiti u Mostaru. Nećemo ni na derbiju. Jer ćemo biti bolji. Pred nama je 14.dana rada i dizanja forme, koja je u totalnom padu kod svih igrača. A i zasićenost uz umor se već pomalo osjeti. Igrali smo dosta utakmica u kratkom periodu. Trebaju svi sada napuniti baterije. Otići par dana kod kuće,vidjeti najmilije, i vratit se psihički stabilan.
Previše je tu stvari iz kojih moramo shvatiti igrače što im se potrefio loš dan. To su isti oni koji su nam bili Barselona nakon derbija.
Ne mogu oni biti na nivou Manijaka svaku utakmicu.
Zato se zna ko je i opet igrač utakmice.
I biti ćemo ključni igrač za titulu.
Samo rad, podrška maksimalna.
Imamo je ove godine..imamo!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 7:14 am

Staraste se brojeci nekakve nizove,a na mtematiku ste zaboravili.....
Mi sa 11 utakmica bez poraza bjezimo mrtvom radniku 2 boda,koji ugred ima 4 poraza.
Sto bi rekao Grunf iz Alan Forda:
Bolje 6 puta pobjediti 1:0,nego jednom 6:0.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 8:28 am

Analitičar1921 je napisao/la:
pon okt 07, 2019 5:10 am
Fakat sam razocaran i jede me sve ovo. Posto je na mogu da spavam, zanima me da li igraci spavaju?
E.Zec u autobusu zaspao...k"o klada
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 8:56 am

Kada bi fudbal bio tako jednostavan,kakav je on u ocima navijaca,svako bi se onda bavio njime profesionalno i bio trener.
Glupo je bilo kome reci da ti danas Guardiola ne moze titulu obecati,a ne dalje siriti pricu da se tim ne pravi za jednu sezonu,ako taj neko ne zeli to da shvati.
Mada se kod nas napredak u igri itekako vidi. I bukvalno smo bili dominantni u 90 posto utakmica.
Sto se tekme tice. Sinoc smo bili jako losi. Bukvalno nismo ozbiljno zaprijetili. Nismo licili na sebe. Uz utakmicu protiv Veleza,ova tekma je bas bila losa,i nema covjek sta pametno reci. Sve ono dobro sto se vidjelo u mnogim utakmicama,sinoc ne docekasmo,i jako razocaravajuce je djelovalo ono prikazano ili tacnije ne prikazano na terenu.
Ono sinoc nema opravdanja i nek ih je stid onih navijaca.Sto se mene tice,slijedi bas par teskih tekmi,pogotovo jer konkurenti imaju par laksih tekmi. Ne smiju dozvoliti da se odlijepe i moraju u Mostaru pokazati muda.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 8:59 am

Mislim da igrace bas boli briga za porazima,realno,imaju novac,lijep zivot,porodicu,koga boli briga za rezultatima ,klubom i navijacima.Bitno je da je njima dobro i to je to,mada iskreno i ja bi se isto ponasao da sam fudbaler,nek ja imam lijep zivot,novca,zenu dijete a rezultati ako fale ma neka fale ,ko jebe rezultate i navijace.Sebi si najbitniji.Nerviraju se samo navijaci.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 07, 2019 9:15 am

Poraz bolan ali i kao takav došao nam je ko kec na desetku. Morat ćemo dosta promijeniti pristup igri u nekim narednim mečevima, ulaziti puno čvršće u utakmice sa maksimalnom ozbiljnošću od prvog sudijskog zvižduka. Realno mislim da se period bum-tras utakmica i utakmica za gol više sa sinoćnjom utakmicom završio. Preostali mečevi su fakat takvi da će se igrati, čvrsto, tvrdo i za go manje. Drugim riječima, ako primimo go odmah na početku recimo u MO., ili na Lavoru ili možda u Bijeljini, možemo se halaliti i s bodom a o sva tri da ne pričam.
Biće zanimljivo vidjeti kako će Brko pripremiti ekipu na promjenu taktike, jer dolaze i hladniji dani, padavine, krompirišta od terena, teški i nemogući uslovi, pa samim tim na igru koju smo do sada igrali možemo komotno zaboraviti.
Očekujem da će ovo sada biti potpuno drugačije utakmice od onih do sada, ali mislim da Brko ima rješenje, jer nam takva igra zapravo više i odgovara.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], ublehas i 101 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija