Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:19 pm

sejo je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:11 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:07 pm
Ne želim ništa puno komentarisat.

Ne osvojimo li titulu nek se kupe i Osim i 80% ovih 'profesionalaca' .
Brate ako ce dovesti Keka il nekog trenera njegovog ranga izvan nase lige, u Bosni ne postoji bolji trener od Amara.
Mislim da ne postoji pogubnija osoba za jedan klub od Božanstva. Ne govorim samo o terenu. Možda si i u pravu što se tiče terena. Ali način na koji ulazi u klub, kontroliše klub i sve njegove organe, eksplatiše ga...to ni Bayern sa armirano-betonskim i multimilionskim depozitima u finansijama ne bi izdržao. Cjelokupna taktika je "guli do gole kože" .
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:21 pm

fcz je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:23 pm
ZASLUZILI SU DA IH ONIH 300 MOMAKA POSTROJI NA AUTOPUTU I ISPISA SE PO NJIMA!

KURVEEEEEEEEEEE
Pa nisu oni navijaci rezultata da cekaju prvi kiks, pa da to rade. Mozda si zalutao malo, nisu Željovci takvi.

Svi zajedno do kraja! Volim te Željo!!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:22 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:23 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:18 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:15 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:09 pm


Vidi gaa sto kreci istrosenom ideologijom i pricom...BRAVOOO nek si Misketa spomenuo i hrpu igraca da bi saprao idola.

Ovu pricu ste naucili napamet pa je svako malo pricate,imate li jos nesto u odbranu?
Ne znam o cemu pricas. Bio sam Misketovac, sad sam Amarovac. Ja navijam za Zelju!!
Vi pravite neke grupe, mi koji ne damo na legendu kluba ne valjamo. A vi koji pljujete ste super?
Ti i imas dosra tacnih stvari, i jos si iskren. Nakgore su ove hinje koje nesto popuju o Zelji, a jel se malo ukaze prilika odmah na legendu skoce.
Amar Amar Osim Osim!
Ja nisam ni Misketovac niti Amarovac,izvini jbg...imam misljenje za obojicu ali navijac sam samo jednog a on je FK ZELJEZNICAR!
I ja za sebe isto kazem. Ne diram nikoga. Tvij prvi post je prozivanje raje koja nije za Misketa bila(ima potpuno pravo da se ne slaze sa njim) . Ja sam bio i nisam, jer je imao dosta dobrih i losih strana. Oni su se kacili za lose,ja sam i tad za dobre strane,branio ga jer mi je u interesu bilo da Zeljo bude prvi.
Mene Zeljo zanima. Njegov poraz me nikad nece veseliti, ali moras priznati da u nekim situacijama izgleda kao da neko jedva ceka taj poraz. Ti nisi u ovoj skupini, jer u dosta situacija sam slicno razmisljao.
Tako i sad zelim jedno, a to je da budemo prvi!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:23 pm

Omar500 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:22 pm
Anketa za igraca utakmice...

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... =101&t=924
Preskoci ovu utakmicu :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:23 pm

staaarinavijac je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:12 pm
Evo malo bisera filozofa :
" Plavi sa Grbavice su upisali prvi poraz u sezoni (3:0), a nakon meča trener gostiju Amar Osim nije mogao da bude zadovoljan.

"Borac je imao plan kojeg se držao. To je naša krivica, primamo po ko zna koji put gol u prvih deset minuta. Imali smo prividnu nadmoć, ali bez konkretne završnice. Opasni su bili kad bi prešli centar. Trudit ćemo se da im uzvratimo ovo gostoprimstvo jer je sve bilo korektno.. Možda je jednom bolje izgubiti 3:0, nego tri puta po 1:0", rekao je Amar Osim nakon meča."

Ono , ne treba raji filozofiranje ...

Nadao sam se bodu , al' eto ni to nisu bili sposobni odbraniti ... doduše od ekipe , koju Amar sastavi . kojoj je napad jačio dio tima i shodno tome igra na go više , valjda bi trebalo da postigne makar jedan go ...ako je samo krivica u psihi igrača , odnosno pristupu , onda je ovo Amarov poraz , jer ih nije adekvatno "naložio "... crnjak bi bio da ga , recimo , neki igrači ili svi već sada bojkotuju kad im se hoće ...
U svakom slučaju , smisao Amarovog obavljanja ŠSŠ je osvajanje , i SAMO , osvajanje titule ... pa eto da malo sačekamo .
U protivnom bolje bi bilo da mu se konačno isplate tih "tričavih" nekoliko stotina hiljada , a da malo i Braco Hadžiosmanović okuša sreću ...
Dje Bracu izvuce zamisli izvjestaj 1921 a on ih u tunelu reda 4231 :ganja:
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:24 pm

mamba21 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:04 pm
vinston.cercil je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:02 pm
Kako da im ne jebemo mater, eto kako. Kad Brko izjavi, svi smo danas sve kontra uradili. Jebiga. Losi smo, nismo za titule.
neko je gore napisao, sve teze tekme osim desetkovanih pitara nismo odigrali dobro. Jebiga nije to to
A Zrinja? Radnik koji je iza nas? Tuzla?Kako bolan nismo odigrali? Teske su to tekme.
zrinja 1:0 na guzove, borac kuci 0, sloboda kuci raspala 0, radnik okej, velez 0, siroki 0, tuzla city 0, o cemu pricamo, osim pitara i ovih raspalih ekipa ne mozemo odigrati kvalitetnu tekmu, sve ne povuci potegni, mucno... nije to ni Z od Zelje kojeg prizeljkujemo. Da se razumijemo, Amar ima 2 ili 3 najbolji igracki kadar u drzavi. Ne vidim ja to na terenum
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:25 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:19 pm
Ovdje se izgleda ocekuje skor 33 0 0 i gol razliku 100+ los dan idemo dalje bez pretjerivanja i psovki nasim. Bespotrebno pravimo pritisak
Ovdje se puno manje prigovara zbog poraza, a mnogo više zbog pristupa i pripremi utakmice. Uvijek je sramota kada se za Željin grb ne daje sve od sebe. Iz tog razloga ja neću srati po Kemi, jer se trudio, kao i Krpić. Ali, hoću po Erminu koji tetura po terenu, Siniši koji se lažno bori praveći sto prekršaja ili Dadi koji neometan pogriješi nekolicinu pasova...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:27 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:17 pm
Totalna nemoć.
Prije Tuzle rekoh vakat nam je za poraz. Nismo mi ni blizu tog nivoa da ekipa jaka ofanzivno, tanka defanzivno, bude na nekoj dominantnoj liniji bez poraza.
Protiv Tuzle smo mi izgubili bodove. Danas nismo. Borac nije Tuzla. Borac je ekipa. Bivši prvak. Osvajač kupa. Ekipa koja poslije nas i pitara , uz Čelik ima najviše navijača na domaćim utakmicama.
Poražavajuće je promašen broj zicera protiv Tuzle. Danas u inat, nismo napravili niti jedan. Kazna. Provlačili smo se dugo. Čelik, Široki, Velež.
Ne vrijedi izdvajati nikoga, ovo je kolektivni šamar.
Pauza u odličnom trenutku po nas. Apsolutno cijela ekipa je u padu forme.
Ovaj čovjek na avataru će ovo vratiti na pravu stranu.
Nije bauk. Nije katastrofa.
Već samo pamet u glavu, i rad. Još jači rad.
Naprijed Željo ljubavi moja !!!
:titula:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:27 pm

Fakat da nije do plata?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:31 pm

mamba21 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:21 pm
fcz je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:23 pm
ZASLUZILI SU DA IH ONIH 300 MOMAKA POSTROJI NA AUTOPUTU I ISPISA SE PO NJIMA!

KURVEEEEEEEEEEE
Pa nisu oni navijaci rezultata da cekaju prvi kiks, pa da to rade. Mozda si zalutao malo, nisu Željovci takvi.

Svi zajedno do kraja! Volim te Željo!!
Mamba krecis li...

Ne bude li titule i ideologu ti je od istih tih parola "Uprava napolje"

Volim te Željo!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:32 pm

Poraz ko poraz, mora doci, bit ce svasta do kraja i moramo nekako zbiti redove, ali..... Cinjenica je da igramo toplo hladno a to je vec Amarov posao..... Tako da on treba da se najvise sikira i da bude zabrinut, ako na kraju ne bude rezultata!!!
Država Željo
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:34 pm

Manijaci, kapa dole.
Fenomenalno.
Teror se nastavlja, u 30oj uđeš u 80oj izađeš.
Dovoljno opet da se pokaže ko su navijači najvećeg kluba u državi.
Iznjedrit ćemo mi sve ovo skupa.
Iznijet ćemo krvavo, iznijeli smo Želju i iz gorih situacija.
U maju će da se slavi.
Volim te Željo !!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:36 pm

Ne kakite pojedini.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:37 pm

Omar500 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:22 pm
Anketa za igraca utakmice...

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... =101&t=924
Vranjes....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:37 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:31 pm
mamba21 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:21 pm
fcz je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:23 pm
ZASLUZILI SU DA IH ONIH 300 MOMAKA POSTROJI NA AUTOPUTU I ISPISA SE PO NJIMA!

KURVEEEEEEEEEEE
Pa nisu oni navijaci rezultata da cekaju prvi kiks, pa da to rade. Mozda si zalutao malo, nisu Željovci takvi.

Svi zajedno do kraja! Volim te Željo!!
Mamba krecis li...

Ne bude li titule i ideologu ti je od istih tih parola "Uprava napolje"

Volim te Željo!
Neozbiljan si za raspravu. S tim krecis li takodjer to pokazujes, a i prije si imao neke izvale. Samo me zaobilazi i to je to.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:38 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:23 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:18 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:15 pm


Ne znam o cemu pricas. Bio sam Misketovac, sad sam Amarovac. Ja navijam za Zelju!!
Vi pravite neke grupe, mi koji ne damo na legendu kluba ne valjamo. A vi koji pljujete ste super?
Ti i imas dosra tacnih stvari, i jos si iskren. Nakgore su ove hinje koje nesto popuju o Zelji, a jel se malo ukaze prilika odmah na legendu skoce.
Amar Amar Osim Osim!
Ja nisam ni Misketovac niti Amarovac,izvini jbg...imam misljenje za obojicu ali navijac sam samo jednog a on je FK ZELJEZNICAR!
I ja za sebe isto kazem. Ne diram nikoga. Tvij prvi post je prozivanje raje koja nije za Misketa bila(ima potpuno pravo da se ne slaze sa njim) . Ja sam bio i nisam, jer je imao dosta dobrih i losih strana. Oni su se kacili za lose,ja sam i tad za dobre strane,branio ga jer mi je u interesu bilo da Zeljo bude prvi.
Mene Zeljo zanima. Njegov poraz me nikad nece veseliti, ali moras priznati da u nekim situacijama izgleda kao da neko jedva ceka taj poraz. Ti nisi u ovoj skupini, jer u dosta situacija sam slicno razmisljao.
Tako i sad zelim jedno, a to je da budemo prvi!
Ma ne prozivam bilo koga,osim raje koja se kaca Misimovica ili petog desetog da bi opravdala bilo sta...otjerali su ne samo Misimovica vec i intelektualno sposobne momke iz administracije kluba, nekoliko trenera..i ok sve eto..ali daj ne pravdaj skupinu neznalaca na terenu skupa sa onim ko im rukovodi time da spominjes u odbranu nekog koga vise nema u klubu.

Porediti bivse i sadasnje je nemoguce bar po meni,iz mnogo razloga...danas nam je sistem u klubu kao i sto je sistem u drzavi. Toliko i svemu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:38 pm

DANAN je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:37 pm
Omar500 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:22 pm
Anketa za igraca utakmice...

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... =101&t=924
Vranjes....
Kajkut nista jel
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:39 pm

nookey je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:27 pm
Fakat da nije do plata?
A čuj... Zar trebaju plate u klubu?

Ja mislio dovoljno je imat samo vjeru u Božanstvo...

Da se razumjemo protiv sam bilo kakvog kulta ličnosti, već sam zagovornik sistema. Medjutim, i u tim kultovima ličnosti, postoji toliki spektar razlika da je smješno uporedjivati ih.

U tim kultovima ličnosti u bližoj prošlosti, neki su imali za duplo veće plate i gradili, a neki nemaju ni za duplo manje plate, a zadužuju izgrađeno.

Ponavljam, protiv sam bilo kakvog kulta ličnosti, al igra "pronadji razliku" u ovom slučaju nije ni za uzrast u vrtiću.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:41 pm

Ove odlaske dan ranije treb zabraniti totalno. Ima da idete paralelno s navijacima, da prozive sve sto mi prozivimo, i onda da igraju.. Tad bi im pristup bio ozbiljniji vjerovatno od ovog gej pristupa.
Ohladite svi glave pa cemo pisati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija