Moderator/ica: storm_raider

 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 7:59 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:57 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:49 pm
Al kakva maestralma taktika Božanstva. Do večeras sam mislio da je bar dobar trener.
Ovo su isti igrači koji su radili sitno dodavanje i držali posjed u 9 od 11 kola.
Taktika gdje vadiš Krpića koji može igrat dvije utakmice, a ostavljaš Zeca koji ne može ni pola.
Pa Dado na štopera...
Dodavanja nismo svezali.
Treba Pep Guardiola da dodje da uči od ovog našeg maga. :)
Čudim se da do sada nije Real ili Barca poslala avion po njega :)
Pogotovo zbog poteza van trenerske djelatnosti. Kakvu ekipu u upravi je u stanju okupit. Tu tek pokazuje raskoš.

Očekujem avion po njega iz Španije, da malo digne te posrnule španske gigante.
Optuzit ce i tebe da si izasao iz rupe,dobit cemo ban zbog istine
Pa izbacio Kemu jer je imao žuti, a i visio je opasno da dobije još jedan. Sadikovića na stopera stavio, igrao je to na pripremama, nije mu to strano.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:00 pm

sahmat je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:57 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:54 pm
ZeljinManijak je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:51 pm

Jedva dočekali ljudi poraz ja ne mogu da vjerujem šta čitam ovde ,daleko im Grbavica bila.
Bosanac istu pricu prica,kakve rupe vi spominjete???

Udarite se realnoscu bolje vam je, sta sam ja to rekao a sto nije istina?
Demantujte bilo koga i mene ono sto sam rekao?

Ili vas jednostavno bole kritike na racun neznalica i Amara?

Izadjite vi iz rupa i branite i pravdajte...de malo po Pavicu, Ramovicu niste odavno
Pa evo prodje 12 kola, ti se tek AKTIVNO pojavi baš nakon poraza, eto kakvih rupa
Citaj malo cesce forum...

Bosanac i pohvalio do sad kada je bilo za pohvaliti a i kritikujem posebno nakon igre kao sto je vecerasnja bila..

Prelistaj malo forum za ovo 12 kola
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:00 pm

Ja sam zadovoljan ovih 12 kola, lose danas (lose i protiv veleza) i kiks protiv Slobode (nafakaski dao onaj mali go ledjima) ali to su tri utakmice, ostalih devet uglavnom dobro, da ne spominjem petardu protiv pitara :) ... Idemo dalje, tek je 1/3 prvenstva!
Zadnja izmjena: Neraaa, dana/u ned okt 06, 2019 8:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:01 pm

Qooler je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:49 pm
Al kakva maestralma taktika Božanstva. Do večeras sam mislio da je bar dobar trener.
Ovo su isti igrači koji su radili sitno dodavanje i držali posjed u 9 od 11 kola.
Taktika gdje vadiš Krpića koji može igrat dvije utakmice, a ostavljaš Zeca koji ne može ni pola.
Pa Dado na štopera...
Dodavanja nismo svezali.
Treba Pep Guardiola da dodje da uči od ovog našeg maga. :)
Čudim se da do sada nije Real ili Barca poslala avion po njega :)
Pogotovo zbog poteza van trenerske djelatnosti. Kakvu ekipu u upravi je u stanju okupit. Tu tek pokazuje raskoš.

Očekujem avion po njega iz Španije, da malo digne te posrnule španske gigante.
Ma realno smijesan trener, sta je osvojio? Ma namjestio, vise su nas kostale njegove kupljene titule nego Djermanovic, Livaja, Kokot, Markovic, Krizman, Boca, Toskas, Husic, Bevab, Odovic, Adzem, Mulalic, Kostic, Lesnik, Krcmarevic, Curjuric, Arezina, Vranjes, Kajkut, Crnov, Stevanovic, Stanic, Bogi,Kerla, Halvadzic, Zahirovic, Blagojevic, Sadikovic, Sadikovic, Mladenovic, Mailson, Tiago, Djelmic, Kosoric, Bobic, cak smo na Spancu i zaradili.
Vratite nam Misketa i njegove ulizice!!!
Tad smo bar bili u borbu za titulu do kraja, ali smo zato jednom kup osvojili i dva puta cak ispali iz njega. Ali se znalo ko pije, a ko placa.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:02 pm

Kako da im ne jebemo mater, eto kako. Kad Brko izjavi, svi smo danas sve kontra uradili. Jebiga. Losi smo, nismo za titule.
neko je gore napisao, sve teze tekme osim desetkovanih pitara nismo odigrali dobro. Jebiga nije to to
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:04 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:52 pm
Kospa je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:44 pm
Ma glupo pojedinca izdvajati tipa Sinan,Ermin, Sinisa jer je Amar najveci krivac. Od pripreme, nepotrebnog hajcanja i dizanja Borca, do pripreme nasih, postavljene taktike, izmjena... ma svaku procjenu je frajer fulio.
Progutati tezak poraz i idemo dalje
Proba im covjek u glavi stvoriti atmosferu koja ih ceka i nama unaprijed objasniti da je tezak protivnik. Sta imas dizati protivnika koji te dobije 3:0?
Njihovim igracima pogotovo Crnovu, Ziljkicu, Kajkutu, Vranjesu je derbi, a tek navijacima..
Amar je pogrijesio, od 11 prvih on je trebao skroz drugih 11 ubaciti. Ali opet bi nas Borac razvalio, jer njegovi igraci zive sedam dana za ovu utakmicu, nasima je to putovanje u BL.
Pa to stvaranje ide u 4 zida u vlastitoj svlacionici, a ne javno dizanje morala protivniku i njihovim navijacima. Umjesto da ih prepadnes da ne predju centar, ti im moral i krila das prikazujuci ih kao jednake sebi.Kao sto su zvijezda i mladost izgubile utakmicu prije nego su krocili na Grbavicu.
Ali to svakako nije bio jedini razlog sto su nas poderali, uz ovo ide i taktika i priprema nasih i izmjene. Veseli 15 minuta po ulasku i dalje igra u sredini a Sinan na krilu...

Moje misljenje je da je ovakav Borac karina a ne tezak protivnik kao sto ti kazes, ali takva karina nas mlatnu 3:0... dobar samar
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:04 pm

vinston.cercil je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:02 pm
Kako da im ne jebemo mater, eto kako. Kad Brko izjavi, svi smo danas sve kontra uradili. Jebiga. Losi smo, nismo za titule.
neko je gore napisao, sve teze tekme osim desetkovanih pitara nismo odigrali dobro. Jebiga nije to to
A Zrinja? Radnik koji je iza nas? Tuzla?Kako bolan nismo odigrali? Teske su to tekme.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:05 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:57 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:49 pm
Al kakva maestralma taktika Božanstva. Do večeras sam mislio da je bar dobar trener.
Ovo su isti igrači koji su radili sitno dodavanje i držali posjed u 9 od 11 kola.
Taktika gdje vadiš Krpića koji može igrat dvije utakmice, a ostavljaš Zeca koji ne može ni pola.
Pa Dado na štopera...
Dodavanja nismo svezali.
Treba Pep Guardiola da dodje da uči od ovog našeg maga. :)
Čudim se da do sada nije Real ili Barca poslala avion po njega :)
Pogotovo zbog poteza van trenerske djelatnosti. Kakvu ekipu u upravi je u stanju okupit. Tu tek pokazuje raskoš.

Očekujem avion po njega iz Španije, da malo digne te posrnule španske gigante.
Optuzit ce i tebe da si izasao iz rupe,dobit cemo ban zbog istine
Ja sam vec dobio ban zbog istine. Dugo sam razmisljao koje korake zbog toga poduzeti. Na kraju, meni ovo ovde nije vazno. Da jeste drugačije bih se ponašao. Za početak bih tražio na mjestu koje je prava adresa za ovaj forum, kako se naziva pravno ili fizičko lice koje prihoduje od kamate.
Glas Razuma, paprika...svi su banovani ili otjerani zbog istine. Misle nekom će bit bolje bez njih....
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:06 pm

Da smo losi koliko mi sad predstavljamo na forumu, nismo. Ali smo svi vruce glave pa bi im najradije glave otkinuli svima redom. Najtuznija cinjenica je da sa samo jednim porazom smo treci i da nam se opet desava da bez ikakve energije ulazimo u utakmicu.
Sinan koju god udje do sad odigra vrhunski, bori se, ganja, a danas ko slina. Pavica taman krene, dohaviza se malo, dodje pameti i danas kasni, pliva. Sinisa isto, bezveze Kemo zuti dobi zbog njeg, a da je iko bolji od Ziljkica bio, zabili bi nam po toj strani jos koji komotno. Zec ne smije igrati
Kako god, skupiti se, dati podrsku i krenuti naprijed. Ekipa koja zabije pitarima pet komada ne moze biti losa, al inam fali malo i fali nam muda u ekipi.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:07 pm

Ne želim ništa puno komentarisat.

Ne osvojimo li titulu nek se kupe i Osim i 80% ovih 'profesionalaca' .
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:09 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:01 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:49 pm
Al kakva maestralma taktika Božanstva. Do večeras sam mislio da je bar dobar trener.
Ovo su isti igrači koji su radili sitno dodavanje i držali posjed u 9 od 11 kola.
Taktika gdje vadiš Krpića koji može igrat dvije utakmice, a ostavljaš Zeca koji ne može ni pola.
Pa Dado na štopera...
Dodavanja nismo svezali.
Treba Pep Guardiola da dodje da uči od ovog našeg maga. :)
Čudim se da do sada nije Real ili Barca poslala avion po njega :)
Pogotovo zbog poteza van trenerske djelatnosti. Kakvu ekipu u upravi je u stanju okupit. Tu tek pokazuje raskoš.

Očekujem avion po njega iz Španije, da malo digne te posrnule španske gigante.
Ma realno smijesan trener, sta je osvojio? Ma namjestio, vise su nas kostale njegove kupljene titule nego Djermanovic, Livaja, Kokot, Markovic, Krizman, Boca, Toskas, Husic, Bevab, Odovic, Adzem, Mulalic, Kostic, Lesnik, Krcmarevic, Curjuric, Arezina, Vranjes, Kajkut, Crnov, Stevanovic, Stanic, Bogi,Kerla, Halvadzic, Zahirovic, Blagojevic, Sadikovic, Sadikovic, Mladenovic, Mailson, Tiago, Djelmic, Kosoric, Bobic, cak smo na Spancu i zaradili.
Vratite nam Misketa i njegove ulizice!!!
Tad smo bar bili u borbu za titulu do kraja, ali smo zato jednom kup osvojili i dva puta cak ispali iz njega. Ali se znalo ko pije, a ko placa.
Vidi gaa sto kreci istrosenom ideologijom i pricom...BRAVOOO nek si Misketa spomenuo i hrpu igraca da bi saprao idola.

Ovu pricu ste naucili napamet pa je svako malo pricate,imate li jos nesto u odbranu?

I da imas malo u glavi skontao bi da su nas veceras trojica od tih tvojih nabrojanih razvalili na terenu VRANJES KAJKUT CRNOV..DOVIĐENJA
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u ned okt 06, 2019 8:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:11 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:07 pm
Ne želim ništa puno komentarisat.

Ne osvojimo li titulu nek se kupe i Osim i 80% ovih 'profesionalaca' .
Brate ako ce dovesti Keka il nekog trenera njegovog ranga izvan nase lige, u Bosni ne postoji bolji trener od Amara.
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:12 pm

Evo malo bisera filozofa :
" Plavi sa Grbavice su upisali prvi poraz u sezoni (3:0), a nakon meča trener gostiju Amar Osim nije mogao da bude zadovoljan.

"Borac je imao plan kojeg se držao. To je naša krivica, primamo po ko zna koji put gol u prvih deset minuta. Imali smo prividnu nadmoć, ali bez konkretne završnice. Opasni su bili kad bi prešli centar. Trudit ćemo se da im uzvratimo ovo gostoprimstvo jer je sve bilo korektno.. Možda je jednom bolje izgubiti 3:0, nego tri puta po 1:0", rekao je Amar Osim nakon meča."

Ono , ne treba raji filozofiranje ...

Nadao sam se bodu , al' eto ni to nisu bili sposobni odbraniti ... doduše od ekipe , koju Amar sastavi . kojoj je napad jačio dio tima i shodno tome igra na go više , valjda bi trebalo da postigne makar jedan go ...ako je samo krivica u psihi igrača , odnosno pristupu , onda je ovo Amarov poraz , jer ih nije adekvatno "naložio "... crnjak bi bio da ga , recimo , neki igrači ili svi već sada bojkotuju kad im se hoće ...
U svakom slučaju , smisao Amarovog obavljanja ŠSŠ je osvajanje , i SAMO , osvajanje titule ... pa eto da malo sačekamo .
U protivnom bolje bi bilo da mu se konačno isplate tih "tričavih" nekoliko stotina hiljada , a da malo i Braco Hadžiosmanović okuša sreću ...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:13 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:06 pm
Da smo losi koliko mi sad predstavljamo na forumu, nismo. Ali smo svi vruce glave pa bi im najradije glave otkinuli svima redom. Najtuznija cinjenica je da sa samo jednim porazom smo treci i da nam se opet desava da bez ikakve energije ulazimo u utakmicu.
Sinan koju god udje do sad odigra vrhunski, bori se, ganja, a danas ko slina. Pavica taman krene, dohaviza se malo, dodje pameti i danas kasni, pliva. Sinisa isto, bezveze Kemo zuti dobi zbog njeg, a da je iko bolji od Ziljkica bio, zabili bi nam po toj strani jos koji komotno. Zec ne smije igrati
Kako god, skupiti se, dati podrsku i krenuti naprijed. Ekipa koja zabije pitarima pet komada ne moze biti losa, al inam fali malo i fali nam muda u ekipi.
Ma nismo mi losi daleko od toga, ali raja je ispizdila sto smo danas izgledali kao Zvijezda 09 protiv mrtvog Borca
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:13 pm

Qooler je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:05 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:57 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:49 pm
Al kakva maestralma taktika Božanstva. Do večeras sam mislio da je bar dobar trener.
Ovo su isti igrači koji su radili sitno dodavanje i držali posjed u 9 od 11 kola.
Taktika gdje vadiš Krpića koji može igrat dvije utakmice, a ostavljaš Zeca koji ne može ni pola.
Pa Dado na štopera...
Dodavanja nismo svezali.
Treba Pep Guardiola da dodje da uči od ovog našeg maga. :)
Čudim se da do sada nije Real ili Barca poslala avion po njega :)
Pogotovo zbog poteza van trenerske djelatnosti. Kakvu ekipu u upravi je u stanju okupit. Tu tek pokazuje raskoš.

Očekujem avion po njega iz Španije, da malo digne te posrnule španske gigante.
Optuzit ce i tebe da si izasao iz rupe,dobit cemo ban zbog istine
Ja sam vec dobio ban zbog istine. Dugo sam razmisljao koje korake zbog toga poduzeti. Na kraju, meni ovo ovde nije vazno. Da jeste drugačije bih se ponašao. Za početak bih tražio na mjestu koje je prava adresa za ovaj forum, kako se naziva pravno ili fizičko lice koje prihoduje od kamate.
Glas Razuma, paprika...svi su banovani ili otjerani zbog istine. Misle nekom će bit bolje bez njih....
Nisu samo oni...ocekujem veceras i za tebe i mene opet , pa nek krece moleri i nek se lazu medjusobno a forum je postao ravan gg
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:15 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:09 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:01 pm
Qooler je napisao/la:
ned okt 06, 2019 7:49 pm
Al kakva maestralma taktika Božanstva. Do večeras sam mislio da je bar dobar trener.
Ovo su isti igrači koji su radili sitno dodavanje i držali posjed u 9 od 11 kola.
Taktika gdje vadiš Krpića koji može igrat dvije utakmice, a ostavljaš Zeca koji ne može ni pola.
Pa Dado na štopera...
Dodavanja nismo svezali.
Treba Pep Guardiola da dodje da uči od ovog našeg maga. :)
Čudim se da do sada nije Real ili Barca poslala avion po njega :)
Pogotovo zbog poteza van trenerske djelatnosti. Kakvu ekipu u upravi je u stanju okupit. Tu tek pokazuje raskoš.

Očekujem avion po njega iz Španije, da malo digne te posrnule španske gigante.
Ma realno smijesan trener, sta je osvojio? Ma namjestio, vise su nas kostale njegove kupljene titule nego Djermanovic, Livaja, Kokot, Markovic, Krizman, Boca, Toskas, Husic, Bevab, Odovic, Adzem, Mulalic, Kostic, Lesnik, Krcmarevic, Curjuric, Arezina, Vranjes, Kajkut, Crnov, Stevanovic, Stanic, Bogi,Kerla, Halvadzic, Zahirovic, Blagojevic, Sadikovic, Sadikovic, Mladenovic, Mailson, Tiago, Djelmic, Kosoric, Bobic, cak smo na Spancu i zaradili.
Vratite nam Misketa i njegove ulizice!!!
Tad smo bar bili u borbu za titulu do kraja, ali smo zato jednom kup osvojili i dva puta cak ispali iz njega. Ali se znalo ko pije, a ko placa.
Vidi gaa sto kreci istrosenom ideologijom i pricom...BRAVOOO nek si Misketa spomenuo i hrpu igraca da bi saprao idola.

Ovu pricu ste naucili napamet pa je svako malo pricate,imate li jos nesto u odbranu?
Ne znam o cemu pricas. Bio sam Misketovac, sad sam Amarovac. Ja navijam za Zelju!!
Vi pravite neke grupe, mi koji ne damo na legendu kluba ne valjamo. A vi koji pljujete ste super?
Ti i imas dosra tacnih stvari, i jos si iskren. Nakgore su ove hinje koje nesto popuju o Zelji, a jel se malo ukaze prilika odmah na legendu skoce.
Amar Amar Osim Osim!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:17 pm

Totalna nemoć.
Prije Tuzle rekoh vakat nam je za poraz. Nismo mi ni blizu tog nivoa da ekipa jaka ofanzivno, tanka defanzivno, bude na nekoj dominantnoj liniji bez poraza.
Protiv Tuzle smo mi izgubili bodove. Danas nismo. Borac nije Tuzla. Borac je ekipa. Bivši prvak. Osvajač kupa. Ekipa koja poslije nas i pitara , uz Čelik ima najviše navijača na domaćim utakmicama.
Poražavajuće je promašen broj zicera protiv Tuzle. Danas u inat, nismo napravili niti jedan. Kazna. Provlačili smo se dugo. Čelik, Široki, Velež.
Ne vrijedi izdvajati nikoga, ovo je kolektivni šamar.
Pauza u odličnom trenutku po nas. Apsolutno cijela ekipa je u padu forme.
Ovaj čovjek na avataru će ovo vratiti na pravu stranu.
Nije bauk. Nije katastrofa.
Već samo pamet u glavu, i rad. Još jači rad.
Naprijed Željo ljubavi moja !!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:18 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:15 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:09 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned okt 06, 2019 8:01 pm


Ma realno smijesan trener, sta je osvojio? Ma namjestio, vise su nas kostale njegove kupljene titule nego Djermanovic, Livaja, Kokot, Markovic, Krizman, Boca, Toskas, Husic, Bevab, Odovic, Adzem, Mulalic, Kostic, Lesnik, Krcmarevic, Curjuric, Arezina, Vranjes, Kajkut, Crnov, Stevanovic, Stanic, Bogi,Kerla, Halvadzic, Zahirovic, Blagojevic, Sadikovic, Sadikovic, Mladenovic, Mailson, Tiago, Djelmic, Kosoric, Bobic, cak smo na Spancu i zaradili.
Vratite nam Misketa i njegove ulizice!!!
Tad smo bar bili u borbu za titulu do kraja, ali smo zato jednom kup osvojili i dva puta cak ispali iz njega. Ali se znalo ko pije, a ko placa.
Vidi gaa sto kreci istrosenom ideologijom i pricom...BRAVOOO nek si Misketa spomenuo i hrpu igraca da bi saprao idola.

Ovu pricu ste naucili napamet pa je svako malo pricate,imate li jos nesto u odbranu?
Ne znam o cemu pricas. Bio sam Misketovac, sad sam Amarovac. Ja navijam za Zelju!!
Vi pravite neke grupe, mi koji ne damo na legendu kluba ne valjamo. A vi koji pljujete ste super?
Ti i imas dosra tacnih stvari, i jos si iskren. Nakgore su ove hinje koje nesto popuju o Zelji, a jel se malo ukaze prilika odmah na legendu skoce.
Amar Amar Osim Osim!
Ja nisam ni Misketovac niti Amarovac,izvini jbg,nemam nikakve veze sa pravljenjem bilo kakvih grupa niti rovova...imam itekako misljenje za obojicu, ali navijac sam samo jednog a on je FK ZELJEZNICAR!
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u ned okt 06, 2019 8:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:19 pm

I neka ih je sviju sram i stid raje koja je otputovala u BL, svaka cast Manijaci

Ovi povratci i tisina su nagori od svega...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 06, 2019 8:19 pm

Ovdje se izgleda ocekuje skor 33 0 0 i gol razliku 100+ los dan idemo dalje bez pretjerivanja i psovki nasim. Bespotrebno pravimo pritisak
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 176 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija