Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 4:44 pm

ISB87 je napisao/la:
pet okt 04, 2019 4:23 pm
sta ne kontas? igrao ku ku.rac za Zelju, doduse svi igrali. trener vidio da nam ne treba i rijesio ga se? nije imao ni blizu statistiku kao sad, a tamo je glavni igrac i sve pocinje i zavrsava sa njim. i kada ima statistiku kakvu ima, a i karijeru iza sebe sta amar treba rec? bio kesa u Zelji, laganica cemo ga zaustavit.
znas ti to sve, ali bitno se praviti pametan na forumu. zao mi sto ti ovako moram odgovorit, pretpostavljam da si stariji od mene. al nejse, iritantan si sa slicnim postovima kad god se logujes.
Kod Adžema igrao ko sat i to svaku. Mnogi ga na terenu nisu kontali, kao što sada ne kontaju Štilu.Odlaskom Adžema nije ni dobijao priliku. Odigrao samo jednu 90'.
Kada je došao Amar mislio sam da će "prepoznati" njegovo znanje i zadržati. No, to se nije desilo. Vratio je Stanića, Žerić, doveo Klepača, Bajića, Sipovića i E. Zeca.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
MoriEsp
Postovi: 3
Pridružen/a: čet jul 20, 2017 5:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 5:01 pm

Kospa je napisao/la:
pet okt 04, 2019 4:26 pm
I ne kontam ovu Amarovu lozionu na Borca, te derbi, te posebna atmosfera, pravi se neka velicina jbt. Valjda njemu ima smisla
U Amarovo vrijeme je stvoreno veliko rivalstvo sa Borcem, u borbi za trofeje Borac je bio najveci konkurent. Bas na Grbavici su osvojili kup 2010. i titulu 2011. Onda kasnije oni neredi u BL, ulazak na teren u prvenstvu, razbijanje glavi sudiji u polufinalu kupa i jos neke napete utakmice u Banjaluci, sve u njegovo vrijeme. Kad je Amar otisao bas tad je i nestao draz tih utakmica jer je Borac krenuo silaznom putanjom. Njemu je sigurno, poslije Sarajeva najveci rival Borac.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 5:11 pm

avlami97 je napisao/la:
pet okt 04, 2019 3:44 pm
Amar Osim o Vranješu: Uvijek je taj u stanju nešto "izmajmunisati"
04.10.2019 u 14:48
Pred duel Željezničara i Borca

Amar Osim o Vranješu: Uvijek je taj u stanju nešto "izmajmunisati"
Fudbaleri Borca u nedjelju su domaćin Željezničaru u susretu 12. kola Premijer lige BiH, a Amar Osim je na svoj način prokomentarisao najboljeg igrača Borca Stojana Vranješa, koji je dosad postigao sedam ligaških golova.

"Vranješ je sjajan, to znamo jer je igrao kod nas i jer je igrao na višem nivou prije nas, a još uvijek je dovoljno jak da neke stvari u ovoj ligi može sam riješiti. Svaka ekipa koja ima igrače kao što je Vranješ je opasna ekipa. On uvijek može nešto "izmajmunisati", ti ga možeš čuvati, on se izvuče, namjesti se, šutne, da gol ili je nekome "poturi", nešto isprovocira. Te igrače je teško čuvati, ne možeš ga čuvati. Koliko god da si oprezan, ne znači da ćeš ga uspjeti iskontrolisati. Protiv takvih timova je teško igrati, to je nešto slično kao Tuzla City. Jaki su tu, tu i tu, dok riješiš jednu stvar, pojavi se drugi problem, treći itd. Koliko god da su igrači spremni na to, opet se desi da ne možeš iskontrolisati protivnika. Vranješ je u baš velikoj formi i nadam se da se malo ispucao u posljednjim utakmicama i da će ga stati protiv nas", kazao je Osim uoči duela sa Borcem. https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ati/168570

Što si ga pustio, "otjerao", kad ga toliko hvališ?
Skup.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 5:14 pm

Ja konto da sjajni igrači nikad nisu skupi. Skupi mogu biti samo loši igrači.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 5:16 pm

Onda nedovoljno dobar za ta primanja.

Procjena takva.
Da je prihvatio platu za koju ga Amar cijeni onda bi i ostao, vjerovatno i igrao zapaženu ulogu.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u pet okt 04, 2019 5:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 5:19 pm

MoriEsp je napisao/la:
pet okt 04, 2019 5:01 pm
Kospa je napisao/la:
pet okt 04, 2019 4:26 pm
I ne kontam ovu Amarovu lozionu na Borca, te derbi, te posebna atmosfera, pravi se neka velicina jbt. Valjda njemu ima smisla
U Amarovo vrijeme je stvoreno veliko rivalstvo sa Borcem, u borbi za trofeje Borac je bio najveci konkurent. Bas na Grbavici su osvojili kup 2010. i titulu 2011. Onda kasnije oni neredi u BL, ulazak na teren u prvenstvu, razbijanje glavi sudiji u polufinalu kupa i jos neke napete utakmice u Banjaluci, sve u njegovo vrijeme. Kad je Amar otisao bas tad je i nestao draz tih utakmica jer je Borac krenuo silaznom putanjom. Njemu je sigurno, poslije Sarajeva najveci rival Borac.
Hvala brate na casu historije iako nepotrebno, jer bio sam na utakmici kad nas Miro pokara i uzese nam kup. Poenta je da oni nama nisu nikakav rival, ni historijski ni po dostignucima sto u nasoj sto u bivsoj ligi. Nisu nam ravni ni po renomeu ni po kolicini poznatih igraca koji su ponikli u klubu, po navijacima jos manje. Ni po trenutnoj tabeli nam nisu rival ni konkurent. To sto je u jednom malom djelicu nase historije, Borac nama bio jedan od konkurenata za trofej, ne znaci da se oni mogu smatrati kao nasi stalni rivali, a utakmice derbi utakmice.
Po toj logici nasi ljuti rivali su i Leotar i Modrica a ni Brotnjo nije daleko.

U tom smislu njih kao nasih rivala i derbi utakmica, ovo je neko bezrazlozno dizanje protivnika i pridavanje mu nekog znacaja. Osim ako to nema neku takticku pozadinu u smislu motivacije igraca
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 5:22 pm

"Mi igramo uvijek otvoreno, i u odbrani i u napadu", našalio se Osim

:rofl: :rofl:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 5:48 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet okt 04, 2019 5:16 pm
Onda nedovoljno dobar za ta primanja.

Procjena takva.
Da je prihvatio platu za koju ga Amar cijeni onda bi i ostao, vjerovatno i igrao zapaženu ulogu.
Vratio je Stanića, Žerića, doveo Bogičevića (istekao mu ugovor), Klepača, Bajića, Sipovića i E. Zeca. Na stoperima smo imali Rodina, Kemu, Sipovića. Po meni bespotrebno produženje Bogiju na jednu godinu, te dovođenje Stanića, Žerića, Klepača i Bajića. Što je rezultiralo još većom bodovnom razlikom za prvim tri ekipama, nego što je zatečena.
I sada igramo sa 3 stopera, a tada smo mogli zadržati Čubaru, a i Zilić je bio tu. Na beku A. Šehić umjesto Stanića. Mislim da se napravila kriva procjena i da smo se olako odrekli Vranješa koji je bio pod ugovorom. Plate navedenih igrača bi pokrile Vranješevu, a afirmisali bi se ili bi dobili šansu neki mlađi igrači iz OP. Pozicija na tabeli sigurno ne bi trpjela.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:05 pm

Ja ne znam odakle vam ideka da mi ulazimo u rat sa savezom s trulima...ti isti imaju svoje ljude u savezu, ti isti su likovali jer nismo otisli u europu(zbog njihovih ljudi u savezu), ti isti su slavili gol zrinje na kosevu kao da je finale lige prvaka, ti isti su palili i unistavali stadion koji je simbol snage i hrabrosti...sto se tice sirokog i tih stvari dole, istina je da to nije bajno i da su neke stvari sramotme ali zasto mi da mi vodimo tudje bitke? Nismo ustali i pobunili se kad je trebalo u cast naseg kluba i svega sto se radilo kontra nas, e niposto ne trebamo ni sada.Uostalom mislim da nas klub ima sasvim solidne odnose sa sirokim i ne treba zaboraviti da je taj isti siroki uplatio stolicu za grbavicu, a nasa “braca“, komsije, sarajlije nisu cak ni to i jos su ismijali to sto radimo..
Tragedija se strasna desila na danasnji dan i to nikad ne smije biti zaboravljeno, jedan neduzni momak je mlad izgubio zivot i to treba obiljeziti i odati cast svake godine..al pismo pitara je presmjesno i neke stvari koje se spominju kao sto su (*****(ustase) i slicno, su spominjanje i na kosevu pa i cak na nasoj grbavici, sva sreca polako to nestaje.. sto neko kaze prvo pomesti ispred svojih vrata.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:07 pm

Na Dan državnosti BiH 25. novembra montaža krova istočne tribine Stadiona Grbavica

https://fkzeljeznicar.ba/na-dan-drzavno ... ica/39090/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:10 pm

Juriš
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:12 pm

Gradski derbi juniora u 12 sati na glavnom terenu Grbavice

https://fkzeljeznicar.ba/gradski-derbi- ... ice/39085/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:12 pm

Proti Borca bih počeo sa:

Erić - Siniša, Kemo, Sipa, Pavić - Bojo, Meša, Štila, Veseli - Zaim, Krpić
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:16 pm

LARSSON je napisao/la:
pet okt 04, 2019 6:07 pm
Na Dan državnosti BiH 25. novembra montaža krova istočne tribine Stadiona Grbavica

https://fkzeljeznicar.ba/na-dan-drzavno ... ica/39090/
:palacgore:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:19 pm

LARSSON je napisao/la:
pet okt 04, 2019 6:07 pm
Na Dan državnosti BiH 25. novembra montaža krova istočne tribine Stadiona Grbavica

https://fkzeljeznicar.ba/na-dan-drzavno ... ica/39090/
Jos kad bi objavili kako ce kroz izgledati, odnosno famozni idejni projekat bas bi bilo extra. :)
 
Hare79
Postovi: 1236
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:22 pm

Samo da ga snijeg odmah ne uruši
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:35 pm

:baklja: :baklja: :baklja:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:47 pm

Ustani istok
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 6:49 pm

Sto se krije izgled krova? Da li ce biti stubova ili nece?

Mosa ljoZe!!!

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 04, 2019 7:03 pm

Cane je napisao/la:
pet okt 04, 2019 6:49 pm
Sto se krije izgled krova? Da li ce biti stubova ili nece?

Mosa ljoZe!!!
Hoće
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 132 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija