Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:08 pm

blueDBR je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:04 pm
Da li je moguće opet organizovat da postavimo ispred foruma par pitanja klubu, i ove godine je administracija uspješno organizovala hejbet godišnjih i direktno je pomogla klubu i našim navijačima ? Pitanje tipa u kojoj je fazi postupak pred CASom i kako bi se trebao odvijat (pun mi ***** otvaranja hearinga na njihovoj stranici), dokle se došlo sa trafostanicom itd .. konkretna pitanja koja se tiču Želje i Željovaca bez ikakvih strana
Evo da ti ja odgovorim na jedno. Trafostanica nece biti u ovoj godini. El Koldzone zeli da to bude u izbornoj godini da se moze slikati i pokusati kupiti glasova. Isto je trazio i za krov.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:25 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:08 pm
blueDBR je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:04 pm
Da li je moguće opet organizovat da postavimo ispred foruma par pitanja klubu, i ove godine je administracija uspješno organizovala hejbet godišnjih i direktno je pomogla klubu i našim navijačima ? Pitanje tipa u kojoj je fazi postupak pred CASom i kako bi se trebao odvijat (pun mi ***** otvaranja hearinga na njihovoj stranici), dokle se došlo sa trafostanicom itd .. konkretna pitanja koja se tiču Želje i Željovaca bez ikakvih strana
Evo da ti ja odgovorim na jedno. Trafostanica nece biti u ovoj godini. El Koldzone zeli da to bude u izbornoj godini da se moze slikati i pokusati kupiti glasova. Isto je trazio i za krov.
Kakav krkan, sreca nema vise mogucnost da se kandiduje.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:25 pm

mamba21 je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:05 pm
Paprika je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:02 pm
Njima je Cengic pustio suplju za cca 1,5 milion KM.
Oni se primili ko saucesce. Razletili se da im neko napravi projekat za te pare, pare koje realno jos ne postoje. Zvali su xy ljude, cak u forumase🤣🤣
Jedino moguce rijesenje je gola konstrukcija centralnog dijela juga, bez kova i prostora ispod.
Samo da se pika da su nesto napravili🤣
Hajmo sacekati sjednicu kantona, sta se vec ceka, pa da vidimo hoce li se odobriti budzet. Tada mozemo govoriti je li suplja ili nije.
Onda ne pali baklje i ne hajcaj bez veze.
Ponasaj se na forumu onako kako si upravo napisao. Racionalno, sa dozom skepse😁
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:28 pm

SVI NA GRBAVICU!
1987
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:33 pm

Mislim da je neko se raspitivao za palatu, da više ne bude zabune Šef objasnio :

Trener Plavih prokomentarisao je to i da je u medijima “procurio” njegov ugovor.

“Nisam neki onaj koji za mafiju radi pa da sklopim ugovor s vladom ili nešto. Ne znam kome je to interesantno koliku imam platu i to. Moja plata je osam hiljada. To u savezu možete provjeriti, plaćamo za to porez”, rekao je Osim dodavši kako zna kakva primanja imaju ostali treneri.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:36 pm

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:40 pm

Pravi se lud AO, svi mi znamo da kako je dosao u klub i da je sebi sam dao ugovor kakav ima.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:42 pm

 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:45 pm

S obzirom da je savez odbio da se zavrsi po hitnoj proceduri, obična procedura traje od 6 do 12 mjeseci, mi smo predali žalbu CASu 17.6.2019, u najgorem slučaju presudu moramo dobit do 17.6.2020, pretpostavljam da ko god uzme na presudi druga strana će žalbu uložiti. CAS na žalbu ima roka 3 mjeseca da odgovori što nas dovodi do sljedećih zaključaka.

Worst case scenario : finalna presuda 17.9.2020 (12 mjeseci sudjenje + 3 mjeseca zalba)
Best case scenario finalna presuda 17.2.2020 (6 mjeseci sudjenje + 1 mjesec zalba)

ispravite me ako griješim
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:49 pm

Nisam upratio gdje je u javnosti izasao Amarov ugovor?

Sto se tice juga, nemoj da spustate loptu, nego je zakujte za pod. Bez najava i pompe, ljudi tek razgovoraju o idejama i kako privuci pare, kilometrima udaljeni od realizacije. Postoji neki okvir kako bi izgledala, gdje bi novi ulazi bili, koliko bi primala itd, sta sa medjuprostorom, sta sa prostorom iza istoka. Ono sto mogu reci je da bi se krov pravio odma, ali ne onakav kakav je po projektu prosle uprave. Ono je super ali je i super skupo. Trenutni su se odlucili, sto ipak na kraju podrzavam, da krov bude isti kao na sjeveru i istoku, a ne da se krov juzne razlikuje od ova dva. Tako treba i zbog izgleda ali i zbog ustede. Medjutim ovaj krov ne bi imao stubove. Ponavljam kilometrima od realizacije!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:54 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:49 pm
Nisam upratio gdje je u javnosti izasao Amarov ugovor?

Sto se tice juga, nemoj da spustate loptu, nego je zakujte za pod. Bez najava i pompe, ljudi tek razgovoraju o idejama i kako privuci pare, kilometrima udaljeni od realizacije. Postoji neki okvir kako bi izgledala, gdje bi novi ulazi bili, koliko bi primala itd, sta sa medjuprostorom, sta sa prostorom iza istoka. Ono sto mogu reci je da bi se krov pravio odma, ali ne onakav kakav je po projektu prosle uprave. Ono je super ali je i super skupo. Trenutni su se odlucili, sto ipak na kraju podrzavam, da krov bude isti kao na sjeveru i istoku, a ne da se krov juzne razlikuje od ova dva. Tako treba i zbog izgleda ali i zbog ustede. Medjutim ovaj krov ne bi imao stubove. Ponavljam kilometrima od realizacije!
Šuplja majstore.
Nista oni nisu odluucili.....
Ustamujic baca ublehe....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:56 pm

Amare ko Boga te molim ne stavljaj Mehica i Subasica sutra, nit ikog od omladine

slika
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 2:57 pm

Al kako neko hinjski pusti pitanje o plati amarovoj.....
Smijesni ste....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 3:05 pm

Sad zvao fan shop, pitao za dresove, tj. bijeli, obzirom da imam plavi, imaju samo male brojeve i samo jedan XXL, s tim da imaju i dresove od dva igrača (ono sa jedne od tekmi), rekoše mi Subašić i Veca - goldžija. Zna li neko, mogu li se nabaviti i hoće li dolaziti veličine XL, ili je to ende od umbro-a za ovu (polu)sezonu? Kupio bih bar jedan da ima, zato sam i zvao. Po razgovoru, a i zvaničnoj stranici shopa, vidim da je pustoš nastupila! Zašto, kada smo prvi i prodaja bi sigurno dobro išla. Nadam se da će se to popraviti.

:zeljeznicar1:
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 3:05 pm

DANAN je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:54 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:49 pm
Nisam upratio gdje je u javnosti izasao Amarov ugovor?

Sto se tice juga, nemoj da spustate loptu, nego je zakujte za pod. Bez najava i pompe, ljudi tek razgovoraju o idejama i kako privuci pare, kilometrima udaljeni od realizacije. Postoji neki okvir kako bi izgledala, gdje bi novi ulazi bili, koliko bi primala itd, sta sa medjuprostorom, sta sa prostorom iza istoka. Ono sto mogu reci je da bi se krov pravio odma, ali ne onakav kakav je po projektu prosle uprave. Ono je super ali je i super skupo. Trenutni su se odlucili, sto ipak na kraju podrzavam, da krov bude isti kao na sjeveru i istoku, a ne da se krov juzne razlikuje od ova dva. Tako treba i zbog izgleda ali i zbog ustede. Medjutim ovaj krov ne bi imao stubove. Ponavljam kilometrima od realizacije!
Šuplja majstore.
Nista oni nisu odluucili.....
Ustamujic baca ublehe....
“ Majstore “, ne bavim se supljim pricama. Niti ih iznosim, da bi zadovoljio tvoje/necije apetite.
Rekao sam ti kako jeste, imao sam priliku uvjeriti se. Ako ti se ne svidja zaobidji me, ako mislis da nije tako napisi onda svoju verziju pa mozemo diskutovat ovde ili u pp.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 3:08 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto okt 01, 2019 3:05 pm
DANAN je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:54 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:49 pm
Nisam upratio gdje je u javnosti izasao Amarov ugovor?

Sto se tice juga, nemoj da spustate loptu, nego je zakujte za pod. Bez najava i pompe, ljudi tek razgovoraju o idejama i kako privuci pare, kilometrima udaljeni od realizacije. Postoji neki okvir kako bi izgledala, gdje bi novi ulazi bili, koliko bi primala itd, sta sa medjuprostorom, sta sa prostorom iza istoka. Ono sto mogu reci je da bi se krov pravio odma, ali ne onakav kakav je po projektu prosle uprave. Ono je super ali je i super skupo. Trenutni su se odlucili, sto ipak na kraju podrzavam, da krov bude isti kao na sjeveru i istoku, a ne da se krov juzne razlikuje od ova dva. Tako treba i zbog izgleda ali i zbog ustede. Medjutim ovaj krov ne bi imao stubove. Ponavljam kilometrima od realizacije!
Šuplja majstore.
Nista oni nisu odluucili.....
Ustamujic baca ublehe....
“ Majstore “, ne bavim se supljim pricama. Niti ih iznosim, da bi zadovoljio tvoje/necije apetite.
Rekao sam ti kako jeste, imao sam priliku uvjeriti se. Ako ti se ne svidja zaobidji me, ako mislis da nije tako napisi onda svoju verziju pa mozemo diskutovat ovde ili u pp.
Pazi na ovakav nacin "zaobidji me" necemo i ne mozemo raspravljati.....
Zaobici te necu a raspravljat cemo itekako...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 3:10 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:04 pm
DANAN je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:02 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto okt 01, 2019 1:38 pm


I tako pade jos jedan forumski mit, koliko smo se lazi naslusali od nove godine to je nevjerovatno. Znas li na koliko dug period bi dali fanshop i koliko bi para daobili za to ?
Ma ja ljudi sve to izmislili
Pokusano ali nije naislo na pozitivu kod raje ,a jos jedna hajka navijaca im nebi dobro dosla,a svi znamo sta je bilo sa majicama.. .koje su uzgred bile probni balon.
Bitno je da sad znamo da mozemo uticati na njih.
Jedini nacin da se utice na bilo koju upravu je sve javno. Sve glasno sa svim dokazima i po svim pitanjima. Ne moze se skakati i buniti za Nihadove dronjke a sa druge strane njemo gledati da se priznaju fiktivni zajmovi, da se prave nezakoniti ugovori....
Sve javno pa gdje puklo da puklo.
Navijaci imaju moc koju ne koriste ni malo. Pali u letargiju i pod uticaj suplje, samo pozitiva, skupa smo jaci. Navijaci moraju biti taj faktor koji ce budno motriti sta i kako se radi, ne smiju nasjedati populistickim fazonima i mahalskim manirima.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 3:25 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto okt 01, 2019 2:49 pm
Nisam upratio gdje je u javnosti izasao Amarov ugovor?

Sto se tice juga, nemoj da spustate loptu, nego je zakujte za pod. Bez najava i pompe, ljudi tek razgovoraju o idejama i kako privuci pare, kilometrima udaljeni od realizacije. Postoji neki okvir kako bi izgledala, gdje bi novi ulazi bili, koliko bi primala itd, sta sa medjuprostorom, sta sa prostorom iza istoka. Ono sto mogu reci je da bi se krov pravio odma, ali ne onakav kakav je po projektu prosle uprave. Ono je super ali je i super skupo. Trenutni su se odlucili, sto ipak na kraju podrzavam, da krov bude isti kao na sjeveru i istoku, a ne da se krov juzne razlikuje od ova dva. Tako treba i zbog izgleda ali i zbog ustede. Medjutim ovaj krov ne bi imao stubove. Ponavljam kilometrima od realizacije!
Bez namjere da se prepirem ili da miniram, volio bih da mi objasnis neke nelogicnosti.
Boldirano razumijem, ne razumijem kako pored svih nedoumica koje jos postoje se moze/mozes znati kakav ce krov biti? Koliko se ja razumijem, a razumijem se😁, u gradnji jedna stvar uslovljava drugu i tako sve do kraja. Prva je prostor, on uslovljava nagib tribine, nagib tribine uslovljava vrstu krova i povezivanje sa ostalim krovom na istoku i buducem zapadu.
Sto se nadanja u skorasnji jug tice, dijelim tvoje misljenje, treba ga zabiti u zemlju. Na zalost.
Mislim da se je pristupilo pogresno. Stari projekt se je mogao modifikovati, spustiti visina kopa n ostalu visinu i rjesen problem. Trebalo se je udruzeno "napasti" opstina, grad, kanton da se tranzit i sanacija klizista stave kao prioritet kao sto su u Zavodu za izgradnju predlagali.
Na kraju, prostor ispred istoka ni po koju cijenu ne smije biti nedoumica. Oko njega kruze ajkule predvoďene Koldzom.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 3:36 pm

Cuj Amaru plata 8000 KM :roll: Najtrofejnijem nasem treneru tako mala plata. Mi bas ne znamo cijeniti nase legende. Pa ljudi koji najblaze receno nisu imali kvalitet za Zelju, tu mislim i na igrace i trenere, koji su samo prosli kroz klub u blizoj proslosti su uzeli mnogo vise novca. Nisam vidio da je tad neki novinar postavio pitanje kolika je plata Crnovu, Husicu, Mailsonu, Vranjesu, Slavki, Kosticu, Krcmarevicu i ima ih jos milion i ne samo plata, koliko su jos dobili takvi na ruke za potpis, koliko su dobili njihovi menadzeri, koliko su dobili za raskid, i sve ostalo..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 01, 2019 3:39 pm

Brkoo je napisao/la:
uto okt 01, 2019 3:36 pm
Cuj Amaru plata 8000 KM :roll: Najtrofejnijem nasem treneru tako mala plata. Mi bas ne znamo cijeniti nase legende. Pa ljudi koji najblaze receno nisu imali kvalitet za Zelju, tu mislim i na igrace i trenere, koji su samo prosli kroz klub u blizoj proslosti su uzeli mnogo vise novca. Nisam vidio da je tad neki novinar postavio pitanje kolika je plata Crnovu, Husicu, Mailsonu, Vranjesu, Slavki, Kosticu, Krcmarevicu i ima ih jos milion i ne samo plata, koliko su jos dobili takvi na ruke za potpis, koliko su dobili njihovi menadzeri, koliko su dobili za raskid, i sve ostalo..
Koliko je dobar igrac vranjes, pokazuje sada u borcu. Nadam se da cete prestati srati po njemu konacno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kvalitet i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija