Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:50 pm

ono.na je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:39 pm
blueboy je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:24 pm
ono.na je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:14 pm
Flop utakmice Eric, ali ne treba reci da je isti kao Kjosevski radi jedne lose utakmice. Znaci Ronaldo je odigrao lose, sad je isti kao Sturaro.

Nepovezano od zadnjeg veznog prema odbrani i golmanu.

Superiorni smo ofanzivno u dosadasnjem dijelu takmicenja.

Neko rece imamo mu.da. Ova sezona bi mogla biti nasa, ali se opet ne treba uzbudjivati do maja. Tad' pocinje liga i zahuktavanje. Naucismo smo to u zadnjih par godina.
Nije jedna loša utakmica, loš je bio i sa Slobodom (krivac za drugi gol zbog kojeg smo izgubili dva boda), loš je bio protiv Širokog ( nije odbranio ništa, jedan od krivaca što smo izgubili dva boda), protiv Sarajeva primio dva gola (nije odbranio bukvalno ništa). On nas dosad nije nigdje "izvadio", odnosno svojim odbranama direktno donio bodove.

Kad ima neko za pohvaliti onda to i uradim, Erića stvarno nemam zašto pohvaliti, prosječan golman Premijer lige BiH. Npr. ovom Fejziću iz TC nisam našao kiks ove sezone, a svojim odbranama im je donio direktno par bodova, evo i danas protiv nas.
Dobro eto Eric nas nije spasio nikakvim odbranama i istog je kvaliteta kao Kjosevski.
Meni je mala razlika onog Kjosevskog i sadasnjeg Erica. Visok golman koji sebi dopusti onakve kikseve kao danas,vise puta u toku ove sezone se to desavalo ali nismo kaznjeni kao danas a s druge strane imas niskog golmana koji se nije usudjivao
izaci na prekidima da ocisti i pokupi loptu. Tako da nekako je tesko biti pametan, ocekivao sam vise od njega isto kao sto ocekujem da ce se u tom segmentu popraviti u toku sezone.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:56 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:50 pm
ono.na je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:39 pm
blueboy je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:24 pm


Nije jedna loša utakmica, loš je bio i sa Slobodom (krivac za drugi gol zbog kojeg smo izgubili dva boda), loš je bio protiv Širokog ( nije odbranio ništa, jedan od krivaca što smo izgubili dva boda), protiv Sarajeva primio dva gola (nije odbranio bukvalno ništa). On nas dosad nije nigdje "izvadio", odnosno svojim odbranama direktno donio bodove.

Kad ima neko za pohvaliti onda to i uradim, Erića stvarno nemam zašto pohvaliti, prosječan golman Premijer lige BiH. Npr. ovom Fejziću iz TC nisam našao kiks ove sezone, a svojim odbranama im je donio direktno par bodova, evo i danas protiv nas.
Dobro eto Eric nas nije spasio nikakvim odbranama i istog je kvaliteta kao Kjosevski.
Meni je mala razlika onog Kjosevskog i sadasnjeg Erica. Visok golman koji sebi dopusti onakve kikseve kao danas,vise puta u toku ove sezone se to desavalo ali nismo kaznjeni kao danas a s druge strane imas niskog golmana koji se nije usudjivao
izaci na prekidima da ocisti i pokupi loptu. Tako da nekako je tesko biti pametan, ocekivao sam vise od njega isto kao sto ocekujem da ce se u tom segmentu popraviti u toku sezone.
Pada mi na pamet odbrana protiv čelika na početku utakmice... Samo slijep covjek ne vidi razliku izmedju Erića i kiksa nad kiksevima, sto prima golove kroz uši Kjosevskog, koji unosi nemir 5 kilometara oko svog gola... Treći je golman, i to mu je previše... Reprezentativac ccc
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 8:57 pm

avlami97 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:16 pm
Trećina prvenstva je iza nas. Imamo 23 boda, što je za 1 bod više nego prošle sezone nakon istog perioda. Prošle sezone smo nakon 14 kola imali 28 bodova, a potom su na svoje došle sudije i mutne radnje i do kraja polusezone zabiljžili pet poraza

Sve je dobro što se sabira.

Utakmicu nisam gledao i ne mogu je komentarisati. AkoBogda svoje mišljenje o igri i samoj utakmici ću dati nakon što sutra pregledam snimak.
Bravo, trebamo se spustiti na zemlju. Igrati svaku kao da je zadnja. Jer smo svjedoci sta sudijske odluke mogu uraditi.
Penal je dokaz koliko im malo treba da se ujedine. Onaj tamo forum je toms dokaz. Teme su im aktivne samo ako se Zelji penal svira, izmedju ostalog tako i portali prenose.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:01 pm

Ma nek jebu mater i portali i pitari...

Samo ih karaj Brko...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:02 pm

U ovih 11 kola bili smo sve i jednu utakmicu bolji.
Od 11 utakmica, realno je bilo 31 bod!
Odbrana nas je kostala remija sa Sirokim, Slobodom, Tuzlom i doprinijela tome da uhljupi izgube samo 5:2, umjesto 5:0.
Nema veze, moramo negdje i pogrijesiti. Siguran sam sad da protiv svake ekipe mozemo ostvariti pobjedu,cistom kvalitetom.
Nemamo poraza, najvise golova zabili, lijepo zvuci.
Bice Zeljo opet sampion!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:03 pm

Kako je nama ova mrtva Sloboda uzela bod. :r
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:04 pm

e moracu i ja da sebe kritikujem sada... tj. da pojedem govna koje sam posrao...

prije pocetka sezone sam govorio kako nemamo sanse za titulu ili evropu i predvidjao sam u prvih 11 kola dvije pobjede, 4 remija i 5 poraza... recimo da sam "malo" pogrijesio... i to me iskren da budem raduje... nisam ocekivao nista dobro ove sezone... dobio sam mnogo vise nego sto sam trazio... i neka tako bude uvijek... bicu pesimisticno-realan u svojoj prognozi...

evo sad cu predvidjeti i narednih 11 kola pa neka bude tri puta bolje nego sto mislim da ce biti...

borac-g... bod max. borac ce biti nabrijan da ne udje u opasnu zonu
mladost-k... teska pobjeda sa jednim golom razlike
zrinjski-g... poraz protiv konkurenta
celik-k... ovo je tesko prognozirati, ali necemo izgubiti sigurno
sloboda-g... bolje igramo tamo nego kuci... bod
siroki brijeg-k... losije igramo ovde nego dole... bod
sarajevo-g... isto kao zrinjski, poraz
velez-k... slatka pobjeda iz nepostojeceg penala u 99.minuti
radnik-g... najdosadniji iks u prvenstvu
zvijezda-g... najsigurnija pobjeda u prvenstvu
tuzla city-k... ako tuzla ostane u vrhu remi... ako padne u prvenstvu... remi

znaci predvidjam: 3 pobjede, 6 remija i 2 poraza...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:06 pm

Što se Erića tiče, nikakva pljačka nije. Da može i mora biti bolji, stoji
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:11 pm

ono.na je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:39 pm
blueboy je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:24 pm
ono.na je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:14 pm
Flop utakmice Eric, ali ne treba reci da je isti kao Kjosevski radi jedne lose utakmice. Znaci Ronaldo je odigrao lose, sad je isti kao Sturaro.

Nepovezano od zadnjeg veznog prema odbrani i golmanu.

Superiorni smo ofanzivno u dosadasnjem dijelu takmicenja.

Neko rece imamo mu.da. Ova sezona bi mogla biti nasa, ali se opet ne treba uzbudjivati do maja. Tad' pocinje liga i zahuktavanje. Naucismo smo to u zadnjih par godina.
Nije jedna loša utakmica, loš je bio i sa Slobodom (krivac za drugi gol zbog kojeg smo izgubili dva boda), loš je bio protiv Širokog ( nije odbranio ništa, jedan od krivaca što smo izgubili dva boda), protiv Sarajeva primio dva gola (nije odbranio bukvalno ništa). On nas dosad nije nigdje "izvadio", odnosno svojim odbranama direktno donio bodove.

Kad ima neko za pohvaliti onda to i uradim, Erića stvarno nemam zašto pohvaliti, prosječan golman Premijer lige BiH. Npr. ovom Fejziću iz TC nisam našao kiks ove sezone, a svojim odbranama im je donio direktno par bodova, evo i danas protiv nas.
Dobro eto Eric nas nije spasio nikakvim odbranama i istog je kvaliteta kao Kjosevski.
Naravno da nije, ti mi nađi u kojoj utakmici nas je izvadio i ja ću mu skinuti kapu. Kikseva ima koliko je imao i Kjosevski. Treba nam bolji golman, bolji bekovi, još jedan stoper i jedno dobro krilo i to je ekipa koja uzima titulu bez problema.

Edit: Imao je jednu dobru odbranu na početku utakmice protiv Čelika kod 0:0.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:29 pm

Evo vratih se. Dobra utakmica, naši su svi bili ok osim Zeca koji je bio užasan i Veselog koji je danas zakazao. Idemo u BL po tri boda!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:47 pm

Neraaa je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:56 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:50 pm
ono.na je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:39 pm


Dobro eto Eric nas nije spasio nikakvim odbranama i istog je kvaliteta kao Kjosevski.
Meni je mala razlika onog Kjosevskog i sadasnjeg Erica. Visok golman koji sebi dopusti onakve kikseve kao danas,vise puta u toku ove sezone se to desavalo ali nismo kaznjeni kao danas a s druge strane imas niskog golmana koji se nije usudjivao
izaci na prekidima da ocisti i pokupi loptu. Tako da nekako je tesko biti pametan, ocekivao sam vise od njega isto kao sto ocekujem da ce se u tom segmentu popraviti u toku sezone.
Pada mi na pamet odbrana protiv čelika na početku utakmice... Samo slijep covjek ne vidi razliku izmedju Erića i kiksa nad kiksevima, sto prima golove kroz uši Kjosevskog, koji unosi nemir 5 kilometara oko svog gola... Treći je golman, i to mu je previše... Reprezentativac ccc
Padaju i meni bljes odbrane Kjosevskog,ali opet kazem da nije golman za prvih 11 Zelje. Isto kazem za Erica ako nastavi ovako i ne ispravi se u onim segmentima gdje je primjetan nedostatak. Ne znam ko spominje da je Eric prevara od golmana,nije sigurno,ali da ima prostora za popraviti u par vaznih segmenata to sigurno da ima. To je to.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:48 pm

Zasto nismo pobjedili, a mogli smo bez problema? TC ekipa, nako. Po meni su u vrhu jer ih motivise i stiti dolar.
Jedan od razloga zasto sami bod je debalans lijeve i desne strane. Pavic i Veselinovic su solidno saraďivali, pomagali jedan drugo. Zec nije saraďivao sam sa sobon a kamoli sa Sinisom. On nema snage da pocinje meceve od pocetka. Drvlje i kamenje na Sinisu a Zec mu nije pomagao niti malo. Sa druge strane se Veseli slomi i gore i dole pa mu raja psuje sto fuli zicer. On se potrosi na utakmici 3X vise od Zeca. To trosenje utice na koncentraciju kada je u sansi.Zec se setka, cuva se u duelima, nema brzinu za krilo. Dobar je jedino kako joker sa klupe kada se ganja rezultat, da svjez nesto izburgija. Naredni razlog je sredina. Dok imamo inicijativu Dado i Mehmed izgledaju ok. Bez lopte su nekorisni. Tako je bilo u SB i Mostaru. Kada na ovo sve dodas mlak pristup cijele ekipe doďes do remija na utakmici koju si morao dobiti. Cinilo mi se da su igrali sa parolom na celu, mi smo utrpali Zvijezdi 6 komada. Ovaj vezni red je u defanzivnoj tranziciji protiv brzih ekipa nikakav. Puno cvrsce djeluje sa Sinanom i Semirom.
Jesmo bez poraza ali i puno remija za ovaj dio sezone. Hvalite stizanje rezultata protiv SB i danas. Po meni nije za hvalu. Stizemo nesto sto smo realno nismo trebali stizati2. Na svim mecevima sem protiv pitara i Zvijezde smo imali jedno jako lose poluvrijeme. To se ne smije dogaďati ako ganjamo titulu.

Za kraj, Eric je mlad i perspektivan golman. Bio je Vedran. Problem je sto sa golmanom treba raditi, zestoko raditi. Na primjeru Vedrana vidimo kako se nerad vrati. Sada je trener golmana Guso. Bavi se svime sto nebi trebao a najmanje treniranjem golmana. Nesto se ne sjecam da je ikada i bilo gdje trener golmana dobio 3 zuta kartona i da mora pauzirati🤣
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:49 pm

MDK zaratio sa Velicem i zbog toga sada nemaju golmana. Njima ponuditi Vecu za Velica ili Vecu za Fanima.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 9:53 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub sep 28, 2019 9:02 pm
U ovih 11 kola bili smo sve i jednu utakmicu bolji.
Od 11 utakmica, realno je bilo 31 bod!
Odbrana nas je kostala remija sa Sirokim, Slobodom, Tuzlom i doprinijela tome da uhljupi izgube samo 5:2, umjesto 5:0.
Nema veze, moramo negdje i pogrijesiti. Siguran sam sad da protiv svake ekipe mozemo ostvariti pobjedu,cistom kvalitetom.
Nemamo poraza, najvise golova zabili, lijepo zvuci.
Bice Zeljo opet sampion!
Ruku na srce, samo nas je Velež nadigrao. Od 11 utakmica, na 10 smo bili bolji protivnik. Realno smo trebali imati neka 3 ili 4 boda više, ali šta da se radi. Idemo dalje.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:00 pm

Yebi Amare ne vadi... da mi je neko na pocetku sezone rekao da cemo u ovo doba biti prvi rekao bi da se zajebava. Nasi apetiti su porasli,realno ja sam danas bio ko govno jer sam ocekivao pobjedu a nerijeseno mi dodje ko poraz.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:03 pm

LimVo Te LjoŽe !

phpBB [video]
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:04 pm

Izgleda kad god dobijemo penal bio on čist ili ne dići će se medijska hajka i kako kupujemo sudije. Što je najgore pitari su u prvim redovima u tim prozivanjima, a oni prvi ne bi trebali ni pisnuti na tu temu. Svašta
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:11 pm

Kospa je napisao/la:
sub sep 28, 2019 10:00 pm
Yebi Amare ne vadi... da mi je neko na pocetku sezone rekao da cemo u ovo doba biti prvi rekao bi da se zajebava. Nasi apetiti su porasli,realno ja sam danas bio ko govno jer sam ocekivao pobjedu a nerijeseno mi dodje ko poraz.
Jeli to Amar igrao danas, nisam upratio?
Hocemoli mu zbog boda u Tuzli halaliti kamatu na kamatu, dva puta naplacenu glavnicu i pokusaj hapanja jos 400 milja KM od Zelje?
Mozda mu halale navijaci Amara a ne Zelje ja necu.
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:13 pm

Jako dobra utakmica za gledaoce, puno sansi na obje strane. Bili smo konkretniji ali nije islo, mogla se utakmica prelomiti u prvom poluvremenu i mirno zavrsiti ali nije ni Tuzla slucajno druga na tabeli.

Eric - danas malo losiji nego inace iako cesto ima lose reakcije pri izlijetanju, nadam se da ce poraditi na tom segmentu
Sinisa - definitivno najgori izvodjac auta u ligi, nije danas bio na svom nivou
Bojo - kao sto vec neko napisa kao muha bez glave, u svim utakmica koje je odigrao do sad je bio neodlucan, da ne kazem nesto gore, kad je najvaznije trebalo (zavrsni pas ili sut) ali mlad je moze se istrpiti jos malo
Alispahic - fizicki pao u drugom ali majstorska partija u prvom dijelu
Dado - nije se bas vidio ali ok
Veseli - nije bio njegov dan, slaba partija
Ermin - sramotan radius kretanja, defanzivno ocajan iako je u naprijed imao par dobrih poteza
Asim - tako tako, premalo vremena da se kudi

Krpa, Sinan, Kemo, Sipa, Pava, Stila bili dobri, ne treba traziti dlaku u jajetu.
Nadam se da ce od sad Sinan pocinjati ispred Ermina, kojem je dovoljno da odigra 30-35 minuta i preokrene utakmicu.
Stila mangupe jedva cekam da dobijes svoju rutinu i pocnes igrati svih 90minuta.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:15 pm

Tare1921 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 7:54 pm
Da li se Korejcima svidjeo Suljo
Nekakva dva lika. Onako omalena. Bas uđoše prije mene na stadion. Ne bih nikad rekao da su skauti il' menadžeri il' ne znam šta li su vec. Al nekakvi veseli tipovi. Samo se smiju.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kemo i 112 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija