Moderator/ica: storm_raider

 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:12 pm

Kakvi su to mazlumi. Vidite kako Zeljo ujedini sve, i pitare i cernobilce i hercegovce
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:14 pm

Nisam imao na čemu gledati utakmicu. Kakav je bio Dado defanzivno, a može i općenito o njegovoj igri? Hvala!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:14 pm

Sve u svemu zadovoljen sam igrom, pa i tim bodom, iako smo bili na 1:1 bliži da povedemo i okrenemo vodu na nas mlin nismo okrenuli, a i oni su kod 2:1 nas mogli dotući pa nisu i zato mi je i bod ok. Jako je bitno da nekako ne padnu totalno kad prime GO, isto kao da su naši 100% sigurni da će zabiti.... Ovakva Tuzla će biti zahebana do kraja....
Država Željo
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:15 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:12 pm
Kakvi su to mazlumi. Vidite kako Zeljo ujedini sve, i pitare i cernobilce i hercegovce
Al najjače mi je ono kad npr. izgubimo i napišu ne može vam ni savez više pomoći hahaha..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:15 pm

Ne znam istice li Voji ugovor, njega dovesti, odbranu pojačati i gazi
Srcu draga, boja PLAVA !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:16 pm

Okolele je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:15 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:12 pm
Kakvi su to mazlumi. Vidite kako Zeljo ujedini sve, i pitare i cernobilce i hercegovce
Al najjače mi je ono kad npr. izgubimo i napišu ne može vam ni savez više pomoći hahaha..
A posto ce se još nacekati kada ćemo izgubiti mogu ga samo po.dojkiti
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:17 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:15 pm
Ne znam istice li Voji ugovor, njega dovesti, odbranu pojačati i gazi
slika
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:18 pm

Bez poraza, a od sutra vjerovatno necemo imati nikakvu bodovnu razliku, steta ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:19 pm

Prvo poluvrijeme super. Ali nismo iskoristili šanse. Morali smo voditi jedan razlike na poluvremenu.
Drugo poluvrijeme užas. Pristup u drugom katastrofalan. Na kraju moramo biti zadovoljni bodom, mogli smo i izgubiti.
I po meni Tuzla je bila bliža pobjedi nego mi. Hajd bar ostajemo prvi, Borac se mora pobjediti! Naravno prvo MDK izbaciti.

Vrijedi izdvojiti Krpića i Ramovića koji su po meni danas dvojica najboljih što se naših tiče.
Ali treba izdvojiti i Ermina Zeca koji je ubjedljivo, ubjedljivo najgori bio, a za njim idu Veselinović i Stevanović.
Ermina jednu utakmicu na tribine, pa ga onda vratiti na klupu, nek malo ohladi i nek vidi da nije neka igračina kao što misli i da se počne boriti i truditi. Možda i najveći krivac što danas nismo odnijeli tri boda. Ispromašivao se, niti se nešto borio, ni trčao... A ni protiv Radnika ništa bolji nije bio.

I da ne zaboravim, Štilić nas je također malo prodrmao.
Glavni moj zaključak: Utakmicu nismo smijeli početi bez Sinana. Da je igrao on od početka umjesto Ermina mislim da bismo slavili.

Mladost izbaciti, a i Borac mora pasti!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:25 pm

Sesar rece za jedan portal da je penal cist kao suza, sto se moglo i vidjeti na tv.

Steta za promasaje. Moglo se ovo uzeti, ali moze i bod proci. Krpica procepilo, to je isto dobro. Treba nekad i srece. Kaznjeni smo za promasaje.

Nastavi niz Željo! Kup, pa Borac.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:26 pm

Ne mogu da vjerujem sta smo sve promasili. Realizacija nam je bila ocajna. Umjesto da vec na poluvremenu vodimo 2-3 razlike mi propustamo takvu priliku. Pocinje drugo poluvrijeme i Zec namjesta mrtvi zicer za Veselinovica i ovaj umjesto nogom da ubaci loptu u praznu mrezu, baca se komicno i pokusava glavom sa 3 metra i prebacuje preko gola u stilu igraca odbrane. Teze bilo promasiti nego pogoditi. Nevjerovatno. I nakon toga padamo. Eric pravi neshvatljive greske, Kemo i Sipa postaju sve nesigurniji, jednim dijelom i zbog Erica, Sinisa nastavlja da statira i da glumi cunj, jedino Pavic iz odbrane licio na fudbalera.

Nama fali za prvih 11, prodorno i brzo krilo koje ima u nogama 10+ golova ili asistencija, igrac poput Zakarica sto je bio. Sve dok nam je u prvih 11 na krilu Veselinovic necemo biti ozbiljni. Covjeku da ostavis prazan gol na 16 metara od gola, od 10 puta pogodit ce 3 puta, 3 puta ce pokusati da asistira, 3 puta ce probati da dribla i 1 ce zadrzavati vrijeme, nece ni pogledati prema golu.

Sinisa Stevanovic, 3 puta nije presao preko centra. Skoro svaki napad TC bio po njegovoj strani. Crnkic ga silovao. Prolazio pored njega kao da je cunj. On uklizao 2-3 puta i u ocima navijaca je on sad kao borben, a to sto u federalnoj ligi ima boljih bekova to nema veze. Odron od igraca, odron. I njega i Stanica nabiti nogom cim nam se ukaze prilika.

Da mi je dozivjeti da napokon dovedemo normalne bekove i krila, rodio bih se iste sekunde. Nesto kontam, nakon Beslije, Visce itd spali smo na to da nam je Veselinovic vazan igrac.. :roll:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:27 pm

Morali smo voditi nakon prvog poluvremena. Velika steta, na kraju smo i dobro prosli. Nismo izgubili, a opet ne bježimo puno drugom.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:32 pm

Okolele je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:06 pm
Ovi pitari su zreli za doktorske disertacije..
Oni vise na našim forumima,redovno nas čitaju ,prate,grizu se jedu se haha :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: ZeljinManijak, dana/u sub sep 28, 2019 6:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:33 pm

Anketa za igraca utakmice, glasate za dvije opcije

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... =101&t=922
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:33 pm

Steta zbog prvog poluvremena, ali na kraju smo i ovaj bod cupali. Umjesto da vodimo 2-1 ili 3-1 mi dodjemo do toga da se nesto baljezga o nasem penalu koji nam je donio samo bod.

Mislim da ce ova Tuzla posustati u borbi za titulu, ali od sutra cemo biti u egalu sa pravim konkurentima.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:33 pm

mamba21 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:25 pm
Sesar rece za jedan portal da je penal cist kao suza, sto se moglo i vidjeti na tv.

Steta za promasaje. Moglo se ovo uzeti, ali moze i bod proci. Krpica procepilo, to je isto dobro. Treba nekad i srece. Kaznjeni smo za promasaje.

Nastavi niz Željo! Kup, pa Borac.
Koji portal?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:33 pm
mamba21 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:25 pm
Sesar rece za jedan portal da je penal cist kao suza, sto se moglo i vidjeti na tv.

Steta za promasaje. Moglo se ovo uzeti, ali moze i bod proci. Krpica procepilo, to je isto dobro. Treba nekad i srece. Kaznjeni smo za promasaje.

Nastavi niz Željo! Kup, pa Borac.
Koji portal?
S portske
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:36 pm

mamba21 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:35 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:33 pm
mamba21 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 6:25 pm
Sesar rece za jedan portal da je penal cist kao suza, sto se moglo i vidjeti na tv.

Steta za promasaje. Moglo se ovo uzeti, ali moze i bod proci. Krpica procepilo, to je isto dobro. Treba nekad i srece. Kaznjeni smo za promasaje.

Nastavi niz Željo! Kup, pa Borac.
Koji portal?
S portske
To kralju.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:38 pm

Bodom prezadovoljan. Bravo Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 6:44 pm

Sesaru svaka čast,bravo momče.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija