Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:18 am

Željovci vidimo se u Tuzli
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:39 am

Subota je danas Željo igra zapjevajmo jako nek se ori.. :baklja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:42 am

Vortex je napisao/la:
sub sep 28, 2019 9:14 am
HajrA je napisao/la:
sub sep 28, 2019 9:06 am
Tacno se vidi koliko je pojedinim likovima bitan klub! Napadaju covjeka koji upozorava da lopovi kradu i sahranjuju nas klub, traze da ga se usutka trajno banom. STRASNO!!! Ostali sute i uzivaju u pobjedi nad etno selom od 6:0.
Nekad nas je to "etno selo" tamburalo nasred Grbavice i čitava država nam se smijala tako da . . .
Ah da bilo je to vrijeme "vrsnih" poznavalaca fudbalske igre u i oko . . .
Nije nas etno selo tamburalo vec dobilo 1 razlike u 90min.
Ko je lobirao po svlacionici i okolo zna se.
Sto se tice tamburanja, natampurale su nas kone i to 0:3 i tome se smijalo pola drzave.
I jos nesto koliko god ti i slicni branili lopove i kamatara duplo vise ce biti onih koji ce jasno reci LOPOVI mozete koliko hocete ali NE DOKLE HOCETE!

Danas ako Bog da 2 u TZ.
TM87
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:48 am

HajrA je napisao/la:
sub sep 28, 2019 10:42 am
Vortex je napisao/la:
sub sep 28, 2019 9:14 am
HajrA je napisao/la:
sub sep 28, 2019 9:06 am
Tacno se vidi koliko je pojedinim likovima bitan klub! Napadaju covjeka koji upozorava da lopovi kradu i sahranjuju nas klub, traze da ga se usutka trajno banom. STRASNO!!! Ostali sute i uzivaju u pobjedi nad etno selom od 6:0.
Nekad nas je to "etno selo" tamburalo nasred Grbavice i čitava država nam se smijala tako da . . .
Ah da bilo je to vrijeme "vrsnih" poznavalaca fudbalske igre u i oko . . .
Nije nas etno selo tamburalo vec dobilo 1 razlike u 90min.
Ko je lobirao po svlacionici i okolo zna se.
Sto se tice tamburanja, natampurale su nas kone i to 0:3 i tome se smijalo pola drzave.
I jos nesto koliko god ti i slicni branili lopove i kamatara duplo vise ce biti onih koji ce jasno reci LOPOVI mozete koliko hocete ali NE DOKLE HOCETE!

Danas ako Bog da 2 u TZ.
Slazem se Hajro,treba vratiti Senada Misimovica,jer smo tad bili toliko finansijski mocni ,toliko da smo umjesto Lendrica i Stevanovica doveli Asima Zeca i Sasu Kajkuta.To je ta moc.Amar Osim out,Senad Misimovic in.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:54 am

Citajuci nekad ovaj forum i postove pojedinaca, zapitam se jesu li oni mazlumi sa gg.ba upravu kad kazu da je ovo prava lobotomija i da postoji ljudi koji pisu iste stvari sa vise nickova, bas kao i tamo sto je slucaj. Katastrofa
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 10:54 am

Uzivao bih ja i trudim se da uzivam ,al idite vi uzmite kredit neki pa idi na havaje , pa ces opet ***** uzivati , vec ces razmisljati sta kad sve prodje , kako otplatiti i zivjetii... e tako je i meni sad sa uzivanjem u rezultatima
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:02 am

Malo sam odsutan sa foruma, vrijeme ne dozvoljava da detaljnije listam vise od jedne stranice, cujem da smo digli neki brutalan kredit, je li to tacna i provjerena informcija ili je podvala s jedne strane ?
Ako je tacno i da su poslovni prostori pod hipotekom, ozbiljno i hitno trebamo reagovati, skupstina, navijaci, svi, jer danas cemo uzivati u fudbalu, a sutra necemo imat ni fudbala a jos gore ni svog stadiona.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:12 am

avlami97 je napisao/la:
sub sep 28, 2019 8:48 am
nikson je napisao/la:
sub sep 28, 2019 12:33 am
avlami97 je napisao/la:
pet sep 27, 2019 5:31 pm

Sporazum sam vidio i pročitao. Klub hitno mora pozvati SVE nadležne institucije da zaštiti svoje interese. Ne možeš na komadu papira sačiniti pravni dokument i po njemu djelovati, a da isti nije čak ni protokolisan. Jesi li svjestan da kršimo zakonE? Kada ovi odlepršaju, a odlepršaće, jer niko nije vječan, Željo će ispaštati.

"Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo što za svemir nisam siguran." - reče čika Albert Einstein.

Željo iznad svih.
Ne moras mi citirati Alberta, Getea itd itd itd.. Iako se ne slazemo smatram te za ozbiljnog sugovornika...medjutim ono sto ne smatram za ozbiljno jesu upravo ovakve fotke...ko meni garantuje da je ovo na snazi, isto tako ko mi garantuje da ovdje ne fali bitan dio ugovora i jos mnostvo drugih mogucih situacija...uostalom, sta imas od foruma i postavljanja ovih stvari?? Jesi clan Zeljeznicara kao javnog drustva, drustva gradjana il sta vec?? Ako jesi, bujrum pa podnesi prijave, imas tuzilastvo itd itd...ovdje dodjes u trenutku kad si prvi, igras pet puta bolje nego prosle god itd itd i iznosis raznorazne poluprovjerene informacije... Mrs ba vise svi redom, pustite me da gledam fudbal, vratite me u vrijeme kad nisam bio racunovodja nego obicni navijac...samo to nam treba, da budemo obicni navijaci!!!
Te fotke nisam ja postavio. No, to je najmanje bitno. Više puta sam napisao u svojim osvrtima na te fotke i kredit, AKO JE TAČNO. Bitan je Klub i njegov interes.
Ta tema je jučer apsolvirana.

Danas Željo igra i nadam se pobjedi.
Ma znam da nisi ti, to je bilo pitanje upuceno svima...ko god postavlja ovo na javne forume, to ne valja
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:13 am

Ono sto mene zanima, da li je Nadzorni odbor upoznat sa podizanjem kredita, da li su članovi Skupštine kluba upoznati i glavna stvar u kojem svojstvu SELIMOVIC zajedno sa predsjednikom ide u banke i trazi kredit.

Ako dizemo kredit da bismo isplacivali plate igracima naredni period a ne ulagali u infrastrukturu onda je to katastrofa, jos ako se obistini da se poslovni prostori daju pod hipoteku to automatski znaci parcanje stadiona.
KO JE OVO ODOBRIO?
Željo je Udruzenje građana i ja kao član Kluba imam pravo da znam sve informacije o tome sta desava u Klubu. Zasto ne izadju u javnost ili ne obavjeste svoje članove. Klub nije privatno vlasnistvo pa da mogu raditi sta hoce
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:18 am

Nisam citao zadnje stranice, preskacem... i vala uzivam u fudbalu. Nemojte danas molim vas... Danas bih bodom bio zadovoljan, pobjedu da ne spominjem. Voje se treba paziti, ali gospodin Osmankovic ce se za to pobrinuti. Imaju dobre igrace, ali i mesarski mentalitet. Od prve bih sa Hajdarom... pobiti se sa njima, nema druge. Hajde Zeljoooo!!! Sretno svima koji idu na gostovanje, da nam se zivi i zdravi vratite.

Niksone, aj na pivu. 😁
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:22 am

Clanovi skupstine, zna se koji ste tu zbog Zelje, na vama je najveca odgovornost da provjerite te informacije i da reagujete adekvatno.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:33 am

Isti kredit smo mi digli jos u januaru za redovne troskove, pa smo drugi tokom maja, treci poslije skupstine, cetvrti u augustu, i sad peti. Naravno iako nijedna banka ne zeli da radi sa nama zbog Selimovica, ali nam daju te kredite samo takve. Inace kad kredit dizes bar u vrijeme Senada Misimovica, mi smo na bankama zaradjivali, a ne oni na nama.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:35 am

Ovaj iz sdp prica na n1 kako su ga nasi iz uprave profesionalno primili. Naglasio je i da je pitar i pozitivno je iznenadjen. Predstavili mu plan izgradnje Juzne tribine i taj projekat ce konkurisat vladi kantona.

Govori jos kako su za lift na Bjelasnici izdvojili 16 miliona, a za te pare su mogli uraditi i Grbavicu i gradski stadion Kosevo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:37 am

storm_raider je napisao/la:
sub sep 28, 2019 11:18 am
Nisam citao zadnje stranice, preskacem... i vala uzivam u fudbalu. Nemojte danas molim vas... Danas bih bodom bio zadovoljan, pobjedu da ne spominjem. Voje se treba paziti, ali gospodin Osmankovic ce se za to pobrinuti. Imaju dobre igrace, ali i mesarski mentalitet. Od prve bih sa Hajdarom... pobiti se sa njima, nema druge. Hajde Zeljoooo!!! Sretno svima koji idu na gostovanje, da nam se zivi i zdravi vratite.

Niksone, aj na pivu. 😁
Druga sam, moram radit...jbg
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:40 am

nikson je napisao/la:
sub sep 28, 2019 11:37 am
storm_raider je napisao/la:
sub sep 28, 2019 11:18 am
Nisam citao zadnje stranice, preskacem... i vala uzivam u fudbalu. Nemojte danas molim vas... Danas bih bodom bio zadovoljan, pobjedu da ne spominjem. Voje se treba paziti, ali gospodin Osmankovic ce se za to pobrinuti. Imaju dobre igrace, ali i mesarski mentalitet. Od prve bih sa Hajdarom... pobiti se sa njima, nema druge. Hajde Zeljoooo!!! Sretno svima koji idu na gostovanje, da nam se zivi i zdravi vratite.

Niksone, aj na pivu. 😁
Druga sam, moram radit...jbg
Sta ces sa tim silnim milionima?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:45 am

Evo nekakvi iz J Koreje dolaze da prate Krpica. Najavili su dolazak na sljedece tri utakmice Zelje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:48 am

storm_raider je napisao/la:
sub sep 28, 2019 11:45 am
Evo nekakvi iz J Koreje dolaze da prate Krpica. Najavili su dolazak na sljedece tri utakmice Zelje.
Treba nekog i prodati 😁 Krpic i Asim gratis ide
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:49 am

Tušanj je u najboljem stanju u zadnje vrijeme. Normalno da nije kao na Grbavici ali ako bude kao protiv pitara nema razloga se vaditi i kuditi teren.
Lomit će se ovaj meč na sredini. Ja bi stavio trkački jake igrače na dva vezna, a to su Dado i Bojo. Ispred nek bude Mehmed ili Ermin jer i oni imaju Saida na 10 koji nije neki trkač. Treba te odbijene, ničije lopte pokupiti i velika je šansa da iz takvog nečega i padne gol.

Po meni danas:
Erić - Siniša, Kemo, Sipović, Pavić - Dado, Bojo, Mehmed/Ermin - Veseli, Krpić, Ramović.

Siguran sam da nećemo izgubiti, a pobjeda bi nam dobro došla da se učvrstimo na vrhu, jer i ostali konkurenti igraju teške mečeve ( pitari u Kaknju koji se koliko toliko konsolidovao dolaskom Ibre, mada i dalje su s onim igračkim kadrom ekipa za borbu za opstanak. Zrinjski koji dočekuje Široki. )
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:51 am

Occasionally je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:56 pm
Neraaa je napisao/la:
čet sep 05, 2019 7:37 pm
Occasionally je napisao/la:
čet sep 05, 2019 6:10 pm
Definitivno da forum ne može uticati na dešavanja u klubu.
Uživajmo u tabeli.
Uživajmo u stidljivim (skoro pa uplakanim) pogledima i sklanjanjem ispred puta poznanika pitara nakon debakla.
Uživajmo u novoj formaciji 4-4-2.
Uživajmo u afirmaciji veznog reda Alispahić - Štilić - Ramović.
Uživajmo u pogledu na Dolinu.

P.S. Nije cinizam
Nikad u životu nece Alispahić, Štilić i Ramović igrati zajedno, to bi bilo neozbiljno i protiv Stupčanice, uz dužno poštovanje...
Nikad ?
Zvijezda 09, ne mora se trcati nazad... U iole ozbiljnoj utakmici oni neće igrati zajedno jer u defanzivi su tanki... I svoj trojici je prirodna pozicija 10
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 28, 2019 11:55 am

Fejzić, Musić i Ćorić u prvih 11 za U17 reprezentaciju protiv Finske.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 185 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija