Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:56 pm

Neraaa je napisao/la:
čet sep 05, 2019 7:37 pm
Occasionally je napisao/la:
čet sep 05, 2019 6:10 pm
Definitivno da forum ne može uticati na dešavanja u klubu.
Uživajmo u tabeli.
Uživajmo u stidljivim (skoro pa uplakanim) pogledima i sklanjanjem ispred puta poznanika pitara nakon debakla.
Uživajmo u novoj formaciji 4-4-2.
Uživajmo u afirmaciji veznog reda Alispahić - Štilić - Ramović.
Uživajmo u pogledu na Dolinu.

P.S. Nije cinizam
Nikad u životu nece Alispahić, Štilić i Ramović igrati zajedno, to bi bilo neozbiljno i protiv Stupčanice, uz dužno poštovanje...
Nikad ?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:58 pm

23.gola
+15 gol razlika :pivo: :baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:01 pm

Za ekipu 1921.
Može li ikako snimka od barem 25 minuta
Da se nagledamo poteza. Mislim ovi što su bili van Bosne nočas
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:04 pm

**** mater kako svi utakmicu vidimo drugačije :D

Meni Pavić večeras odigro ko ni jedan naš bek ove sezone :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:04 pm

kvalitet je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:13 pm
DANAN je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:00 pm
Elegant je napisao/la:
sri sep 25, 2019 9:34 pm
Tokom prenosa komentator spomenu novi jug, nesto rece da se neka sredstva za to obezbjeđuju ?
Istina leci ce neka cifra ali sa skroz druge strane i za druge namjene.
? Može i na pp
Evo ja cu ti reci, ako ces mi vjerovati🤣
Na zapadu se sve samo kaze. Tamo sjede mudre glave. Prihvatili smo uslove kredita koji su nam Rusi ponudili. Nisu mogli nikako namaci neophodne pare pa su posegnuli za jedinim kreditom koji je bio dostupan. LIihvarskim kreditom. Milion KM i hipoteka na poslovne prostore na sjeveru. To je vec drugi milion u ovoj godini kredita. A ni to nije dovoljno da se zatvori buďet za ovu godinu. Sta ce naredno dati pod hipoteku?

Evo nek mi @Bozidar Radosevic neda lagati😁
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:06 pm

Idu dva teška gostovanja. Prvo Tuzla, pa Banja Luka. Bio bih zadovoljan sa 4 boda. Lakše će nam biti protiv Citya, nego protiv Borca. Šest bodova bi nas konačno stavilo kao prvog favorita. No tek je početak i do maja ima dosta da se igra.

Zvijezda je fakat loša (sa par juniora), čime ne želim umanjiti našu visoku pobjedu
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:08 pm

https://youtu.be/rxpvMJjTajk
2:55
Sto se ismijah, spusti ga ko dijete.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:09 pm

 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:13 pm

MATORI je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:27 pm
barbarez je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:51 pm
Dobro avlami da ja tebe nesto pitam. Ko je odredio kamatu od 7 posto na Misimovicevu pozajmnicu. Jel to prihvatio upravni i nadzorni odbor. Ciji su to ljudi bili.
Po cemu su ti ljudi odredili da je to odgovarajuca kamata,na kojoj je Senad zaradio pare od kluba. Mislim legalno je sve . Ali imas ti milion legalnih nacina kako da zaradis i budes dobar preko ledja kluba.
Ja radim za platu,a svaki mjesec privatno zaradim u vlastitoj firmi za posao za koji sam placen. I to rade svi. I sve legalno a mogao bi navesti jos 50 drugih nacina da na legalan nacin,nelegalno uzmes pare.
Zasto nisu podnijeli tuzbu,zasto bilo ko sada ne podnese tuzbu,pa ako je kriv,da mi je babo rodjeni nek odgovara.
Ali mislim da Curva ovdije ne govori o ovim stvarima. Curva misli da pritiske,vrijedjanja i pljuvanja Amarovih sportskih rezultata u onoj polusezoni i konkretno u ovoj sad.
Misli na pritiske koje pojedinci ovdije ponavljaju ko papagaji,sto su porazi,i remiji sa pocetka sezone,docekivani na noz,uz isticanje kako je izlapio,kako je potreban upgrade,kako je ostao u 2012,pa ga ismijavali za pojedine igrace,pa mu se rugali Amaw i slicno.
Ja nisam za ovaj drugi vid prozivanja,koji se ovdije desava,kao neki vid revansizma.
Pitari znaju kakav je lopov bio Dino Selimovic i sta je sve radio. Ja nigdje nisam vidio da oni bilo sta pricaju i prozivaju.
Ja ti opet ponavljam mene zanima samo ovo o cemu znam. A znam da je Amar vrhunski trener,a ovdije se on osporavao i pravio neznalicom,i izlapljelim strucnjakom.
I to od vecine ljudi koji za razred nisu mogli lopte igrat a kamoli sta drugo.
Ne vjerujem da ne znas za dvije cinjenice a to su;
ZAKONOM je naredjeno da se mora obracunati kamata na pozajmice
I druga cinjenica da je taj i taj zajmodavac PAZI SAD vratio kamatu u klub kao donaciju.
Bas si ovo plasirao onako s.hupacki.
Cuj zaradis legalno preko kluba, skontao sam te davno da OKOLO-NAOKOLO siljis za neke likove koji pozajmicu naplate 2 puta, a ovo....
Ako je i od tebe previse je.
Odgovoricu ti na pp. Da ne smaram ovdije.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:14 pm

Odlična utakmica, odlični svi osim Stanića i idemo u Tuzlu po 3 boda
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:17 pm

Hvala vam svima i molim vas samo tako nastavite.Volim te Zeljo, Stila doktore.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:18 pm

Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 11:04 pm
kvalitet je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:13 pm
DANAN je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:00 pm

Istina leci ce neka cifra ali sa skroz druge strane i za druge namjene.
? Može i na pp
Evo ja cu ti reci, ako ces mi vjerovati🤣
Na zapadu se sve samo kaze. Tamo sjede mudre glave. Prihvatili smo uslove kredita koji su nam Rusi ponudili. Nisu mogli nikako namaci neophodne pare pa su posegnuli za jedinim kreditom koji je bio dostupan. LIihvarskim kreditom. Milion KM i hipoteka na poslovne prostore na sjeveru. To je vec drugi milion u ovoj godini kredita. A ni to nije dovoljno da se zatvori buďet za ovu godinu. Sta ce naredno dati pod hipoteku?

Evo nek mi @Bozidar Radosevic neda lagati😁
Istina je za prvi kredit. Ogromna je kamata. Samo hipoteka nije istinita. Za drugi koliko ja znam jos se vaga jer je kamata jos veca i plus traze za hipoteku sve prostore na sjeveru. Trazi se bolja opcija, ali tesko cemo je naci. Tako da je slucaj da ce opet nastupiti pozajmice vjerojatno.

@AsharaK stvar je percepcije i ko sta voli u nogometu. Ja to gledam i vec sam to objasnio kako bi ovakva njegova igra bila protiv ozbiljne ekipe. A vjeruj mi da bi bilo drvlje i kamenje po njemu.
Druga stvar pogledaj gradnju napada. On loptu od sebe nabija samo nek nije kod njega. Ili je da sipi pa onda je ovaj nabije. Isto radi i Stanic. Ostali svi gledaju da loptu drze na zemlji. Pogledaj Stilica danas, ili Mehmeda stalno 8/10 lopti je po zemlji a te dvije su da se ubrza igra i promjeni strana. Njemu je 8 nabijenih od kojih 6 bez razloga i 7 unistenih. Ostale dvije da Sipi.
Treca njegovo zabijanje glave dok trci s loptom i dribla. Pa ne mozes tako igrati nogomet. Nemas pregled igre, i samim tim imas manje opcija. A to radi jer nema sigurnosti na lopti.
Cetvrta stvar je centarsut koji je bolno spor. Pa daj digni je imas li hljeba u sebi. Kvesic/Musa pa i Mehremic su imali brze poluvisoke centarsutove i uvijek bi ispala dobra situacija.

Nista licno protiv Pavica. Momak je ekstra, ali nije za Zelju. Sjeti se na pocetku sezone da sam vjerovao u njega, ali je opao kao igrac odkad je ovdje i treba mu promjena sredine.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:20 pm

Po meni Ramovic razocarao, ostalo je ok.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:22 pm

Bravo momci, uzivanje.... MANIJACI!!!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:22 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri sep 25, 2019 11:18 pm
Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 11:04 pm
kvalitet je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:13 pm


? Može i na pp
Evo ja cu ti reci, ako ces mi vjerovati🤣
Na zapadu se sve samo kaze. Tamo sjede mudre glave. Prihvatili smo uslove kredita koji su nam Rusi ponudili. Nisu mogli nikako namaci neophodne pare pa su posegnuli za jedinim kreditom koji je bio dostupan. LIihvarskim kreditom. Milion KM i hipoteka na poslovne prostore na sjeveru. To je vec drugi milion u ovoj godini kredita. A ni to nije dovoljno da se zatvori buďet za ovu godinu. Sta ce naredno dati pod hipoteku?

Evo nek mi @Bozidar Radosevic neda lagati😁
Istina je za prvi kredit. Ogromna je kamata. Samo hipoteka nije istinita. Za drugi koliko ja znam jos se vaga jer je kamata jos veca i plus traze za hipoteku sve prostore na sjeveru. Trazi se bolja opcija, ali tesko cemo je naci. Tako da je slucaj da ce opet nastupiti pozajmice vjerojatno.

@AsharaK stvar je percepcije i ko sta voli u nogometu. Ja to gledam i vec sam to objasnio kako bi ovakva njegova igra bila protiv ozbiljne ekipe. A vjeruj mi da bi bilo drvlje i kamenje po njemu.
Druga stvar pogledaj gradnju napada. On loptu od sebe nabija samo nek nije kod njega. Ili je da sipi pa onda je ovaj nabije. Isto radi i Stanic. Ostali svi gledaju da loptu drze na zemlji. Pogledaj Stilica danas, ili Mehmeda stalno 8/10 lopti je po zemlji a te dvije su da se ubrza igra i promjeni strana. Njemu je 8 nabijenih od kojih 6 bez razloga i 7 unistenih. Ostale dvije da Sipi.
Treca njegovo zabijanje glave dok trci s loptom i dribla. Pa ne mozes tako igrati nogomet. Nemas pregled igre, i samim tim imas manje opcija. A to radi jer nema sigurnosti na lopti.
Cetvrta stvar je centarsut koji je bolno spor. Pa daj digni je imas li hljeba u sebi. Kvesic/Musa pa i Mehremic su imali brze poluvisoke centarsutove i uvijek bi ispala dobra situacija.

Nista licno protiv Pavica. Momak je ekstra, ali nije za Zelju. Sjeti se na pocetku sezone da sam vjerovao u njega, ali je opao kao igrac odkad je ovdje i treba mu promjena sredine.
Sto su vagali vagali su🤣
Prihvatili su i drugi kredit po jos nepovoljnijim uslovima i dali poslovne prostore na sjeveru pod hipoteku.
Ko ce to vracati i kako, izgleda da nikog ne zanima.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:27 pm

shzna je napisao/la:
ned sep 22, 2019 7:02 pm
bogi je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:55 pm
shzna je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:41 pm
Zvijezda je nagazna mina. Protiv Torpeda su ušli sa ogromnom dozom respekta, pa nisu koristili prilike da istrče kontre iz nekog straha ili šta već. Bit će poprilično yebeno ako ne zabijemo gol u prvom poluvremenu, jer nosimo ogromno breme favorita i bit ćemo sve nervozniji u drugom. Ipak, mišljenja sam da treba odmoriti Alispahića, Veselinovića, Zeca a priliku dati Ramoviću, Zajmoviću i Mujezinoviću. Ukoliko želimo titulu, a želimo, ova utakmica se mora pobjediti. Također, nadam se da će i naš omladinac Bogi dobiti priliku, da Kemo ne bi fasovao žuti. Vrijeme je da zasijaš, wonderkidu!
6:0
Spoiler:
:rofl1:
E ybg. Kuću na dvicu sad laganice. :kafa:
Ko je doktor? :kafa:

P.S Kad ne pišem analize onda već znam rezultat unaprijed.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:27 pm

3048. Željovaca.
Posjeta i više od očekivanog s obzirom na pogan termin, masu raje radi ujutro, i s obzirom na TV prenos, kvalitet protivnika i vrijeme
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:29 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sri sep 25, 2019 11:20 pm
Po meni Ramovic razocarao, ostalo je ok.
Prošli put sam ga branio i hvalio, ovaj put imam isto mišljenje kao ti o njemu. Guši loptu, ne napada okomito prema golu, kasni sa pasom.
Štilić pokazao dobar dio koliko zna, a zna i može još više i uživati ćemo u tome, samo da bude zdrav.
Ostale bih sve pohvalio, samo je Stanić bio slabiji malo.
Pavić je asistent za drugi gol, jako dobar centaršut, oštar i desi se odbica i uđe. Pavić 2 puta večeras odlično centrira po podu na 10,11 metara, ali naša 3 igrača uđu na peterac, nijedan ne sačeka tu loptu. Fali mu općenito samopouzdanja, ali mislim da je puno opasniji od Stanića.
6 komada rutinski, izrotirano fino.
Volim te Željo!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:33 pm

AsharaK je napisao/la:
sri sep 25, 2019 11:04 pm
**** mater kako svi utakmicu vidimo drugačije :D

Meni Pavić večeras odigro ko ni jedan naš bek ove sezone :D
I meni je Pajkan bio odlican :ganja: svako njegovo istrcavanje naprijed je vise slobode u sredini za ostale igrace. Rama je meni bio super ali par puta je propustio odlicne pasove peljajuci loptu. Vjerovatno mu fali kontinuiteta igre i tog instant refleksa. Glasao sam za Stilu brata jer se upisao i odigrao super i za kinga Kemu a.k.a Anticipacija. Jes da smo igrali protiv lose ekipe, jes da ima vecih favorita za glas medju ovim sto su zabijali ali ja sam odusevljen Kemicom. Samo naprijed lafe, glavu dole i radi jos jace
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 11:33 pm

Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 11:22 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri sep 25, 2019 11:18 pm
Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 11:04 pm

Evo ja cu ti reci, ako ces mi vjerovati🤣
Na zapadu se sve samo kaze. Tamo sjede mudre glave. Prihvatili smo uslove kredita koji su nam Rusi ponudili. Nisu mogli nikako namaci neophodne pare pa su posegnuli za jedinim kreditom koji je bio dostupan. LIihvarskim kreditom. Milion KM i hipoteka na poslovne prostore na sjeveru. To je vec drugi milion u ovoj godini kredita. A ni to nije dovoljno da se zatvori buďet za ovu godinu. Sta ce naredno dati pod hipoteku?

Evo nek mi @Bozidar Radosevic neda lagati😁
Istina je za prvi kredit. Ogromna je kamata. Samo hipoteka nije istinita. Za drugi koliko ja znam jos se vaga jer je kamata jos veca i plus traze za hipoteku sve prostore na sjeveru. Trazi se bolja opcija, ali tesko cemo je naci. Tako da je slucaj da ce opet nastupiti pozajmice vjerojatno.

@AsharaK stvar je percepcije i ko sta voli u nogometu. Ja to gledam i vec sam to objasnio kako bi ovakva njegova igra bila protiv ozbiljne ekipe. A vjeruj mi da bi bilo drvlje i kamenje po njemu.
Druga stvar pogledaj gradnju napada. On loptu od sebe nabija samo nek nije kod njega. Ili je da sipi pa onda je ovaj nabije. Isto radi i Stanic. Ostali svi gledaju da loptu drze na zemlji. Pogledaj Stilica danas, ili Mehmeda stalno 8/10 lopti je po zemlji a te dvije su da se ubrza igra i promjeni strana. Njemu je 8 nabijenih od kojih 6 bez razloga i 7 unistenih. Ostale dvije da Sipi.
Treca njegovo zabijanje glave dok trci s loptom i dribla. Pa ne mozes tako igrati nogomet. Nemas pregled igre, i samim tim imas manje opcija. A to radi jer nema sigurnosti na lopti.
Cetvrta stvar je centarsut koji je bolno spor. Pa daj digni je imas li hljeba u sebi. Kvesic/Musa pa i Mehremic su imali brze poluvisoke centarsutove i uvijek bi ispala dobra situacija.

Nista licno protiv Pavica. Momak je ekstra, ali nije za Zelju. Sjeti se na pocetku sezone da sam vjerovao u njega, ali je opao kao igrac odkad je ovdje i treba mu promjena sredine.
Sto su vagali vagali su🤣
Prihvatili su i drugi kredit po jos nepovoljnijim uslovima i dali poslovne prostore na sjeveru pod hipoteku.
Ko ce to vracati i kako, izgleda da nikog ne zanima.
Ne mora nuzno znaciti. Kada su trazili prvi kredit i razgovarali s bankama, UniCreditu je kao plan otplate predstavljen na osnovu zakupa prostora na Istoku. Kamata koja je ponudjena od UniCredita je za 1.2% bila veca od Sberbanka, te je kao takva odbijena. Sto hocu reci s ovim je da bi to moglo ubrzati proces krova i kao tako stvaranje mogucnosti za rentanje istoka. Takodjer ono sto se pocelo pominjati jos prosle sedmice je da postoji mogucnost da Sberbank postane novi generalni sponzor.
Licno sam protiv toga jer mi oni nikako nisu simpaticni. Za drugi kredit iskreno jos nista ne znam.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija