Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:13 pm

DANAN je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:00 pm
Elegant je napisao/la:
sri sep 25, 2019 9:34 pm
Tokom prenosa komentator spomenu novi jug, nesto rece da se neka sredstva za to obezbjeđuju ?
Istina leci ce neka cifra ali sa skroz druge strane i za druge namjene.
? Može i na pp
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:13 pm

Trcanje poslije utakmice :D
Zna li ko sta vise o sukobu na autoputu ? Moze i upp
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:15 pm

Nasi mediji su najjaci, godinama ne mogu da shvate za sta sluzi trckaranje poslije utakmice, kod nas i dalje to shvataju kao disciplinsku mjeru -.-
 
MATORI
Postovi: 1131
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:27 pm

barbarez je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:51 pm
Dobro avlami da ja tebe nesto pitam. Ko je odredio kamatu od 7 posto na Misimovicevu pozajmnicu. Jel to prihvatio upravni i nadzorni odbor. Ciji su to ljudi bili.
Po cemu su ti ljudi odredili da je to odgovarajuca kamata,na kojoj je Senad zaradio pare od kluba. Mislim legalno je sve . Ali imas ti milion legalnih nacina kako da zaradis i budes dobar preko ledja kluba.
Ja radim za platu,a svaki mjesec privatno zaradim u vlastitoj firmi za posao za koji sam placen. I to rade svi. I sve legalno a mogao bi navesti jos 50 drugih nacina da na legalan nacin,nelegalno uzmes pare.
Zasto nisu podnijeli tuzbu,zasto bilo ko sada ne podnese tuzbu,pa ako je kriv,da mi je babo rodjeni nek odgovara.
Ali mislim da Curva ovdije ne govori o ovim stvarima. Curva misli da pritiske,vrijedjanja i pljuvanja Amarovih sportskih rezultata u onoj polusezoni i konkretno u ovoj sad.
Misli na pritiske koje pojedinci ovdije ponavljaju ko papagaji,sto su porazi,i remiji sa pocetka sezone,docekivani na noz,uz isticanje kako je izlapio,kako je potreban upgrade,kako je ostao u 2012,pa ga ismijavali za pojedine igrace,pa mu se rugali Amaw i slicno.
Ja nisam za ovaj drugi vid prozivanja,koji se ovdije desava,kao neki vid revansizma.
Pitari znaju kakav je lopov bio Dino Selimovic i sta je sve radio. Ja nigdje nisam vidio da oni bilo sta pricaju i prozivaju.
Ja ti opet ponavljam mene zanima samo ovo o cemu znam. A znam da je Amar vrhunski trener,a ovdije se on osporavao i pravio neznalicom,i izlapljelim strucnjakom.
I to od vecine ljudi koji za razred nisu mogli lopte igrat a kamoli sta drugo.
Ne vjerujem da ne znas za dvije cinjenice a to su;
ZAKONOM je naredjeno da se mora obracunati kamata na pozajmice
I druga cinjenica da je taj i taj zajmodavac PAZI SAD vratio kamatu u klub kao donaciju.
Bas si ovo plasirao onako s.hupacki.
Cuj zaradis legalno preko kluba, skontao sam te davno da OKOLO-NAOKOLO siljis za neke likove koji pozajmicu naplate 2 puta, a ovo....
Ako je i od tebe previse je.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:27 pm

Prelijepa noć, ja bih mogao još 3 sata sjediti i gledati predstavu plavih momaka. :)
Ramović i Štilić večeras broj 1, ali svaka čast svima.
:pljesak:
Erić besposlen, odlična jedna odbrana nakon slobodnog udarca.
Stanić okej, možda i najlošiji danas, svi njihovi napadi išli preko njega, ali nema se šta kritikovati nakon ovakve pobjede.
Sipa i moKe :pljesak:
Pavić odličan!
Bojo i Alispahić odradili što su trebali i zasluženo odmorili.
Zajmović lud ko struja, bezbroj šansi i napada imao večeras. Zec majstorski, Hajdarević odličan.
Ja sam prezadovoljan, prognozirao sam 5:0, ali eto još bolje ispade.
Od mene glasovi idu Sinanu i Štili, fakat su me večeras oduševili.
GAZI TUZLU!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:31 pm

to je to sto smo cekali i prizeljkujemo ubuduce na nasoj Grbavici.

bravo momci, bravo amare boze ove lige :D
MIRZA RASCIC
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:32 pm

Ohladiti glave, svi u Tuzlu braco!
Željezničar ante portas !
 
MUMIN T.M.
Postovi: 34
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 6:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:33 pm

Next City.
Utakmica koja će biti potpuno drugačija od ove večerašnje. Slična onoj protiv Čelika ili Veleža... Dobra stvar da nisu nikako igrali Stevanović, Sadiković, Veselinović i E. Zec, a da su vrlo rano izašli Alispahić, Bojo i Krpić, te su se i oni sačuvali. Osim toga, poraslo je samopouzdanje Štiliću, Ramović, Zajmoviću, Sipoviću, Hajdareviću... Maksimalno se odmoriti i spremiti za TC, i ako uđemo ozbiljno u utakmicu imamo se čemu nadati u ovoj, za nas i možda, najtežoj utakmici do sada u prvenstvu. Samo mi je žao zbog žutih, al et. Također je i A.Zec fino poentirao i to je dokaz te širine u napadu, kakvu , na žalost, nemamo u odbrani.
VTŽ
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:34 pm

Tacno sam se odvikao od ovih opustenih utakmica...ne znam se ponasat :placeodsmijeha:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:36 pm

Je li koji forograf uslikao "no look" pas Štile, čisto da promjenim avatar malo.

@19tm87, ahahhahahahahha i ja. Dosadno mi bilo :rofl: :rofl:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:37 pm

cikazubo je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:15 pm
Nasi mediji su najjaci, godinama ne mogu da shvate za sta sluzi trckaranje poslije utakmice, kod nas i dalje to shvataju kao disciplinsku mjeru -.-
Koliko znam da se smanji mogucnost od povrede, i to rade u mnogim sportovima. Odlican potez Brke Koji Tersa!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:38 pm

Štila - gol.dva i asistencija
Zaim - gol i asistencija
Hajdar - gol i asistencija
A. Zec - gol
Sipa - gol

Prošaralo :D :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:41 pm

Anketa za igraca utakmice, glasamo za dvije opcije

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... 50#p442350
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:41 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:09 pm
Jel ovo trening poslije raspodije 😂 ovo je Amar stari!
Ne trening nuzno vec istrcavanje, da bi se smanjio rizik od povrede.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:46 pm

Vrhunski! Odlicni svi!
Ako moram izabrati, onda Ramovicu nazalost od mene najmanja ocjena, gusio je loptu dosta. Bekovi odlicni, stoperi odlicni. Krpa je mogao na pocetku oni zabiti.
Zadnja izmjena: ti.ZE1921, dana/u sri sep 25, 2019 10:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:46 pm

Kospa je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:04 pm
Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 9:13 pm
Omar500 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 9:09 pm
Zajim samo ovako moze dati gol, nikad normalno. Mora nesto ludjacki biti :D
Ďaba mu sve. Cirkusant sa ogromnim, pogresno usmjerenim egom.
Pozeli, pozeli... znam da je tesko al pozeli. Pored ovakve rapsodije fudbala ti nadjes kritikovati... A pas za Hajdarov go to nista ?
Svima do jednog od srca cestitke... Svaka cast Kemi i Sipi, Pavicu za flashback na njegove najbolje partije, Sinanu na kompletnoj partiji, Boji na atomskom trcanju, Stilicu na magiji, Asimu jer onaj gol je ono sto i kako Asim Zec u Zelji treba igrati, Hajdaru na golu i maestralnom pasu i na kraju hvala ti velika Amare jer si ti najzasluzniji za ovo

Volim te Zeljo !
Ti nisi dobar ociju mi.
Nikada se nisam radovao Zeljinim neuspjesima a navijam za Zelju duze nego si ti na ovom svijetu. Ja navijam za Zelju, ti za Amara.
Evo ti neko moje viďenje meca.
Jeste da su ovi fenjerasi ali sve jedno, nije lako utrpati 6 komada ni Hridu.
Evo, krenucu sa pohvalom za Amara. Kemi je dao sansu, vjerovao je da moze, Kemo je to pokazao. Svaka cast i Kemi i Amaru. Od Kostica svi treneri ga hvale a niko da mu da sansu da igra u kontinuitetu. Da su mu davali sansu bio bi bolji od kloca Mujakica Trenutno bolji od Sipovica za klasu. Sipovic po utakmici ima 2, 3 nerezonska poteza. Mora se primiriti, igrati glavom. Kemi se spocitavaju golovi u SB sto je bezobrazno. Ostavljeni su stoperi na vjetrometini zbog staticnog veznog reda. Ljudi nam ulazili iz 16 u 16 bez da bi bilo kontakta, u 2 ili 3 poteza. Nema stopera koji ce to zaustaviti.
Pavic. Vidi se da se je podigao psihicki. Na njemu je bila orkestrirana hajka smrdanoljubaca. Trazili su smrdanu mjesto u prvih 11 pa im se Pavic ucinio najslabija karika. Ovu utakmicu je bio bolji nego proslu, bice vjerujem jos bolji.
Hajdarevic. Meni se cini da je popravio neke nedostatke, da je malo skinuo grc koji je bio u njegovoj igri. Gol i asistencija ce mu samo valjati.
Sa Sinanom i Semirom smo dobili nesto sto nismo imali do sada. Pokretljivost, mirnocu u pasovima kao i prodornost. Lakse dolazimo u sanse. Mislim da Semir i Mehmed ne mogu igrati skupa jer su slican tip igraca. Ni jedan ne trci puno nazad. Pored toga su u prvom poluvremenu bili blizu jedan drugom.
Sada ono sto mi se ne sviďa a sto je pokrila ova visoka pobjeda.
smrdan ni protiv ove talasike nije pokazao nista. Slabo je odigrao cirkusant Zajmovic. Da golcinu pa folira penale, ne jednom vec dva puta. Asim dao gol, sve drugo uprsko. Mustafa, izgubljen u vremenu i prostoru. Zalutao u Zelju.
Svidjelo mi se sto je ekipa nastavila gristi kada je osjetila krv, nije se zadovoljila sa 2, 3 gola. Isto tako mi je neizmjerno drago sto je nakon Suljinog izlaska kapitensku preuzeo Semir a ne smrdan. Semir je Zeljo, smrdan nije.
Ja bih nastavio bez euforije i skandiranja bilo kome sem Zelje. U subotu ce biti odigrana prva trecina prvenstva. Svi konkurenti su u 3 boda. Ne treba letiti pred rudu, nismo jednom pali na nos.
Stvari ce se raslesti kao i obicno u zadnjoj trecini prvenstva. Do tada moramo pokazati ozbiljnost i snagu u kontinuitetu.
Pobjedom u Tuzli bi i ova pobjeda dobila na tezini. Poslali bi bas jaku poruku protivnicima. Nebi im bilo bas jednostavno.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:48 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri sep 25, 2019 10:07 pm
Rekoh ja, Rama i Štila zvuči sexy.

6 komada, malo li je.

Fina predstava. Fino Amar odmorio igrače ključne.
Top sve.

Štilu i Sinana ne dirati. Veseli lijevo, Siniša na beka desno, na dva zadnja vezna mjenjati Dadu, Boju i Mehmeda i siluj. Ermin povremeno umjesto Sinana i joker s klupe ako sebude ganjao rezultat.
Idemooo.
Bravo
To je to😁
 
Avatar
TMMD87
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jul 10, 2019 9:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:49 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri sep 25, 2019 9:48 pm
TMMD87 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 9:36 pm
Jel ovo Sipi suspenzija zbog kartona?
Nije. Kemo, Veseli i smrdan su imali dva kartona prije ove utakmice. Jedina mrlja su ta tri kartona koje smo dobili.
Za sve ostalo bravo!
Hvala ti
Željezničar per tutta la vita.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:50 pm

Top utakmica.
Željo Amarovski.
Svi raspoloženi vrhunski.
Mi dobro prošli.. boba je falila da nas poravne.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 10:52 pm

Solidno. Stila pokazao puno toga, Bojo isto dobar. Sipovic i Kemo sigurno, egzistencija solidan na momente. Pavic za nijansu bolji nego protiv Radnika ali i dalje crna tacka. Rama poprilicno dobar, ali onaj zuti mu nije trebao.
Pohvala za Zeca koji je bio vrlo dobar. Iako je usao kad je vec bilo opusteno i rijeseno sve nije se glupirao i odradio je to kako treba. Hajdar za promjenu dobar. Sut ocajan izvan 16.

Jablana treba nogom nabiti. Kakav je ono egocentricni hajvan pa to je za nepovjerovati. On u svojoj glavi ima neku sliku sebe skroz drugaciju od realnosti. Jos kad je simulirao za onaj penal mi je digao zivac.

Kod njih Badji nije uopste los. Mogao bi kod nas kao neki backup. Fedor zna s loptom ali nema kondicije za ozbiljnog fudbala. Nevjerojatno je koliko je nazadovao.

Dva teska meca nam slijede. Prvo Tc a onda najgore gostovanje(zbog povijesti okrsaja) s Borcem. 4.boda uz neki kiks Zrinjskog bi bila odlicna.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija