Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 1:55 pm

CURVA je napisao/la:
sri sep 25, 2019 1:44 pm
Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 1:28 pm
salle86 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 1:16 pm
Velik post, težak za čitati pogotovo ko je na terenu poslom pa usput uleti na brzinu na forum.
Mene kao pojedinaca zanimaju dvije stvari, kao navijača. To su rezultati i finansije(ili nazovi klub iznutra kako radi). Sve titule mogu pasti u vodu ako se ode u dubiozu, isti tako i sva infrastruktura i uređenost kluba ako nema Europe.
Nama treba oboje ili što više od oboje. Ne smije niti jedno da bude totalno zapostavljeno.
Ko to smije garantovati da nije pa da prestanemo bezveze palamuditi i biti "samo" navijači. Ako smije evo ja prvi nikad više o "klubu" neću ni slova...
Tacno tako. To su dvije neraskidive stvari. Jedna iz dva dijela.
Bio je i Pofalicki veliki klub. Gdje je sda?

Bilo da steka lova ili rezultati prije ili kasnije steka oboje. Oboje moze biti samo ako je sistem.
Cuj ovoga tacno tako :zid: a polomio si se da popljujes Amara ,svako od nas je zelio da se Amar i Senad dogovore nije doslo do toga nazalost. nikad dva dobra sastaviti ali to nikom ne daje za pravo da vrijedja i da izmislja za najtrofejnijeg trenera .10 mjeseci se pljuje po Amaru hocemo li ta dva dobiti ako njega otjeramo? da nam novi trenerski magovi dodju ? da potrosim jos 10 godina zivota na slagere od trenera .Znaci sad imamo jedno a to je trener i treba sve uciniti da se uprava pojaca a ne to sto pojedinci ovdje rade .
Sta se ba pljuje?
Ko ga vrijedja...
Manite se te suplje price vise....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 2:00 pm

Evo prvenstvo se igra na nasem stadionu 2021.
Željezničar ante portas !
 
Zaki87
Postovi: 307
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 2:01 pm

Imaju li obavijesti za karte? Gdje godisnje jug mogu?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 2:35 pm

25.09.1966. u Visokom je rođen Dževad Begić Đilda, vođa navijača FK Željezničara, legenda, heroj grada. Mnogi su pisali o njemu, ali mi bi samo izdvojili dio iz kolumne Muhameda Bikića: "Dževad Begić Đilda bio je po mnogo čemu poseban insan, veliki zaljubljenik fudbala, vatreni navijač Plavih iz Doline ćupova. Vođa navijača iz srca i duše. Zbog iskrene ljubavi prema BiH, borbe, hrabrosti i bezgranične humanosti postao je dio pjesme Željinih navijača, dio bosanske legende."
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 2:37 pm

DANAN je napisao/la:
sri sep 25, 2019 1:55 pm
CURVA je napisao/la:
sri sep 25, 2019 1:44 pm
Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 1:28 pm

Tacno tako. To su dvije neraskidive stvari. Jedna iz dva dijela.
Bio je i Pofalicki veliki klub. Gdje je sda?

Bilo da steka lova ili rezultati prije ili kasnije steka oboje. Oboje moze biti samo ako je sistem.
Cuj ovoga tacno tako :zid: a polomio si se da popljujes Amara ,svako od nas je zelio da se Amar i Senad dogovore nije doslo do toga nazalost. nikad dva dobra sastaviti ali to nikom ne daje za pravo da vrijedja i da izmislja za najtrofejnijeg trenera .10 mjeseci se pljuje po Amaru hocemo li ta dva dobiti ako njega otjeramo? da nam novi trenerski magovi dodju ? da potrosim jos 10 godina zivota na slagere od trenera .Znaci sad imamo jedno a to je trener i treba sve uciniti da se uprava pojaca a ne to sto pojedinci ovdje rade .
Sta se ba pljuje?
Ko ga vrijedja...
Manite se te suplje price vise....
Tačno tako. Nije pljuvanje i izmišljanje, ako neko postavi
- Presudu općinskog suda u Sarajevu "transfer Bekrić"
- Nije pljuvanje i vrijeđanje ako se postavi bankarski račun i iznos sa imenom i prezimenom
- Nije pljuvanje ako se iz dokumenata vidi da su dva puta naplaćeni isti dugovi i kamata
- Nije pljuvanje ako se iz dokumenata vidi da "navodnih" cca 400 milja KM nije prošlo kroz klupske knjige.
- Finansijske izvještaje Kluba
- To su dokumenti, sudske presude, činjenice...nikakvo pljuvanje i vrijeđanje

Meni nikako nije jasno kako to neko može nazvati pljuvanjem, vrijeđanjem, izmišljanje. To isto kao da ti dijete na kraju školske godine dođe sa četiri upisane jedinice u svjedočanstvo, a ti pred komšijama tvrdiš da ti je dijete odlikaš. Fakat ne kontam.

Noćas Zvijezda padalica.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 2:48 pm

Sta vi mislite koliko ih dobijamo? Ja mislim ako ga danas u prvih 45 min zabijemo, pobjedjujemo sa 5:0 inace 1:0.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 3:02 pm

EDIT: Nema potrebe za ponavljanjem. Zavrsite ovu pricu.
 
Zaki87
Postovi: 307
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 3:30 pm

Zaki87 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 2:01 pm
Imaju li obavijesti za karte? Gdje godisnje jug mogu?
?!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 3:44 pm

Jer si jedan jedini, jer si nepobjedivi!

Svi na Grbavicu!!!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 3:46 pm

Zaki87 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:30 pm
Zaki87 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 2:01 pm
Imaju li obavijesti za karte? Gdje godisnje jug mogu?
?!
Sjever vjerovatno
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 3:47 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:46 pm
Zaki87 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:30 pm
Zaki87 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 2:01 pm
Imaju li obavijesti za karte? Gdje godisnje jug mogu?
?!
Sjever vjerovatno
Piše na zvaničnoj.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 3:48 pm

.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 3:51 pm

Dobro avlami da ja tebe nesto pitam. Ko je odredio kamatu od 7 posto na Misimovicevu pozajmnicu. Jel to prihvatio upravni i nadzorni odbor. Ciji su to ljudi bili.
Po cemu su ti ljudi odredili da je to odgovarajuca kamata,na kojoj je Senad zaradio pare od kluba. Mislim legalno je sve . Ali imas ti milion legalnih nacina kako da zaradis i budes dobar preko ledja kluba.
Ja radim za platu,a svaki mjesec privatno zaradim u vlastitoj firmi za posao za koji sam placen. I to rade svi. I sve legalno a mogao bi navesti jos 50 drugih nacina da na legalan nacin,nelegalno uzmes pare.
Zasto nisu podnijeli tuzbu,zasto bilo ko sada ne podnese tuzbu,pa ako je kriv,da mi je babo rodjeni nek odgovara.
Ali mislim da Curva ovdije ne govori o ovim stvarima. Curva misli da pritiske,vrijedjanja i pljuvanja Amarovih sportskih rezultata u onoj polusezoni i konkretno u ovoj sad.
Misli na pritiske koje pojedinci ovdije ponavljaju ko papagaji,sto su porazi,i remiji sa pocetka sezone,docekivani na noz,uz isticanje kako je izlapio,kako je potreban upgrade,kako je ostao u 2012,pa ga ismijavali za pojedine igrace,pa mu se rugali Amaw i slicno.
Ja nisam za ovaj drugi vid prozivanja,koji se ovdije desava,kao neki vid revansizma.
Pitari znaju kakav je lopov bio Dino Selimovic i sta je sve radio. Ja nigdje nisam vidio da oni bilo sta pricaju i prozivaju.
Ja ti opet ponavljam mene zanima samo ovo o cemu znam. A znam da je Amar vrhunski trener,a ovdije se on osporavao i pravio neznalicom,i izlapljelim strucnjakom.
I to od vecine ljudi koji za razred nisu mogli lopte igrat a kamoli sta drugo.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 3:55 pm

barbarez je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:51 pm
Dobro avlami da ja tebe nesto pitam. Ko je odredio kamatu od 7 posto na Misimovicevu pozajmnicu. Jel to prihvatio upravni i nadzorni odbor. Ciji su to ljudi bili.
Po cemu su ti ljudi odredili da je to odgovarajuca kamata,na kojoj je Senad zaradio pare od kluba. Mislim legalno je sve . Ali imas ti milion legalnih nacina kako da zaradis i budes dobar preko ledja kluba.
Ja radim za platu,a svaki mjesec privatno zaradim u vlastitoj firmi za posao za koji sam placen. I to rade svi. I sve legalno a mogao bi navesti jos 50 drugih nacina da na legalan nacin,nelegalno uzmes pare.
Zasto nisu podnijeli tuzbu,zasto bilo ko sada ne podnese tuzbu,pa ako je kriv,da mi je babo rodjeni nek odgovara.
Ali mislim da Curva ovdije ne govori o ovim stvarima. Curva misli da pritiske,vrijedjanja i pljuvanja Amarovih sportskih rezultata u onoj polusezoni i konkretno u ovoj sad.
Misli na pritiske koje pojedinci ovdije ponavljaju ko papagaji,sto su porazi,i remiji sa pocetka sezone,docekivani na noz,uz isticanje kako je izlapio,kako je potreban upgrade,kako je ostao u 2012,pa ga ismijavali za pojedine igrace,pa mu se rugali Amaw i slicno.
Ja nisam za ovaj drugi vid prozivanja,koji se ovdije desava,kao neki vid revansizma.
Pitari znaju kakav je lopov bio Dino Selimovic i sta je sve radio. Ja nigdje nisam vidio da oni bilo sta pricaju i prozivaju.
Ja ti opet ponavljam mene zanima samo ovo o cemu znam. A znam da je Amar vrhunski trener,a ovdije se on osporavao i pravio neznalicom,i izlapljelim strucnjakom.
I to od vecine ljudi koji za razred nisu mogli lopte igrat a kamoli sta drugo.
Kamatu od 7 % odredio zakon s obzirom da su to bile pare sa Megamixovog racuna nisu privatne pare.Mislim da je to u onom demantiju objasnjeno.
Za to ti ne treba upravni i nadzorni odbor.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 3:58 pm

Zaki87 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:30 pm
Zaki87 je napisao/la:
sri sep 25, 2019 2:01 pm
Imaju li obavijesti za karte? Gdje godisnje jug mogu?
?!
Sjever
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 4:04 pm

Najgori su ljudi koji nesto pisu samo da bi napisali, a prije toga to svoje pisanje nisu potkrijepili činjenicama. Kolega sa foruma spominje kamatu, pa ljudi ako niste upoznati imate google pa procitajte malo zakone.

Mnogi od vas ne znaju koliko je privatnih svojih para Misimovic dao i sta je sve uradio prije nego je ikako usao u Klub.

Spocitavati covjeku da je bio u Klubu radi licne koristi je van svake pameti, pa covjek ima dostojanstva i ne bi se spustao na nivo vrlih privrednika za koje je milion maraka sitnica.
Mnogo para je "navodno" dao i Amar i ako je tacno on se s pravom "lakta" da vrati svoje pare, ali meni nisu jasne strukture koje na rodjendan Kluba zovnu ljude koji su nas zavili u crno i predstavljaju ih kao legende Kluba. E to je ono sa cime se mi trebamo pozabaviti da nas ne bi za mjesec, dva, godinu glava zabolila.
Alea iacta est!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 4:06 pm

Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:02 pm
EDIT: Nema potrebe za ponavljanjem. Zavrsite ovu pricu.
Cekaj malo
Zasto mi je brisan post kojim sam odgovorio @Bozidaru Radoevicu na optuzbe i krivu sliku oko mog pisanja.
Niti sam vrijeďao niti sta slagao. Sve sto sam napisao je 100% tacno i lako provjerljivo u klubu.
Ok za brisanje ovog naprďivanja sa CURVOM
Predlazem da se vrati izbrisani post zbog neutralnosti administracije.
Hvala.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 4:08 pm

Pa dajte ba vise. Na dan utakmice kako mozete?
Milion dobrih i milion losih stvari i kod Senada i Amara, a najgora stvar je njihov ego.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 4:11 pm

Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 4:06 pm
Paprika je napisao/la:
sri sep 25, 2019 3:02 pm
EDIT: Nema potrebe za ponavljanjem. Zavrsite ovu pricu.
Cekaj malo
Zasto mi je brisan post kojim sam odgovorio @Bozidaru Radoevicu na optuzbe i krivu sliku oko mog pisanja.
Niti sam vrijeďao niti sta slagao. Sve sto sam napisao je 100% tacno i lako provjerljivo u klubu.
Ok za brisanje ovog naprďivanja sa CURVOM
Predlazem da se vrati izbrisani post zbog neutralnosti administracije.
Hvala.
Idi peri ljude na podtemi organi kluba i govori da smo trazili pare od vijetnamca.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 25, 2019 4:13 pm

idi liku izadji malo s rajom, popij pivo. njima ponavljaj k'o papagaj ovo.

danas petarda nadam se, nismo dugo nesto "lagano" rijesili.
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Dzezvar i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija