Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:04 pm

Evo ga Sisoje premirao igrače sa ukupno 50.000. Možda se sad malo opuste do utakmice sa nama. Nadam se. He he
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:07 pm

storm_raider je napisao/la:
pon sep 23, 2019 5:40 pm
Ja cu se samo osvrnuti na jednu stvar, jer sam se zatekao kako preskacem neke postove i price koje su davno ispricane. Te price da neko nekome nekakve direktive daje ili bilo kako sugerise (ne daj Boze novcano) su price za malu djecu. Toga ovdje nikada nije bilo. Toliko je novca proslo preko ovog foruma na raznorazne akcije, dovoljno je samo da pitate te ljude koji su davali i daju novac preko ovog foruma, a pisu ovdje sa nama svima, kakvu su transparentnost dobili. Doslovno znaju gdje je i svaki fening otisao, a otisao je Zelji. Ako cemo nesto uraditi za nas Klub, onda mora biti najboljeg kvaliteta moguceg. Ti sto pisu takve price gledaju samo po sebi, jer lopovu su svi drugi lopovi, prevarantu su svi drugi prevaranti. To je tako i to je ok, jer svako mora zauzeti svoju ulogu u zivotu. Generalno raja prepoznaje i zna to sve. Nas narod ne mozes tek tako izmanipulisati niti prevariti. Mislim da su nam te price nanijele mnogo stete. To svi znate.

Ja jesam bio za bivsi UO sa svim svojim greskama i dobrim stranama, ali oni su proslost. Kao i oni prije njih. Sada iz sveg srca navijam da Amar osvoji titulu i trudim se da podrzim Klub kada i kako god mogu. Od Amara, kada je nasa liga u pitanju, boljeg trenera nema. To bilo ko, ma kakav da je fudbalski laik, ne moze dovesti u pitanje, ali trebace i njemu vremena. Realno, dosao je u fudbalski razvaljenu ekipu i po mom skromnom sudu, cudo je napravio.

Vidite i sami da se vec dugo ne vracam na ono sta je bilo. Ne vidim smisao u tome. Mi, kakvi god da smo, moramo (i mozemo!) jedino zajedno, pa vas molim da ovdje ne pisete o nekakvim direktivama i slicnim sitnim stvarima, jer to udara na ono najbitnije kod covjeka - njegovu cast. Sitno je to, neistinito i daleko ispod Zeljine kulture. Isto tako vas molim da se ne vracamo nazad. Znamo sta i kako je bilo, nista od gledanja preko ramena. Mi mozemo Zelji pomoci samo zajedno.

Idemo dalje. Zeljo ide dalje. Necu se vise vracati na ovu temu, a iskreno se nadam ni vi ovdje.

PS. Uskoro ce biti jos par ulaznica podijeljeno. O tome detaljnije u ostatku sedmice.
Svaka cast majstore
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:09 pm

Vortex je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:04 pm
Evo ga Sisoje premirao igrače sa ukupno 50.000. Možda se sad malo opuste do utakmice sa nama. Nadam se. He he
I to sve javno objavi da on pokaze kakav je baja. Da se ista zakon postuje, on bi trebao dati jos vise od 30 milja poreza na to, al to se ne desava logicno.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:12 pm

exbabilon je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:09 pm
Vortex je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:04 pm
Evo ga Sisoje premirao igrače sa ukupno 50.000. Možda se sad malo opuste do utakmice sa nama. Nadam se. He he
I to sve javno objavi da on pokaze kakav je baja. Da se ista zakon postuje, on bi trebao dati jos vise od 30 milja poreza na to, al to se ne desava logicno.
Vidiš to mi nije palo na pamet. Možda im je samo povećao neoporezivi dio, topli obrok npr :D
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:14 pm

DANAN je napisao/la:
pon sep 23, 2019 5:18 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon sep 23, 2019 4:38 pm
DANAN je napisao/la:
pon sep 23, 2019 12:00 pm


Nema ba vjeruj mi.Istina tako izgleda.Morate shvatiti da niko od ljudi negledaju na klub kao klub na isti nacin.Nekome su bitni rezultati,nekome igraci,nekome trener a nekome je bitno da budemo zdrav i stabilan klub....
Ja sam jedan od ovih zadnjih,jbg probali smo da se sa rezultatima(titulama) izdignemo iz ovog sivila,ali mi makli nismo cak smo i nazadovali pa i dan danas osjecamo posljedice toga(htjeli priznati ili ne ali je tako).
Imali smo i drugu priliku da se opet izdignemo od ostalih,nismo je iskoristili a bili smo zaista da dobrom putu da budemo zdrav i stabilan klub.
Shvatite da smo dosli do krajnje granice,da smo istrosili sve moguce ljude koji su bili spremni pomoci.Nema vise nikoga ko bi se poslije ovih htio prihvatiti posla sa Zeljom.Spali smo na jednog kokosara Nihada kao glavnu vedetu.
To je ogroman problem koji ocigledno samo nas nekoliko prepoznaje i stoga (barem sto se mene tice) su ova o ovakva pisanja.Bit ce titula,bit ce nizovi ali mene sto se tice strah me je sta ce posluje toga da bude i ostane.
Nema direktiva..vjeruj mi.
Da li smo sa Senadom bili zdrav i stabilan klub?
Jucer me neko napao, kako pojma nemam o "vodjenju", "financijama".
Ako to nije problem, sta znaci stabilan klub?
Nismo bili,ali smo bili na dobrom putu da to budemo....
:palacgore:
Cekat cemo sljedecu priliku duuuugo, a prije da se to vise nece desiti nikad, nazalost.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:16 pm

Vortex je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:12 pm
exbabilon je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:09 pm
Vortex je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:04 pm
Evo ga Sisoje premirao igrače sa ukupno 50.000. Možda se sad malo opuste do utakmice sa nama. Nadam se. He he
I to sve javno objavi da on pokaze kakav je baja. Da se ista zakon postuje, on bi trebao dati jos vise od 30 milja poreza na to, al to se ne desava logicno.
Vidiš to mi nije palo na pamet. Možda im je samo povećao neoporezivi dio, topli obrok npr :D
ma 100% je tako, nije usao u svlacionicu i izvadio 50 milja iz dzepa i dao im u ruke, ne lici na njega. :D
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:34 pm

exbabilon je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:09 pm
Vortex je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:04 pm
Evo ga Sisoje premirao igrače sa ukupno 50.000. Možda se sad malo opuste do utakmice sa nama. Nadam se. He he
I to sve javno objavi da on pokaze kakav je baja. Da se ista zakon postuje, on bi trebao dati jos vise od 30 milja poreza na to, al to se ne desava logicno.
Jel vi mislite da nece i protiv nas premirati svoju ekipu?
Ja nebih postavljao pitanje dali je platio davanja na tu cifru jer to nikada necemo saznati. Vecu paznju bih posvetio pitanju dali mi imamo love za dodatno premiranje. Imamoli?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:37 pm

Paprika je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:34 pm
exbabilon je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:09 pm
Vortex je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:04 pm
Evo ga Sisoje premirao igrače sa ukupno 50.000. Možda se sad malo opuste do utakmice sa nama. Nadam se. He he
I to sve javno objavi da on pokaze kakav je baja. Da se ista zakon postuje, on bi trebao dati jos vise od 30 milja poreza na to, al to se ne desava logicno.
Jel vi mislite da nece i protiv nas premirati svoju ekipu?
Ja nebih postavljao pitanje dali je platio davanja na tu cifru jer to nikada necemo saznati. Vecu paznju bih posvetio pitanju dali mi imamo love za dodatno premiranje. Imamoli?
Imamo
Forza 1921!

Oda majstore!
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:42 pm

Zar Zeljo treba premirati svoje igrace da bi izlazili i pobjedjivali slabije klubove od sebe? Premiranje ide za ostvarene uspjehe, titule, pobjede nad jacim rivalima. Zamisli da tebe na poslu sef svaki dan nagradjuje dodatnim bonusom jer radis svoj posao. Razmazili smo mi igrace strasno. Nasi igraci su placeni i vise nego dobro za ono sto pruzaju na terenu, koliko ih ljudi gleda i koliko prihoduju klubu. Ti isti igraci su nas kostali dvije titule i sad ih neko treba premirati da bi pobjedjivali Radnika, Veleza, Tuzla City...

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:45 pm

santakuruz je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:42 pm
Zar Zeljo treba premirati svoje igrace da bi izlazili i pobjedjivali slabije klubove od sebe? Premiranje ide za ostvarene uspjehe, titule, pobjede nad jacim rivalima. Zamisli da tebe na poslu sef svaki dan nagradjuje dodatnim bonusom jer radis svoj posao. Razmazili smo mi igrace strasno. Nasi igraci su placeni i vise nego dobro za ono sto pruzaju na terenu, koliko ih ljudi gleda i koliko prihoduju klubu. Ti isti igraci su nas kostali dvije titule i sad ih neko treba premirati da bi pobjedjivali Radnika, Veleza, Tuzla City...

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Kako su slabiji od nas a imaju vise bodova?
Opet euforija i dizanje nad oblake. Niste nista naucili a zveknuli smo na tvrdo vise puta.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:46 pm

Paprika je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:34 pm
exbabilon je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:09 pm
Vortex je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:04 pm
Evo ga Sisoje premirao igrače sa ukupno 50.000. Možda se sad malo opuste do utakmice sa nama. Nadam se. He he
I to sve javno objavi da on pokaze kakav je baja. Da se ista zakon postuje, on bi trebao dati jos vise od 30 milja poreza na to, al to se ne desava logicno.
Jel vi mislite da nece i protiv nas premirati svoju ekipu?
Ja nebih postavljao pitanje dali je platio davanja na tu cifru jer to nikada necemo saznati. Vecu paznju bih posvetio pitanju dali mi imamo love za dodatno premiranje. Imamoli?
Lave, uzmi procitaj stormov post jedno 10puta. Pa kad mislis da si shvatio sta je napisao opet procitaj.
Manipuliras podacima, ima istine u tvojim rijecima ali tu istinu fabriciras/oblikujes kako tebi odgovara. Takodjer postajes naporan.

Mislim da ne bi bilo lose da na sjeveru i istoku uvedemo caj dok su ovi hladniji dani. Ima prostora slobodnih. Stavis cijenu od 1KM za casu caja. Raja bi sigurno uzimala jer te zagrije jer fakat je hladno na stadionu. U subotu gore pri vrhu kao frizider da je.

Ideja za muzej je odlicna, kao i ova informacija za ture. Donijelo bi masu prihoda u fanshop kad bi obogatili ponudu.

I za kraj. Mrljavi smo bili protiv Radnika pred golom. Kemo i Sipa vrlo dobri. Bojo Dado i Mesa iznadprosjecni. Veseli objasnio zasto nikad nece napraviti vecu karijeru. 101 prodor 0 koristi. Zec i Krpic ispod svog nivoa. Sinisa blijed. Borben ali blijed.

Pavicu pomoci nema. Vi koji tvrdite da je ono iole dobro bilo ne znam sta vi gledate. Pavic ne moze cunj da prodje, centarsut na nivou kadeta, a sut mi izaziva nelagodu jer mi iskreno strah da me ne pogodi.
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:53 pm

Paprika je napisao/la:
santakuruz je napisao/la:
pon sep 23, 2019 7:42 pm
Zar Zeljo treba premirati svoje igrace da bi izlazili i pobjedjivali slabije klubove od sebe? Premiranje ide za ostvarene uspjehe, titule, pobjede nad jacim rivalima. Zamisli da tebe na poslu sef svaki dan nagradjuje dodatnim bonusom jer radis svoj posao. Razmazili smo mi igrace strasno. Nasi igraci su placeni i vise nego dobro za ono sto pruzaju na terenu, koliko ih ljudi gleda i koliko prihoduju klubu. Ti isti igraci su nas kostali dvije titule i sad ih neko treba premirati da bi pobjedjivali Radnika, Veleza, Tuzla City...

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Kako su slabiji od nas a imaju vise bodova?
Opet euforija i dizanje nad oblake. Niste nista naucili a zveknuli smo na tvrdo vise puta.
Kakva euforija ako kazem da je nedopustivo da se premiraju igraci za pojedinacne pobjede protiv klubova koji su daleko ispod Zeljinog ranga. Zeljo nije osnovan juce pa je Tuzla City uspjesniji. Ljudi imaju bod vise i ako se bez premije nasi igraci ne mogu potuci s njima i izvuci dobar rezultat, je.i ga onda. Neka predju svi kod Azmira. Po meni je jedino opravdano dati premije za osvojene titule i prolaske pretkola u Europi.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 8:04 pm

Zaboravljate na, sada imamo jeftiniju ali funkcionalniju ekipu. Od vremena kada je ovo receno stanje sa lovom se nije popravilo, naprotiv.
Tri su ekipe ispred nas po visini plate igracima. Jedna od njih je TC koja ima visoke i REDOVNE plate. Ako cemo se boriti za titulu logistika mora biti vrhunska. Igraci igraju za pare, treneri treniraju za pare, kao sto svi drugi zaposleni rade. Prica mi ovo, ono bez para ne pije vode.
Ko je kada osnovan igra najmanju ulogu. Sa takvom pricom samo ispadamo bahati.
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 8:28 pm

Druze, jel mi pricamo o platama ili o premijama? Kad ti neko daje platu, podrazumijeva se da dajes maksimum da opravdas tu platu a ne da cekas da vidis hoce li ti dati jos nesto pa da ti procijenis isplati li ti se oznojiti gu.ove ili ces utakmicu odraditi samo zato sto moras.
A to da su kod Tuzle visoke i redovne plate, to oni mogu okaciti macku o rep. Kao sto je Azmir dao 50.000 KM premije, isto tako ce im uzeti sve i marku od plate kad mu se prohtije.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 8:34 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la: Pavicu pomoci nema. Vi koji tvrdite da je ono iole dobro bilo ne znam sta vi gledate. Pavic ne moze cunj da prodje, centarsut na nivou kadeta, a sut mi izaziva nelagodu jer mi iskreno strah da me ne pogodi.
Upravu si za napisano, ali sad da te upitam. Jel jedan bek mora imati dribling i sut dobar? Pogotovo u nasoj ligi? Bek je po postavci clan zadnje linije, pa pogledaj koliko puta je tog Pavica neko prosao u mecu protiv Radnika? Koliko puta je ispao? Koliko puta nije ispratio svog igraca bez lopte? Pomoci cu ti: 0. Zato je sasvim dobar bek za nase lige, osim Ibaneza sad ne vidim da neko ima puno boljeg beka.

Centaraut treba popraviti mda je kod nas znao bas imati dobrih centarsuteva, sad je valjda malo i psihicki pao pa je i centarsut oslabio. Medjutim, neko je spominjao (mislim Minjore) kako Pavic svaki put isprati nas napad, pa i kad ne dobije loptu u tom napadu taj njegov prodor, otvaranje strane i sirenje protivnikove odbrane je jako bitno. Naravno forumski strucnjaci vide da covjek dva puta prebaci centrasut i kaze krampa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 8:43 pm

amar92 je napisao/la:
pon sep 23, 2019 8:34 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la: Pavicu pomoci nema. Vi koji tvrdite da je ono iole dobro bilo ne znam sta vi gledate. Pavic ne moze cunj da prodje, centarsut na nivou kadeta, a sut mi izaziva nelagodu jer mi iskreno strah da me ne pogodi.
Upravu si za napisano, ali sad da te upitam. Jel jedan bek mora imati dribling i sut dobar? Pogotovo u nasoj ligi? Bek je po postavci clan zadnje linije, pa pogledaj koliko puta je tog Pavica neko prosao u mecu protiv Radnika? Koliko puta je ispao? Koliko puta nije ispratio svog igraca bez lopte? Pomoci cu ti: 0. Zato je sasvim dobar bek za nase lige, osim Ibaneza sad ne vidim da neko ima puno boljeg beka.

Centaraut treba popraviti mda je kod nas znao bas imati dobrih centarsuteva, sad je valjda malo i psihicki pao pa je i centarsut oslabio. Medjutim, neko je spominjao (mislim Minjore) kako Pavic svaki put isprati nas napad, pa i kad ne dobije loptu u tom napadu taj njegov prodor, otvaranje strane i sirenje protivnikove odbrane je jako bitno. Naravno forumski strucnjaci vide da covjek dva puta prebaci centrasut i kaze krampa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za meceve protiv Radnika/Zvijezda i ostalih ekipa je okej? Al zar vise nije cilj neki iskorak u Europi. Ima i ovo novo takmicenje. Imamo napad za to, a Pavic i ostatak(izuzev Sipe po meni) nije za to. Necemo opet na ljeto to uigravati, jer objektivno necemo stici. Trebalo bi to na zimu.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 8:48 pm

Elegant je napisao/la:
pon sep 23, 2019 2:26 pm
Insajder - inzinjeri, jos malo oktobar pa hocemo li docekati montiranje tj. postavljanje krova istoka ? :D

Zna li se dokle je proizvodnja i izrada djelova ili kako to vec nazvati ?
Krov je sastavljen.Ceka se paprika da provjeri je li sve ok pa da se montira🤔
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 8:50 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon sep 23, 2019 8:34 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la: Pavicu pomoci nema. Vi koji tvrdite da je ono iole dobro bilo ne znam sta vi gledate. Pavic ne moze cunj da prodje, centarsut na nivou kadeta, a sut mi izaziva nelagodu jer mi iskreno strah da me ne pogodi.
Upravu si za napisano, ali sad da te upitam. Jel jedan bek mora imati dribling i sut dobar? Pogotovo u nasoj ligi? Bek je po postavci clan zadnje linije, pa pogledaj koliko puta je tog Pavica neko prosao u mecu protiv Radnika? Koliko puta je ispao? Koliko puta nije ispratio svog igraca bez lopte? Pomoci cu ti: 0. Zato je sasvim dobar bek za nase lige, osim Ibaneza sad ne vidim da neko ima puno boljeg beka.

Centaraut treba popraviti mda je kod nas znao bas imati dobrih centarsuteva, sad je valjda malo i psihicki pao pa je i centarsut oslabio. Medjutim, neko je spominjao (mislim Minjore) kako Pavic svaki put isprati nas napad, pa i kad ne dobije loptu u tom napadu taj njegov prodor, otvaranje strane i sirenje protivnikove odbrane je jako bitno. Naravno forumski strucnjaci vide da covjek dva puta prebaci centrasut i kaze krampa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za meceve protiv Radnika/Zvijezda i ostalih ekipa je okej? Al zar vise nije cilj neki iskorak u Europi. Ima i ovo novo takmicenje. Imamo napad za to, a Pavic i ostatak(izuzev Sipe po meni) nije za to. Necemo opet na ljeto to uigravati, jer objektivno necemo stici. Trebalo bi to na zimu.
To je sad nesto drugo, po tim kriterijima mi imamo 3-4 igraca da valjaju. Kazem za nasu ligu, vidio si bekove Sarajeva protiv nas, a recimo Letic se prizivao i kod nas. Nemaju ni drugi bolje bekove, samo nase gledamo svaku tekmu pa vidimo i njihove greske. Pozicije u odbrani su uvijek kriticne jer se svaka greska kaznjava golom. Isto se sad dize Kemo zasluzeno, a onda dodje tekma kao Sieoki gdje Kemo bude kriv za skoro sva 3 gola i onda ga se popljuva opet. Nemamo mjere i objektivnosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 8:58 pm

santakuruz je napisao/la:
pon sep 23, 2019 8:28 pm
Druze, jel mi pricamo o platama ili o premijama? Kad ti neko daje platu, podrazumijeva se da dajes maksimum da opravdas tu platu a ne da cekas da vidis hoce li ti dati jos nesto pa da ti procijenis isplati li ti se oznojiti gu.ove ili ces utakmicu odraditi samo zato sto moras.
A to da su kod Tuzle visoke i redovne plate, to oni mogu okaciti macku o rep. Kao sto je Azmir dao 50.000 KM premije, isto tako ce im uzeti sve i marku od plate kad mu se prohtije.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Pa ako nisi u stanju dati najvece plate vec javno kazes da imas jeftinu ekipu onda je i premiranje upitno.
Od rukovodsva je ovisno kako ce doci do cilja. Ako okolnosti nalazu onda se i premira. Posebno ako konkurencija premira. Nije mus da su dva kluba, neka su firme. Obe firme jure da izaďu na trziiste sa skoro istim proizvodom, prvi kupi kajmak. Prva firma ima plate zaposlenih 1000KM, druga 1500KM
Druga da bi prva izbacila proizvod na trziste odluci da da nagradu zaposlenim jos 500KM na platu. Prva firma se je vec ko zaba napela da je plata 1000KM. Bas me zanima ko ce vise biti motiviran. Posebno sto svi znaju koliko ko ima playu.
Uzmi velike klubove, velike su plate, bonusi ali ipak idu sa vanrednim premijama. Tako je u svakoj ozbiljnoj firmi koja posluje u jakoj konkurenciji.
Za Azmira se moze svasta reci ali da zjebe igrace, da im uzme, to ne. Evo, pitaj Zebu. Mislis da bi Vojo igrao kod njega da je to tako?
Kada se budemo bavili vlastitim problemima a ne tuďim bice nesto od nas.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 9:06 pm

izljubavi1921 je napisao/la:
pon sep 23, 2019 2:12 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 23, 2019 12:22 pm
izljubavi1921 je napisao/la:
pon sep 23, 2019 11:20 am
Baš iz razloga što volimo Želju moramo biti zabrinuti
Od utakmice sa Slobodom na sjeveru u halama vode nema?
I to tjera raju sa stadiona
Ne moramo poznavati upravu , skuštinu -vode da nema svi vidimo
To je pokazatalje da nešto nije uredu , majka mu stara

Ne trebaju nam pokloni i mazanje očiju /kao u vakat besplatni ulazi za žene a u hali mrak da te pojede
Kako bolan nema vode cemu to laganje. Ili sam ja bio na nekom drugom sjeveru u paralelnom univerzumu
ko laže ??!! od utakmice sa Slobodom vode nema/uđi u žensku halu pa probaj povući vodu ili oprati ruke-
zašto bih lagala/eto objasni zašto bih lagala
zar treba i dodatno pojašnjavati da nisam gnjeca i peka i da na gostovanja idemo redovno
Izljubavi1921 u pravu si vode nema sigurno od derbija ni na istoku ni na sjeveru bar što se tiče vodokotlića i pišoara u muškim WC. Na sjeveru jedna slavina ima slab pritisak.
Ovaj iz paralelnog univerzuma sigurno nije navikao pustatvodu pa nije primjetio.
Nisam očekivao da ćemo ovako brzo dovesti Grbavicu u stanje kakvo je bilo za vrijeme prvog babukinog mandata.

Sada je ovaj administrativno-upravljački (skraćeno AU) segment katastrofa.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], igla, SIMA_SIMAU i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija