Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:02 am

MATORI je napisao/la:
ned sep 22, 2019 11:42 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned sep 22, 2019 11:06 pm
MATORI je napisao/la:
ned sep 22, 2019 9:51 pm


Ti si sa konstatacijom o pozajmicama svoje znanje o upravljanju pokazao...za sljedecih 18 uprava i 255.000 postova na forumu.
Bjezi.ba
Znanje o upravljanju iskreno ne znam, da znam vodio bi neku firmu. Ti vjerovatno vodis. Izvini!
To je neka moja vizija kluba.
Zbog takvih stvari nama nestade para u novembru prosle godine, jer neko povuce novac da namiri pozajmice.
Ne izvrci cinjenice!
DANAS je neko postavljao SVU dokumentaciju OVLASTENE revizorske kuce poslovanja za proslu godinu.
Ako TI ne znas tumaciti tu dokumentaciju nadji nekog DOBROG ekonomistu da ti rastumaci.
Ili i to bolje znas od ovlastenih revizora...pa ce reci j.ebo revizore, znam ja... i moji istomisljenici....
I ne zakopavaj se jos dublje
Ma sve posteno. Valja preko pruge jebi ga.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:16 am

U srijedu izrotirati ekipu, odmoriti neke igrace za ekstra tesko gostovanje u Tz, nekim drugim dati priliku da se nametnu, uz dobar pristup ovu Zvijezdu mozemo dobiti bez srkleta, tacnije moramo. Volio bih od prve minute vidjeti Stilica, Ramovica i Zajmovica gore, eventualno Mustafu na sredini umjesto Dade, a nazad ne znam ako nekom prijeti treci karton, inace ne bih zadnju liniju dirao.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 1:11 am

Sinisa je igrao i u derventi i na Grbavici, mozda da ce Srdjan umjesto njega. Mozda i Kemu odmoriti, te Mešu.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 3:20 am

CURVA je napisao/la:
ned sep 22, 2019 11:05 pm
mamba21 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 11:00 pm
CURVA je napisao/la:
ned sep 22, 2019 10:49 pm


Ma pusti papriku ,nego sta je sa pticurinom ?valjda nije promjenio kateter neka jos malo
Bog nam dao da uzivamo, on ne zna. Sta ces. Jedva cekamo sljedecu qolerovu analizu utakmice i profesorov razlog sto nema publike.
A sta ces bruda ,cekali su koji poraz ali nikako da ga docekaju malo ih je iznenadio Brkati majstor nisu vjerovali da moze sa Osmankovicem ,Sadikovicem,Alispahicem .... pa ide standarna UO i Amar prevarant .
Koliko si ti bezobrazan forumas, citam vec danima vas nekoliko sta pisete i koliko vrijeđate tuđe mišljenje pocevsi od tebe, zeljeznicke, pratimsamoplave, srce zelje i ostalih koji ste se uhvatili jednog te istog...da bi danas od tebe procitao da svi oni koji nemaju mrenu na ocima u vezi Amara automatski jedva prizeljkuju novi poraz Amara ili Zelje (zavisno kako zelis gledati na to).

Je l' te stid napisati da ovdje ijedan od nas priželjkuje poraz Želje?!

Ma ko god ga vodio bio to Amar Osim ili Mehmed Baždarević isti je cilj a to je dobrobit Želje!

Taj Brkati majstor je isuvise placen za to da iznenadi svakog u BiH , pa i navijaca Zelje koji eto i posumnja u neki rezultat. Shvatite vise da su svi oni na platnoj listi FK ŽELJEZNIČARA i svi podliježu kritici i pohvali od strane navijača FK ŽELJEZNIČARA. a nećeš ti Curva, zeljeznicke i ostali određivati i krojiti formusku politiku ko to priželjkuje Želji poraz a ko pobjedu, nek te stid!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 5:39 am

Brkoo je napisao/la:
ned sep 22, 2019 9:27 pm
Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 9:06 pm
Brkoo je napisao/la:
ned sep 22, 2019 8:56 pm


Kad ih sve spojis koliko trofeja vidis? Ne mogu u istu recenicu ici sa Amarom..

Kritika je uvijek pozeljna, konstruktivna kritika, a ne ono Amar kamatar, dje je futbol Amareee i ostale gluposti koje su pojedinci konstantno pisali pa su sad pobjegli u misije rupe i cekaju prvi kiks naseg kluba kako bi izasli iz rupa..
Da li su titule zaista najvažnije i koliko vrijedi ona prvaka Europe KK Bosna, danas?
Koliko smo mi duga napravili u tom periodu titula i kad bi tako nastavili gomilat dugove, da li bi tvoj potomak mogao navijat za Želju?
Ako ti nisu vazne titule pocni navijati za Slobodu i pjevaj zajedno sa fukarama nama titula nista ne znaci..

Koliko smo novca bacili u periodu prosle uprave na "pojacanja"? Dovodjenje debila(igraca), placanje na ruke odredjenog dijela tom debilu, udio menadzeru, plata igracu, doprinosi, i na kraju porez od preko milion KM na gomilu debila i tako par godina. Zar i to nije bacanje novca, Zeljinog novca? Ovo sto sam napisao ne opravdava te dugove iz proslosti i iz perioda titula, samo nemojte biti licemjerni i jedne braniti a druge pljuvati. To sto se tad radilo a i ovo sto je radila prosla uprava nije dobro za klub..

Cuj paprike nije Amar uzeo trofeje, uzeo ih Zeljo :placeodsmijeha:
Pa normalno je da ih je uzeo Zeljo ali najzasluzniji za trofeje je Amar, on je radio, ulagao svoje znanje, svoje vrijeme, svoj novac itd da bi Zeljo bio najtrofejniji fudbalski klub u drzavi i da bi navijaci bili sretni. Najtrofejniji smo zbog Amara.
E cuj placanje poreza i doprinisa bacanje Zeljinih para......
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 7:57 am

Nepotrebna prica.... uzivajte ljudi. Evo gledam Mesinu golcinu cijelo jutro, majstorija, nema sta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 8:01 am

slika
Trenutno najbolje rangirani klubovi u europi sa nizom bez poraza u svojim ligama.
Cuj molde....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 8:49 am

Mene u usta ne uzimaj....
Nisam ja nikoga napao,niti smatram da to iko na forumu moze nekome uraditi.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 9:54 am

Bruka i sramota da se brisu postovi u kojima neko osudjuje pisanje da se pare posuđuju od vijetnamaca, a da se postovi tih likova ne brisu :r
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 9:58 am

Zeljo je napisao/la:
pon sep 23, 2019 9:54 am
Bruka i sramota da se brisu postovi u kojima neko osudjuje pisanje da se pare posuđuju od vijetnamaca, a da se postovi tih likova ne brisu :r
Kada paprika kaze da je laz, onda je laz. Provjereni isnajder. Zar nisi naucio do sada to Zeljo. @shzna se mora dokazati prvo 😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:03 am

Opet mi obrisase post. :lol:
1987
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:05 am

mamba21 je napisao/la:
pon sep 23, 2019 9:58 am
Zeljo je napisao/la:
pon sep 23, 2019 9:54 am
Bruka i sramota da se brisu postovi u kojima neko osudjuje pisanje da se pare posuđuju od vijetnamaca, a da se postovi tih likova ne brisu :r
Kada paprika kaze da je laz, onda je laz. Provjereni isnajder. Zar nisi naucio do sada to Zeljo. @shzna se mora dokazati prvo 😁
I to sto kazes :D
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:05 am

shzna je napisao/la:
pon sep 23, 2019 10:03 am
Opet mi obrisase post. :lol:
Jbg, ko ti je kriv sto si bezobrazan
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:13 am

shzna je napisao/la:
pon sep 23, 2019 10:03 am
Opet mi obrisase post. :lol:
Neka neka i treba samo jako :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:14 am

Zeljo je napisao/la:
pon sep 23, 2019 10:05 am
shzna je napisao/la:
pon sep 23, 2019 10:03 am
Opet mi obrisase post. :lol:
Jbg, ko ti je kriv sto si bezobrazan
Kako me nije stid!? :kafa:

@Plava porodica

Jos cemo se ćerat' :kafa:
1987
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:29 am

Ostala je samo fukara i raja, i mi s njima na bijelome...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:30 am

3000 i kusur navijača na svetinji a milion besjednika na forumu i znalaca vrlih o tome kako je Željo loše odigrao u utakmici, a gdje je čak i onaj gargamel koji nas je uvijek taktički nadigrao ili usporio i namučio, sad rekao "Ovakvom Željezničaru mi nismo mogli parirati". Graditelj Bob je završio svoju eru i ja ću uskoro sa ovim forumom aBd. Toliko ispaljenih otrovnih strelica i lakrdije od pisanja tipa neko se naljutio od skupštinara nije poveo familiju na utakmicu i ostale. Pisati o kamataru non stop za mene je vrijeđanje i porodice Osim. I nek mi niko sad ne kaže nije Amar Ivica nit ovaj ne zna za njega ništa oko toga i slične gluposti. Previše smo ja i Željo zajedno da bih ja forumskim kuloarima dao na značaj da me otjeraju sa stadiona i moje Grbavice. Nastaviti vi rashladni uređaji i povrće i voće i glsovi razuma silovati koga god hoćete a ja ću Vas podsjetiti da onih 80-tih sam s Trebevića strčao ostavivši i razred i izlet i simpatiju da bih jedinoj tadašnjoj ljubavi posvetio pažnju a dolazio je strašni Partizan. I dan danas i dok nas ovozemaljski život ne rastavi, a i onda kroz oblake sa plavog neba. Živjela am porodica Osim, Željezničar za život cijeli. Pozdrav za istinske navijače bezinteresnog i jedinog Željezničara i do nekih boljih i normalnijih vremena.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:36 am

Haj što @Paprika i ekipa pušu samo jedno, nego što se vi stalno prepirete s njima. Prije sam čitao svaki post, pratio sve, sad više od pola preletim jer znam da je ista priča, to jeste prepiranje ko je upravu. Uredu je pokrenuti nekad neku priču vezano za to, ali svaki dan pričati o tome nema smisla. Još sad svako 3 dana utakmica, toliko se o tome može pričati, ali samo kačenje za imena ljudi i ko je bolji i veći.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:40 am

Cudim se sto je negativna atmosfera na stadionu, a gledaj nam foruma... Mi od srijede opet na prvom mjestu, nemamo poraza, a svaki trenutak se iskoristi za negativu. Hajmo opet biti samo navijaci Zelje molim Vas, a ne osoba, proslih i sadasnjih.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 10:43 am

phpBB [video]
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija