Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:17 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:14 pm
LARSSON je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:13 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:08 pm


Još žutih su dobili, jel još nekome treći?
Augusto.
Koji igraci tuzle imaju po dva
Kojić, Nukić i Crnkić.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:17 pm

mamba21 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:55 pm
Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:52 pm
mamba21 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:33 pm

Neka skupstinari rjesavaju izmedju sebe to. Popusti tu pricu na forumu. 99% ljudi na stadionu nije znalo tu informaciju, jer dolazimo zbog Želje, a ne uprava. Prica koja se vodi ponovo ovdje postaje iritantna.

Raduj se u pobjedi. Idemo dobiti Zvjezdu, pa da napravimo invaziju u Tuzlu!!
E vala ne može tako :ne: . Ako se djelimo u skupštini, onda se djelimo na svim osnovama. Šta je neko mislio da to neće otići izvan skupštine? :zid:
Ne zanima me to. Kazem ti neka to rjesavaju izmedju sebe. I kazes to uticalo na posjetu :zid: drugi govori da je slaba atmosfera bila zbog situacije zadnjih 9mjeseci :zid: :zid:
Skupstina i svi skupstinari su ostavljeni sami bez pomoci administracije i navijaca. Sem onih 200 sto su dosli pred zadnju skupstinu. Dugo vec skupstina nema lojalnos i podreďenost UO i NO. Pored toga je izbor clanova skupstine vec dugo upitan iz puno razloga. Komisija bira, to ni u S.Koreji nije slucaj.
Postavljati problem da je to pitanje samo skupstine i njen unutrasnji problem je opasno i stetno. Hajmo se baviti lijepim stvarima, posljedice, koliko to kosta, sta vrijeme nosi... koga briga. Imali smo istu situaciju prije nekoliko godina i jedva smo izvukli zivu glavu.
Skupstina je najvisi organ kluba. Skupstina je ogledalo kluba. Ako nisu stvari u skupstini kako treba, prije ili kasnije trpi cijeli klub. Skupstina smo svi mi, nas odnos do kluba. Ne smije se nikada dogoditi da neko ufura da je veci od skupstine. Dugo nazad UO i NO misle da nisu duzni polagati racune skupstini.

Dok mi ovdje palamudimo bije se bitka za novu skupstinu. Siljak iz pozadine regrutuje podobne, one koji ce biti poslusni UO.
Navijac nije samo da kupi kartu i navija. Ako pratite ino fudbal kao sto govorite, onda znate da su navijaci puno vise ukljuceni u rad kluba od kupovine karte i navijanja. Cak i u vlasnickim klubovima su intezivno ukljuceni.
Ustamujiceva suplja prica, tvoje je da kupis kartu i da navijas, je najveci bezobrazluk modernog fudbala.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:17 pm

1921.ba je napisao/la:
ned sep 22, 2019 2:51 pm
VIDEO/ FOTO: FK Željezničar - FK Radnik 1:0

https://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznic ... -10-2-6802

Kao što sam i pisao na 6:10 čist penal. Lola iz Radnika mahsuz ispruži ruku da je zaustavi. :rofl1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:23 pm

Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:52 pm
mamba21 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:33 pm
Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:24 pm


Moguće da su falili oni iz skupštine na proslavi, njihova porodica, familija, prijatelji i pokoji komšija. Moguće da se pročulo po gradu da je Željo još uvijek svih ili samo onih podobnih?
A logično, ako nisu dobrodošli na proslavu rodjendana, zašto onda na tribine?
Neka skupstinari rjesavaju izmedju sebe to. Popusti tu pricu na forumu. 99% ljudi na stadionu nije znalo tu informaciju, jer dolazimo zbog Želje, a ne uprava. Prica koja se vodi ponovo ovdje postaje iritantna.

Raduj se u pobjedi. Idemo dobiti Zvjezdu, pa da napravimo invaziju u Tuzlu!!
E vala ne može tako :ne: . Ako se djelimo u skupštini, onda se djelimo na svim osnovama. Šta je neko mislio da to neće otići izvan skupštine? :zid:
Sta je neko mislio?🤣🤣🤣🤣
U UO razmisljaju kao kucni ljubimci, instiktivno. Kada ih je strah laju, kada se boje zavuku se pod noge gazde, kada su gladni obljecu i prose... kada im se prikenja ispuste ga gdje ih natuzi, uz put zapisaju svaki cosak.
Kazes razmisljali🤣🤣🤣🤣🤣
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:25 pm

Crnkic i Nukic bi pravili dar mar nasim bekovima. Molim zute sudija :D
Srcu draga, boja PLAVA !
 
VječnoŽeljezničar
Postovi: 25
Pridružen/a: pon jul 29, 2019 4:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:28 pm

Paprika je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:23 pm
Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:52 pm
mamba21 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:33 pm

Neka skupstinari rjesavaju izmedju sebe to. Popusti tu pricu na forumu. 99% ljudi na stadionu nije znalo tu informaciju, jer dolazimo zbog Želje, a ne uprava. Prica koja se vodi ponovo ovdje postaje iritantna.

Raduj se u pobjedi. Idemo dobiti Zvjezdu, pa da napravimo invaziju u Tuzlu!!
E vala ne može tako :ne: . Ako se djelimo u skupštini, onda se djelimo na svim osnovama. Šta je neko mislio da to neće otići izvan skupštine? :zid:
Sta je neko mislio?🤣🤣🤣🤣
U UO razmisljaju kao kucni ljubimci, instiktivno. Kada ih je strah laju, kada se boje zavuku se pod noge gazde, kada su gladni obljecu i prose... kada im se prikenja ispuste ga gdje ih natuzi, uz put zapisaju svaki cosak.
Kazes razmisljali🤣🤣🤣🤣🤣
Nije nama uprava kriva sto nas je doslo 3500 krivi su oni koji nisu dosli a mogli su i taj nas mentalitet a vani je hladno bolje da kuci gledam utakmicu
Dalje od Želje ublehasu iz Sapne.

NIKOM TE NE DAMO!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:29 pm

Zrinjski u 9.utakmica primio 3.gola.
Fakat nevjerovatna defanziva.
Neće nam biti lahko ni sa jednim od konkurenata, ali oni su realno stepenicu više i jedini pravi konkurent.
Problem je što ove male ekipe teško će moći doći do gola protiv mostaraca tako da njima i jedan gol vrlo često može biti i odlučujući.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:31 pm

Loša posjeta je samo niz loših poteza i dešavanja u zadnje vrijeme:

- blijeda partija protiv Veleža
- neatraktivan protivnik
- hladno vrijeme
- stupidno saopštenje Kluba u vezi raskidanja ugovora sa UMBROm
- pozivanje podobnih na proslavu (ovo je klasična segregacija)
- masa ljudi ide na jug, jer je karta 5 KM, sada im je ta cijena onemogućena
- ima toga još i mislim da će u srijedu sve preko 2,5k biti bingo
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:33 pm

Apsurdno je reći da je posjeta mala zbog toga što neki skupštinari nisu dobili poziv na slavlje. Da se razumijemo, potez je zaista očajan i ljudi su trebali biti pozvani, ali to apsolutno nema nikakve veze sa jučerašnjom posjetom.
Raja kod nas hoće trend, hoće da se izreklamiraju. Nažalost, takvo nam je društvo. Poslije derbija da je svaki dan bila utakmica, svaki dan bi bilo po 10 hiljada, ubjeđen sam u to, jer je tad bilo trend prcati, svršavati i zayebavati nakon petice. Da smo igrali dan poslije Veleža, ne bi nas se skupilo hiljadu jer niko nije pričao o utakmici koja je bila u Mostaru ( bar u pozitivnom smislu ). To je naš mentalitet.
Sljedeći faktor je što su ulaznice bile poprilično skupe. 8 KM je bila najjeftinija ulaznica, a to nije malo.
3. faktor - možda smiješan (doduše daleko manje smiješan od ovog da se ne dolazi zbog skupštinara), ali je dosta raje prehlađeno, bolesno, i u koliko se krećete u raznim krugovima skontali ste da je dosta raje bolesno, i ovo pišem bez ikakve zayebancije.
Zadnja izmjena: shzna, dana/u ned sep 22, 2019 6:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:34 pm

Paprika je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:17 pm
mamba21 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:55 pm
Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:52 pm


E vala ne može tako :ne: . Ako se djelimo u skupštini, onda se djelimo na svim osnovama. Šta je neko mislio da to neće otići izvan skupštine? :zid:
Ne zanima me to. Kazem ti neka to rjesavaju izmedju sebe. I kazes to uticalo na posjetu :zid: drugi govori da je slaba atmosfera bila zbog situacije zadnjih 9mjeseci :zid: :zid:
Skupstina i svi skupstinari su ostavljeni sami bez pomoci administracije i navijaca. Sem onih 200 sto su dosli pred zadnju skupstinu. Dugo vec skupstina nema lojalnos i podreďenost UO i NO. Pored toga je izbor clanova skupstine vec dugo upitan iz puno razloga. Komisija bira, to ni u S.Koreji nije slucaj.
Postavljati problem da je to pitanje samo skupstine i njen unutrasnji problem je opasno i stetno. Hajmo se baviti lijepim stvarima, posljedice, koliko to kosta, sta vrijeme nosi... koga briga. Imali smo istu situaciju prije nekoliko godina i jedva smo izvukli zivu glavu.
Skupstina je najvisi organ kluba. Skupstina je ogledalo kluba. Ako nisu stvari u skupstini kako treba, prije ili kasnije trpi cijeli klub. Skupstina smo svi mi, nas odnos do kluba. Ne smije se nikada dogoditi da neko ufura da je veci od skupstine. Dugo nazad UO i NO misle da nisu duzni polagati racune skupstini.

Dok mi ovdje palamudimo bije se bitka za novu skupstinu. Siljak iz pozadine regrutuje podobne, one koji ce biti poslusni UO.
Navijac nije samo da kupi kartu i navija. Ako pratite ino fudbal kao sto govorite, onda znate da su navijaci puno vise ukljuceni u rad kluba od kupovine karte i navijanja. Cak i u vlasnickim klubovima su intezivno ukljuceni.
Ustamujiceva suplja prica, tvoje je da kupis kartu i da navijas, je najveci bezobrazluk modernog fudbala.
Nema šanse da budem ovca za šišanje. Nikad neću KM dati niti se praviti kao da se ništa ne dešava dok pola ljudi u najvećem organu se gura u stranu. Nisam jedini.
Već na početku sezone sam se dvoumio da li učestvovati na tribinama i srce je pobjedilo i rekoh sebi da im dam šansu. Izgleda da Ustamujić ne zna stati sa stranačkim igrama. Nije ovo prosječni nepismeni glasač u pitanju pa da ne konta. Velika većina navijača Želje su vrlo inteligenti ljudi i najmanje što im treba da im se iz politike preslika stanje u klub.
Onaj ko misli da svaki loš potez nema uticaja na svakog navijača, je totalni slijepac. Podjela u skupštini i postupci prema neistomišljenicima će doći do svake članske karte, karte za utakmicu, uha i srca navijača.
Tek čekamo No1.
Isto tako i Grbavica sve više liči na sebe iz Amarovih starih dana . Malo koji vodokotlić radi, dok je dosta WC malo je reći za pustiti vodu.
Meni je bilo čudno i što pored toga što je bilo malo raje, bilo je toliko tešto tu raju animirat da navija.
Moram reći i to da dosta standardnih lica koja imaju svoju stolicu nisam vidio.
Da li je do zime? Ne znam.
Znam da je bilo likova i u majci, a kad krenu Sanja pola ih ko da svira tamo nešto. Prvi ja. Plastika brate.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u ned sep 22, 2019 6:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
VječnoŽeljezničar
Postovi: 25
Pridružen/a: pon jul 29, 2019 4:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:36 pm

avlami97 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:31 pm
Loša posjeta je samo niz loših poteza i dešavanja u zadnje vrijeme:

- blijeda partija protiv Veleža
- neatraktivan protivnik
- hladno vrijeme
- stupidno saopštenje Kluba u vezi raskidanja ugovora sa UMBROm
- pozivanje podobnih na proslavu (ovo je klasična segregacija)
- masa ljudi ide na jug, jer je karta 5 KM, sada im je ta cijena onemogućena
- ima toga još i mislim da će u srijedu sve preko 2,5k biti bingo
Eto ako je do cijene karte ja mislim da ne bi bilo lose da se spusti cijena karti sada u srijedu
Dalje od Želje ublehasu iz Sapne.

NIKOM TE NE DAMO!!!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:38 pm

VječnoŽeljezničar je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:28 pm
Paprika je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:23 pm
Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:52 pm


E vala ne može tako :ne: . Ako se djelimo u skupštini, onda se djelimo na svim osnovama. Šta je neko mislio da to neće otići izvan skupštine? :zid:
Sta je neko mislio?🤣🤣🤣🤣
U UO razmisljaju kao kucni ljubimci, instiktivno. Kada ih je strah laju, kada se boje zavuku se pod noge gazde, kada su gladni obljecu i prose... kada im se prikenja ispuste ga gdje ih natuzi, uz put zapisaju svaki cosak.
Kazes razmisljali🤣🤣🤣🤣🤣
Nije nama uprava kriva sto nas je doslo 3500 krivi su oni koji nisu dosli a mogli su i taj nas mentalitet a vani je hladno bolje da kuci gledam utakmicu
100% tacno
Takvi smo pri svemu kada je klub u pitanju. Mojne nene.Neka drugi odradi, ja cu na gotovo doci i probrati sta mi odgovara.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:41 pm

Zvijezda je nagazna mina. Protiv Torpeda su ušli sa ogromnom dozom respekta, pa nisu koristili prilike da istrče kontre iz nekog straha ili šta već. Bit će poprilično yebeno ako ne zabijemo gol u prvom poluvremenu, jer nosimo ogromno breme favorita i bit ćemo sve nervozniji u drugom. Ipak, mišljenja sam da treba odmoriti Alispahića, Veselinovića, Zeca a priliku dati Ramoviću, Zajmoviću i Mujezinoviću. Ukoliko želimo titulu, a želimo, ova utakmica se mora pobjediti. Također, nadam se da će i naš omladinac Bogi dobiti priliku, da Kemo ne bi fasovao žuti. Vrijeme je da zasijaš, wonderkidu!
1987
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:42 pm

VječnoŽeljezničar je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:28 pm
Paprika je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:23 pm
Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:52 pm


E vala ne može tako :ne: . Ako se djelimo u skupštini, onda se djelimo na svim osnovama. Šta je neko mislio da to neće otići izvan skupštine? :zid:
Sta je neko mislio?🤣🤣🤣🤣
U UO razmisljaju kao kucni ljubimci, instiktivno. Kada ih je strah laju, kada se boje zavuku se pod noge gazde, kada su gladni obljecu i prose... kada im se prikenja ispuste ga gdje ih natuzi, uz put zapisaju svaki cosak.
Kazes razmisljali🤣🤣🤣🤣🤣
Nije nama uprava kriva sto nas je doslo 3500 krivi su oni koji nisu dosli a mogli su i taj nas mentalitet a vani je hladno bolje da kuci gledam utakmicu
Nekima je puno dati sve iznad 5 KM, a Klub im to ovaj put nije omogućio. Tu naravno ne računam one koji ne zaradjuju, nego od nekog drugog dobijaju lovu, najčešće roditelja. Takve boli briga za lovu. Njima je bitno da su se ogrebali. Ne znaju kako i šta znači zaraditi 5 KM. Mnogi iz principa nisu htjeli dati više od 5 KM.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:48 pm

Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:34 pm
Paprika je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:17 pm
mamba21 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:55 pm

Ne zanima me to. Kazem ti neka to rjesavaju izmedju sebe. I kazes to uticalo na posjetu :zid: drugi govori da je slaba atmosfera bila zbog situacije zadnjih 9mjeseci :zid: :zid:
Skupstina i svi skupstinari su ostavljeni sami bez pomoci administracije i navijaca. Sem onih 200 sto su dosli pred zadnju skupstinu. Dugo vec skupstina nema lojalnos i podreďenost UO i NO. Pored toga je izbor clanova skupstine vec dugo upitan iz puno razloga. Komisija bira, to ni u S.Koreji nije slucaj.
Postavljati problem da je to pitanje samo skupstine i njen unutrasnji problem je opasno i stetno. Hajmo se baviti lijepim stvarima, posljedice, koliko to kosta, sta vrijeme nosi... koga briga. Imali smo istu situaciju prije nekoliko godina i jedva smo izvukli zivu glavu.
Skupstina je najvisi organ kluba. Skupstina je ogledalo kluba. Ako nisu stvari u skupstini kako treba, prije ili kasnije trpi cijeli klub. Skupstina smo svi mi, nas odnos do kluba. Ne smije se nikada dogoditi da neko ufura da je veci od skupstine. Dugo nazad UO i NO misle da nisu duzni polagati racune skupstini.

Dok mi ovdje palamudimo bije se bitka za novu skupstinu. Siljak iz pozadine regrutuje podobne, one koji ce biti poslusni UO.
Navijac nije samo da kupi kartu i navija. Ako pratite ino fudbal kao sto govorite, onda znate da su navijaci puno vise ukljuceni u rad kluba od kupovine karte i navijanja. Cak i u vlasnickim klubovima su intezivno ukljuceni.
Ustamujiceva suplja prica, tvoje je da kupis kartu i da navijas, je najveci bezobrazluk modernog fudbala.
Nema šanse da budem ovca za šišanje. Nikad neću KM dati niti se praviti kao da se ništa ne dešava dok pola ljudi u najvećem organu se gura u stranu. Nisam jedini.
Već na početku sezone sam se dvoumio da li učestvovati na tribinama i srce je pobjedilo i rekoh sebi da im dam šansu. Izgleda da Ustamujić ne zna stati sa stranačkim igrama. Nije ovo prosječni nepismeni glasač u pitanju pa da ne konta. Velika većina navijača Želje su vrlo inteligenti ljudi i najmanje što im treba da im se iz politike preslika stanje u klub.
Onaj ko misli da svaki loš potez nema uticaja na svakog navijača, je totalni slijepac. Podjela u skupštini i postupci prema neistomišljenicima će doći do svake članske karte, karte za utakmicu, uha i srca navijača.
Tek čekamo No1.
Isto tako i Grbavica sve više liči na sebe iz Amarovih starih dana . Malo koji vodokotlić radi, dok je dosta WC malo je reći za pustiti vodu.
Meni je bilo čudno i što pored toga što je bilo malo raje, bilo je toliko tešto tu raju animirat da navija.
Moram reći i to da dosta standardnih lica koja imaju svoju stolicu nisam vidio.
Da li je do zime? Ne znam.
Znam da je bilo likova i u majci, a kad krenu Sanja pola ih ko da svira tamo nešto. Prvi ja. Plastika brate.
Ako je sve tako kako kazes, gdje je onda navijacka svijest da se stvari mjenjaju? Nema. Mojne talasati, mojne problema. Navijaci smjene jace uprave, Realova ode cim krenu bijele maramice. Drugo je pitanje vremena.
Mi kao grupa nemamo jasan kurs, kao guske u magli. Jedni bi titule, jedni babuku, jedni sistem, jedni skupu ekipu i glamur.
A jedno je istina, svaka zajednica je ogledalo pojedinaca koji je sacinjavaju. Imamo klub kakav zasluzujemo, kao sto i klub ima navijace kakve zasluzi svojim radom.
Preslikano sve iz naseg svakodnevnog zivotarenja.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:50 pm

@Paprika: U jednom se ne slažem sa tobom. Onih 200 što se okupilo kada je bila skupština.
Narod je ginuo u ratu i to ga nije spriječilo da bude požrtvovan. Ništa nije bilo teško. Završio rat, stranke dezavuisale narod, koji je popišan i samo nek ne puca. Sve ono za što su se žrtvovali je omalovaženo.
Zar treba neko na ulici da se bori za Želju?Pa dobro manje izadje kad mu zavisi zdravstvo, školstvo...
Hoću reći, narodni trud i životi su dati uveliko uzaludno, tako da sada ni zašto nije lako animirati bili koga.
Veći problem je zar je društvo spalo na to da svakojake hijene (krokodili) iz politike dolaze u Želju, koji jadan jedva kraj sa krajem spaja. Nemaju više bara a krokodila u društvu sve više. I opet jadan obični čovjek treba stati i braniti...i to u segmentu u koji je pobjegao da uživa.
Smatram da je ova trenutna situacija sa Upravom, veća opasnost i od granata 92 po Želju.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:53 pm

Slazem se sa zadnjom recenicom i djelim tvoju bojazan.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:55 pm

.
Zadnja izmjena: bogi, dana/u sri sep 25, 2019 11:17 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
VječnoŽeljezničar
Postovi: 25
Pridružen/a: pon jul 29, 2019 4:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:56 pm

LARSSON je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:13 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:08 pm
LARSSON je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:41 pm
Benović ne igra protiv nas zbog kartona.
Još žutih su dobili, jel još nekome treći?
Augusto.
Ja ako sam dobro upratio i ovom crncu Badjiu je ovo 3 zuti
Dalje od Želje ublehasu iz Sapne.

NIKOM TE NE DAMO!!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:57 pm

VječnoŽeljezničar je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:56 pm
LARSSON je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:13 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:08 pm


Još žutih su dobili, jel još nekome treći?
Augusto.
Ja ako sam dobro upratio i ovom crncu Badjiu je ovo 3 zuti
U jednom meču je dobio dva žuta, tako da se tu poništavaju, ovo mu je bio drugi.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija